Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ve Kampanyaları 2023

Turkcell aboneleri verdiği önemi 2023 yılında sürpriz nokta kampanyalarında da vurguluyor. Ayrıca sürpriz nokta için hile gibi taktiksel bilgiler bu yazımızda yer alıcaktır. Saten genelde bu kampanyayı da kullanıcılar Sürpriz nokta bedava internet için kullanıyorlar. İçeriğimizde sizlere Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasının püf noktalarını ve nasıl yapıldığını anlatacağız.

Ayrıca kampanyalarda kullanılan püf noktaları arada bir değişebildiği için işe yaramayanlar internette bulunabiliyor. Biz ise tamamen güncel olan kendi püf noktalarımızla “Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?” içeriğimizi sizlere sunacağız.

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta için sırasıyla yapmanız gereken adımlar şu şekilder;

 1. İlk olarak Turkcell’in kendi servisi olan BİP uygulamasını indirin.
 2. Uygulamayı indirdikten sonra kendi bilgilerinizle kaydolabilirsiniz. Eğer zaten kayıtlı iseniz bir sonraki adıma geçmenizi tavsiye ederim.
 3. BİP keşfet kısmına giriş yapınız ve “Sürpriz Nokta” yazarak çıkan kanala abone olunuz.
 4. Sonrasında kanal içindeki “Oyna” butonuna tıklayarak açılan haritaya gidiniz.
 5. Açılan haritada size en yakın kampanya noktasına ulaşarak sürpriz olarak çıkan hediyeleri alabilirsiniz.

Not: Sürpriz Nokta ile hediye kazanırken telefonunuzun konumu kesinlikle açık olmalıdır.

Sürpriz Nokta Kampanyası ile Kazanılan Hediyeler

Turkcell sürpriz noktayı oynadıktan sonra aşağıdaki hediye kampanyalarını kazanabilirsiniz;

 • Aylık 10 GB Bedava internet
 • Haftalık 5 GB bedava internet
 • Günlük 2 GB bedava internet
 • Bip’ten Her Yöne aylık 1000 dk
 • Turkcell içi aylık 1000 dk
 • Fizy Premium üyeliği 1 aylık
 • 3 Aylık Lifebox  50 Gb
 • Turkcell gün içi 500 dk
 • Paycell Kart’a özel internet ve diğer servislerde geçerli 50 TL

Bip Süpriz Nokta Hediyeleri Nedir?

Her geçen gün farklı bir hediye ile karşımıza çıkan Bip, Sürpriz nokta kanalını takip eden tüm kullanıcılara farklı hediyeler vermektedir. Turkcell bedava internet için Bip Keşfet bölümünden Sürpriz nokta kanalına gelerek, verilen talimatlara uyarak konuma uygun ücretsiz internet hakkınızı kazanabilirsiniz. Sürpriz nokta kanalına aboneliğinizin ilk anında 1 GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanır.

Sürpriz Nokta Aylık Limiti Nedir?

Eskiden Sürpriz Nokta ile oynanan oyun limiti günlük 5 adet ve aylık 30 adet iken son yapılan günceleme ile bu limit günlük 3’e ve aylık 10’a düşürüldü. Görünüşte olumsuz bir haber olduğunu biz de düşünüyoruz. Bunun sebebi de bu kampanyanın çeşitli açıkları olması. Tabi biz sizlere bunun nasıl daha kolay yapılacağını anlatacağız.

Sürpriz Nokta Ücretli Mi?

Turkcell’in bu kampanyası ilk çıktığı zaman yoğun ilgi görmüş ve çoğu kullanıcı tarafından kullanılmıştı. Bi ara bu kampanyaya ulaşılamadığı için kullanıcıların başına süphe düşmüştü. Bu kaldırılma üzerinden çok zaman geçmeden Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasını yeniden işleme soktu. Kampanyanın ücretli veya ücretsiz olması tartışılırken Turkcell bu tartışmaya bi nokta koyarak kampanyayı ücretsiz yaptı. Yani gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sürpriz Nokta tamamen ücretsizdir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi 2023

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi 2023 yılında güncel olarak sıralaması şu şekildedir;

 1. İlk olarak Google Play veya App Store üzerinden Fake GPS yani Sahte Konum kelimesini aratın.
 2. Üstte bulunan uygulamayı cihazınıza indirin.
 3. Sonrasında konum vb. işlemler için uygulamaya izin verin.
 4. Daha sonra Bip uygulamasına girerek Sürpriz Nokta kampanyasındaki hediyelerin yerini öğrenin.
 5. Sahte Konumu aktif ederek istediğiniz hediyenin bulunduğu konuma sürükleyin. Burada uygulama sizin konumunuzu orada gibi gösterecek.
 6. Yapacağınız başka bir işlem kalmadı artık hediyeyi alıp rahatça kullanabilirsiniz 😊

Not: Turkcell’in gelişmiş algoritması bazen bu sahte konum uygulamalarının kullanıldığını anlayabiliyor. Bu sıkıntıyı önlemek için uygulamayı aç-kapat yapmanız veya silip yeniden yüklemeniz gerekebilir. Not’u uygulamanız sonucunda sorunun direkt olarak çözülecektir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Konum Hatası

Genel ve çok sık karşılaşılan sorunlardan birisi de Sürpriz Nokta Konum Hatası sorunudur. Bu sorunların genel sebebi Fake GPS kullanmaktır. Eğer “LTE” yani mobil veri kullanıyor iseniz Wİ-Fİ’a geçmenizi öneririz. Konum algılama Wi-Fi’da daha kolaydır.

Mobil veride ise bazı zamanlar bu algılama çalışmıyor. Sadece mobil veri ile iş bitmiyor. Kullandığınız cihaz uçak modunda ise bu sefer Turkcell’de yer alan hediye konum bilgileri ve sizin konum bilgileriniz eşleşemeyeceği için kampanya hediyelerini de kazanamayacaksınız.

Bu sebeple Sürpriz Nokta oynarken uçak modunu kapalı tutmanızı tavsiye ediyoruz. Gösterdiğimiz bu taktikler de sizin için işe yaramıyorsa yüksek ihtimalle cihazınızın konum algılama modülü arızalanmıştır. Bunun tamiri için yetkili servisinize başvurabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Ban Cezası Nasıl Kaldırılır?

Sürpriz Nokta kampanyasında Sahte Konum kullananların ban cezası alma olasılığı yüksektir.İlk olarak eğer Sürpriz Nokta Fake GPS kullanıyor iseniz ve ban cezası aldıysanız cihazınızı 1 gün boyunca uçak modunda tutup modemi resetleyin. Bu resetleme ve uçak modu sonrası Fake GPS uygulaması ve Bip’i cihazınızdan silin. Bu şekilde kampanyaya sıfır bir başlangıç yapmış olacaksınız. 

Eğer Sahte Konum gibi uygulamalar kullanmıyor ve ban cezasının haksız olarak verildiğini düşünüyorsanız; hizmet@turkcell.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu