Turkcell BiP: Bedava İnternet Kazanma Kampanyaları

Turkcell BiP uygulaması ile 2023 yılında bedava internet, dakika ve sms kazanma yöntemleri! Ayrıca Turkcell BiP ile yapılan tüm kampanyalar güncel olarak burada! Turkcell BİP uygulaması, Turkcell Faturalı ve Faturasız hat müşterilerinin hem iletişimlerine kesintisiz devam etmek için kullanabileceği hem de hediye internet ve özel indirimler kazandıran bir mobil uygulamadır.

Turkcell BİP içerisinde bulunan yüzlerce kanala abone olabilir, abone olduğunuz kanallardan kampanya ve hediye internet duyuruları alabilirsiniz. Spordan magazine, oyundan astrolojiye birbirinden farklı kanallar tamamen ücretsiz bir şekilde sizi bekliyor. Turkcell BİP uygulamasının sağladığı avantajlardan ve hediye internetlerden yararlanmak için cihazınızda yüklü Turkcell BİP uygulamasının bulunması ve Turkcell tanımlı hattınız ile giriş yapmış olmanız gerekir. Eğer Turkcell BİP uygulaması cep telefonunuzda hala yüklü değilse, hemen ilgili mobil mağazadan indirerek fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell BİP Avantajları Nelerdir?

Turkcell BİP uygulaması kullanıcılarına yüzlerce kanaldan hediye ve indirim fırsatları sunmaya kurulduğu ilk günden beri devam ediyor. Turkcell BİP uygulaması kullandığınızda internet paketinizde kotanız kalmadığında hediye internet, tercih ettiğiniz ürünlerin hizmetini sunan firmaların indirim duyurularından özel indirim kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP uygulaması Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarına ücretsiz olmakla beraber üye olunan kanallardan gönderilen bilgilendirme mesajları için de ücret talep edilmemektedir. Turkcell BİP uygulamasının diğer bazı avantajları şöyledir:

 • Size her hafta hediye internet kazandırmasının yanı sıra hediye dakika ve kısa mesaj hakkı kazandırır.
 • İlgili duyduğunuz alanla ilgili bilgilendirme mesajları göndererek gündemde kalmanıza yardımcı olur.
 • Ünlü firmaların özel indirimlerinden sizi haberdar ederek indirim günlerini kaçırmamanıza yardımcı olur.
 • Çeşitli oyunlar aracılığıyla sizin dev çekilişlere katılmanıza yardımcı olarak, iPhone gibi cihazlar kazanma ihtimalinizi artırır.

Turkcell BİP Araması Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP Araması, mobil ağınızı veya WiFi bağlantısını kullanarak Turkcell BİP uygulaması üzerinden sevdiklerinizi arayabileceğiniz bir sesli arama modelidir. Turkcell BİP uygulaması üzerinden aramak istediğiniz kişinin sohbet profiline girerek yapacağınız sesli aramadan, aramak istediğiniz kişinin cihazında Turkcell BİP uygulaması yüklü ise yararlanabilirsiniz. BİP uygulaması yüklü olmayan mobil cihazlar için öncelikle Turkcell BİP uygulaması indirilmeli ardından Turkcell bilgileri ve şifresi ile giriş yapılmalıdır. Eğer aramak istediğiniz cihazda da BİP uygulaması yüklü ise şu adımları takip ederek aramanızı yapın:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yapın.
 • Sohbet” bölümüne tıklayın.
 • Aramak istediğiniz kişinin sohbet mesajına girin.
 • Ekranın sağ üst kısmında yer alan “Telefon” simgesine dokunun.

İnternet bağlantınız kesilmediği sürece görüşmelerinizi sınırsız süre boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell BİP Araması’ndan hiçbir ücret talep edilmemekte ve herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Turkcell BİP BiSohbet Nedir? Nasıl Katılırım?

Turkcell BİP BiSohbet, anonim olarak sohbet etmenize izin veren bir uygulamadır. Turkcell BİP uygulaması üzerinden erişebileceğiniz BiSohbet’te yaşınızı, mail adresinizi, numaranızı, adınızı veya cinsiyetinizi paylamanıza gerek yok! Dilediğiniz kadar anonim kalarak sohbet etmek istediğiniz insanlarla etkileşimde bulunabilir, güzel bir sohbet sonunda karşınızdaki kişiden aldığınız puanlarla üst sıralara çıkabilirsiniz. Turkcell BiSohbet servisinden yararlanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yapın.
 • Keşfet” bölümünden “BiSohbet”’i bulun ve “Takip Et” butonuna tıklayın.
 • Ardından sırasıyla cinsiyetinizi, yaşınızı, burcunuzu yazın ve sözleşmeyi onaylayın.

BiSohbet uygulamasının sizden istediği bu bilgiler, paylaşılmak için değil size en uygun eşleşmeyi sağlayan kişiyi bulmak içindir. Girdiğiniz bilgiler BiSohbet uygulaması içerisinde kimseye görünmez.

Turkcell BİP Engelleme Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP uygulaması içerisinde yer alan rehberinizde kayıtlı olan ya da olmayan bir kullanıcıyı engellemek istediğinizde, engelleme işlemlerinizi yine BİP uygulaması içerisinden yapmalısınız. Turkcell BİP uygulaması üzerinden engellediğiniz kişiler, siz onların engellini kaldırmadığınız sürece size herhangi bir mesaj gönderemez ve sesli arama gerçekleştiremez. Turkcell BİP Engelleme için şu adımları takip edin:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra engellemek istediğiniz kişinin profil kartına gelin.
 • Profil kartının bulunduğu sayfanın en altında yer alan “Kişiyi Engelle” butonuna dokunun ve ardından “Eminim” diyerek işlemi sonlandırın.

Engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak istediğinizde yine aynı yolu izleyebilir, bu kez “Engeli Kaldır” butonuna basarak “Eminim” demeniz yeterlidir.

Turkcell BİP Uygulaması Ücretli Mi?

Turkcell BİP uygulaması, Faturalı ve Faturasız Turkcell müşterine tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Ancak uygulama içerisinde yer alan ücretli servislerden yararlanmak isterseniz, yararlanmak istediğiniz servisin ücret talebi kadar ücret ödemeniz gerekir. Sohbet etmek, hediye internet kazanmak ve sesli veya görüntülü görüşmeler yapmak için Turkcell BİP uygulamasına herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. BİP uygulamasını cihazınıza uygun mobil mağazadan hemen indirerek hediye internetler, indirim fırsatları ve kampanyalardan yararlanmaya ücretsiz başlayabilirsiniz.

Turkcell BİP Kampanyaları 2023 Nelerdir?

Turkcell BİP uygulaması, Turkcell kullanıcılarının iyi vakit geçirebilmesi, iletişimlerine kesintisiz devam edebilmesi, hediyeler kazanabilmesi gibi amaçlarla kurulmuş bir uygulamadır. Turkcell BİP uygulaması aynı zamanda çok sayıdaki 2023 yılında kampanyası ile fırsatlar sunmakta ve Turkcell müşterilerinin yararlanabilmesi için bilgi mesajları göndererek haberdar etmektedir.

Bu bölümde inceleyeceğimiz Turkcell BİP Kampanyaları’ndan yararlanabilmeniz için cihazınızda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Eğer cihazınızda BİP uygulaması yüklü değilse, hemen ilgili online mağazaya giderek BİP uygulamasını indirin ve Turkcell hat bilgileriniz ve şifreniz ile giriş yapın. Turkcell BİP uygulamasını yüklediyseniz, kampanyalardan yararlanmaya şimdi başlayabilirsiniz.

Tribün Cepte Bedava İnternet Kampanyası 2023

Turkcell BİP Tribün Cepte Kampanyası, tuttuğunuz takım galip geldiğinde size 2023 yılında bedava internet kazandıran bir kampanyadır. Tribün Cepte Kampanyası ile sizi arayanlara Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor marşlarını tamamen ücretsiz olarak dinletebilir, güncel spor haberlerini ve puan durumunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Tribün Cepte Kampanyası’ndan kazanabileceğiniz hediye internet miktarları şöyledir:

Hediye İnternet
Kullanım Süresi
Hediye İnternet Miktarları
Günlük50MB, 100MB, 250MB, 500MB 1GB, 2GB veya 5GB
Haftalık1GB veya 10GB
Turkcell BİP Tribün Cepte Kampanyası

Turkcell BİP Tribün Cepte Kampanyası’na katılım ücreti haftalık 2,99₺’dir. Haftada 1 kez takım değiştirme hakkınızın olduğu kampanyadan yararlanmak istemiyorsanız, “IPTAL TRIBUNCEPTE” yazarak “2200”’a gönderebilirsiniz.

BİP Sağlık Sigortası Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması üzerinden takip edebileceğiniz AXASigorta Kanalı ile SGK ile anlaşmalı hastanelerde özel indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yoğun bakım, diyaliz, radyoterapi ve kemoterapi gibi sağlık hizmetlerinden AXASigorta Turkcell BİP iş birliği sayesinde avantajlı fiyatlarla tedavinizi olabilir, ücretsiz Psikolojik Danışmalık hizmeti alabilirsiniz. Turkcell BİP Sağlık Sigortası Kampanyası’ndan yararlanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.
 • Yeni Servisler” bölümünden “Sağlık Sigortası” kanalına geçin.
 • Ardından “Takip Et” tuşuna basarak kanalı takibe alın.

BİP Bilgi Savaşı Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell BİP Bilgi Savaşı Uygulaması, “Lig Yarışları”, “Arkadaşlık Yarışları” ve “Hızlı Yarış” seçenekleri ile kullanıcılarına 1GB’a kadar hediye internet kazandıran bir uygulamadır. Eğlendirirken öğreten ve Turkcell hediye internet kazandıran Bilgi Savaşı Uygulaması’ndan kazanacağınız internet ile sosyal medya hesaplarınızda ve her yöne kullanımlar yapabilirsiniz. Toplam 10 sorunun olduğu uygulamadan yararlanmak ve hediye internetinizi almak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Keşfet” kısmından “Bilgi Savaşları” kanalına abone olun.
 • Ardından yarışmak istediğiniz kategoriyi seçerek gönderin.
 • Sistem size otomatik olarak rakip bulduğunda yarışmaya başlayın ve tüm sorulara doğru cevap vermeye çalışın.

Eğer sorulan soruların tamamını bilemezseniz, doğru cevapladığınız kadar soru sayısınca hediye internetinizi almak için, 4,90₺ ücret ödeyebilirsiniz. İsterseniz “Tekrar Oyna” diyerek şansınızı en baştan da deneyebilirsiniz.

5’te 5 Bedava İnternet Kampanyası 2023

Turkcell BİP 5’te 5 Kampanyası ile 2023 yılında penaltı kullanarak Haftalık 5GB’a kadar Turkcell bedava internet kazanabilir, her yöne kullanımlarınız için harcayabilirsiniz. “Super Lig”, “Şampiyonlar Ligi”, Dünya Kupası” ve “5’te 5 Quiz” kategorilerinin bulunduğu 5’te 5 kampanyasından kazandığınız internet paketlerine “Ek Tarife Paketleri”’ne göre çok düşük ücretler ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kategorilere göre kazanabileceğiniz internet miktarı ve ödemeniz gereken ücretler şu şekildedir:

5’te 5 Kategori Adıİnternet MiktarıPaket Ücreti
Süper Lig100MB + 5 Penaltı ile 500MB’a kadar2,90₺
Şampiyonlar Ligi1GB + 5 Penaltı ile 5GB’a kadar7,90₺
Dünya Kupası2GB + 5 Penaltı ile 5GB’a kadar10,90₺
5’te 5 Quiz1GB + 5 Soru ile 2.5GB’a kadar7,50₺

5’te 5 Quiz, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi kategorilerinden kazanacağınız internetin kullanım süresi 24 saattir. Dünya Kupası’ndan kazandığınız internetiniz ise 7 gün boyunca geçerlidir.

61Cell Kampanyası ile Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell BİP 61Cell, Trabzon taraftarlarının yararlanabileceği bir tarife paketidir ve içerisinde onlarca avantajlı tarife paketi, ücretsiz Premium kullanımlar ve GollerCepte ile Turkcell ücretsiz internet sunmaktadır. Eğer siz de Trabzonspor taraftarıysanız ve Turkcell hattı kullanıyorsanız, takımınıza özel hazırlanan kampanyadan yararlanmak için hemen:

 • Turkcell BİP uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Arama çubuğuna “61Cell” yazın ve aratın.
 • Karşınıza çıkan ekranda bulunan “Kanala Katıl” butonuna tıklayın.
 • Ardından “61Cell Paketleri, Ek Destek Paketleri veya GollerCepte 1967” seçeneklerden dilediğinize tıklayın.

Turkcell BİP 61Cell Kampanyası’ndan yararlanan tüm Trabzon taraftarları GollerCepte 1967 Premium Paketi’ne, Fizy’ye, Turkcell TV+’a ve Çalarken Dinlet’e ücretsiz erişim hakkı kazanır. Kampanyaya katılım ise tamamen ücretsizdir.

BTK Akademi İnternet Kampanyası

Turkcell BTK Akademi, 1 Milyon Yazılımcı Projesi kapsamında Turkcell BİP iş birliği ile Turkcell kullanıcılarına her ay kullanabilecekleri hediye 6GB internet imkânı sunuyor. Sadece BTK Akademi Resmi Web Sitesi’nde geçerli olan 6GB internet hakkınız ile BTK’da bulunan tüm eğitim içeriklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. BTK Akademi İnternet Kampanyası’ndan kazanacağınız internetinizi almak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “BTK Akademi” kanalını takip edin.
 • Ardından “6GB Paketinizi Aktifleyin” butonuna dokunarak bilgilendirme mesajının gelmesini bekleyin.

Gelen bilgilendirme mesajının ardından başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan hediye internetinizin hattınıza tanımlanacaktır. 6GB hediye internet kotanız bittiğinde mevcut tarife paketinizden harcama yapmaya başlayacağınızı unutmayın.

Turkcell BİP Dinlet 3GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Dinlet 3GB Hediye İnternet Kampanyası ile UpCall Statune’yi kullanarak ilk 6 hafta boyunca her hafta 500MB toplam da ise 6GB hediye internet kazanabilirsiniz. UpCall Statune, birbirinden farklı 10 ton ile sizi arayan kişilere anlık durumunuzu bildirebileceğiniz “Dinlet 3GB Kazan” kanalı servisidir. Statune ile sizi arayanlara “Spor yapıyorum”, “Öğle yemeğindeyim” gibi geri bildirimlerde bulunmanızı kolaylaştıran bir servistir. Dinlet 3GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak ve UpCall servisini kullanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaparak “Keşfet” bölümünden “Dinlet 3GB Kazan” kanalına girerek “Hemen Dene” butonuna basın.

Haftalık 500MB hediye internetin yanında Günlük 500MB internet almak isterseniz, ilgili kanal üzerinden başvuru yapmanız ve ardından Turkcell Paycell Kart veya kredi/banka kartınız ile 3₺ ödeme yapmanız yeterlidir.

Gaming Kampanyası

Turkcell BİP Gaming Kampanyası ile mobil oyun dünyası hakkında günlük bilgiler edinebilir; fırsatları, kampanyaları, turnuvaları ve yarışmaları takip edebilirsiniz. Turkcell BİP Gaming Kampanyası kapsamında ayrıca “Turkcell Gaming” kanalına abone olan Turkcell Faturalı ve Faturasız hat sahipleri, Haftalık 1GB’a kadar hediye internet kazanabiliyor. Turkcell Gaming Kampanyası’nın tüm avantajlarından faydalanmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yapın.
 • Turkcell Gaming” kanalına abone olup, “Takip Et” butonuna basın.

Bir Bağış Da Sen Yap Kampanyası

Bir Bağış Da Sen Yap Kampanyası ile 10 farklı kurum veya kuruluşa maddi yardımlarda bulunurken hediye internet fırsatından da yararlanabilir, kazandığınız interneti dilerseniz kendiniz kullanabilir dilerseniz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Turkcell BİP Bir Bağış Da Sen Yap Kampanyası’nı kullanarak bağış yapabileceğiniz bazı kurum veya kuruluşlar şunlardır:

 • Türk Kızılayı
 • Yeşilay
 • AKUT
 • Mehmetçik Vakfı
 • Türk Eğitim Vakfı
 • Lösemili Çocuklar Vakfı

Kampanyayı kullanarak bağış yapmak ve 1GB hediye internet çekilişine katılmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Bir Bağış Da Sen Yap” kanalına abone olun.
 • Ardından “Takip Et” butonuna basarak bağış yapmak istediğiniz kurum veya kuruluşun bilgilerini edinin.
 • İstediğiniz tutarda bağışınızı gerçekleştirin ve hediye internet çekilişine katılmış olun.

EBA Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP EBA Hediye İnternet Kampanyası ile tüm veliler, öğretmenler ve öğrenciler EBA Resmi Web Sitesi’nde veya EBA uygulamalarında kullanabilecekleri 6GB hediye internetin sahibi oluyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na ait EBA Eğitim Platformu, pandemi dönemi sürecinde eğitimlerin devam edebilmesi için aktif olarak kullanılan bir platformdur. Siz de EBA destekliği eğitimler alıyorsanız, Turkcell BİP ile hediye 6GB internetinizi alabilmek için:

 • Turkcell BİP uygulaması üzerinden “EBA” kanalına ulaşın ve kanalı takip edin.
 • Ardından “Menü” seçeneğine tıklayarak listeyi görüntüleyin.
 • Buradan “6GB Paketinizi Aktifleyin” butonuna tıklayın.

Gelen bilgilendirme mesajı ile birlikte hediye 6GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenecek olan hediye internet paketi tamamen ücretsizdir.

L’rouge Özel İndirim Kampanyası

L’rouge, cilt bakımından güneş bakımına, hijyen ürünlerinden kozmetiğe kadar birçok kişisel bakım ürünü için satış hizmeti veren bir markadır. Turkcell BİP L’rouge Kampanyası ile tüm ürünlerde geçerli %25 İndirim kazanabilir, Turkcell Paycell Kart ödeme yöntemi ile ödeme yaparak ekstra %15 İndirim’den yararlanabilirsiniz. Turkcell L’rouge Özel İndirimlerinden siz de faydalanmak isterseniz:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Lrounge” kanalını takip edin.
 • Kanalın içerisinde yer alan “Kampanya Duyuruları” kısmından mevcut kampanyaları inceleyerek ilginizi çeken ürünleri inceleyip, indirimli fiyat üzerinden alışverişinizi gerçekleştirin.

Sen Yap Diye Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Sen Yap Diye Kampanyası, “Sen Yap Diye” kanalına abone olan Turkcell Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarına bazı görevler vermekte; görevler yerine getirildiğinde ise hediye internet paketleriyle ödüller dağıtmaktadır. “Haftanın Görevi” başlığı altında yer alan görevlerden rastgele size sunulan görevi yerine getirdiğinizde, 24 saat boyunca geçerli 1GB hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell BİP Sen Yap Diye Kampanyası’ndan hediye internet kazanmak için:

 • BİP uygulamasına giriş yapın.
 • Sen Yap Diye kanalını takip edin.
 • Ardından “Haftanın Görevi”’ne tıklayın.
 • Size verilen görevi yerine getirdikten sonra tekrar uygulamaya gelerek “Haftanın Hediyesini Al” butonuna tıklayın.

Kampanyadan kazandığınız hediye internetler 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanmaktadır. Sen Yap Diye Kampanyası’ndan sınırsız süre boyunca yararlanabileceğinizi ve görev durumunu sorgulayabileceğinizi unutmayın.

Kazan Kazan Kampanyası

Her 3 soruda 4GB hediye internet kazanmanıza imkân tanıyan Turkcell BİP Kazan Kazan Kampanyası, sorulan soruya doğru cevap vermeniz durumunda 1GB; yanlış cevap vermeniz durumunda 500MB internet kazandırıyor. Tüm sorulara doğru cevap vermeniz durumunda ise ekstra 1GB hediye internet veren kampanyadan toplamda 4GB internet kazanabilirsiniz. Turkcell BİP Kazan Kazan Kampanyası’ndan ve internet seçeneklerinden yararlanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yapın ve “Kazan Kazan” kanalını takip edin.
 • Ardında “Mesaj Gönder” butonuna tıklayarak ilk sorunuzun gelmesini sağlayın ve doğru cevaplar vererek son soruya kadar ilerleyin.

Turkcell BİP Kazan Kazan Kampanyası’ndan kazandığınız internetin kullanım süresi 24 saat ile sınırlıdır. Hiçbir katılım sınırının olmadığı kampanya aracılığıyla kazandığınız her 1GB internetin ücreti 6,50₺’dir.

Fizy Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması üzerinden erişebileceğiniz Fizy Hediye İnternet Kampanyası’ndan Haftalık 1GB’a kadar hediye internet kazanabilir, her yöne kullanımlarınız için kullanabilirsiniz. Turkcell BİP Fizy Hediye İnternet Kampanyası’ndan siz de yararlanmak istiyorsanız:

 • Öncelikle Turkcell BİP uygulamasında yer alan “Fizy” kanalını takip edin.
 • Ardından ekranda karşınıza çıkan “Hemen İndir” seçeneğine tıklayın.
 • Fizy uygulamasını indirdikten sonra “Premium” üyeliğinizi alın ve hediye internetinizi kazanın.

Turkcell Faturalı hat sahipleri, Fizy’de kullanabilecekleri 5GB hediye internet kazandıran tarife paketlerini kullanarak Fizy’i de müzik dinlediklerinde internet kotaları düşmüyor. Dilerseniz, Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

N11 İndirim Kampanyası

Turkcell BİP N11 İndirim Kampanyası, Turkcell BİP kullanıcılarına %70’e varan indirim kazandırıyor. Siz de 30.000’i aşkın mağaza ve 27 milyon ürün ile hizmet veren N11 alışveriş sitesi üzerinden büyük indirim oranlarından yararlanarak alışveriş yapmak isterseniz:

 • Turkcell BİP uygulamasından “N11” kanalını bularak “Takip Et” butonuna basın.
 • Ardından kanalın içerisine girerek “Güncel Kampanyalar” sekmesine tıklayın.
 • Görüntüleyeceğiniz güncel kampanyalar Turkcell BİP kullanıcılarına öze indirimlerle sunulmaktadır.

Dilerseniz Turkcell Paycell Kart’ınız ile alışveriş sepetinizde ödeme işlemi gerçekleştirerek, Turkcell Paycell Kart’ın sunduğu avantajlardan ek olarak faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Dergilik Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulaması birbirinden çok farklı kategorilerde gazete veya dergi okumayı seven Turkcell kullanıcılarına ücretsiz hizmet sunuyor. Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek yararlanabileceğiniz dergi ve gazetelerden artık hediye internette kazanabilirsiniz. Turkcell BİP Dergilik Hediye İnternet Kampanyası tam da bunun için var ve “Dergilik” kanalını takip edip, Dergilik uygulamasını indirdiğinizde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1GB hediye internet alabilirsiniz. Ayrıca, Turkcell Dergilik uygulamasından dergi veya gazete indirerek de internet kazanabilirsiniz. Bunun için şu kategorilerden dergi veya gazete indirin ve hediye internet çekilişine katılın:

 • Aile ve Çocuk
 • Dekorasyon
 • Hobi
 • İş Dünyası
 • Mizah
 • Kadın
 • Eğlence
 • Erkek

Kimboo Uygulaması Kampanyası

Turkcell Kimboo, hayat görüşünüze ve anlayışınıza göre yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Turkcell BİP Kimboo Kampanyası yeni arkadaşlıklar edinirken hediye internet fırsatları da sunan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bir oyuncuyla soru cevap yarışmasına katılabilir, en fazla doğru cevabı vererek sürpriz hediye internet seçeneklerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Turkcell BİP Kimboo Kampanyası’ndan arkadaş edinmek ve fırsatlarından faydalanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına girin ve “Kimboo” kanalını takibe alın.
 • Ardından “Takip Et ve Oyna” seçeneğine tıklayın.
 • Size yöneltilen sorulara cevaplarınızı vererek eşleşmenin başlamasını sağlayın.

Kampanyadan kazandığınız hediye internetlerinizin kullanım süresi 7 gündür. 7 gün içerisinde kullanılmayan internet haklarınızı otomatik olarak silinmektedir.

4-4’lük Destek Kampanyası

Yeni Malatyaspor taraftarları Turkcell BİP 4-4’lük Destek Kampanyası ile takımlarına destek olurken, indirimli tarife paketine seçeneklerinden ve 30 gün boyunca geçerli hediye internet fırsatlarından yararlanıyor. Yeni Malatyaspor taraftarıysanız, takımınıza maddi destekte bulunurken siz de ayrıcalıklı tarife paketi seçeneklerinden faydalanabilir, Sarı veya Siyah Paket’lerden birisini seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 4-4’lük Destek Kampanyası’nda yer alan tarife paketlerinin detayları ise şöyle:

Tarife Paketi AdıTarife Paketi İçeriğiTarife Paketi ÜcretiNasıl Alınır?
Sarı Paket250 Dakika 100 SMS 250 MB İnternet Lifebox Pro Sürüm7₺44Sarı” yazarak “2200”’a gönderin.
Siyah Paket500 Dakika 100 SMS 500 MB İnternet Fizy Radyo Pro Lifebox Pro Sürüm9₺44Siyah” yazarak “2200”’a gönderin.
Turkcell BİP 4-4lük Destek Tarifeleri

Lifecell Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell, her işini internet üzerinden gören Turkcell Faturalı kullanıcılara özel olarak tasarlanan bir tarifedir. Sesli görüşme ve kısa mesaj haklarının kısıtlı olduğu ancak internet kullanımı seçeneklerinin çok yüksek olduğu Lifecell tarife paketlerinden yararlanarak, işlerinizi internet aracılığıyla kota derdi yaşamadan halledebilirsiniz. Turkcell BİP Lifecell Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell Faturalı hattı ile Lifecell tarifelerinden birisine ilk kez geçen kullanıcılar, 30 gün boyunca geçerli hediye 30GB internetin de sahibi oluyor. Turkcell BİP Lifecell Kampanyası’ndan yararlanmak için:

 • Turkcell BİP uygulamasına Turkcell Faturalı hat bilgilerinizle giriş yapın.
 • Ardından “Paketler” kısmına tıklayın.
 • Size en uygun olan paketi seçerek üyeliğinizi başlatın.

Tarife paketiniz onaylandıktan sonra gelecek olan bilgilendirme mesajı ile birlikte hediye 30GB internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Bilinmeyen Numaralar Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Bilinmeyen Numaralar Kampanyası ile sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenirken sürpriz hediye internet imkânlarından da yararlanabilir, yurt içi her yöne kullanımlarınız için internet harcaması yapabilirsiniz. 2,99₺ numara sorgulama ücretinin olduğu kampanyadan yararlanmak için şu adımları takip edin:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaparak, “11850 Bilinmeyen Numaralar” kanalını takip edin.
 • Ardından “Numara Sorgula” butonunu kullanın.
 • Numaradan İsim” veya “İsimden Numara” sorgulaması butonlarından birisine basarak sorgulama işleminizi başlatın.

Hediye internetiniz sorgu işlemi gerçekleştikten sonra hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Turkcell BİP Bilinmeyen Numaralar Kampanyası’ndan dilediğiniz kadar faydalanabileceğinizi unutmayın.

KOPILOT İndirim Kampanyası

KOPILOT, aracınızla ilgili tüm kontrolleri sizin yerinize yapan ve aracınızın sağlığı, güvenliği gibi konularda size hizmet veren bir firmadır. Turkcell BİP KOPILOT İndirim Kampanyası dâhilinde aracınızla ilgili yaptırmak istediğiniz tüm işlemlerinizde %25’e varan indirimlerden yararlanabilir, güvenli sürüş için eğitimler alabilirsiniz. Turkcell BİP KOPILOT İndirim Kampanyası’ndan şu şekilde faydalanabilirsiniz:

 • Turkcell BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Keşfet” kısmında bulunan arama çubuğuna “KOPILOT” yazın ve aratın.
 • Karşınıza çıkan önerilerden ilkini seçerek “Takip Et” butonuna dokunun.
 • Ardından, “SSS, Araç Uyumluluğu” gibi başlıklardan dilediğinize tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirin.

Turkcell BİP Seyahat Sağlık İndirim Kampanyası

Turkcell ve Online Sigorta iş birliği ile düzenlenen Turkcell BİP Seyahat Sağlık Sigortası Kampanyası’ndan Turkcell Faturalı ve Faturasız müşteriler özel indirimli fiyat seçenekleri ile yararlanabiliyor. Seyahat durumlarından başınıza gelebilecek her türlü soruna karşı kendi güvenliğinizi Seyahat Sağlık Kampanyası ile koruyabilirsiniz. Turkcell BİP Seyahat Sağlık İndirim Kampanyası’ndan yararlanabilmek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Seyahat Sağlık Sigortası” kanalını takip edin.
 • Ardından “Hemen Tıkla” butonuna tıklayın.
 • Size uygun olan sağlık sigortası poliçenizi yaptırın.

Kampanya kapsamında %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilir, dilerseniz kendinizi korurken sevdiklerinizi de koruyabilirsiniz.

Bil Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bil Kazan, her hafta Çarşamba günü Turkcell kullanıcılarına Haftalık 1GB hediye internet kazandıran bir kanaldır. Turkcell BİP Bil Kazan Kampanyası dâhilinde 2 aşama ve toplam 10 sorudan oluşan bilgi yarışmasına katılabilir; tüm sorulara doğru yanıt vermeniz durumunda hediye 1GB interneti kazanabilirsiniz. Sorulara yanlış cevap vermeniz durumunda ise 5₺ ücret karşılığında yarışmaya devam edebilirsiniz. Turkcell BİP Bil Kazan Kampanyası’ndan hediye internet kazanmak için:

 • BİP uygulamasına tanımlı hattınızla birlikte giriş yaptıktan sonra “BİL Kazan” kanalını takip edin.
 • Ardından “Yarışmaya Başla” butonuna tıklayın.

Yarışmanız bittiğinde doğru cevap sayınız kadar hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta, genellikle Turkcell İletişim Merkezleri’nin olduğu bölgelerde bulunan ve Turkcell müşterilerine hediye internet kazandıran noktadır. Turkcell BİP uygulaması üzerinden erişim sağlayabileceğiniz “Sürpriz Nokta” kanalı ile daha birçok hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız, hiç beklemeden şu adımları takip ederek hediye internetinizi alın:

 • Cep telefonunuza uygun mobil mağazadan BİP uygulamasını indirdikten sonra “Keşfet” kısmında yer alan arama çubuğuna gelerek “Sürpriz Nokta” yazın ve aratın.
 • Karşınıza çıkan ekranda bulunan “Oyna” seçeneğine tıklayarak devam edin.
 • Haritada gösterilen yerlerde bulunan hediye noktalara giderek hediye internetinizi alın.
 • Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası’ndan kazandığınız hediye internetin kullanım süresi 24 saat ile 7 gün arasında değişmektedir.

Turkcell BİP Hediye Yarışı Kampanyası

Turkcell BİP Hediye Yarışı Kampanyası, Turkcell BİP ile etkileşim halinde olan kullanıcıların puan biriktirerek hediye internet seçeneklerinden yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya kapsamında; BİP üzerinden mesaj atarak, BİP üzerinden arama yaparak veya BİP uygulamasını sevdiklerinize indirterek puan biriktirebilirsiniz. Turkcell BİP Hediye Yarışı Kampanyası’ndan en yüksek puanı toplayan ilk 5.000 kişi Haftalık 5GB; sonraki 50.000 kişi günlük 2GB; sonraki 250.000 kişi ise günlük 1GB internet kazanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlamak için:

 • Turkcell BİP uygulamasını indirerek giriş yapın.
 • Ardından “Hediye Yarışı” kampanyasına abone olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu