Turkcell Faturasız Paketler Güncel 2023

Özellikle tarife içeriklerine bakıldığında avantaj sunan ve mali açıdan da mutlu edecek içerikler ile donatılmıştır. Memur, çiftçi, emekli ve gençlere yönelik olarak farklı alanlarda birbirinden farklı paket içerikleri hazırlayan Turkcell’in 2023 yılında faturasız paketi ve tarifelerini yazımızdan öğrenebilirsin.

Turkcell Faturasız Genç Avantaj Paketi

Turkcell faturasız hatlar içerisinde gençlere yönelik olarak hazırlanmış 25 yaş ve altı Genç avantaj 6 GB paketinden faydalanmak isteyen kişiler sosyal medya ağlarında kullanabilecekleri; Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube üzerinden geçerli olacak olan 3 GB interneti kullanabilirler.

Bunun dışında aylık olarak 6 GB’lık internet içeriği bulunduran Genç Avantaj 6 GB paketi 750 dakika konuşma hakkı sunmaktadır.

Turkcell Faturasız Genç Hoşgeldin Paketi

Turkcell’in 25 yaş ve altı kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olduğu Genç Hoşgeldin 15 GB paketi içerisinde 12 GB internet üzerinden her yöne kullanılabilecek paket ve bunun yanı sıra YouTube, Instagram ve benzeri sosyal ağlar üzerinden kullanılabilecek 5 GB’lık paket sunmaktadır.

Toplamda Hoşgeldin 15 GB paketi ile Turkcell aboneleri Turkcell’e yeni gelen genç aboneler bu paket fırsatından faydalanabilirler.

Turkcell Faturasız Life Plus Paketleri

Turkcell’e gelen ve Turkcell abonesi olan kişilerin aylık olan plus paketi içeriklerinden avantajlarından faydalanabilmeleri oldukça kolaydır.

Lifecell Plus 2 GB Paketi

Lifecell plus 2 paket içeriğine bakıldığında 22 GB’lık internet kullanım hakkı sunmaktadır.

  • 2 GB’lık ekstra kullanım hakkı sunulmasının yanı sıra her yöne geçerli kullanım hakkına sahip olunan 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır.
  • Lifecell’in 20 artı 2 GB internet içeriğinden faydalanabilmek için Turkcell’in abone merkezlerini ziyaret edebilirsin.
  • Turkcell’in fizzy, sosyal medya ağları ve TV plus’ta kullanabileceğiniz 20 GB hediye interneti fırsatını kaçırmayın.

Lifecell Plus 4 GB Paketi

Lifecell plus 4 paketi içerisinde oldukça geniş çaplı internet avantajı bulunur. Bunun yanı sıra dakikaları ile de dikkat çeken lifecell plus 4 paketi; 20 artı 4 GB internet keyfi sunmaktadır.

1000 dakika her yöne konuşma paketi içeriği ile de dikkat çeken bu paket sosyal medya ağlarında fizzy’de ve tv artı da kullanabileceğiniz 22 GB internet sunmaktadır.

Lifecell Plus 6 GB Paketi

Lifecell plus 6 paketi kapsamında her yöne geçerli 1000 dakika konuşma hakkı, dergilik, fizzy, TV artı da geçerli olan ve her yöne arama yapabileceğiniz 20 GB internet ve ekstra 6 GB internet sunulmaktadır.

20 artı 6 lifecell plus 6 paketi içeriklerinden faydalanabilmek için sen de kısa sürede Turkcell abonesi olabilirsin.

Turkcell Faturasız Uçuran Paketler

Turkcell aboneleri veya Turkcell’e yeni geçmiş olan, hattını Turkcell’e taşıyan aboneler hazır karta geldiklerinde, hazır kartlılara özel olarak hazırlanmış olan uçuran paket avantajlarından faydalanabilirler.

Turkcell müşterilerine 4 farklı uçuran paket imkanı sunmaktadır. İçeriklerinde internet paketinin bol olduğu uçuran paket içerikleri oldukça avantajlıdır.

  • Uçuran 6 GB paketi

Uçuran 6 GB paketi kapsamında içerisinde her yöne kullanabileceğiniz 6 GB hediye internet ve 500 dakika her yöne konuşma hakkı sunulmaktadır.

  • Uçuran 8 GB paketi

Uçuran 8 GB paketi kapsamında içerisinde her yöne kullanabileceğiniz 8 GB internet ve her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır.

  • Uçuran 10 GB paketi

Uçuran 10 GB paketi içerisinde içinde 500 dakika konuşma hakkı ve 10 GB hediye internet bulunmaktadır.

  • Uçuran 14 GB paketi

Uçuran 14 GB paketi kapsamında içerisinde 14 GB internet 500 dakika konuşma hakkı sunulmaktadır.

Tüm Hazır Kart abonelerinin kullanabilecekleri uçuran zengin içerikli internet paketleri satın alan kullanıcılara özel olarak Turkcell’in altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip ve Fizy uygulamalarında kullanılabilecek olan internet ve 1000 sms hediyesi bulunmaktadır.

Turkcell Canım Kendim Paketi

Turkcell’in sunmuş olduğu farklı farklı paket içerikleri 2020 yılında dikkat çekmeye devam ediyor. Turkcell faturasız hatlara özel olarak sunduğu Canım Kendim 15 GB paketi kapsamında aylık olarak tarif eden faydalanabilirsiniz.

Faturasız abonelerin kullanabileceği ve 30 günlük içeriği bulunan canım kendim paketi içeriğinden faydalanabilmek için Turkcell çağrı merkezlerini arayabilir yada Turkcell’in mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell canım kendim paketi içeriği kapsamında her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı, her yöne yurt için de geçerli 15 GB cepten internet kullanım hakkı ve yine her yöne 1000 SMS hakkı bulunmaktadır.

Turkcell’in sunduğu paket avantajları içerisinde hediye olarak Turkcell’in; dergilik, bip ve fizzy uygulamaları içerisinde kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet sunulmaktadır.

Sizde faturasız Turkcell canım kendim paketi içeriğinden faydalanabilmek için Turkcell’in sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Abonesi olduğunuz canım kendim paketini iptal etmek isteyenler telefonlarını mesaj yerine büyük harfler ile İptal Canım Kendim 15GB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirler.

Turkcell Faturasız Genç Süper Paketi

Turkcell’in gençlere yönelik olarak sunmuş olduğu faturasız paketler içerisinde bol internet barındıran bu paketine Turkcell’e gelerek sahip olabilirsiniz.

  • Paket içeriğinde 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve yurt içi her yöne kullanılabilecek 14 GB internet sunulmaktadır.

Turkcell’in bip uygulamasında kullanılabilecek olan 5 GB hediye internetinin yanı sıra sosyal medya ağlarında kullanılabilecek 1 GB hediye internet sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu