Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma 2023

Turkcell ücretsiz internet kazanma kampanyaları bu yıl da göz doldurmaktadır. 1 GB ücretsiz internet kampanyası fırsatlarından faydalanmayı unutmayın! Başka bir kampanyası olan hazır kartlılara özel olarak yapılmış Turkcell hazır kart kayıt 2 GB bedava internet fırsatlarından da faydalanın.

Turkcell aboneleri ya da hattını Turkcell’e taşıyanlar çok sayıda ücretsiz internet kampanyası mevcut. Ücretsiz internet paketleri ile iletişimde kalın! İnternet kazandıran uygulamalar paylaşılmıştır. Turkcell ücretsiz internet 2023 kampanyaları sizleri bekliyor.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell’in ücretsiz internet kampanyaları arasında en çok tercih edilen uygulaması olan bip içerisinde sen yap diye salla kazan ücretsiz internet kampanyası kapsamında 31 Mayıs tarihine kadar kullanabileceğiniz bedava internet paketinden faydalanabilirsiniz. Aralık ayı içerisinde Turkcell’e ait olan Fizy uygulamasını kullanarak 31 Aralık 2023 tarihine kadar kullanabileceğiniz 1 GB ya da 2 GB gibi farklı ve değişen tutarlarda ücretsiz internet paketinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G altyapısına sahip ve bu platformda kendini geliştiren bir  iç dinamizme sahipken 4.5G salla kazan kampanyası ile de Turkcell kullanıcılarına kurmuş olduğu dijital operatörler üzerinden ücretsiz internet hakkı sunulmaktadır.

Turkcell’in bir başka kampanyası mobil hatların kullanabileceği bir kampanyadır. Turkcell hattı üzerinden Turkcell’e ait olan herhangi bir servis uygulamaya aylık olarak abone olan kişi haftada kullanabileceği ücretsiz 2 GB internet paketi kazanabilmektedir. 31 Aralık’a kadar bu bedava internet avantajından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2023 Nedir?

2023 yılında hala aktif olarak kullanılan Turkcell ücretsiz internet paketlerini Turkcell müşterileri veya Turkcell’e hattını taşıyan kişiler faydalanabilmektedir. Turkcell’in altyapısı ile kurmuş olduğu dijital operatörleri kullanarak haftalık ya da aylık olarak internet paketleri mevcuttur.

 • Kartını Turkcell’e getiren müşterilerin 2 GB ücretsiz internet paketi hakkından kazanım elde etmeleri mümkündür.
 • Kredi kartı ya da banka kartını Turkcell’e ait olan uygulamalara kaydetmesi gerekir.
 • Kart üzerinden telefonuna yapacağı paket yüklemesinin hemen ardından Turkcell 2 GB internet paketi hakkını elde edecektir.
 • Kısa sürede hattınıza bedava internetleriniz tanımlanmaktadır.

Turkcell’in dijital uygulamasına giriş yaptıktan sonra “hediyeni aktifle” adı verilen bir buton ile karşılaşacaksınız. O butona tıkladığınızda Turkcell sizlere ücretsiz 1 GB internet hakkı sunmuş olacaktır.

 • Turkcell öğrencileri de unutmamıştır;

Öğrenciler için aktif olarak Eba kampanyası düzenleyen Turkcell sene sonuna kadar EBA ücretsiz internet faaliyetlerine devam etmektedir.

 • Turkcell rahat tarife ile ücretsiz internet;

3 ay içerisinde yapılan yüklemelerde geçişlerde hatlarına tanımladığı Turkcell 1 GB ücretsiz internet hakkı ile müşterilerini memnun etmektedir. Bip kullanıcılarının da katılabileceği bu özel kampanyadan hem faturalı hatta sahip olanlar hem faturasız hatta sahip olanlar yararlanabilir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma 2023

Turkcell’e gelen ya da uzun süredir Turkcell müşterisi olanlar için ücretsiz internet kampanyası da bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalar ile faturalı faturasız gibi abonelere hediye internet verilir. Turkcell’in sınırsız bir şekilde Turkcell kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz internet kampanyası hız kesmeden devam ediyor;

 • Turkcell’e ilk defa geçiş yapacak olan kullanıcıların faydalanabileceği 8 GB ücretsiz internet paketi Turkcell abonelerini beklemektedir. 
 • 8 GB bedava internet paketi; Hattını Turkcell’e taşıyan tüm operatörler kullanıcıları tarafından geçerlidir.
 • Turkcell’in dijital uygulaması üzerinden yapılabilecek başvuru için hatta geçirdikten sonra 4 ay boyunca kullanabilme hakkı bulunmaktadır.
 • 31 Aralık 2023 tarihine kadar son katılımını gerçekleştirebilir

Turkcell Ücretsiz İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Turkcell ücretsiz internet paylaşımı için; Turkcell’in sunmuş olduğu hazır uygulamalara giriş yapmanızdır. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonra uygulamanın sağ en attığında sizden cep numarası ve e-posta adresi istemektedir. Her ay yenilenen internet paylaşımı sonrasındaki interneti kazanımlarını da unutmayınız. Turkcell’in bu uygulamalara içerisinde giriş yaparak ücretsiz internet paylaşımı ile ilgili bilgileri elde edebilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları Nedir?

Turkcell’in faturalı ve faturasız hatlara yönelik olarak yapmış olduğu 500 MB ücretsiz internet kampanyası var. Faturalı hatta sahip olanların günlük olarak 500 MB ücretsiz internet alabilecekleri kampanya detayları şu şekildedir;

 • Faturalı hatta sahip olan ve Hazır Kart abonelik için geçerlidir.
 • Turkcell’in anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerine Turkcell’in faturası üzerinden alışveriş ve ödeme yapıldığında elde edilebilecek 500 MB ücretsiz internet hatta tanımayacaktır.
 • Turkcell’den internet kazanabilmenin bir başka yolu da mobil ödemelerinizde Turkcell üzerinden yaparak kazanabileceğiniz bir yöntemdir o şekilde 1 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.
 • Turkcell’in uygulamalar üzerinden alabileceğiniz hediye internet paketleri dışında SMS aracılığıyla da hediyelerinizi alabilmektesiniz.
 • Telefonunuza yazacağınız büyük harfler ile HAT HEDIYESI GB yazdıktan sonra 2020’ye mesaj yollayabilirsiniz.

Hattını Turkcell’e yeni geçirmiş olan kişilerin abonelikleri aktif olduklarında hemen 5 GB ücretsiz internet kartlarına tanımlanacaktır. 3 ay boyunca bunu kullanabilirler.

 • Turkcell Şansa Tıkla;

Turkcell’in birbirinden ilginç ücretsiz internet kampanyalarından bir ise Turkcell şansa reklam tıkla adı verilen kampanyasıdır. Bu kampanyanın amacı bedava internet kazanabilmek için Turkcell’e ait olan reklamları tıklamaktır.

 • Bu tarzda Turkcell şansa tıkla reklamları gördüğünüzde attığınızda 1GB veya 2 GB olmak üzere internet tanımlanmaktadır.
 • Haftada bir gerçekleştirilen bu işlem hem faturalı hem faturasız hatlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell EBA Ücretsiz İnternet Paketleri Nedir?

Turkcell’in de evde kalan öğrencilerin eğitim hayatlarına devam edebilmeleri için EBA’yı kullanmalarını sağlayacak olan 6 GB‘lık ücretsiz internet paketi oldukça işinize yarayacaktır. EBA paketini 31 Aralık 2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Turkcell Paycell ile Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell’in kullanıcılarına istisnasız olarak vermiş olduğu ücretsiz internet için paycell uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Paycell uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde biraz gezinip bakıldıktan hemen sonra çıkış yapın. Telefonunuzun mesaj kısmına gelip büyük harfler ile KATIL YAP yazdıktan sonra 2255‘e ücretsiz gönderin. SMS sonucunda hattınıza anında Turkcell ücretsiz olarak 500 MB internet tanımlanır.

Turkcell Dergilik İndirenlere 1 GB Ücretsiz İnternet

Turkcell Dergilik mobil uygulaması, Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz dergi ve gazetelerin yer aldığı bir uygulamadır. Dergilik uygulaması üzerinden çevrimdışı olduğunuz zamanlarda okuyabilmeniz için dergileri ve gazeteleri ücretsiz olarak cep telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz dergiler için 7 gün boyunca Turkcell 1 GB ücretsiz internet kazanın. Kampanyadan yararlanmak için:

 • Telefonunuza uygun mobil mağazaya giriş yapıp, Turkcell Dergilik uygulamasını indirdikten sonra istediğiniz herhangi bir dergiyi indirmeniz yeterlidir.

Turkcell Goller Cepte: Toplamda 180 Bin GB Ücretsiz İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması ile tuttuğunuz takımın atacağı her gole 100 MB ücretsiz internet kazandıran Futbol severlere 180 Bin GB hediye internet kampanyasından tüm Turkcellliler yararlanabiliyor. Herhangi bir üyelik ve abonelik ücretinin bulunmadığı kampanyadan faydalanmak için, tuttuğunuz takımın goller cepte mobil uygulamasını telefonunuza yükleyip, Turkcell tanımlı hattınızla giriş yapmanız yeterlidir. Aldığınız ücretsiz internetinizi 7 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bip ile Günlük 1 GB Ücretsiz İnternet

BİP Messenger, Turkcell’in bir mesajlaşma uygulamasıdır. BİP Messenger kullanan Turkcell aboneleri, BİP üzerinden yapacakları her 30 dakika sesli görüşme için 24 saat boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet kazanıyor. Hem hediye internetinizi almak hem de BİP Messenger üzerinde yer alan kanallara abone olarak kazanacağınız sürpriz hediyelerden faydalanmak için: BİP Messenger mobil uygulamasını telefonunuza yüklemeniz ve giriş yapmanız yeterli.

GNÇ’ye Gelene Sadece 49 TL’ye 15 GB Ücretsiz İnternet

Turkcell GNÇ, 25 yaş ve altı tüm Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği bir tarife paketidir. 25 yaş ve altında iseniz, Turkcell GNÇ Üçlü paketine geçerek hem ayda 49₺’ye 15 GB ücretsiz internetin hem de Twitter ve Facebook’ta geçerli ücretsiz 6 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken: Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “GNCUCLU15” yazarak “2200”’a mesaj göndermektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu