Turkcell Bedava İnternet Kodu 2023

Turkcell bedava internet kodu ve sms ile internet kazanma kodları 2023 yılında güncel olarak faturalı ve faturasız hat aboneler için detaylandırılmıştır. Turkcell kullanıcılarına birçok bedava internet kampanyası yaparak müşterilerinin daha çok internet kullanımına sahip olmasının önünü açmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları 2023 yazımızda Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği birçok avantajlı bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Bu kampanyaların her birinde farklı katılım şartları ve kullanım şartları bulunmaktadır. Sizde detaylı bir şekilde tüm kampanyaları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma ile İnternet Hediye Kodu

Turkcell yeni hat alanlarının faydalanabileceği bir kampanya olan yeni hat tanışma hediyesi ile kullanıcılarına 5 GB internet vermektedir. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden kolaylıkla yararlanabileceğiniz bir kampanya sunan Turkcell böylece daha çok kullanıcının kendi bünyesine geçmesinin ve yeni hat alanların birçok avantajdan faydalanmasının önünü açmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak için yeni hat hediyenizi hattınız açıldıktan sonra yani aktif edildikten sonra akıllı telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giderek HAT HEDIYESİ 5 GB yazıp 2020’ ye sms kodunu mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmaya devam edebilmek için sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü her yüklemenizde 3 ay boyunca geçerli 5 GB Turkcell bedava internet kazanabileceksiniz.

Turkcell Özel Fırsat Kampanyası ile İnternet Kodu

Diğer kampanyalara göre belli illeri kapsayan bu kampanya ile son 3 ay içerisinde Adana, Gaziantep, Afyon, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Sakarya, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Mersin illerinden herhangi birinde yaşayan Turkcell müşterisi olarak yeni bir Turkcell hat almış ya da numarasını Turkcell faturasız veya faturalı bireysel hatlardan herhangi birisine taşımış kullanıcılar yararlanabilmektedir.

Belirttiğimiz illerin dışında Adana, Kayseri, Samsun, İzmir ve Osmaniye illerinde hattını faturasızdan faturalı tarifeye taşıyan kişiler de kampanya kapsamında 2GB ücretsiz, bedava internet kazanmaktadır.

  • Kampanyaya katılmak istiyorsanız hattınızı Turkcell’e taşımanızdan ya da yeni bir hat aldıktan sonra hattınızın aktif olmasından sonraki 1 aylık süre içerisinde ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’e sms kodunu göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kazanma Kodu

Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi ve 30 GB interneti ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sundu. Turkcell bedava internet 2023 kampanyalarından biri olan bu 30 GB bedava internet kampanyası ile Turkcell Faturalıya geçip 12 ay kalma sözünüze 30 GB hediye internet hediye olarak hattınıza tanımlanmaktadır. 30 GB internet sahibi olmak isteyen Turkcell kullanıcılar bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e sms kodunu mesaj atarak Turkcell bedava internet kazanır.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet SMS Kodu

İster faturalı ister faturasız hat kullanmakta olan Turkcell aboneleri için ücretsiz ayda 1 GB internet paketi kazanmak isteyen kullanıcıların kampanyaya katılım için yapması gereken INTERNETIM yazıp 2222’ye sms kodunu kısa mesaj yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Sonrasında size gelen onay mesajının hemen ardında Turkcell bedava internetiniz hattınızda aktif olmaktadır.

Ayrıca Turkcell bireysel faturalı hat sahibi kullanıcılarına yönelik olarak sunulan farklı kampanya ile otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman hattınıza 5 GB ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulamalar ile Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler farklı kampanyalar;

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıların belli bir bölümünü GNÇ Turkcell’liler oluşturmaktadır. GNÇ’li gençlere yönelik birçok özel kampanya sunan Turkcell hem eğlenmenize olanak sağladığı kampanyasında ayrıca gençlerin bedava, ücretsiz internet kazanmalarının önünü açmaktadır.

Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken akıllı telefonunuza GNÇ uygulamasını indirip, yüklemek ve sonrasında ÇATLAT’a tıklayıp karşınıza çıkan 2 yumurtayı çatlatmak yanı kırmanız gerekmektedir. Turkcell hediye interneti kullanmak için herhangi 2 günü uygulamada belirlemeli ve sonrasında belirlediğiniz bu günlerde ÇATLAT uygulamasına girerek yumurtaları kırmalısınız. Gençlere özel olan bu kampanya dâhilinde hattınıza gerekli işlemler sonrasında bedava internet gelmektedir.

turkcell bedava internet
turkcell bedava internet

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Son 1 yıl içerisinde dergilik uygulamasını kurmayan ya da girmeyen veya ilk kez dergilik uygulamasını kullanacak olan kişilere yönelik olarak sunulan bu kampanya ile Turkcell bedava 1 GB internet vermektedir. 1 Hafta süreli olarak sunulan bu internet hizmetini sağlamak için hemen Dergilik Uygulamasını indirerek bedava internet elde edebilirsiniz.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in sunduğu hizmetler kapsamında olan yerli arama motoru Yaani ile sizde bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yaani arama motoru uygulamasını telefonunuza indirip kurulum yaptıktan sonra kullanmaya devam ederek sadece 1 ayla sınırlı olacak şekilde değil her ay 1 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz sürece hem yerli arama motorunu kullanacak hem de 1 GB bedava internetin doyasıya keyfini sürebileceksiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için yaani uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Sizde hediye interneti kazanmak ve devamlı olarak hattınıza bedava internetin tanımlanmasını istiyorsanız Yaani arama motorunu telefonunuzdan silmemelisiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2023

Turkcell Digital uygulaması içerisinde yer alan ve birçok hediye internet seçeneği bulunan Salla Kazan kutusu ile sizde bedava internet kazanabilirsiniz.

  • Haftalık 10 GB’a kadar bedava internet hediyesi alabileceğiniz bu uygulamada Turkcell kullanıcılarını sevindirecek birçok hediyelerde bulunmaktadır.
  • Salla Kazan Hilesi için Burayı Tıkla

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB kampanyası dâhilinde seçtiğiniz takımların maçlarında attıkları her gole 100 MB internet kazanabileceksiniz. Maçta gol olmazsa bile kazandıran bu kampanyada gol sayısı ne kadar çok olursa o kadar bedava internet kazanabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak için ücretsiz olarak her gole 100 MB yarışmasına katılım sağlamanız bununla birlikte Goller Cepte uygulamasını indirmeniz gerekiyor ayrıca kampanyadaki her gol karşılığı 100 MB internet kazanılması için maçlardan herhangi birini seçmeniz de gerekmektedir.

  • Unutmayın seçtiğiniz maçların içerisinden çok gol olan maçlarda daha çok bedava internet kazanırsınız.
  • Faturalı ya da faturasız olarak tüm kullanıcılara sunulan bu kampanya ile ‘’Her Gol 100 MB’’ olarak her hafta pazartesi yenilenmektedir.
  • İnternetiniz azaldığında ya da bittiğinde goller cepte uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması 500 MB Bedava İnternet

Taraftarı olduğun takıma özel olarak sunulan goller cepte taraftar uygulamasını telefonunuza indirerek anında hattınıza 500 MB internet elde edebileceksiniz. Goller Cepte uygulamasının 4 büyük takımın taraftarlarına sunulan bu hizmet ile;

  • GollerCepte 1903
  • GollerCepte 1905
  • GollerCepte 1907
  • GollerCepte 1967 

Uygulamalarından dilediğinizi Google Play Store’den ve iPhone Appstore den indirebilirsiniz. Goller cepte uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettikçe ilave olarak her bir arkadaşınız için 500 MB internet kazanabilirsiniz.

Coca-Cola Daha Daha ile 1 GB Bedava İnternet

Coca-Cola firmasının tüm operatörlere sunduğu bir hizmet olan Daha Daha internet uygulamasını telefonunuza indirip kurduktan sonra Coca-cola içeceklerinden çıkan şifreyi girerek hattınıza 1 GB internet kazanabileceksiniz.

Kullanıcıların yapması gereken paketin tanımlamak istediği numarayı SMS ile teyit etmeli ve operatörünüzün interneti hattınıza tanımlanmasını beklemek gerekmektedir. Promosyona katılan DAHA DAHA kullanıcıların günlük internet hakkının 1 seferlik olduğunu unutulmaması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu