Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar sayesinde kullanıcılarına 10 GB’a varan internet paketi kazandırmaktadır. Turkcell kullanıcıları ister faturalı isterse de faturasız kullanmaları fark etmeksizin birbirinden çok farklı Turkcell bedava internet hilesi ve kampanyaları 2023 yılında hala devam ediyor. Turkcell bedava internet hile gibi kampanyaları Turkcell uygulamaları ve sms ile yapılmaktadır.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell’de internet kazanma hilesi arasında yüksek kazanç elde etmenizi sağlayan yöntemlerden biri de 4.5G uyumlu hatta geçmektir. Daha önce 4.5G uyumlu olmayan sim kart kullanıcıları, yeni bir sim kart satın alarak 10 GB internet kazanma hakkı kazanırlar.

Kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesajlar bölümünde 2222 numaralı Turkcell servisine ENHIZLI yazarak bir boşluk bırakmalı ve yeni sim kartınız ile birlikte aldığınız promosyon kodunu yazarak kısa mesaj göndermelisiniz. Böylece hem 4.5G uyumlu bir hatta hem de tarifenize ek hile gibi 10 GB Turkcell bedava internet kazanın.

Turkcell Salla Kazan Hilesi ile Bedava İnternet

Salla kazan seçeneği Turkcell Dijital Uygulamasında bulunan ve bedava internet kazanabilmek için en kolay şeklini ifade etmektedir.

 • Uygulama üzerinden salla kazan bölümü açılarak telefonun hafif bir şekilde sallanmasıyla bedava internet kazanılabilmektedir.
 • Salla kazan uygulaması 2017 senesinden beri aktif olarak ve devamlılığı sürmekte olan kampanyalarının başında yer almaktadır. 
turkcell hediye çekilişi kampanyası

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu Android, İOS işletim sistemlerinin kullanılabildiği Yaani Arama Motoru uygulamasını indirdikten sonra; Turkcell kullanıcıları minimum 10 gün kullanım zamanı ve 20 arama gerçekleştirmesi sonucunda 1 GB bedava internet kazandırır.

Ayrıca uygulamayı kullandığınız süre boyunca sürpriz hediyeler de kazanma şansı yakalarsınız. Yaani arama motoru bir Türki girişimi olup, desteklerinizi beklemektedir. Turkcell Bedava İnternet Kazanma yolları arasındaki bu kampanya ile hem internet kazanabilir hem de ulusal girişimleri desteklemiş olursunuz.

Turkcell Goller Cepte ile Bedava İnternet Hilesi

Turkcell kullanıcılarının bedava internet hilesi kazanmalarının en kolay yollarından birisi GollerCepte uygulamasıdır. Turkcell kullanıcıları uygulamayı indirmeleri halinde kullanıcılar 500 MB bedava internet kazanıyor. Turkcell tarafından 4 büyük futbol takımı için hazırlanmış olan 4 farklı Goller Cepte uygulamasından tuttuğunuz takımın uygulamasını indirerek 500 MB internet paketi kazanma şansı yakalayın. Bunun için Galatasaraylılar GollerCepte 1905 uygulamasını indirmelidir. Fenerbahçeliler GollerCepte 1907, Trabzonsporlular GollerCepte 1967 ve Beşiktaşlılar GollerCepte 1903 uygulamasını indirmelidirler.

Turkcell GNÇ Uygulaması: Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet kazanmanın en kolay yollarından birisidir. Uygulamayı indirerek giriş yapılması yeterli olmaktadır. Uygulama içerisinde bulunan Çatlat bölümünden 1 hafta içerisinde 2 kez bedava internet kazanılır. Bu kampanya dahilindeki GNÇ Çatlat Hediyeni Kap, GNÇ Gece 1 GB Hediye, GNÇ Gece 3 GB Hediye, GNÇ Gece 5 GB Hediye ve GNÇ Gece 7 GB Hediye paketlerinden hattınıza özel olarak sunulan teklife ulaşmak için uygulamayı indirmeniz ve Turkcell bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Hilesi

BİP uygulamasının kullananlar arkadaşlarını yine BİP uygulamasına davet ettikçe bedava internet hilesi kazanmaktadır. 

 • Bip uygulaması üzerinden bedava internet kazanmanın tek yolu davet yolu olmamaktadır.
 • Uygulama içerisinde bulunan Sürpriz Nokta kampanyasına katılım sağlayarak ve burada bulunmakta olan görevleri yerine getirerek bedava internet kazanılabilmektedir. 
 • Kampanya Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan Bip uygulaması aracılığıyla sunmuş olduğu bir kampanya olmaktadır. 
 • Ayrıca turkcell bedava internet kategorimizden yüzlerce hediye kampanyalarına göz atabilirsiniz.
turkcell hediye 1 gb internet

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet hileleri arasında yer alan bu kampanyaya katılmak için Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirmeli ve kullanmalısınız. Haftada 5 TL ücreti olan bu uygulamanın size kazandıracağı internet miktarı ise 1 GB olacaktır.

Siz de hem güzel bir uygulamaya sahip olmak hem de internet kazanmak isterseniz Google Play ya da Apple Store’dan uygulamayı indirmeyi unutmayınız. Turkcell Toplantıdayım uygulaması aracılığıyla haftalık olarak 5 TL karşılığında 1 GB bedava internet kazanmak için fazla beklemeyin!

Turkcell UpCall Bedava internet 2023

Turkcell UpCall uygulaması ile rehberinizde kayıtlı olmayan numaranın kim olduğunu öğrenirken hediye internetin de sahibi olabilirsiniz. Hediye internetinizi almak için, uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Upcall uygulaması Turkcell’in bedava internet kazanmak için: ilk kez kullanım sonrası 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında kullanılan en önemli seçenekler arasında Turkcell operatörünün yeni hat sahiplerine tanımış olduğu bir kampanya bulunmaktadır. Özellikle yeni hat kullanılmasını hedefleyen bir operatör olarak yeni hat alımı gerçekleştiren abonelerine 5 GB bedava internet hediye etmektedir.

 • HATHEDİYESİ 5 GB yazıp 2020’ye SMS olarak gönderilmesiyle bedava internet paketi hattınıza yüklenir.
 • Aynı zamanda 3 ay süreli olarak 25 TL ve üzerinde gerçekleştirilen yüklemede 5GB bedava internet de vermektedir. 

Turkcell Platinum ile Bedava İnternet 2023

Turkcell platinum kampanya dahilinde 18 GB Turkcell kullanıcılarına bedava internet sunmasının yanı sıra kullanıcılarına her yöne 2000 dakika konuşma, 100 SMS hakkı sunmaktadır. Buradan detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin lider iletişim operatörü Turkcell’in Diğer Platinum Hediye internet kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden hediyenizi almak olacaktır.

Evde Fiber Platin aboneleri de bu kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılmak için Turkcell Bedava internet Veren Uygulamalar içerisinde yer alan bu uygulamaya girdikten sonra “İnterneti Al” butonuna tıklamalısınız. Kampanyadan her ay 1 kez yararlanabileceğinizi ve kazandığınız paketi 7 gün içinde kullanma hakkına sahip olduğunuzu unutmayınız.

BiP Kullan Kazan Kampanyası

Faturalı, faturasız olan bütün Turkcell kullanıcılarının katılabildiği kampanyanın süresi 1 haziran 2023’ye kadar devam etmektedir. BİP kullan kazan kampanyası kullanıcılarına haftalık olarak 2 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell 4.5G Hediye 1GB BiP Kampanyası

Turkcell bedava internet arasında en çok tercih edilen 4.5g hediye kampanyası kullanıcıların internet paketini yemeden bip uygulamasında 4.5g hız seviyesinde istedikleri gibi sesli ya da görüntülü olarak arama yapabilirler.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Turkcell bedava internet başta hesabım uygulaması, GNC uygulaması ve benzeri çok sayıda uygulamalar ile yapılır. Turkcell bizce uygulamasını duymayanlar var ise buradan bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilir.

Turkcell BİP Kullan Hediye 16 GB Kazan Kampanyası 

 • Turkcell 16 GB bedava internet kampanyası için BİP yazıp 2222’ye mesaj göndererek bip uygulamasını indirmeniz gereklidir.
 • Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra kullanıcılar ile mesajlaşarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Önemli Not; 19 Mayıs 2020 – 31 Aralık 2023 tarihleri aralığında BİP uygulaması içerisinde mesajlaşma grubu oluşturan ve oluşturmuş olduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayacak olan Turkcell kullanıcıları atmış oldukları ilk mesaj sonrasında haftalık olarak 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

Bip Bedava İnternet Kullanım Şartları;

 • Kampanya dahilinde ön ödemeli, faturalı ve kurumsal Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.
 • Her Turkcell abonesi Grup Kur kampanyası dahilinde 31 gün içerisinde sadece 1 kez kullanabilir.
 • BİP özel haftalık kampanyasında ise; Kazanılan 2 GB bedava internet yalnızca 3 ayda 1 sefer olacak şekilde faydalanabilinir.

Bip bedava internet hilesi konumuzu tıklayarak bitmeyen bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu