Turkcell Paycell Fatura Ödeme ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Paycell bir kart üzerine tanımlanan bilgilerinizle telefon numaranız üzerinden en kapsayıcı ödeme platformudur. Fatura ödeme gibi birçok ödeme ve kredi kartı alışverişlerinizi Turkcell Paycell kart üzerinden yapabilirsiniz. Paycell ile fatura ödeme yapanlar 2 GB kadar hediye internet kazanır. Paycell kartları Turkcell bayilerinden 15 TL ücret karşılığında alınabilir. Paycell kartın özelliklerine bakacak olursak;

Paycell Mobil Ödeme Detayları Nedir?

Turkcell müşterilerine özel olarak hazırlanan Paycell bir ödeme platformu olarak tanımlanır. Bu platformu kullanabilmek için hattın mobil ödemeye açık olması gerekir. Aynı zamanda cep telefonu numarası ile kart numarası ve diğer ödeme yöntemleri eşleştirilmelidir.

Anlaşmalı noktalardan tek tıkla ödeme yapma gibi fatura ya da TL bakiyesi ile ödeme yapmakta mümkündür. Ayrıca paycell’de bulunan nakit dijital paraya da dönüştürülebilir. Bu gibi fırsatlar sayesinde Turkcell Paycell fatura ödeyene hediye internet hakkı verilmektedir.

Paycell Ödeme Yöntemleri Nedir?

Paycell kart sahipleri Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan alınan Visa, Master Card, Troy ya da American Express logolu kredi kartlarını eklemeye imkan sunmaktadır. Operatör bağımlılığı yoktur. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerden biriyseniz anlaşmalı iş yerlerinde Paycell aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Paycell’in en önemli özelliği ise telefon numaranız kartlarınız ile eşleştirilir. Eşleştirilen bütün veriler özel bir yöntemle şifrelenmektedir. Güvenlik standartlarına uygun bir biçimde saklanmaktadır.

paycell bedava 1 gb internet

Paycell Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Paycell fatura ödeyene hediye internet kampanyası şu şekildedir;

  • İlk fatura ödeyenlere 1 GB bedava internet
  • 2. faturayı ödeyenlere 2 GB bedava internet hakkı verilir.

Bu fatura ödemeleri Paycell uygulamaları üzerinden ya da Turkcell mağazaları aracılığıyla yapılabilir. Ödemeler paycell üzerinden istenilen bankanın kartı kayıt edilerek gerçekleştirilebilir. Anlaşmalı noktalar üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir kart eklemeye gerek yoktur.

Paycell Fatura Ödemeye Hediye İnternet Hakkı

Turkcell Paycell ile ilk fatura ödemeye 1 GB, 2. fatura ödemeye 2 GB hediye internet alabilmek için ilk olarak Paycell uygulamasını indirmek gerekir. Buna alternatif olarak Turkcell mağazaları üzerinden Paycell kart da alınabilir. Daha sonra kart aktif edilir ve içerisine TL yüklenir. Yüklenen bu bakiye ile her türlü ödeme işlemi kısa süre içerisinde halledilir.

Paycell Hediye İnternet Şartları Nedir?

Paycell fatura ödeyene 2 GB hediye internet kampanyasından yalnızca Turkcell aboneleri yararlanabilir. İlk faturada 1 GB, 2. faturada 2 GB bedava internet alabilmek için ödemeler Paycell üzerinden yapılmalıdır.

2 GB hediye internet hakkı kazanmak isteyenlerin 2. fatura ödemeleri ilk faturadan en az 1 gün sonra yapmaları gerekir. Aksi takdirde hediye internet hakkı kazanılamayacaktır.

Paycell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine özel Paycell ile faturayı ödeyene bedava internet hakkından yararlanabilmek için PAYCELL FATURA yazılıp 5955’e SMS gönderilir. Kampanya katılım talebinin ardından ilgili numaraya onay mesajı gelecektir. Bundan sonra fatura ödemeleri yapılıp hediye internet hakkı kazanılabilir.

Paycell Hediye İnternet Detayları Nedir?

Turkcell Paycell fatura ödeme kampanyasından her abone 1 kere yararlanma hakkına sahiptir. Katılım talebi iletilmesinin ardından fatura ödemesi yapıldığında ilk 1 GB hediye internet hakkı kazanılacaktır. Diğer ödeme için aradaki sürenin geçmiş olması şartı vardır. Ayrıca kampanyaya katılacak abonelerin sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur, dileyen her abone bu kampanyaya katılabilir.

Kimler Paycell Kampanyasından Yararlanamaz?

Turkcell paycell fatura ödemeye hediye internet kampanyasından yararlanamayacak kişiler 2. Fatura ödemeye 2 GB hediye internet fırsatından yararlanmış olanlar şeklinde ifade edilir. Kampanyaya katılım için gönderilen mesajdan ücret alınmamaktadır. Kampanyaya dahil olacaklar arasında Superonline, Financell ve diğer kurum fatura ödemesi yapanlar yer almaktadır.

Paycell Hediye İnternet Hakkı Ne Kadar Geçerlidir?

Turkcell Paycell fatura ödemelerine bedava internet fırsatı hem 1 GB hem de 2 GB internet hakkı için 1 hafta ile sınırlıdır. Bu 1 haftalık süre yüklenme tarihinden itibaren başlayacaktır. Paycell üzerinden ya da Turkcell mağazaları aracılığıyla yapılan Turkcell fatura ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Paycell Hediye İnternet Hakkı İptal Edilir Mi?

Turkcell Paycell kurum faturası ödemelerine hediye internet hakkı verilen bu kampanyanın iptali mümkün değildir. Kampanya üzerinde değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. bünyesinde saklıdır.

Kampanyadan verilen internet hakkının kullanım süresi dolduğunda kullanıcı mevcut tarifesini kullanmaya devam edecek, varsa paketi üzerinden internet kullanacaktır.

Paycell Hediye İnternet Kalan Kullanım Öğrenme

 Turkcell Paycell fatura ödeme kampanyasından kazanılan hediye internetleri sorgulamak için mesajla sorgulama, Turkcell dijital operatör uygulaması, müşteri hizmetleri gibi çeşitli iletişim kanallarından biri tercih edilebilir.

  • Kısa mesajla; sorgulama yapmak için KALAN yazılıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atılır.
  • Tuşlama ile; cep telefonundan *159# tuşlayıp aranarak da kalan bakiye bilgisine ulaşılabilir.

Kalan bakiye ve kullanım süresi bilgisi ilgili numaraya mesajla otomatik olarak gönderilecektir.

Paycell Hediye İnternet Kaç Kere Yapılır?

Turkcell Paycell kurum faturası ödeyene bedava internet kampanyası her abone tarafından 1 kere kullanılabilir. Yani bir aboneye ait birden fazla Turkcell hat olsa bile aboneler yalnızca bu hatlardan biri adına kampanyaya katılabilir.

Eğer hediye kullanım süresi içerisinde hat değişikliği, numara taşıma ve buna benzer işlemler yapılırsa hediye internet hakkı kendiliğinden sona erecektir.

Normal kullanım döneminde de kampanyanın yenilenmesi gibi bir durum olmayıp tek seferlik verilen hediye süre bitiminde otomatik olarak kesilmektedir. Kullanıcılara bununla ilgili bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu