Turkcell PUBG Mobil Oyun İnternet Paket Kampanyası 2023

Öncelikle size PUBG hakkında bilgi vermek istiyorum Güney Koreli bir şirketin 20 Mart 2018’de yayına soktuğu bu oyun kısa zamanda milyonların beğenisini kazandı. Turkcell Pubg internet paketi uygulaması ve bedava uc kampanyası ile adeta oyun sever müşterilerinin gönlünü fethetti. Çünkü bu oyun insanlara aynı anda çok oyunculu olarak oynama imkanı tanıyor ve milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

Turkcell operatörünün kullanıcılarına tanımlamış olduğu bu kampanya, oyna paket kapsamında Pubg mobilde geçerli olmaktadır. Bir diğeri olan oyna izle paketi ise Pubg mobile ve Youtube videolarında geçerli olmaktadır.

Paketlerin geçerli olacağı URL adresleri Tencent firmasının Turkcell operatörüne iletmiş olacağı URL ve IP’lerde geçerli olacaktır. Burada en dikkat edilmesi gereken şey, Turkcell Pubg internet paketi uygulamalar içerisinden yönlendirilecek olan bir üçüncü adreslerde geçerli olmayacaktır.

Turkcell Gaming Oyun Pubg İnternet Paketi

Pubg oyuncuları wi-fi bağlantısına mecbur kalmadan istenilen her yerde pubg mobile oynanma imkanı sunulmaktadır. Turkcell gsm şirketine ait olan Gaming Paketleriyle pubg mobile gb kullanımında azalma söz konusu olmuyor. Turkcell aboneleri Gaming Paketleriyle 2 ayrı kategoride satın alımları gerçekleştirebiliyor. 

Bu paketlerden biri olan “OYNA PAKETİ” pubg oyuncularına 3 GB internet paketi imkanını vermektedir. Diğer oyun paketi olan “OYNA İZLE PAKETİ” ise Turkcell kullanıcılarına pubg mobilde geçerli olan 5 GB internet kullanma imkanını veriyor. 

Youtube üzerinden de Pugb Mobilde geçerli olan bu paketleri kullanabilirsiniz. Turkcell Pubg paketlerinden yaşına bakılmaksızın bütün Turkcell faturalı ve faturasız hattı müşterileri istifade edebilmektedir.

Kolayca pubg mobil paketi için, sms ile “Oyna” veya “Oyna İzle” yazıp 2200 a gönderin.

 • Oyna Paketi : 9 TL
 • Oyna İzle Paketi : 19 TL

Wi-fi bağlantıları gerek olmadan kullanıcılarının mobil verilerle oynanan oyunların internet azalmasını engelleyen paketleri uygun tutarlarda alabilmektedir. Yeni gaming paketleri ile sınırsız oyun keyfini Turkcell Müşteri hizmetlerinden, Turkcell mağazalarından veya Digital Operatör Mobil kısmından oyun internet paketleri için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Turkcell Pubg Paketi İptal Etme

Pubg oyunu oynanırken GB bitiminin olması sonucunda oyun zevki yarım kalmaktadır. Bu nedenle hediye internet kapsamında promosyon kodları oldukça caziptir. Diğer markaların ve alışveriş yerlerinin sunmuş olduğu promosyon kodlarının olmaması nedeniyle zaman zaman alternatif Pubg GB alım işlemlerine başvurulmaktadır. Bu başvurulara kapsamında Turkcell Gaming Paketleri ön plana çıkmaktadır. 

Ama azı durumlarda Turkcell pubg paketi iptal etme işlemi talebinde bulunulabilir. İptal işlemi için; IPTAL TURKCELL OYNA yaz 2200’a gönder işlemi yapılarak paket iptali gerçekleştirilir.

Turkcell Pubg Promosyon Kodu Nasıl Alınır ?

Mobil cihazlarda Pubg oynayanların en büyük korkulu rüyası oyun oynanma esnasında internet kullanım hakkının bulunmasıdır. Pubg oyununda geçerli olan 3 GB ücretsiz Turkcell internet paketi ve promosyon kodu hakkında herşey bütün detaylar…

Bu durumun ortadan kalkması için çözüm sunabilmek için özel paketler ortaya koyan Turkcell operatör şirketi 100’den fazla ülke de en çok indirilerek oynanan Pubg oyunu için paketler üretmeye devam ediyor.

Turkcell pubg promosyon kodu kapsamında, Turkcell anlaşması sağlanan oyun şirketleri tarafından belirtilmiş olan oyun formatınd 1 ay geçerli 3 GB hediye internet sunmaktadır. Bunlar arasında popüler olan pubg mobil klasik formatta bu hediye kapsamı promosyon kodu ile mümkün olmaktadır. 

 • Turkcell pubg promosyon kodu yalnızca Türkiye’de geçerli olarak kullanımaktadır. 
 • Sms ile başvuru yapılan pubg bedava internet paketi her ay otomatik yenilemeye tabii değildir ve de başvuru ücreti söz konusu olamaz.
 • Pubg oyun severlerin çok rağbet gösterdiği bu kampanya Turkcell sisteminde hala geçerlidir. 
 • Pubg oyununda temel amaç diğer oyuncuların saf dışı bırakılarak hayatta kalınabilmesini sağlamaktır.
 • Turkcell Gaming Paketleri ile istenilen her yerde Pubg mobil oyunu oynamak mümkün hale gelmiştir.

Turkcell hat kullanıcıları anlaşmalı oyun şirketlerinden biri olan Pubg için 3 GB data Hediye Oyna kampanyasını geliştirdiler. Kampanya kapsamında yalnzıca pubg hediye kodunun bilinmesi yeterli olacaktır. Bunun için; ” HEDIYE OYNA boşluk PROMOSYON KODU yaz 2200′a SMS  gönder.” İşlemi yapılır. 

Turkcell Pubg Aparatı, Konsol Kampanyası

Turkcell ile Pubg oyununda herkesten bir adım öndesin. Pubg ve Fbs gibi oyun formatların da en önemli nokta 4 parmağın kolaylıkla hareket ederek rakiplere karşı daha hızlı olunmasıdır. Turkcell Pubg aparatı sayesinde 2 farklı ateş etme butonu sayesinde rakipler daha kolay diskalifiye edebilir mekanik basınç sistemi ile oyun içeriğinde gizlenme sağlanarak ateş etme kolaylaştırılabilir. Turkcell pubg aparatı kampanya kapsamında yalnızca 129 TL fiyatındadır.

Turkcell Mobil Ödeme ile Bedava Pubg Uc Kodu Nasıl Alınır?

Turkcell hat sahipleri 18 Aralık ile 31 Aralık arasında “PUBG yaz 5955 adresine sms gönder” işlemini yaparak https://pubgmobile.com/pay/ web adresi üzerinden Turkcell mobil ödeme yoluyla tam 10 TL Uc hediyesini bedava kullanma imkanı yakalayabilir.

 • Turkcell mobil ödeme ile pubg uc kodu satın alımı kampanyasında yalnızca ses hattı kullanan kullanıcılar faydalanabilmektedir. 
 • Ödül kapsamına dahil olunması için “PUBG yaz 5955’e  gönder” işleminin yapılması yeterli olacaktır. 
 • Her Turkcell müşterisi  kampanya kapsamına bir kez dahil edilmektedir.
 • Harcamalar sonrasında Turkcell hat sahipleri kazanılmış olan 10 TL uc hediyesini kullanım hakkına sahip olabileceklerdir.
 • Kampanya katılımı ilk 10.500 kişiyle sınırlıdır.
 • Verilen hediyelerin 3 gün süresi olup kullanılmaması durumunda geri alınarak aktifliği yitirilecektir. 
 • Kazanılmış olan 10 TL Uc ile http://www.pubgmobile.com/pay/ we sitesi üzerinden mobil ödemeler seçilerek Uc satın alım işlemleri gerçekleştirilebilir. 
 • Yalnızca mobil uygulama da yer alan satın alımlarda hediyeler kullanılmamaktadır.
 • Kazanılmış olan bedava UC ödülleri ya da satın alınan UC ödülleri başkalarına devredilemez.

Turkcell Bedava Pubg ve Hediye Kampanyası Var mı ?

Hem ülkemizde hem de tümdünyada oyuncu kitlesini zirveye ulaştıran pubg mobile her geçen gün oyuncuları kendisine daha da bağlıyor. Turkcell pubg mobile ile ilgili kampanyalar düzenleyerek mobil kullanım açısından avantaj sağlıyor. Turkcell bedava kampanyalar kategorimizden farklı kampanyalara göz atabilirsiniz.

Turkcell Paycell Pubg Kampanyası

Paycell Kampanya kapsamında Turkcell gsm operatörü kapsamında özel oyunlar  için çeşitli internet paketleri bulunmaktadır. Pubg oyun formatında geçerli olan 3 GB internet için yalnızca ayda 9 TL ödeme yaparsınız. Pubg oyun formatında geçerli olan 5 GB internet için ise yalnızca ayda 19 TL ödeme yaparak pubg keyfini arttırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu