Turkcell Paycell Kart Kullanım Yerleri ve Kampanyaları

Alışverişlerinizde kullandığınız Paycell kart ile harcalamarınızda indirimler mevcuttur. Ayrıca Paycell uygulaması üzerinden yapacağınız 30 TL paycell kart yüklemelerinizde 5 TL anında hediye kazanıyorsunuz. Ayrıca; Paycel ile İstanbul kart yüklemesi yaptığınızda her 10 TL için 2 GB haftalık Turkcell bedava internet kazanın. Turkcell paycell kampanyaları 2023 yılı içinde bedava fırsatlar ve indirimler şu şekildedir;

Google Play Store Harcamanıza Haftalık 2 GB Hediye

Google Play Store üzerinden Turkcell paycell kart ile mobil ödeme yöntemini kullanarak yapacağınız 10 TL ve üzeri harcamalarınızda 2 GB hediye kazanırsınız. Hediye kampanyasına katılmak için KATIL GOOGLE yazarak 2255’e göndermeniz yeterli oluyor. Mesaj attığınızda doğrudan hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor ve 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 Gb hediye internetiniz oluyor.

Paycell Deezer 1 GB Bedava

Paycell’liler için hazırlanmış bir kampanya olan Deezer 1 GB Turkcell bedava internet kampanyasına katılarak Premium üye olduğunuzda yapacağınız ilk ödeme sonrasında Turkcell 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz. Kampanya 2023 aralık ayında son buluyor. Aralık ayına kadar bu kampanyaya katılarak Deezer üzerinden hediyeler kazanabilirsiniz.

Paycell iPhone 11 Hediye Kampanyası

Turkcell Paycell üzerinden mobil ödeme onayı verdiğinizde iPhone 11 kazanma şansını elde ediyorsunuz. AC yazarak 5522 ye mesaj attığınızda veya Paycell uygulamasından mobil ödeme onayı verdiğinizde kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Kampanya 2023 Eylül ayı sonuna kadar geçerlidir.

Paycell GNÇ Burger King Kral İndirimi

Turkcell GNÇ li olup Burger Kinglerde Paycell QR kodu kullanarak ödeme yaptığınızda almış olduğunuz menüler için %50 indirim kazanmış oluyorsunuz. Paycell QR kod ile ödeme yaptığınızda indirimin yanı sıra bedava menü kazanma şansınız da bulunuyor. Türkiye genelinde yer alan tüm Burger Kinglerde geçerli olacak olan bu kampanya kapsamında hem paycell kartınızı kullanma alanınızı genişletebilir hem de bedava menü kazanabilirsiniz.

Paycell Kart Trendyol Kampanyası

Eylül ayı sonuna kadar Trendyol alışverişlerinizde Visa logosu bulunan Turkcell Paycell kartınızı kullandığınızda indirim kazanıyorsunuz. 15-31 Ekim tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 40 TL indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

Trendyol kampanya günlerinde yapacağınız alışverişlerinizin ödemelerini paycell kartınız ile yaparak çifte indirim kazanabilir, indirime ek olarak hediyeler kazanabilirsiniz. Trendyol’da yıl boyunca indirim günleri olduğunu ve kazanacağınız indirimler le ekonomik alışverişler yapabilirsiniz.

Paycell Kart Şok Market İndirimi

Paycell kart edinmek isteyenler için hazırlanmış bir kampanyada olan Şok market kampanyasında 5 Tl ücretle Turkcell Paycell kart alabilirsiniz. Şok marketlerden edineceğiniz paycell kartınızla yapacağınız 1 TL harcama da 2 puan kazanın. Paycell kart ile Şok market indirimi alabildiğiniz gibi QR kod ile temassız olarak da ödeme yapabilirsiniz.

N11.com Paycell Kart İndirimi

Online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Turkcell Paycell kartınız ile n11.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde bol bol alışveriş kuponu kazanın.

  • 2023 yılı Aralık ayı sonuna kadar geçerli olan kampanya ile bol bol alış veriş kuponu kazanın.
  • N11 üzerinden ödeme yöntemlerinizin arasına Paycell kartınızı kaydetmeniz gereklidir.

Paycell Kart ile 100 TL ve Üzeri Fatura Kampanyası

Faturalarını Paycell kart ile ödeyeneler için hazırlanmış bir kampanya olan fatura kampanyasında 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinizi Turkcell paycell kart ile yapabilirsiniz. Yapacağınız ödemeler için her faturaya 10 TL hediye kazanın.

Kullandıkça Kazan Paycell Kampanyası

2 GB Turkcell hediye internet kazanın. Kampanya bitiş tarihi 15.09.2023’dir. 15 Eylül tarihine kadar Paycell kullan kazan kampanya detayları şu şekildedir;

  • Turkcell ve diğer kurum faturalarını ödediğinizde
  • İstanbul kart Yüklemesi yaptığınızda
  • Paycell bakiye yüklemesi yaptığınızda
  • Cep telefonu TL veya paket yüklemesi yaptığınızda

Turkcell.com.tr Haftalık 2 GB Hediye İnternet

Turkcell aboneleri, turkcell.com.tr adresi üzerinden faturana yansıt seçeneğini kullanarak paycell kart ile 50 Tl ve üzeri alış veriş yaptıklarında hediye internet kazanıyor. Faturana yansıt seçeneğini aktif hale getirdikten sonra yapacağınız alış verişler sonrasında haftalık 2 gb hediye internet kazanın. Her hafta yapacağınız alışverişlerinizde sizlere sunulan Turkcell hediye internet kampanyası 2023 Ekim ayı sonuna kadar geçerlidir.

Paycel Puan Topla Telefonu Salla Kampanyası

Paycelli olan herkes telefonunu sallayarak puan toplama şansına sahip. Bu kampanyada yer alan tüm paycelliler Turkcell Salla Topla ile 5000 puana kadar puan toplayabiliyor.

PUBG Mobile 10 TL, 1 GB Değerinde 1000 Puan Hediye

PUBG Mobile oyununda Paycell üzerinden Turkcell Mobil Ödeme merkezi aracılığı ile yapacağınız 10 TL harcamanızda 1 GB değerinde olan 1000 puan hediye alabiliyorsunuz. 2023 Ekim ayı sonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilmek için Paycell giriş yapmanız gerekiyor.

Aytemiz Yakıt Alımında Paycell ile %3 İndirim Kampanyası

Aytemiz yakıt istasyonlarında yapacağınız yakıt alımında aracınızdan hiç inmeden ödeme yapabiliyorsunuz. Aytemiz’de Turkcell mobil ödeme veya paycell kartınız ile yapacağınız alış verişlerde ödeme miktarının %3 ü kadar avantaj elde edebiliyorsunuz.

Hazır Limit Kampanyası: Paycell 200 TL Yükle 10 TL Hediye

KATIL HAZIR yazarak 2255’e mesaj attığınızda yararlanabileceğiniz bu kampanyada kartınıza 200 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 10 TL hediye kazanın. Turkcell Paycel Kartınız olmadığında da Paycell uygulaması üzerinden giriş yaparak Paycell sanal kart oluşturarak yükleme yapabilir ve hediye 10 TL kazanabilirsiniz.

Paycell Lords Mobile Hediye Kampanyası

Play Store üzerinden Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanarak veya paycell ile yapacağınız 25 Tl ve üzeri harcamalarınızda 50 TL değerinde item paketleri kazanın. İtem kazanmak için yapmanız gereken KATIL MOBIİLE50 yazarak 2255’e mesaj atmanız gerekiyor. 100 TL değerinde item paketi kazanmak istediğinizde ise KATIL MOBİLE100 yazarak 2255’e mesaj atmanız yeterli oluyor.

Paycell Kart Oyun Ödemelerine Hediyesi

Paycell kart kullanarak veya Turkcell mobil ödeme merkezi üzerinden yapacağınız oyun ödemeleri için hediyeler kazanabiliyorsunuz.

  • Oyun harcamaları için yapacağınız harcama alt limiti 30 TL olarak belirlenmiştir.
  • Oyun harcamalarınız için 30 TL harcadığınızda 10 TL hediye kazanın
  • 15 eylül 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için paycell ile 30 tl değerinde oyun harcaması yapmanız gerekiyor.

Paycell ile 75 TL Üzeri Market Harcamanıza 15 TL hediye

Turkcell Paycell kartınızı kullanarak 18 ağustos ve 15 eylül tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alış verişlerde hediye kazanıyorsunuz. Yapacağınız harcamalar sonrasında 15 TL hediye kazanın

Gittigidiyor Paycell Kart Kampanyası

Gittigidiyor kazananlar kulübü üyeleri için sunulmuş olan Turkcell kampanyası Visa logolu Paycell Kartlara özel olarak 50 TL indirim kazanın. Eylül ayı boyunca 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 50 TL indirim kartınıza yansıtılıyor.

Paycell ile Kırtasiye’de 75 TL Üzeri Harca 15 TL Hediye

Turkcell Paycell kart kullanarak 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL indirim kazanabilirsiniz. 15 Eylül tarihine kadar geçerli olan kırtasiye kampanyasına katılmak için paycell kart ile ödeme yapmanız yeterli oluyor.

Paycell ile Zula Pass Hediye

Dünyaca popüler mobil oyun olan Zula oyununda yer alıyorsanız ve oyun içinde altın alımı yapacaksanız Turkcell Paycell kartınızı kullanın. 10 TL ve üzeri alımlarınızda efsanevi Mücadele Sezonu için ihtiyaç duyacağınız Zula Pass’ı hediye olarak kazanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu