Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları 2023

Faturalı ve faturasız tarifelere özel birçok internet kampanyasına imza atan Turkcell, yeni ve eski operatör kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Özellikle hediye internet kampanyaları sayesinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasıyla bilinmektedir. İşte Turkcell hediye internet 2023 kampanyaları

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası Nedir?

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hediye size özel hediye havuzu tekliflerinden birini kazanmak için düzenli olarak uygulamanızı takip etmeniz yeterli olacaktır. Eğer cihazınızda Turkcell Dijital Operatör uygulaması bulunmuyorsa, Apple Store ya da Google Play mağazalarından uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen Haftalık Sürpriz Hediyeniz bölümünden her hafta yeni 1 hediye kazanma şansı bulabilir, böylece hattınıza tanımlı olan internet miktarını artırma şansı yakalarsınız.

Turkcell Lifecell ile Hediye İnternet

Turkcell 1 GB hediye internet ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Turkcell abonelerine sunmuş olduğu bu hizmet ile aslında okumaya teşvik etmeyi amaçlıyor. Çünkü bu 1 gb hediyeyi kazanabilmek için Lifecell üzerinden 3 adet dergi indirip okumak gerekiyor. Bu şart yerine getirildikten sonra da 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 gb hediye hattınıza yüklenmiş olacaktır. Üstelik bu kampanya yalnızca gençler için değil her yaş grubundan insanı kapsamaktadır.

Bu kampanyadan aynı ay içerisinde birden fazla kullanılamaz. Yani tekrar 1 gb kazanmak için 1 ay beklemeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz şartları yerine getirdiğiniz takdirde her ay Turkcell hediye internet kazanırsınız.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2023

Turkcell hediye internet veren uygulamalar 2023 yılında internet kazanma kampanyaları arasındaki en önemlisi olan Turkcell Bip uygulaması yöntemini uygulamak için yapmanız gereken ilk şey cihazınıza Bip uygulamasını indirmektir. Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamaya girdikten sonra bir arkadaşınızı uygulamayı indirmek ve kullanmaya davet edebilirsiniz.

Bu size ekstra 1 GB kazandıracaktır. Ayrıca uygulama içerisindeki “Sürpriz Nokta” kampanyasına tıklayabilir bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Hattını Turkcell’e taşıyanlar gb kazanabilecekleri uygulamalarını kullanarak farklı limitte hediye internet kazanabilir. Diğer Turkcell hediye internet veren uygulamalar 2023 yılında şu şekildedir;

 • Salla Kazan
 • Dergilik
 • Paycell
 • Sürpriz Nokta
 • Dijital Operatörüm
 • Toplantıdayım
 • Emocan Çocuk
 • Turkcell Sim
 • BİP
 • GNÇ Çatlak Kazan
 • YAANİ
 • Sarı Kutu
 • Life Box
 • Goller Cepte
 • TV+ üyeliği
 • AppMarket

Yeni Kampanya; Dergilik uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan indirip üyelik oluşturan kullanıcılarına Turkcell 1 GB internet tanımlamaktadır. Ayrıca sesli ve görüntülü aramalarını BİP üzerinden gerçekleştirenler için de 1 GB internet kazanır.

Turkcell Hesabım: Salla Kazan ile Hediye İnternet

Turkcell’de en çok hediye internet kazandıran Hesabım uygulamasıdır. Her kullanıcının sahip olması gereken hesabım uygulaması içinde Salla Kazan kampanyasına giriş yapılması gerekir. Her hafta düzenli olarak Salla Kazan’a giriş yapan TURKCELL kullanıcıları telefonunu sallayarak farklı limitlerle internet kazanır.

Turkcell Yaani Hediye İnternet

YAANİ uygulaması kullanıldıkça internet kazandıran Turkcell, minimum 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştiren kullanıcıları için 1 GB internet tanımlamaktadır. Üstelik kazanılan bu internet anında hesaba geçirilmektedir. Ayrıca Turkcell Yaani Kim gb ister oyunu sayesinde siz de internet ödülü kazanabilirsiniz. Bu oyuna isterseniz www.yaani.com.tr adresinden ya da yani mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Oyun sonunda internet ödülü bulunduran bir tür bilgi yarışması şeklindedir. Bilgi yarışmasına katılmak için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları arasındaki bu kampanya, 26 yaşından küçük Turkcell hat sahiplerine GNÇ uygulaması üzerinden internet dağıtıyor. Hattınıza özel tekliflere ulaşmak için tek yapmanız gereken Apple Store ya da Play Store üzerinden GNÇ Turkcell uygulaması indirmek ve kampanyaları takip etmektir. Genç Turkcell kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir uygulamadır.

Özellikle de öğrenciler için pek çok farklı avantaj sağlanan bu uygulama ile Turkcell hediye internet için uygulamaya giriş yapmalı, Çatlak Menüsünü kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell GNÇ Uygulaması ile hediye internet kampanyasından haftada 2 defa kullanabilirsiniz.

Turkcell BİP Hediye İnternet

BİP, Turkcell tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BİP uygulaması ile hediye internet kazanmak isteyenler kanala üye olması gereklidir. Ayrıca görüntülü ve sesli görüşmelerini BİP üzerinden gerçekleştirenler için de hediye internet var. Not: Bip’e arkadaşını davet edenler için 1 GB internet anında kazanır.

turkcell bedava internet paketleri

Turkcell Toplantıdayım Hediye İnternet

Turkcell toplantıdayım uygulaması ile hediye internet kazanabilmek için uygulamayı cep telefonuna indiren kullanıcılar, abone oldukları takdirde her hafta 1 GB internet kazanır. Toplantıdayım uygulaması ücretli bir uygulamadır ve her hafta 7 TL karşılığında yenilenir.

Turkcell TV ile 5 GB Hediye İnternet

Turkcell Lifecell tarifesi ile Turkcell TV’de geçerli yüklediğiniz kadar kazanabileceğiniz hediye internetin sahibi olabilir, içerisindeki yüzlerce dizi ve filmden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Sadece Turkcell faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyadan faydalanmak için:

 • Size en yakın Turkcell Mağazası’nı ziyaret ederek Turkcell Lifecell tarifelerinden birisine geçmeniz yeterlidir.
 • Turkcell TV’de kullanabileceğiniz hediye 5 GB internetiniz hattınıza her ay otomatik olarak tanımlanacaktır. 

Turkcell Otomatik Ödeme ile Hediye İnternet

Turkcell Faturalı hatlar için geçerli olan bu bedava internet kazanma yöntemi, Turkcell hediye internet kazanma 2023 listesinin en çok tercih edilenlerinden biridir. Turkcell Ses faturalı hatta sahip olan kişiler otomatik fatura ödeme talimatı verdiklerinde günlük 5 GB internet kullanma hakkına sahip olurlar. Aynı zamanda Rahat Otomatik Ödeme 1 GB kampanyası dahilinde, Turkcell Rahat operatör sahipleri hatlarına tanımlı olan internet paketine ek olarak 1 GB internet kazanmaktadırlar. Turkcell buna benzer çok sayıda hat özelliğine göre tanımlanmış otomatik fatura talimatı seçeneği bulunmaktadır.

Turkcell Sarı Kutu Hediye İnternet

Her ay bir kez olmak üzere 12 GB’ya kadar hediye internet kazandıran Turkcell sarı kutu uygulaması ile hediye internet kazanabilmek için uygulama üzerinden 9.500 puan toplayıp bu puanları internete dönüştürebilirsiniz.

Goller Cepte Hediye İnternet

Goller Cepte uygulaması Turkcell tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu uygulama sayesinde sevdiğiniz hatta fanatiği olduğunuz takım ile alakalı tüm haberleri anlık olarak alabilirsiniz. Uygulama içerisinde en çok sevilen oyunlardan biri her gol 100 MB oyunudur. Yani uygulama sizlere tuttuğunuz takımlardan haberdar olma fırsatı verirken bir yandan da takımınız gol attıkça hediye internette kazandırmış olacaktır. Özellikle de futbol ve İddaa severlerin sıklıkla kullanmış olduğu Goller Cepte uygulaması, tek seferlik 500 MB internet kazandırır.

Turkcell Life Box Hediye İnternet

Life Box güvenli bir depolama uygulamasıdır. Hediye internet kazanmak için Life Box üzerinden üyelik oluşturup cep telefonundaki verileri buraya aktarmanız gereklidir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu