Turkcell (Ücretsiz) Bedava Sms Hakkı Kazanma 2023

Turkcell ücretsiz yani bedava sms hakkı kazanma 2023 yılında ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Hediye kampanyalar ile Turkcell kullanıcıları çekim gücünün en üst seviyede olması ve çeşitli kampanyalar sağlanması açısından şanslıdır ve mutludur.

Turkcell yapmış olduğu kampanyalar ile kullanıcılarını memnun ediyor. Mesajlaşma hakkınız bittiği ya da dakika larınızın sona erdiği durumlarda Turkcell abonelerine özel olarak hediye SMS paketleri günün kurtarıcısı olmaktadır. 

Turkcell Bedava Sms Atma Nasıl Yapılır?

Turkcell’in abonelerine sağlamış olduğu günlük hayatlarında kolaylık sağlayacak olan, bedava kullanabilecekleri sms paketleri için sadece kendi hatlarına tanımlanan kişilerin kullanabilmesine imkan tanır. Sms’lerin gönderimi mevcut değildir.

 • Turkcell’e gelerek telefonunuza sms paketleri tanımlayabilirsiniz.
 • Telefonunuzun sms kısmına büyük harfler ile ABONE yazdıktan sonra istediğiniz sms miktarını bir boşluk bırakarak 2222‘ye gönderin.

Turkcell aboneleri için 50 smsten başlayarak 1000’e kadar 50 ve katları şeklinde bedava SMS paketleri bulunur.

Turkcell Bedava Sms Paketi Nedir?

Turkcell’in abonelerine özel tanımlamış olduğu bedava SMS paketleri ile günlük hayat içerisinde internetinizin yana dakikalarınız bittiği noktalarda kullanabilmeniz için günlük ya da haftalık olarak bazen aylık olarak tanımlanabilen ücretsiz paketlerdir. 

 • Faturalı ya da paket ile uygulamalar satın alındıktan sonra bittiğinde ek olarak alabilme imkanı sunan tarifeler bulunmaktadır.
 • Kullanmış olduğunuz faturanızdaki SMS paketleriniz bittiğinde kullanabileceğiniz Turkcell ek sms paketleri küçük ücretler ile telefonunuza tanımlanmaktadır.

Turkcell’in kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş olduğu online platform üzerinden de ulaşılabilecek olan ve SMS miktarlarını ve kullanmış olduğunuz SMS’i dakikayı da, internetinizi de görebileceğiniz bir alan oluşturmuştur. SMS kullanım ücreti olarak tarife başına 50 kuruş olarak belirlenmiş olan Turkcell ara ara da hediye SMS kampanyaları yapmaktadır.

 • Turkcell tarafından tanımlanmış SMS paketlerinizden kalan miktarı öğrenebilmek için telefonunuzun mesaj kısmına KALAN yazarak 2222 ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Bu yöntemi denemek istemeyenler telefonlarına *159# tuşlayarak da hatlarında kalan güncel hediye SMS miktarlarını öğrenebilirler.

Turkcell Bedava Sms Kazanma 2023 Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerinin ya da Turkcell’e yeni geçmiş olan kişilerin faydalanabileceği bedava sms kazanmak için aşağıdaki adımları izleyebilir;

 • Turkcell’den bedava sms kazanmak için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile şans SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. 
 • Bedava sms kazanabileceğiniz bir başka yöntem de 5000 SMS kazandıran pakettir.

Turkcell’den ücretsiz hediye olarak bedava SMS kazanabilmenin başka yolları da bulunmaktadır.

 • Turkcell’in genç abonelerine özel olarak sağlamış olduğu bir uygulama üzerinden yapılmaktadır GNC uygulaması üzerinden girilerek haftalık ya da aylık olarak yapılacak uygulama içi işlemler ile ücretsiz SMS hakkı elde edebilirsiniz.
 • Sadece Turkcell abonelerinin elde edebileceği ücretsiz SMS uygulamalarından biri de Salla Kazan kampanyasıdır.
 • Turkcell’e ait olan telefonlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz uygulamayı kullanarak mobil olarak salla kazan tarifesi üzerinden ücretsiz haftalık SMS kazanımları sağlayabilirsiniz.

Sadece sms değil internet ve dakika kampanyaları ile de her hafta kendini yenileyen Turkcell’in salla kazan kampanyası için telefonunuzu uygulamayı indirip size özel belirlenmiş şifre ile giriş yaparak kazanım haklarımızı elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye Sms Gönderme

Turkcell’in faturalı ya da faturasız hatlı olup para ile satın almış olmaması gelir. Bu tarz smsleri bir başkasına gönderme imkanı bulunmamaktadır. Kendine ait faturalı kampanyalarında geçerlidir. Turkcell’in müşterilerine tanımış olduğu bedava sms haklarını başka bir hatta aktarmanız mümkün değildir. Hediye olarak gönderilen smsler sadece tanımlanmış olan telefon tarafından kullanılabilir.

Turkcell Hediye Sms Paketleri Nedir?       

 • Hem internet hem de aynı anda SMS bulunduran pakettir.
 • Telefonunuza yapacağınız birkaç işlem ile yaklaşık 1000 adete yakın sms hakkına sahip olabilirsiniz.
 • SMS paketini yapabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal İzin yazdıktan sonra 2222 kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.
 • Mesajın ardından devam tuşuna tıklayarak 2197’ye yeni bir mesaj yollamalısınız.
 • Hattınıza tanımlanacak olan sms paketlerini belirlenmiş olan süre içerisinde kullanabilirsiniz.   

Turkcell’in vatandaşlarına sunmuş olduğu bir başka sms paketi ise Gel SMS ile kişi başına 30 SMS hakkı tanımlayan bu paket ile bir ay içerisinde SMS ihtiyacımızı karşılamış olacaksınız.

Telefonunuzun SMS kısımlarına büyük harfler ile GEL SMS yazdıktan  sonra 2222‘e kısa mesaj göndermeniz dahilinde telefonunuza kısa süre içerisinde gelen bilgilendirme mesajı ile bedava SMSlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Turkcell’in, müşterilerine özel olarak sağlamış olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan daha uygun ve ucuz paket tutarından ve kişiye özel olarak tasarlanmış 50 ve katları şeklinde uygulanabilen SMS paketleri ile hem ucuza hem güvenilir bir şekilde tek Turkcell kalitesi ile arkadaşlarınızla bağlantıda kalmaya devam edin..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu