Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi

Turkcell abonelerine ve yeni gelen abonelerine sunmuş olduğu turbo fırsat paketi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Faturalı ya da faturasız hatlara özel olarak sunduğu cazip teklifler ile çokça tercih edilen bir operatör olan Turkcell yenilediği ve geliştirdiği paketlerini 2023 yılında da sizlere sunmaktadır. Turkcell Turbo Süper Fırsat paketi cazip paket içerikleri ile Turkcell satış noktalarında.

Paket içeriklerini oldukça geniş çaplı yapmaya çalışan Turkcell turbo süper fırsat paketi ile pek çok ihtiyacı karşılamaktadır. Yıllık olarak herhangi bir taahhüt vermeden satın alabileceğiniz bu paketin içeriğine dair bilgileri yazımız da paylaşacağız.

Bu yazı Turkcell’in turbo süper fırsat paketini satın almak isteyen ve ilk defa Turkcell’e geçen paket fırsatlarından faydalanmak isteyen kullanıcılara bir bilgi niteliğinde olacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paket İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell’in sunmuş olduğu paket avantajları internet, dakika ve sms içeriklerini barındırır. Bu içeriklerin birçoğu her yöne kullanılabilme hakkı bulunduğu gibi bir çoğu da yalnızca Turkcell’liler arasında kullanım hakkı bulundurur.

 • Turkcell Turbo Süper Paket içeriğinin detaylarına bakacak olduğumuzda çeşitli sms, dakika ve internet fırsatları sunulmaktadır.
 • Paket içerisinde her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika, 100 sms ve 8 GB internet hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Turbo Süper Paket 8 GB Paketi Aylık Fiyatı

Operatörlerin paket ücretlendirmeleri faturalı ve faturasız oluşlarına göre değişmektedir.

 • Eğer paket kullanıcısı 12 aylık taahhüt sözünün vermeden paket satın alırsa ödeyeceği miktar farklı olmaktadır.
 • Taahhüt vererek 12 aya taksitli bir şekilde bölümlendirip alınan paketin aylık tutarı da buna göre değişim gösterir.
 • Turkcell turbo süper paketi 8 GB tarifesi yıllık olarak taahhüt üzerinden yapıldığında aylık 44 lira olarak ücretlendirilmesi bulunur.
 • Taahhüt hakkını kullanmadan paket içeriğinden faydalanmak isteyen kişilerin aylık olarak 55 TL ödemeleri gerekir.
 • Herhangi bir durumda paketten çıkmak durumunda kalırlarsa 55 TL üzerinden son faturalandırma yapılmaktadır.
 • Turkcell turbo süper fırsat paketinden taahhüt olmadan faydalanmak isteyen kişiler 55 TL ödemelerinin yanı sıra internet paketini 4 GB olarak kullanabilmektelerdir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi Ekstra Hediyeleri

Pek çok operatör, paket olarak sunmuş olduğu ve yıllık üstünden ücretlendirme yaptığı iyi tarifeler için kendi hazırlamış olduğu uygulamalar içinde kullanabileceği ekstra avantajlar sunar. Bu avantajların içeriği genellikle internet paketi olabilmektedir.

Turkcell turbo süper fırsat paketine yıllık olarak taahhüt üzerinden satın alan kişilere özel olarak belirli ek hediyeler sunulmaktadır. Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanılabilecek 1 GB’lık hediye internet sunulur.

 • Turkcell bu paket içeriğini yıllık taahhüt üzerinden satın aldığınızda ücretlendirmede biraz daha uygun bir fiyat sunmaktadır.
 • Aylık olarak telefonlarınıza tanımlanan 8 GB’lık internet aslında taahhütsüz 4 GB’lık internet taahhüt sunulduğunda hediye olarak ikiye katlama kampanyası kapsamında 8 GB olacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paketten Kimler Faydalanabilir?

Turkcell turbo süper paketinden faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle telefonlarını Turkcell’e taşımaları gerekmektedir. 90 gün içerisinde telefon numaralarını Turkcell’e taşıyan veya ilk defa Turkcell hattı olan kişilerin bu fatura içeriğinden faydalanmaları mümkündür.

Turkcell turbo paket faturalı hattı bulunan kişilere özel olarak hazırlanmıştır. Bu kişilerin taahhüt vermelerinden dolayı hediye avantaj olarak sunduğu imkanlardan faydalandırılmaktadır.

Turkcell Turbo Süper Paket Fırsatı Nasıl Yapılır?

Turkcell Turbo Süper Paket içeriğini telefona uygulamak isteyen kişiler kısa mesaj yolu ile yapabilirler. Onun dışında Turkcell’in sunmuş olduğu dijital operatör uygulaması üzerinden bu paketle bularak telefona tanımlayabilirsiniz. Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayarak da konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Turbo Süper Fırsat yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Bunu gönderdikten sonra yıllık olarak aboneliğiniz başlamış bulunacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell turbo süper paketi içerisindeki avantajlardan faydalanmayı kişisel sebeplerden dolayı iptal etmek ve bu paketten ayrılmak isteyen kişilerin eğer belirli bir taahhütleri bulunuyorsa paket içerisinde yararlanmış oldukları indirimli orandan faydalanmaları mümkün değildir.

Eğer taahhüt süresi bitmeden böyle bir durum yaşanıyorsa iptal durumunda son ödenecek faturaya indirimli fiyatı dışında bir faturalandırma yansıtılacaktır.

 • Turkcell turbo süper fırsat paketini iptal etmek isteyen kişilerin telefonun mesaj kısımlarına büyük harfler ile İptal Yıllık Turbo yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir.

Bunun dışında müşteri hizmetlerini arayarak da paket iptali için bildirimde bulunabilirsiniz ve bu görüşme sırasında paketinizi iptal etmenizden dolayı yapmanız gerekecek olan ödeme miktarını da öğrenebilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Genç kullanıcılarına özel olarak kampanyalarını sunmaya devam ediyor. 2023 yılında bedava internet kazanmak isteyenler GNC uygulamasını telefona yükleyerek Çatlat uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirler.

Çatlat uygulaması içerisinde karşınıza çıkan yumurtayı kırarak haftalık bedava internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell hattına sahip olanların GNC yani gençlere özel sunmuş olduğu paket içeriklerine bakarak bedava internet kazanmaları mümkündür.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell dergilik uygulaması içerisinde kullanabileceğiniz internet paketi mümkündür. Turkcell’in dergilik uygulamasını indirdiğinizde telefonunuzda 1GB’lık bedava internet paketi gelecektir.

Kampanya kapsamında 1 GB’lık bedava internet paketinden bir hafta faydalanabilirsiniz. Dergilik uygulamasını akıllı cihazlarına indiren Turkcell kullanıcıları bedava internet paketinden faydalanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu