Turkcell Salla Kazan Hilesi ve Kampanyaları 2023

Turkcell salla kazan fazladan hak hilesi ve bedava internet kampanyaları 2023 yılında devam ediyor. Turkcell’in sağlamış olduğu her hafta düzenli olarak salla kazandan sürpriz hediye kazanma imkanına sahip olma hakkı sizlere sunmuştur.

Turkcell her zamanki gibi müşterilerini sevindirmeyi başarıp, salla kazan kampanyasıyla sizlere bedava internet paketinden yararlanabilme imkanı sunar. Tabi Turkcell bununla da sınırlı kalmayıp ücretsiz uygulamalar, konuşma hakkı, Turkcell tv ve dergilik gibi uygulamaları da bizlere sunmuştur. 

Salla Kazan Kampanyasına Katılma

Salla kazan kampanyası Turkcell hattına sahip olan herkes katılabilir. Salla kazan bedava internet paketi için yapmanız gerekenler;

 • Faturalı ya da faturasız tüm hatlar için geçerlidir.
 • Appstore ya da Play store girerek “dijital operatör” uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya tıkladığınızda karşınıza telefon numarası ve şifre ile giriş yapın.

Şifrenizi bilmiyorsanız telefonumuzun mesajlar kısmına girip “SİFRE” yazıp “2222”ye göndererek gelen mesajı indirdiğiniz dijital operatör uygulanmasına giriş yapmanızda size yardımcı olacaktır.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra tek yapmamız gereken adım “salla kazan” kutusunu bulmamız olacaktır. Bu kutuya tıkladıktan hemen sonra yapmamız gereken şey sadece telefonu sallamak olacaktır. Sonra bu işlem bitiminde şansımıza hangi “salla kazan kampanyası“ geldiyse bizlere de onu ücretsiz kullanmanın keyfi kalıyor. 

Turkcell Salla Kazan Hediyeleri Nedir?

Turkcell sağlamış olduğu salla kazan kampanyasıyla birlikte bizlere birden çok hediye imkanı sunulmuştur. Hediye internet paketleri (1 GB dan başlayıp 10 GB kadar) hediye SMS paketleri, hediye konuşma paketleri, Turkcell TV ve Turkcell dergilik uygulamalarından yararlanabilme imkanını bizlere sunmuştur.

Tüm bunları indirdiğimiz dijital operatör uygulamasından telefonu sallamamız dahilinde yapılacaktır. Ardından telefona gelen kampanya bilgilendirmesi sayesinde salla kazan kampanyasından ücretsiz bir şekilde faydalanmış olacağız. 

 • Günlük kampanyalar: 1 GB, 3 GB, 5 GB İnternet
 • Haftalık kampanyalar: 2 GB, 4 GB, 5 GB VE 7 GB İnternet
 • Aylık kampanyalar: 1 GB, 3 GB, 5 GB VE 10 GB İnternet
 • Diğer Kampanyalar: Turkcell Dergilik, Fizy, Turkcell tv
 • Konuşma Kampanyaları: Her yöne konuşma ve bedava SMS
 • Apple Store ve Google Play: 10-20 TL arasında hediyeler
 • Oyun: Zula ve PUBG için 10 TL hediye
 • Turkcell.com.tr Geçerli: 50 TL ve 400 TL arasında indirim çekleri

Turkcell Platinum ile Ayrıcalıklı Salla Kazan Nedir?

Turkcell platinum avantaj paketleri müşterilerine birbirinden özel ve ayrıcalıklı avantaj fırsatlarını 2023 yılında da sunmaya devam ediyor. Evde fiber platin veya cepte platinum paketli müşterisi olduğumuz takdirde, Turkcell platinum ayrıcalıklarından yararlanma hakkına sahip olmuş oluruz.

Sunduğu özel pakette mevcut olan ürünler; yeme-içme, alışveriş, ulaşım, merhaba giyim vs. gibi indirim fırsatlarından istediğimiz herhangi birini seçebiliriz. Diğer salla kazan ile Turkcell Platinum ayrıcalıklar;

 • Platinum vitrin indirimleri
 • Platinum ile rüya hediyeler 
 • Kahve.com’da %20 indirim ve 75 TL üzerine ücretsiz kargo 
 • Bloom and fresh’te %15 indirim imkanı
 • Bireysel Platinum Plus paketler 

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2023

Turkcell salla kazan hilesi için bazı güncellemeler dahilinde bu hileden tamamen kurtulmuştur. Fakat yinede ücretsiz internet kazanmak için 5 adet hile gibi taktikler mevcuttur;

 1. Bildiğiniz üzere salla kazan kampanyası cuma günleri yenilenmektedir, dolayısıyla cuma günleri hemen salla kazan yaptığımız müddetçe bedava internet kazanma ihtimalimiz çok daha fazladır.
 2. Haftalık olarak ise internet paketleri bittiğinde genelde bedava dakika oluşturulmaktadır. Bundan ötürü ne kadar erken salla kazan yaparsak bedava internet kazanma olasılığı o kadar artacaktır. 
 3. Turkcell dijital operatör uygulanmasına girdikten sonra telefonu hemen sallamak yerine sabit bıraktığımız takdirde bedava internet kazanma ihtimalimiz daha çok olacaktır. 
 4. Mesai saatleri dışında ve gece yapılan salla kazanda da ücretsiz internet kazanma şansınız yüksek olacaktır. 
 5. Son olarakta telefonumuzdan uygulamayı silip tekrardan yüklediğimiz takdirde bedava internet kazanma hakkına rahatça sahip olabiliriz.

Salla Kazan Kampanyası Ne Zaman Yapılır?

Turkcell salla kazan için belirli bir süre aralığı yoktur. Kampanya da sunulan süre dahilinde kullanılabilir. Her hafta olmak üzere 1 kereye mahsus kampanyaya katılma hakkı bizlere tanınmıştır. Daha önce de bahsedildiği gibi salla kazan kampanyası her perşembe gecesi yenilendiği için kampanyadan kazandığımız hediyeyi bir sonraki perşembe gününe kadar dilediğimiz gibi kullanabiliriz.

Hediye olarak kullanmadığımız haklar maalesef ki birikmez. 1 haftalık süre dahilinde salla kazan hakkınızı kullanmanız gereklidir. Turkcell sayesinde bu salla kazan kampanyasından herkes (tüm Turkcell aboneleri) faydalanabilme hakkına sahip olup, bu eşsiz fırsatın tadını çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu