Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi

Faturalı yada faturasız hattınıza tanımlanan Turkcell ücretsiz internet paketleri yurt içi kullanım için geçerli olup yurt dışında kullanılamaz. Süresi 1 aylıktır, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Kampanyaya katılmak için INTERNETLI yazıp 2200’a kısa mesaj yollayın. Eğer 12 ay dolmadan kampanyadan ayrılmak istiyorsanız da 10 TL iptal bedeli ödemeniz gereklidir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma 2023

Turkcell sahip olduğu müşterilerine bol bol ücretsiz internet dağıtırken, diğer yandan Turkcell’in avantajlarından yararlanmak isteyen ama henüz Turkcellli olmayanlar için de fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yeni hat alan veya hattını Turkcell’e taşıyan müşterilerine 5 GB bedava internet veren Turkcell’in bu avantajından yararlanmak istiyorsanız, yeni aldığınız veya Turkcell’e taşıdığınız hattınız açılır açılmaz ücretsiz internet paketi almak için yapmanız gereken;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “HAT HEDIYESI 5GB” yazarak “2020”’e kısa mesaj gönderin.
 • İlk 25TL ve üzeri bakiye yüklemenizde 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları ile Ücretsiz İnternet

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları tüm Turkcellilere ücretsiz internet kazandırıyor. İster faturalı ister faturasız hat kullanın, şansa tıkla reklamı ile haftada 1 defaya mahsus olmak üzere 2 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey;

 • Turkcell’e ait internet sitelerinde, uygulamalarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan şansa tıkla reklamlarından bulduğunuzda direkt tıklamak. Karşınıza çıkan emocanlardan birini seçerek hediye internetinizin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’lilerin GB’larca internet, binlerce dakika ve sms kazandığı bir kampanya uygulamasıdır. Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılabileceğiniz Hediye Havuzu’ndan 4 farklı şekilde internet kazanabilir; kazandığınız bu internetleri kendiniz kullanabilir ya da arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Hediye internete sahip olmak için izlenecek basit 4 yol:

Turkcell Faturalı hat kullanıcısı iseniz, Turkcell faturalarınız için hemen otomatik ödeme talimatı verin, anında 5 GB internet kazanın. 

Android veya IOS destekli telefonunuza BİP ve Fizy uygulamalarını indirin ve Turkcell’e tanımlı hattınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra, BİP’ten “sen yap diye” kanalını takibe alın ve ardından Fizy üzerinden 25 şarkı dinleyin. Artık, haftada 1 defaya mahsus olmak üzere 1 GB internetinizi almaya hazırsınız. Unutmayın, şarkıları açıp değiştirmek işinize yaramayacak; onları dinlemelisiniz.

Fizy, yüzbinlerce müziğe yüksek ses kalitesinde ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fizy paketlerinden Pizy Premium paketini satın alarak, aylık 1 GB internete sahip olun. Aylık 1 GB hediye internet, siz Fizy Premium üyeliğinizi yenilediğiniz sürece yenilenir.

Turkcell Sürpriz Noktaları ziyaret ederek hediye havuzundan internet kazanabilirsiniz. Telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını yükleyerek, Turkcell İletişim Merkezleri’nde bulunan Sürpriz Noktalar’a gidin ve hediye internetinizi alın.

Dijital Operatör Uygulamasını İndirerek Hediye İnternet

Kullanım haklarınızı ve fatura detaylarınızı kolaylıkla öğrenmenize yarayan Turkcell’in mobil uygulaması Dijital Operatör şimdi de hediye internet veriyor. Dijital Operatörü, Google Play Store veya IOS App Store aracılığıyla telefonuna indiren ve tanımlı hattı ile giriş yapan herkes anında 1 GB hediye internet kazanıyor. 1 GB hediye internetinizi almak için;

 • Dijital Operatör servisinde tanımlı olmayan faturalı ya da faturasız hattınızı tanıtmanız ve giriş yapmanız yeterli. Hediye internetinizi gelen bilgilendirme mesajından hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Hazır Kart sahiplerine özel, ayda en fazla 4 kez yararlanmak için Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’nı duyurdu. Turkcell resmi web sitesinden, Paycell uygulamasından veya Dijital Operatör uygulamasından kredi kartı ya da banka kartınızla TL yüklemesi gerçekleştirdikçe hediye internetler kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken;

 • Tek seferde hattınıza en az 20 ve en fazla 50 TL’lik yüklemeler yapmak. Böyle yaparak hem yüklediğiniz kadar TL hem de hediye internet kazanın. 

Bizce Kupon Biriktir ile Ücretsiz İnternet Paketi

Turkcell Bizce uygulaması, Turkcell’li kadınlara özel olarak hazırlanmış hem kendi işlerinin sahibi olmalarını amaçlayan hem de hediye internet kazandıran bir mobil uygulamadır. Bizce uygulaması içerisinde birçok sorunuza cevap bulabileceğiniz gibi her gün giriş yaparak kupon biriktirebilir, bu kuponları ise hediye internete çevirebilirsiniz.

IOS veya Android destekli telefonunuza Turkcell Bizce uygulamasını indirin ve tanımlı hattınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra bakiyenize 1 adet kuponun eklendiğini göreceksiniz. Her gün giriş yaparak bu kuponlarınızı artırabilirsiniz. Bizce Kupon Biriktir Kampanyası kapsamında kazanabileceğiniz hediye internetler ise şunlar:

 • Günlük 2 GB hediye internet 
 • 3 günlük 3 GB hediye internet
 • Günlük 5 GB hediye internet 
 • Haftalık 2 GB hediye internet 

Otomatik Ödeme Talimatı ile Turkcell Ücretsiz İnternet 

Otomatik ödeme talimatları sayesinde hem uğraştırıcı fatura işlemlerinden kurtulmuş hem de ücretsiz internet kazanmak için bir şans elde etmiş olursunuz. Turkcell, numarasını Turkcell’e taşıyan; yeni hat alımı yapan veya faturasız hatlardan faturalı hatta geçip Turkcell Rahat Tarife Paketi’ni kullanan herkese 1 GB internet hediye ediyor. Turkcell Rahat Tarife’ye geçerek hediye internet kazanmak için;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “TRAHAT3GB” yazarak “2200”’a kısa mesaj gönderebilir, hediye internetin anında sahibi olabilirsiniz.

Turkcell ilk Ay Fayda Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Turkcell bireysel hat sahipleri, seçtikleri tarife için 12 ay kalma sözü vermeleri halinde 30 GB’a kadar hediye internet kazanıyor. Eğer siz de bireysel hat sahibiyseniz, mevcut tarifeniz veya yeni geçeceğiniz herhangi bir tarife için 12 ay kalma sözü verin ve 1 ay geçerli hediye internetinizin tadını çıkarın. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “FIRSATGB” yazarak “2200”’a göndermek. Seçtiğiniz pakete göre 10 GB, 20 GB veya 30 GB hediye internetinizi alabilirsiniz.

Yaani Uygulaması ile 1 GB Ücretsiz İnternet Kazanma 

Yaani, arama motoru özelliği taşıyan ve herkesin kullanımına açık olan bir Turkcell uygulamasıdır. Yaani uygulamasını Google Play Store veya IOS App Store’dan indirip uygulamayı açarak 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız. Uygulamayı silmediğiniz sürece, 1 GB hediye internetiniz her ay yenilenir. Bu hediye internetin sadece Yaani uygulaması içerisinde kullanılabileceğini unutmayın.

Turkcell 6 Ay Boyunca 1 GB Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell İletişim Merkezleri’nden veya Turkcell Resmi Web Sitesi’nden kontratlı telefon alan herkes 6 ay boyunca 1 GB internet kazanma şansını yakalıyor. Eğer yeni bir telefona ihtiyacınız var ve peşin paranız yoksa ilgili yerlerden telefonunuzu satın alarak 6 ay boyunca 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. 

4.5G Salla Kazan Kampanyası ile Ücretsiz İnternet

Turkcell ciddi rekabet ortamında ayakta kalabilmek için, müşterilerine ücretsiz internet sunabileceği kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan birisi ise, Dijital Operatör üzerinden ulaşabileceğiniz Salla Kazan Kampanyası. Salla Kazan, Turkcell müşterisi olan herkesin haftada 1 kez yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanyaya dâhil olup hediye internet kazanmak için;

IOS ve Android cep telefonunuzda Dijital Operatör uygulamasının yüklü olması gerekir. Eğer yüklü ise, Dijital Operatör uygulaması üzerinde bulunan Salla Kazan ikonuna tıklayarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Dijital Operatör’e giriş şifrenizi bilmiyorsanız; Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “SIFRE” yazarak “2200”’a göndermeniz yeterli.

Kim 1 GB İster? Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma 

turkcell ucretsiz internet paketleri

Turkcell Kim 1 GB İster, Turkcell BIP üzerinden yapılan ve ücretsiz internet kazanmanızı sağlayan bir bilgi yarışmasıdır. Günde 1 kez katılma şansınızın olduğu bu yarışmada, toplamda 15 soru bulunuyor. 15 sorunun hepsine doğru yanıt vererek 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Hiçbir ücretin talep edilmediği bu bilgi yarışmasına sadece BIP uygulamasını indirerek ve tanımlı hattınızla giriş yaparak katılabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Hediye İnternet

Turkcell Goller Cepte Uygulaması, taraftarı olduğunuz takım gol attıkça ve uygulamayı ilk indirmenizde 500 MB hediye internet kazanabileceğiniz bir servistir. Taraftarı olduğunuz takımın 1 golüne 100 MB ücretsiz internet kazanmak için indirmeniz gereken GollerCepte uygulamasını basit bir SMS ile indirebilirsiniz;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “GOL” yazıp “2200”’a göndermek ve telefonunuza gelen mesajın içerisinde yer alan linke tıklamak.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti ile Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, yeni Turkcell müşterisi olan ve faturasız hat kullananlar için hazırlanmış bir kampanyadır. Ön ödemeli hat alarak mevcut paketinize 3 ay boyunca 20 GB eklenecek şekilde, toplamda 60 GB’a varan ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “BOL GB TANISMA HEDIYE” yazarak “2200”’a göndermek. Gelecek bilgilendirme mesajından sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kahraman Destek Kampanyası ile 10 GB Ücretsiz İnternet 

Kahraman Destek Kampanyası, Turkcell’in şehit aileleri ve gazilere her ay düzenli olarak 10 GB ücretsiz internet verdiği bir kampanyadır. Kampanyaya Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanan tüm şehit aileleri ve gaziler katılabilir. Yapmanız gereken şey;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “KAHRAMAN DESTEK” yazıp “2200”’a göndermek. İptal etmediğiniz sürece her ay düzenli olarak bu kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ’li Gençlere Özel Bedava İnternet Paketleri

Turkcell’in gençler doya doya internet kullansın diye hazırladığı Gençlere Özel internet paketlerine ek, 1 GB internet Turkcell’den hediye. GNÇ Eko paketlerinden herhangi birine abone olan herkes geceleri kullanabileceği 1 GB internetin sahibi oluyor. Siz de her ay düzenli 1 GB hediye internet kazanmak isterseniz;

 • GNÇ Eko Paketlerinden birine geçtikten sonra, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “GNC GECE 1 GB” yazarak “2200”’a kısa mesaj gönderebilir ve hediye internetinizi alabilirsiniz. 

Avantajlı Dergilik ile Turkcell Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell, Dergilik uygulaması ile dergi ve gazete okumayı kolaylaştırırken, ücretsiz internet dağıtmaya da devam ediyor. Hem dergilikte hem de sosyal medyada kullanabileceğiniz hediye internetlerden birini kazanmak için tek yapmanız gereken Dergilik uygulamasını indirmek. Turkcell tanımlı hattınızla giriş yaptıktan sonra hediye internetiniz otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Gelen bilgilendirme metninden hemen sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

GS Taraftarlarına Özel Turkcell Hediye İnternet 

Turkcell, GS taraftarlarına takımlarına destek olmaları karşılığında Turkcell hediye internet dağıtıyor. 3 farklı GS Destek Paketlerinden birini alarak hem takımınıza destek olabilir hem de bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 

 • Takımınıza 5 TL destek ile pakete geçmek için, “GS5” yazıp “2222”’e gönder.
 • Takımınıza 7 TL destek ile pakete geçmek için, “GS7” yaz “2222”’e, gönderin
 • Takımınıza 9 TL destek ile pakete geçmek için, “GS9” yazarak “2222”’e gönder.
 • Sonra “SARI PAKET” yazıp “2222”’e kısa mesaj atarak Turkcell ücretsiz interneti alabilirsiniz.
 • İptal etmediğiniz sürece Destek Paketiniz ve hediye internetiniz aylık düzenli olarak yenilenir. 

BTK’da Geçerli Hediye 1 GB Turkcell İnternet

Turkcell, BTK Akademi’de eğitim alırken kullanabileceğiniz 6 GB hediye internetinizi BIP aracılığıyla hattınıza tanımlıyor. Yapmanız gereken tek şey, BIP üzerinden BTK Akademi kanalına abone olmak. Herhangi bir kayıt ve abonelik ücreti ödemeden kampanya süresi dâhilinde her ay 6 GB hediye internetinizi alabilirsiniz. 

Turkcell Fatura Durdurma ile Ücretsiz İnternet 2023

12 ay boyunca aylık 12 TL olan İnternet limitinde durma kampanyası akıllı fatura ile Turkcell 1 GB ücretsiz internet kazanın. Kullandığınız fatura ile son 2 ayda farklı internet paketi satın alan, henüz akıllı fatura sahibi olmayan ve farklı bir faturalı hat kampanyasında bulunmayan her Turkcell faturalı hat kullanıcısı kampanyaya dahil olabilir.

Eğer Turkcell aboneliğiniz 10 yıl ya da daha fazla ise kampanyaya katılımızın ilk ayı sizin için ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kısa mesaj ile kampanyaya katılabilir ve de 1 GB bedava internetinizi tüm datalarda kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu