Turkcell Rahat Paketleri ve Avantajları Nedir?

Turkcell’in aylık, haftalık ve yıllık olarak abonelerine sunmuş olduğu Turkcell rahat paketlerini siz de Turkcell’e gelerek 2023 yılında kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket avantajlarından faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmanız hattınızı, Turkcell’e taşımanız gerekir. Bireysel ve kurumsal Turkcell rahat paketleri içeriklerinden yazımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Aylık SMS Paketi: Turkcell’in sunmuş olduğu rahat paketleri içerisinde bol sms barındıran paketi sizlerle. Turkcell rahat aylık 5000 SMS paketinden faydalanabilmek için 1 ay boyunca kullanabileceğiniz her yöne geçerli 5000 sms ayda yalnızca 5.25 TL‘dir.

Turkcell Rahat Haftalık Dakika Paketi: Turkcell’in sunmuş olduğu rahat haftalık dakika paketi kapsamında 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz her yöne 250 dakika konuşma hakkı 15 TL’ye hattınıza tanımlanabilmektedir.

Turkcell Rahat Haftalık İnternet Paketi: Turkcell internet kullanıcılarına sunmuş olduğu haftalık 1 GB paketi içerisinde; 1 GB internet barındırırken, haftalık fiyatı 15 TL üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell 2 Haftalık İnternet Paketi: Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış rahat 2 haftalık 2 GB paketinden faydalanabilmek için telefonlarınıza 2 GB’lık internet paketini 2 Haftalık olarak 25 TL’ye alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat İnternet Paketi: Turkcell rahat fırsat 3 GB paketi içerisinden faydalanabilmek çok kolay. Aylık olarak yapacağınız ödeme karşılığında internet ve dakika kazanabilirsiniz. 3 GB internette her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı toplamda aylık 26,15 TL‘dir.

Turkcell Rahat 5 GB: Turkcell’in rahat abonelerine sunmuş olduğu fırsat paketlerinden birisi aylık 5 GB paketidir. Aylık olarak yapacağınız yüklemeler karşılığında 5 GB internet, her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika konuşma hakkı elde edebilmek için telefonunuza 32.15 TL aylık olarak ücret ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell Rahat 10 GB: Turkcell kullanıcılarına sunmuş olduğu en kapsamlı internet içeriklerinden biri rahat fırsat 12 GB paketidir. Turkcell rahat fırsat 10 paketi içeriğinde aylık olarak kullanabileceğiniz 10 GB internet ve her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika SMS bulunmaktadır. Aylık ödemesi 52,15 TL olan bu paketten faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmak Turkcell’in çağrı merkezlerini ziyaret etmek gerekmektedir.

Turkcell Rahat Üçlü Paketi: Turkcell’in sunmuş olduğu üçlü paket fırsatları kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiştir. Geçtiğimiz sene itibarı ile yapılmaya başlanan ve oldukça sevilen üçlü paketler rahat hadi üçlü paketi kapsamında tekrar gelmektedir. Turkcell’in hadi üçlü paketi kapsamında 12 GB internet 10 TL karşılığında 3 saat boyunca kullanılabilme hakkı sunmaktadır

Turkcell Rahat Dinle Paketi: Haftalık olarak erişebileceğiniz bu avantajlı uygulamadan sizde fark bulunabilirsiniz. Turkcell rahat dinle haftalık 4 GB paketi içeriklerinden faydalanabilmek için haftalık 10 TL karşılığında Turkcell 4 GB hediye internet paketinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Rahat İzle Paketi: Turkcell rahat izle paketi kapsamında haftalık olarak kullanabileceğiniz 4 GB internet paketi sunulmaktadır. Rahat paketi kapsamında 4 GB internet telefonunuza 10 TL karşılığında tanımlanacaktır.

Turkcell Rahat Dünya Paketi: Turkcell’in sunmuş olduğu rahat paketleri kapsamında rahat Alo Dünya Paketi yurtiçi ve yurtdışı konuşmalarımızda 30 dakika konuşma hakkı 30 TL’ye sunulmaktadır. Avantajlı fiyattan faydalanabilmek için zaman geçirmeden Turkcell’in abonesi olarak Turkcell’in fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell’in Rahat Avantaj Paketleri

Turkcell’in rahat avantaj paketleri göz dolduran içerikleri ile Turkcell abonelerine sunulmaya devam etmektedir;

  • Turkcell rahat 1 GB paketi içerisinden faydalanabilmek için Turkcell’in çağrı merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.
  • Turkcell yeni rahat plus 1 GB paket içeriğinde her yöne kullanabileceğiniz yurtiçi 1 GB internet paketi her yöne 500 SMS ve her yöne 1000 dakika fırsatları sunulmaktadır.
  • Bip uygulaması üzerinden kullanabileceğinizi aylık her yöne arama olarak geçerlidir. Üçlü paketin fiyatı 27,68 TL olarak belirlenmiştir.
  • Turkcell rahat avantaj 3 GB paket içeriği. Paket içeriğine bakıldığında internet, dakika ve SMS hakkı verilmektedir.
  • Bu üçlü paketten faydalanabilmek için 37,15 TL’ye hattınıza ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell avantaj rahat 3 GB paketi içeriğinde internet içeriği 3 GB Turkcell her yöne 500 dakika konuşma hakkı ve bip uygulaması üzerinden de kullanabilirsiniz. 1000 dakika konuşma hakkı sunulmaktadır.

Turkcell Hadi Keşfet Haftalık Rahat Paketi

Turkcell’in sunmuş olduğu cazip fırsatlar bu yolda devam etmektedir. İnternet üzerinden bilgi paylaşımı yapabilmek ve çok sayıda farklı bilgiyi keşfedebilmek için haftalık olarak telefonunuza tanımlayacağız 10 TL karşılığındaki 4 GB internet fırsatı kaçırmayın.

Rahat hadi keşfet haftalık 4 GB paketinden faydalanabilmek için turkcelli arayabilir. Turkcell üzerinden iletişime geçebilir, internet üzerinden Turkcell’in hadi keşfet haftalık paketinden faydalanabilirsiniz.

  • Paket içeriklerinden faydalanan tüm Turkcell kullanıcıları paket içeriğinde bulunan hakları bir başkasına devredemezler.
  • Telefon hattı içerisinde bulunan paket kullanımları bir sonraki ay kendi kendine yenilenmez.
  • Eğer kişi tekrar telefonu içerisine uygun miktarda ücreti öderse paket yenilemesi yaparak kullanmaya devam edebilmektedir.
  • Turkcell’in her bir rahat paketi yalnızca bir kere telefona tanımlanabilmektedir.

Rahat paketi içerisinde Turkcell kalan kullanımlarınızı öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell rahat paketleri içerisindeki hız limitleri Turkcell’in sunmuş olduğu 4.5G şebekesi üzerinden faturalandırılır. En üst hız limiti 7,2 Mbps olarak belirlenmiştir.

Turkcell hat tarifeleri kapsamında ek paket kampanyaları da sunulmaktadır. Ek paket kampanyaları ve Turkcell’in rahat kampanyalarından faydalanabilmek için siz de hemen Turkcell abonesi olun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu