Turkcell GNC Star 10 GB Paketi

Turkcell gençlere yönelik paket avantajlarına bir yenisini daha ekliyor. Turkcell GNC 10 GB paketi ile sosyal medyada kullanabileceğin bol içerikte internet avantajlarından dakika ve konuşma sesli haklarından faydalanabilirsin.

Turkcell’in Genç Star 10 GB paketini sunmuş olduğu çeşitli faydalardan da yararlanabileceğini aylık paket kapsamında 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli. Bu zengin içerikli paket kampanyalarından sende faydalanabilirsin.

Turkcell GNC Star Paket Fiyatı

Turkcell’in 26 yaş ve altı tüm abonelerine sunmuş olduğu GNC 10 GB paketi dahilinde aylık yapacağınız 55 TL ödeme karşılığında paket içeriklerinden ve faydalarından yararlanabilmeye başlayabilirsin. Ek avantajlarla dolu bu paket içeriği; dakika, internet ve sms barındırır.

Turkcell GNC Star 10 GB Paketi İçeriği

Turkcell’in sunmuş olduğu genç kullanıcılarına özel olarak GNC Star 10 GB paketi dahilinde 10 GB internet, Instagram, YouTube, Facebook gibi farklı sosyal medya uygulamalarında kullanılabilecek olan 1 GB hediye internet, 1000 dakika her yöne konuşma hakkı, 1000 dakika SMS sunulmaktadır. Turkcell GNC Star 10 GB paketi dahilinde faydalar olarak; dergilik üyeliğidir.

 • Dergilik uygulamasında kullanılabilecek 5 GB hediye internet sunmaktadır.
 • Mini TV üyeliği ve sınırsız bir şekilde depolama alanı elde edebileceğiniz lifebox standart üyeliğini de Turkcell GNC 10 GB paketini satın alarak sahip olabilirsiniz.

Turkcell’in kaliteli altyapısı ile oluşturduğu görüntülü ve mesajlaşma uygulaması olan Bip’te kullanabileceğiniz standart üyelik de bulunmaktadır. GNC Star 10 GB paketini satın almak isteyen kişiler her yöne geçerli olan bu paket fırsatından faydalanabilirler.

Paket içeriklerinden faydalanabilmek için göndermiş olduğunuz kısa mesajın ardından bir süre beklemeniz gerekir. Eğer telefonunuzda paket sahip olabileceğiniz yeterli bir bakiye bulunursa hattınıza kolay bir şekilde yüklenir ve ardından size kısa bir mesaj gelir. Gelen mesajın ardından hattınız içinde bulunan kullanımlarınızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNC Star Paketi Her Ay Yenilenir mi?

Sahip olduğunuz paket içeriklerinden faydalanırken sonraki ay eğer hattınız içinde yeterli miktarda bakiye görülürse yenileme işlemi gerçekleştirilir.

Turkcell GNC Star Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell’in genç kullanıcılarına sunmuş olduğu GNC Star paketinden faydalanabilmek için 25 yaş ve altında bulunmanız gerekir. Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri de yine bu paket avantajlarından faydalanabilirler.

Turkcell GNC Star Paketi Nasıl Yapılır?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile GNC Star 10 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in fatura merkezlerine gelerek bilgi sahibi olabilir, Turkcell’in dijital operatör uygulaması aracılığı ile de bağlantıya geçebilirsiniz.

Paket içeriğinde kullanmış olduğunuz tüm haklar o ay içerisinde yapacak olduğunuz kullanımlarda geçerlidir. Paket tarihindeki haklar sonraki aya devretmez. Sonraki ay tekrar paket yenilemesi yapılır.

Turkcell Genç Süper 10 GB paketi dahilinde kullanım haklarını ay içerisinde yüzde seksen ve yüzde yüze yakın bir kullanım oranına ulaşırsa muhakkak ki telefonunuzda mesaj ile bilgilendirme alırsınız. Otomatik olarak Turkcell tarafından gönderilen bu mesaj her kullanıcısı için geçerlidir.

Turkcell GNC 10 GB Paketi Kalan Kullanım Öğrenme

 • Paket dahilindeki kullanım haklarını öğrenebilmek için Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Kişisel numaranız ve şifreniz ile giriş yapacağınız bu hat içerisinde SMS, dakika ve internet kullanımlarınıza dair tüm bilgilendirmeyi burada bulabilirsiniz.
 • Ayrıca telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Sonra size internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızı ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gönderilecektir.

GNC Star 10 GB Paketini Nasıl İptal Edilir?

Herhangi bir sebepten dolayı kullanımda olduğunuz Star 10 GB kampanyasına iptal etmek istediğinizde telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İPTALGNC10 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa sürede iptal işleminiz gerçekleşecektir.

Kullanmış olduğunuz paketi iptal etmeniz dahilinde paket içeriğinde bulunan hakları o ay sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir.

 • Satın almış olduğunuz paket 30 günlük geçerliliği bulunan bir pakettir.
 • 30 gün içerisinde bir kere satın alabilirsiniz.
 • Farklı aynı tarife ile dört kere alınabilmesi imkanı bulunan paketlerde bulunur.

GNC Star 10 GB Paketini Yurtdışında Kullanabilir miyim?

GNC Star 10 GB paketi kapsamındaki tüm haklar için ek ücrete vererek yurtdışında kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. 24 saat geçerli olacak Hazır Kart tarife üzerinden yurt dışında geçerli ek ücret karşılığında kullanım sağlayabilirsin.

 • 72 saat geçerli olacak hazır kart 3 günlük tarifeniz üzerinden yine yurt dışında geçerli kullanım hakkına sahip olabilirsin.
 • 120 saat geçerli olacak Hazır Kart 5 günlük tarifen üzerinden yurt dışında geçerli olacak paket ücretlendirilmesi ile faydalınım sağlayabilirsin.
 • Turkcell’in paket avantajlarından faydalanabilmek için sen de Turkcell fatura cep merkezlerine gelebilir ve bu fırsatı yakalayabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu