Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketleri

Turkcell’in Trabzonlu ve Trabzonsporlu olan 61CELL hatlı olan müşteriler için avantajlı fırtına paket fırsatları içerisinde bir yenisi daha ekleniyor. Turkcell fırtına avantaj paketi ile Turkcell faturasız hatta sahip olanlar takımlarının taraftar paketi uygulamalarından zengin fayda ve içeriklerden faydalanabilirler. Bunun için aylık olarak ödenecek belirli bir miktar dahilinde Turkcell fırtına avantaj paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell fırtına avantaj paketine sahip olmak isteyen kişiler paket içerisinde çok sayıda ve geniş çaplı olarak taraftarlara özel sunulmuş faydalardan yararlanabilirler. Aylık olarak 35 TL karşılığında tanımlanabilecek olan bu paket 1 GB internet hakkı içermektedir.

Turkcell Fırtına Pakette Neler Var?

  • Turkcell fırtına pakete dahil olan kişilerin paket ile beraber elde edecekleri haklar 3 GB internet, 500 dakika konuşma hakkı ve 500 sms’tir.
  • Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanılabilecek midi abonelik ve dergilik uygulamasında geçerli 1 GB hediye internet sunmaktadır.
  • Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip uygulamasında geçerli bulunan 1 GB hediye internet de paketle birlikte sunulmaktadır.

Abonelik işleminizi başladığınız andan itibaren Turkcell fırtına paketi kısa mesaj olarak size bilgilendirme mesajı gönderildiği andan itibaren kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell Fırtına Paket Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell’in faturalı ve faturasız pek çok paketi günlük ve haftalık içeriklerde otomatik yenileme özelliği içermezken; aylık ve yıllık paketleri otomatik olarak fatura kesim tarihinin ertesinde yenilenebilme özelliğine sahiptir. Turkcell üzerinden paket satın alımları yaparken paket içeriklerinden bu detaylı bilgilendirme hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Faturasız paketleri aylık olarak alabilecekleri Turkcell fırtına paket dahilindeki kullanımlarınız eğer telefonunuz içerisinde yeterli miktarda TL bulunursa yenilenme durumu gerçekleşir. Bunun dışında iptal işlemi gerçekleşeceği için tekrar bu fatura içeriğine abone olmanız gerekir.

Turkcell Fırtına Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell fırtına paket içeriklerinden sınırlı Turkcell kullanıcıları faydalanabilmektedir. Turkcell fırtına paketi içeriklerinden faydalanmak isteyen kişilerin 61cell hatta sahip olması veya Turkcell hattına sahip olmaları gerekmektedir. 30 gün boyunca geçerli fırtına paket içerikleri iddia ve faydalarından yararlanmak isteyen kişilerin bu şartlara uygun olması gerekir.

Turkcell Fırtına Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell fırtına paketi içeriğini yapabilmek için belirli bir kodu mesaj yolu ile telefona tanımlamanız yeterlidir. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Fırtına Avantaj yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Bunun dışında Turkcell’in merkezlerine gelerek bilgi sahibi olabilir, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak pakete kayıt olabilirsiniz. Turkcell fırtına paketini satın aldığınız andan itibaren 30 gün boyunca kullanabileceğiniz bir hakka sahip olmuş olursunuz. Paket kullanım süresince 4 kere o ay içerisinde alma hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Fırtına Paket İçerikleri Devir İşlemleri

Turkcell fırtına paket içeriklerini; içerisinde tümünü kullanmamış olabilirsiniz.

  • Artan internet, dakika ya da sms haklarınız sonraki aya devretmez.
  • Bir başka hesaba aktaramaz ya da başka bir hat üzerinden kullanamazsınız.
  • Bir sonraki ay fatura dönemi kesildikten sonraki süreçte tekrar tüm paket yenilenmiş şekli ile gelir.

Turkcell Fırtına Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell fırtına paket dahilinde sahip olduğun faydalardan vazgeçtiğinde paketi iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken şey telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İPTAL FIRTINA  avantaj yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermendir.

İptal işleminizin ardından içerisindeki tek kullanmış olduğunuz hakları paket süresi dolana kadar kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz paket içerisindeki haklardan faydalanmamaya başladığınızda mesajı bilgilendirme olarak size gönderilecektir.

Turkcell Fırtına Paketi Aşım Bilgilendirmesi Yapılır mı?

Turkcell fırtına paketi dahilinde sahip olmuş olduğunuz tüm içerikleri; internet, sms ve dakika avantajlarını yüzde seksen ya da yüzde yüze yakın kullanım gerçekleştirdiğinizde telefonunuza da otomatik olarak Turkcell tarafından mesaj gönderilir.

Bu bilgilendirme mesajında kullanım kotasına yaklaştığınıza dair size bilgi verilir. Turkcell bilgilendirme için göndermiş olduğu mesaj içeriklerinden hat kullanıcısına ücretlendirme içermemektedir.

Turkcell Fırtına Paketi İçerikleri Transfer İşlemleri 

Turkcell abonelerinin en çok merak ettiği konulardan biri de sevdikleri ile paket içeriklerini paylaşabilme imkanı olup olmadığıdır. Turkcell fırtına paket içerisindeki bulunan hiçbir hakkı ya da faydayı başka bir hatta gönderemez, başka bir Turkcell kullanıcısına da devredemezsiniz. Sadece o hattın tanımlı olduğu kişiler bu hakları kullanabilir.

Sahip olmuş olduğunuz fırtına avantaj paketi içeriklerini birden çok hattınızda aynı anda kullanamazsınız. Fakat farklı farklı paketler yükleyerek farklı hatlarda bunu kullanabilirsiniz.

Turkcell fırtına avantaj paketi kapsamında 1 ay sürenizi doldurmuş ve kullanmış olabilirsiniz. Sonraki ayda telefon bakiyenizde yeterli miktar para bulunmadığında Turkcell Platinum avantaj paketi Turkcell tarafından 60 gün boyunca telefonunuzda yeterli miktar olana kadar paketi yenileme sürecine devam eder.

  • 60 gün dolduktan sonra herhangi bir bakiye bulunmazsa paket kendiliğinden iptal olur.
  • Bu paketin içeriğinden tekrar faydalanabilmek için yeniden paketi telefonunuza tanımlamanız gerekmektedir.
  • Turkcell fırtına hatta sahip olan kişilerin paket kullanım bildirimi ve kalan kullanım hakları otomatik olarak kullanıcıya gönderilmektedir. Turkcell fırtına avantaj paketi üst bağlantı hız sınırı 4.5G dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu