Turkcell Turbo+ Hepsi Bol Paketi

Turkcell faturalı ve faturasız hatlara sunmuş olduğu tarife avantajları 2023 yılında da devam etmektedir. 2023 yılında geçerli bulunan ve Turkcell üzerinden yapacağınız Turbo + Bol paket kampanyası kapsamında satın alınan paketler karşılığında 20 GB ek internet kazanabilirsiniz.

Turbo Artı Bol Paket İçeriği Nedir?

Turkcell’in sunmuş olduğu turbo artı bol paket kampanyası kapsamında faturalı hatta sahip olanlar ilk ay 20 GB ek internet kampanyasından faydalanabilirler. Bu paket yıllık katlama kampanyasına dahil paketlerdendir.

Aylık ve yıllık olarak 2 şekilde abone olunabilmektedir. Turbo bol paket içeriği kapsamında 6 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 sms paket içeriğinden oluşturur.

Turbo Artı Bol Paket Aylık ve Yıllık Tarife İçerikleri

Turbo artı bol paket kapsamında aylık içeriği satın almak isteyen kişiler paket olarak ayda 109 TL ödemektedirler. Aylık olarak 109 TL karşılığında 3 GB internet paketi sunulmaktadır.

Yıllık olarak paketten faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri aylık olarak 89.9 TL ödemektedir. Bunun yanı sıra aylık 6 GB internet paketinden faydalanabilirler. Turbo artı bol paketi yıllık katlama kampanyası içerisindedir. Bundan dolayı internet kullanımları 6 GB olmaktadır.

Turbo Bol Paket Hediyeleri

Turbo bol paket kapsamında satın alınan yıllık faturalı hat abonelerinin aylık olarak kazanacakları bazı hediyeler bulunur. Hediye olarak Turkcell’in bip uygulamasında geçerli kullanabileceği internet bunun yanı sıra dergilik uygulamasını sınırsız kullanma hakkı da bulunmaktadır.

Artı olarak 250 sms veren bu turbo bol paket kampanyasından sizde faydalanabilirsiniz. Turbo yıllık paketinden bireysel faturalı olan ses hattı müşterileri faydalanabilmektedir.

Turbo Bol Paketine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell turbo bol paketine kayıt olabilmek için öncelikle telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile TBOL yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

Daha detaylı bilgiler alabilmek için Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell çağrı merkezlerine gelirdeki buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Turbo Bol Paket Sonraki Aya Devreder mi?

Bazen aylık olarak kullanmış olduğumuz paket içerikleri bize fazla gelebilmektedir. 1 ay çok kullanmazsak biraya az kullanabiliriz. Ay biçiminde kullanımı bulunmayan hala kullanamadığımız paket içerikleri bir sonraki aya turbo bol paketi içerisinde devretmez.

Turkcell Turbo Bol Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell turbo bol paketini iptal edebilmek için Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alarak paketi iptal işlemini gerçekleştirebilir ve iptal işleminin hemen ardından farklı bir pakete geçebilirsiniz.

Kampanya içerisinde bulunan paketinizi iptal etmenizden kaynaklı olarak iptal işleminizden sonra geçerli olacak dakika ve internet kullanımlarınız fatura tarihi kesiminde kullanmadığınız için faturanızdan silinecektir.

Fatura kesim tarihinize  kadar bekleyerek iptal talebinizi fatura kesim zamanınız ile beraber gerçekleştirilebilmektedir. Paket iptal işlemleri için Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasına giriş yaparak kendi kişisel operatör alanınız üzerinden paketinizi ulaşabilir ve daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Turbolu Paketinden Kaç Kez Faydalanabilirim?

Turkcell turbo bol paketi içeriğini hattınıza tanımladığınız da bunu aylık veya yıllık olarak düzenleyebilmektesiniz. Belirli aralıklarla parçalara bölerek taksitli ödeme imkânına sahip olduğunuz Turkcell turbo bol paketini o yıl içerisinde yalnızca yılda bir kere faydalanabilirsiniz.

Turbo Paketin Bitmeye Yakın Otomatik Bilgilendirme

Turkcell bol paketi kapsamında yapacağınız tüm harcamalar ay içerisinde kotanızın doldurmayı yakın olduğu durumlarda bilgilendirici mesaj olarak telefonunuza gelmektedir.

Turkcell’in sunmuş olduğu bilgilendirme hizmeti sayesinde bu bilgilendirme mesajı ile birlikte sizde kullanımlarınızı sınırlandırmaya gidersiniz.

Turkcell Turbo Paket Başkası ile Paylaşabilir Mı?

Pek çok tarife faturasız hat kullanımına sahip olan kişileri yine aynı operatör içerisindeki başka birine internet, dakika ya da mesaj gönderme hakkı sunmaktadır. Ancak Turkcell ve başka operatörlerde geçerli olan bir kural vardır ki faturalı hatta sahip olanlar hatları içerisinde bulunan miktarları başkaları ile paylaşamazlar.

Turkcell turbo bol paketi dahilinde alınmış olan fakat artmış olan internet, dakika ya da mesajları başka birine devredemezsiniz yalnızca sizin kullanmanız gerekir. Turkcell turbo bol paketi dahilinde her ay paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Paket yenilendiğinde telefonunuza kısa mesaj olarak bildirimi gelir.

Turkcell Turbo Bol Aylık Paket İçeriği

Turkcell’den satın almış olduğunuz turbo bol takip aylık olarak paket içeriği 3 GB internet, her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika ve her yöne kullanabileceğiniz 250 sms barındırmaktadır.

Bunun dışında Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu dergilik servisi için de kullanılabilecek ve dergilik uygulamasında geçerli 1 GB hediye internet verilmektedir. Pakete dair tüm kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olabilecek şekilde ayarlanmıştır.

Aylık Turbo Bol Paketler Nasıl Kayıt Olabiliriz?

Aylık olarak turbo bol paketini telefona tanımlayabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile AylıkTbol yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turbo Bol Paketinde Kalan Kullanım Hakları Sorgulama

Aylık olarak satın alınabilen ve yıllık olarak satın alınabilen turbo paketinin aylık kullanım miktarının kalanını telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. O anki kullanım miktarınızın internet, dakika ve sms olarak tüm bilgisi telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu