Turkcell Bedava Dakika Paketleri 2023

Siz de Turkcell hattına sahip iseniz ve Turkcell müşterisi iseniz birazdan bahsedeceğimiz Turkcell bedava 2023 paketleri ve hediye dakika kampanyaları ile ücretsiz konuşmaya devam edebilirsiniz. Turkcell faturalı ve faturasız aboneler dakika kazanır.

Dilerseniz Turkcell hattına geçiş yaparakta bu kampanya ve özel fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell birçok platformun benzerini kendi bünyesinde uygulamalarla geliştiriyor. Bu uygulamalar yerli ve milli olmasının dışında çok kullanışlı. Turkcell kendi uygulamaları için abonelerine ücretsiz dakika hakkı tanıyor.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri Nedir?

Turkcell’in bireysel abonelerine sunmuş olduğu bedava dakika kazanma yöntemi 2023 yılında da devam etmektedir. Turkcell’e ait olan “hesabım” uygulamasında 2 adet bedava dakika kazanma yöntemi mevcuttur.

 1. Salla Kazan haftalık olarak size bedava konuşma hakkı vermektedir.
 2. Hediye havuzu uygulaması sizlere belirli görevler verilir. Verilen bu görevleri yerine getirdiğinizde telefonunuza bir sms bildirimi gelerek dakika kazanmış olduğunuz kesinleşir.

SMS ile Turkcell Bedava Dakika Yapma Yöntemleri

Turkcell’in bedava dakika fırsatından faydalanmak isteyenler SMS atarak bunu telefonlarına yükleyebilirler. Bunun için öncelikle her yöne, herkese hediye dakika veren bir sms bulunmaktadır. 

 • GEL DK yazıp 2222‘ye  kısa mesaj çeken tüm kullanıcılar bu hediye dakika kampanyasından faydalanabilirler.
 • Turkcell’in uygulaması olan BİP adındaki uygulamayı telefonunuza yükleyerek uygulama içerisinde girip bedava dakika kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nedir?

Turkcell bedava olarak kendi uygulamaları üzerinden dakika dağıtımında bulunmaktadır. Bunun için dijital operatör adı verilen uygulamayı telefona indirebilir. Turkcell internet hilesi ve dakika yazımıza bakabilirsiniz. Turkcell’in BİP uygulamasından faydalanabilir ve ayrıca haftalık olarak bedava dakika dağıtan salla kazan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası (Güncel) 2023

Turkcell’in ayrıcalıklı olarak Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu bedava dakika kampanya bilgileri şu şekildedir.

 • Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası;

Bu kampanya içeriğine bakıldığında faturasız hatta sahip olmanız gerekir. Faturasız Turkcell hattına sahip olan müşterilerin yıl içerisinde yüklemiş oldukları miktar kadar TL kazanma şansları bulunmaktadır.

 • Örnek; 50 TL yükleme yaptığınızda yüklediğiniz kadar kazanacağınız için 50 TL daha kazanmış olacaksınız.
 • Yapılmış olan yükleme kadar kazanabilme hakkından faydalanabilmek için Turkcell’in bireysel abonesi olunması gerekir.
 • 2023 yılı Turkcell Sürpriz Bedava Dakika Kampanyası

Bu kampanyanın adı sürpriz olarak geçmektedir. Aktif olarak hala devam eden bir Turkcell konuşma paketi kampanyasıdır.

Sms ile yapılabilen bu kampanyanın içeriği şu şekildedir: Cep telefonu üzerinden kısa mesaj kısmına büyük harfler ile “SUPRIZ” yazması ardından da bunu 2222‘ye göndermesi gerekiyor.

Ardından işlemi yaptığınızda 1-2 dakika sonra kazandığımıza dair bir kısa mesaj alacaksınız. Bilgilendirme mesajının ardından sürpriz dakikalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • 2023 yılı Turkcell 30 Dakika Hediye Kampanyası

2023 yılında aktif olarak şu anda kullanılan hediye internet dakika kampanyası 30 dakika ile sınırlandırılmıştır.

 • Faturasız hat aboneleri için geçerli olan bu kampanya için telefonun mesaj kısımlarına Gel dk yazıp 2222’ye gönderilmesi gerekmektedir.
 • Mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra haftalık olarak kullanılabilecek 30 dakika her yöne Turkcell konuşma paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bir hafta boyunca kullanabilme şansınız bulunuyor. Dakikaların son günü ve son tarihi de yine gelen mesaj içerisinde sizlere bildirilmektedir.

 • 2023 yılı Turkcell Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma

Turkcell’in bireysel hat abonelerinin sunmuş olduğu haftalık 1000 dakika hediye kampanyası için istenen şart kişinin güncel olarak kullanmış olduğu telefonuna 30 TL ya da üzerinde bir miktar yükleme yapması gerekmektedir.

Hediye dakikaları kazanabilmek için Turkcell’in uygulamasına giriş yapıyorsunuz.

 • Telefon üzerinden giriş yaptıktan sonra sizden istenen cep numaranızı ve şifrenizi uygulamaya girmeniz gerekiyor.
 • Girdiğinizde salla kazan adı verilen bölüme gelip buradan bedava dakikalarınızı kazanabilirsiniz.

Haftasonu Turkcell Bedava Dakika Kazanma Fırsatı

Hafta sonu Turkcell bedava dakika kazanmak için 35 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Hazır kart sahibi Turkcell faturasız hat kullanıcılarına özel olan bu kampanya ile hattınıza 35 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda başka hiçbir işleme gerek kalmadan 1 ay boyunca her hafta sonu cumartesi ve pazar günleri Turkcell’liler ile bedava konuşma hakkı kazanırsınız.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023 Nedir?

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar 2023 yılının arasında BİP uygulamasını telefonunuza indirerek günlük olarak 100 dakika kazanabilme hakkını sahip olursunuz. Bunun için sadece 1 TL vermeniz gerekiyor.

Turkcell bip: 1 TL’ye 100 dakika kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuza bip 100 dakika yazıp 2200‘a mesaj göndermelisiniz.

Salla Kazan: Bedava dakikalar da bulunmaktadır. Yaklaşık olarak günlük 100 dakikanızı her cuma yenileyebilmeniz için salla kazan uygulamasını kullanmak şartıyla.

Senyap Diye: Uygulamaya giriş yaparak burada verilen haftalık görevleri tamamlayarak çeşitli sürpriz Turkcell hediyeler ve dakikalardan faydalanabilirsiniz.

GNC: Uygulamayı telefonunuza indirerek uygulama üzerinden salı ve cuma günleri olmak üzere iki gün Genç Çatlat adı verilen kampanyasından bedava dakikalar elde edebilirsiniz.

Bil Kazan: Yarışmaya haftalık olarak katılarak yarışma sonucunda yine hediye dakikaları elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika 2023 Neler Var?

2023 yılı Turkcell hediye dakika itibariyle başlatmış olduğu hediye dakika kampanyalarının içeriklerinde şu şekilde bir yapı söz konusudur:

 • Turkcell haftalık olarak 1000 dakika bedava konuşma hakkı;

Turkcell haftalık olarak 1000 dakika bedava konuşma hakkı vermektedir. Bu yapmış olduğu hediye dakika kampanyalarından birisidir.

 • Turkcell her yöne bedava 30 dakika konuşma hakkı;

Turkcell hat sahiplerine kolaylıkla alabileceği başka bir kampanya da her yöne 30 dakika konuşma hediye kampanyasıdır. Sadece bir sms gönderilerek yapılabilmektedir.

 • Turkcell hediye dakika ve internet kampanyası;

Turkcell’in yapmış olduğu bir başka kampanyada hem hediye dakika hem de internet verdiği bir kampanyadır. Bu kampanya ile birlikte bilgilendirme sms’i geldiğinde kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

 • Turkcell bip 100 dakika 1 TL;

Bu kampanyanın içeriğinde de Turkcell’in özel olarak yapmış olduğu kendi uygulaması bip üzerinden sadece 1 liraya 100 dakika konuşma hakkına sahip oluyorsunuz.

Turkcell Hediye Dakika Gönderme

Turkcell’in uygulamaları üzerinden ya da kısa mesaj aracılığı ile vermiş olduğu bedava ve hediye dakikaları başka biriyle paylaşmanız ya da farklı bir operatöre göndermeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece o dakikaları kazanmış olan telefon hattına ait olan bir hediyedir.

Turkcell Hediye Dakika Faturalı 2023

Turkcell faturalı hat kullanan müşterilerine özel olarak 39 TL ve üzeri yüklemelerinde kazanacakları 1500 dakika hediyeyi onları sunmaktadır.

Turkcell faturalı hat kullanıcılarına özel olarak Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan Turkcell sınırsız konuşma veya her yöne 250 dakika hakkından faydalanabilirler. Turkcell’in 0532 532 00 00 müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika Faturasız 2023

Turkcell’in faturasız hatlara özel yapmış olduğu sağladığı bedava dakika imkanları daha fazladır.

 • Turkcell’in bip uygulaması üzerinden kazanılabilecek her yöne 2000 dakika gibi farklı rakamlarda dakika ve hediyeler kazanabilirsiniz. 
 • Haftalık olarak da yine GNC uygulaması üzerinden çatlak kategorisinde kullanarak bedava dakika elde edebilirsiniz.
 • Turkcell’in salla kazan adı verilen haftalık bedava dakika elde etme operatörünü kullanabilirsiniz. Bunun için Turkcell dijital operatörünün telefonunuzda yüklü olması gerekir.
 • Turkcell faturasız hatta sahip olanlara her hafta sonu her yöne 1000 dakika hediye uygulaması bulunmaktadır.

Turkcell Ücretsiz Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell ücretsiz dakika sorgulamak için Online olarak telefonunuzda yüklü olan ya da internet tarayıcısından girebileceğiniz Turkcell’in online işlemler bölümü üzerinden de yine ayrıntılı dakika bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İsteyenler sms ile aşağıdaki gibi sorgulama yapabilir;

 • SMS kısmına büyük harflerle “KALAN” yazdıktan sonra 2222’ye gönderebilirsiniz. Bunun sonucunda size kısa mesaj olarak ayrıntılı kullanımlarınız gelecektir.
 • Böyle bir imkanınız yoksa telefonla Turkcell müşteri temsilcilerine arayarak iletişim kurabilirsiniz. 0532 757 22 22 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu