Turkcell Bedava İnternet Kodları 2023

Turkcell bedava internet hediyesi olarak 2023 yılında Faturalı ve Faturasız müşterilerine olarak bedava internet vermeye hız kesmeden devam ediyor. 2023 yılı boyunca müşterilerine bedava internet vereceği kampanya ve uygulamaları duyuran Turkcell, Faturalı ve Faturasız müşterilerine özel olarak hazırladığı yeni kampanya ve uygulamaları duyurdu.

Birbirinden avantajlı hediye internet kampanyalarının detaylarını ve dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz hediye internetlerinizi nasıl kazanabileceğinizi yazımızda inceleyeceğiz. Yazıya geçmeden önce Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazınıza indirmeyi unutmayın. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirdikten sonra artık hazırsınız, Turkcell Hediye İnternet Kampanya ve uygulamalarını yakından inceleyin.

Turkcell Yüklediğin Kadar Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell, Hazır Kart kullanan müşterilerine özel olarak hazırlanan ve 30 gün boyunca en fazla 4 kez faydalanabilecekleri “Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası”’nı duyurdu. Turkcell Resmi Web Sitesi’nden, Turkcell Dijital Operatör uygulamasından veya Turkcell Paycell uygulamasından kredi kartı veya banka kartınızla TL yüklemesi yaptıkça hediye internet kazanabilirsiniz. Bakiye yüklemesi yaparak hediye internetin sahibi olmak için:

 • Tek seferde Turkcell Faturasız hattınıza en az 20₺’lik yükleme yapın.

Yükleme işlemleriniz gerçekleştikten sonra hediye internetiniz Turkcell tarafından hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Kazandığınız hediye internetinizin kullanım süresi 7 gündür.

Turkcell Yaani Uygulaması ile Hediye 1GB İnternet Kazanma

Yaani uygulaması, Turkcell’e ait bir arama motoru uygulamasıdır. Kullanımı herkese açık olan ancak hediye internet seçeneklerinden yalnızca Turkcell Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Yaani uygulaması ile siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Yaani uygulamasında geçerli ve Yaani uygulaması silinmediği sürece her ay yenilenen hediye 1GB internetin sahibi olmak için:

 • IOS İşletim Sistemi kullanıyorsanız, IOS App Store’dan; Android İşletim Sistemi kullanıyorsanız, Google Play Store’dan “Yaani” uygulamasını indirmeniz ve kullanmaya başlamanız yeterlidir.

Turkcell Yaani uygulaması ile kazanacağınız hediye internetinizin sadece Yaani uygulaması içerisinde geçerli olduğunu ve her yöne kullanımlar yapamayacağınızı unutmayın.

Turkcell Yeni Hat 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Henüz Turkcell ile hiç tanışmamış GSM kullanıcıları, Turkcell’den yeni bir hat aldıklarında veya numaralarını Turkcell’e taşıdıklarında hoş geldin hediyesi olarak 5GB bedava internet kazanıyor. 90 gün boyunca geçerli olan 5GB hediye interneti her yöne kullanabilir, sosyal medyada veya internette rahatça sörf yapabilirsiniz. Turkcell’e taşıdığınız numaranız ya da yeni aldığınız Turkcell hattınız aktifleştikten hemen sonra:

 • Hediye internet kampanyasına katılım için cep telefonunuzdan, “HAT HEDIYESI 5GB” yazarak “2020”’e kısa mesaj atmayı unutmayın.

Hediye internet kampanyasına katılım talebiniz onaylandıktan sonra yapacağınız ilk 25₺ ve üzeri bakiye yüklemenizde kazanacağınız hediye internetiniz 90 gün kullanım süresi ile hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kim 1 GB İster? Hediye İnternet Kazanma

Kim 1 GB İster kampanyası, Turkcell BIP Messenger üzerinden yapılan ve hediye internet kazanmanıza yarayan bir bilgi yarışması kampanyasıdır. 24 saatte 1 kez katılım yapabileceğiniz Kim 1GB İster kampanyası dâhilinde 15 soru bulunmaktadır. 15 sorunun tamamına doğru yanıt vermeniz halinde 1GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir katılım ücretinin olmadığı Kim 1GB İster kampanyasından hediye internetinizi almak için:

 • Cihazınıza uygun mağazadan “Turkcell BİP Messenger” uygulamasını indirin ve Turkcell hattınızla giriş yapın.
 • Kanallar” sekmesinden “Kim 1GB İster” kanalını bularak abone olun.
 • Kanalın içerisinde girdikten sonra karşınıza çıkan “Başla” butonuna basarak yarışmaya başlayın.

15 sorunun tamamına doğru yanıt verememeniz durumunda, doğru cevap verdiğiniz soru kadar hediye internet kazanırsınız. Yarışma bittikten sonraki 24 saat içerisinde hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Dijital Operatör Uygulaması ile 1GB Hediye İnternet

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması, Faturalı veya Faturasız hattınıza ait tüm detaylı bilgileri sunan bir mobil uygulamadır. Geçmiş fatura bilgilerinizden, harcadığınız internet miktarına kadar görüntüleyip kullanımlarınız hakkında bilgi edinebileceğiniz Dijital Operatör uygulaması ile artık hediye internet de kazanabilir, tüm sosyal medya hesaplarınızda doyasıya kullanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını edinmek ve hediye 1GB interneti almak için:

 • Google Play Store ve IOS App Store’a giriş yaptıktan sonra arama ubuğuna “Turkcell Dijital Operatör” yazın ve ilk çıkan uygulamayı indirin.
 • Ardından daha önce giriş yapmadığınız Turkcell hattınız ve şifreniz ile giriş yapın.

Turkcell Dijital Operatöre giriş işleminizin ardından hediye internetiniz hattınıza yüklenecektir. Tüm internet kullanımlarınız için geçerli olan hediye 1GB internetin kullanım süresi 7 gündür.

Turkcell Hediye Havuzu ile 20GB’a Kadar Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan ve kullanıcılarına hediye internet kazandıran bir kampanya havuzudur. Turkcell Hediye Havuzu’ndan farklı şekillerde yararlanarak hediye internet kazanabilir, kazandığınız hediye internetinizi dilerseniz her yöne kullanabilir dilerseniz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Turkcell Hediye Havuzu’ndan hediyenizi almak için takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Fizy uygulaması, Turkcell’e ait ve içerisinde 20 milyona yakın kaliteli ses düzeyine sahip şarkı barındıran bir mobil uygulamadır.
 • Fizy Premium aboneliği alarak, 1 Ay boyunca geçerli hediye 1GB internet kazanabilir, isterseniz Fizy’de isterseniz de her yöne olarak kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca Fizy Premium aboneliğinizi devam ettirdiğiniz sürece 1 Ay boyunca geçerli hediye 1GB internetin her ay sahibi olabilirsiniz.
 • Turkcell Sürpriz Noktaları, Turkcell İletişim Merkezleri’nin yanında bulunan ve hediyeler dağıtan noktalardır.
 • Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılım sağlayabileceğiniz Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasından 20GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.
 • Ön şart olarak yüklemeniz gereken Dijital Operatör uygulamasını şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Cep telefonunuza uyumlu online mağazaya girdikten sonra arama çubuğuna “Dijital Operatör” yazın ve aratın.
  • Karşınıza çıkan öneriler arasından ilk sıradaki öneriye tıklayarak indirme işleminizi başlatın.
 • Kullandığınız cep telefonunuza uygun mağazadan “BİP Messenger ve Fizy” uygulamalarını indirdikten sonra:
  • Her iki mobil uygulamaya da Turkcell hattınız ile giriş yapın.
  • Ardından BİP Messenger uygulamasında yer alan “Sen Yap Diye” kanalına abone olun.
  • Kanala abone olma işleminiz onaylandıktan sonra Fizy uygulamasına geçiş yaparak dilediğiniz 25 şarkıyı dinleyin.
  • Son şarkı bittiğinde hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Şansa Tıkla ile 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları, Faturalı ve Faturasız Turkcell’lileri hediye internet yağmuruna tutuyor. Turkcell Şansa Tıkla Reklamları ile 1GB – 5GB arasında değişen sürpriz internet fırsatlarından anında yararlanabilir, 7 gün boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Şansa Tıkla Reklamları’ndan hediye dakikalar ve SMS’ler kazanmak da mümkündür. Sürpriz hediyelerini alarak, her yöne kullanımlar yapabilmek için:

 • İnternet ortamında, uygulamalarda veya sosyal medya hesaplarında gördüğünüz şansa tıkla reklamlarına anında tıklayın. Ardından karşınıza çıkan seçeneklerden birini seçerek hediye internetinizin hattınıza tanımlanmasını bekleyin.

Hediye internetinizin hattınıza tanımlanma süresi en fazla 24 saattir. 24 saatten daha uzun beklemeler için “532” numaralı hat üzerinden hediye internet sorgusu yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Uygulamasını Kullan Hediye İnternet Kazan

Turkcell’in en popüler uygulaması olan Salla Kazan uygulaması, Turkcell müşterilerine en sık hediye internet kazandıran uygulamadır. Her hafta Cuma günü hediye internet kazanma şansınızın olduğu Salla Kazan uygulamasından kazanacağınız hediye internetlerin tamamı her yöne kullanım yapabilmeniz için hazırlanmıştır. Salla Kazan uygulamasından hediye internet kazanabilmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Cep telefonunuza uyumlu online mağazadan “Turkcell Dijital Operatör” uygulamasını yükleyin.
 • Mevcut Turkcell hattınızı kullanarak uygulamaya giriş yapın.
 • Ekranınızın sol orta kısmında yer alan “Hediye Kutusu” simgesine tıklayın ve “Şimdi Salla” yazısını gördüğünüzde cihazınızı sallayın.
 • Ardından ekranda çıkan efekt bittiğinde hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparken ihtiyacınız olan şifreyi şu şekilde alabilirsiniz:

 • Cep telefonunuzdan, “SIFRE” yazarak “2200”’a gönderin.

Turkcell Bizce Uygulaması ile 5GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Bizce mobil uygulaması, Turkcell’li kadınlara özel olarak tasarlanan ve hediye internet kazandıran bir uygulamadır. Bizce uygulaması içerisinde aklınıza takılan birçok soruya cevap bulabileceğiniz gibi her gün uygulamaya giriş yaparak kupon biriktirebilir, bu kuponları ise hediye internete dönüştürebilirsiniz. Hediye internetinizi almak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Cep telefonunuzun kullandığı işletim sistemine göre Google Play ya da IOS App Store’dan “Turkcell Bizce” uygulamasını indirin.
 • Turkcell numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapın.

Giriş yaptığınızda “Kuponlarım” sekmesine 1 adet kuponun geldiğini fark edeceksiniz. Her gün Turkcell Bizce uygulamasına giriş yaparak biriktirdiğiniz kuponlarınızla alabileceğiniz hediye internetler şu şekildedir:

Kupon SayısıHediye İnternet Miktarı
1524 Saat Geçerli 2GB İnternet
3072 Saat Geçerli 3GB İnternet
4524 Saat Geçerli 5GB İnternet
607 Gün Geçerli 2GB İnternet
Turkcell Bizce Uygulaması

Bizce uygulaması ile biriktirdiğiniz kuponlarınız otomatik olarak hediye internete dönüşmez. Hangi hediye internet seçeneğinden faydalanmak istediğinizi belirleyerek o kadar kupon biriktirebilir, yine Bizce uygulaması üzerinden hediye internete dönüştürebilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile 3GB Hediye İnternet Kazanma

Kullandığınız banka kartı veya kredi kartı üzerinden Turkcell faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, hem yorucu fatura ödeme derdinden kurtulmuş hem de hediye internet kazanmak için kendinize fırsat yaratmış olursunuz. Numarasını Turkcell’e taşıyan, yeni Turkcell hat alımı yapan ya da Turkcell Faturasız hattan Turkcell Faturalı hatta geçip Turkcell Rahat Tarife Paketleri’nden birini seçen her Turkcell müşterisinin yararlanabileceği bu kampanyadan yararlanarak hediye internetinizi almak için:

 • Cihazınızın mesajlar kısmına girin ve “TRAHAT3GB” yazarak “2200”’a kısa mesaj gönderin.

Hediye 3GB internetiniz Turkcell faturanız ilk olarak otomatik ödeme talimatıyla ödendiğinde hattınıza Turkcell tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Kazandığınız hediye internetinizin kullanım süresi ise 30 gündür.

Galatasaray Taraftarlarına Özel 9GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell müşterisi olan Galatasaray taraftarları takımlarını desteklemeleri halinde hem hediye internetin sahibi oluyor hem de takımlarına maddi destek sağlıyor. Galatasaray & Turkcell İş Birliği ile 2020 yılında bütçelerine oldukça yüksek miktarda katkı sağlayan Galatasaray, 2023 yılı için de destek talebini sürdürüyor. Siz de hem takımınıza destek olmak hem de hediye internetin sahibi olmak istiyorsanız, şu paket seçeneklerinden birisini veya hepsini satın alarak takımınıza destek olabilirsiniz:

 • Galatasaray’a 5₺ maddi destekte bulunmak ve GS Destek Paketi’ne geçmek için, cep telefonunuzdan, “GS5” yazarak “2222”’e,
 • Galatasaray’a 7₺ maddi destekte bulunmak ve GS Destek Paketi’ne geçmek için, cep telefonunuzdan, “GS7” yazarak “2222”’e,
 • Galatasaray’a 9₺ maddi destekte bulunmak ve GS Destek Paketi’ne geçmek için, cep telefonunuzdan, “GS9” yazarak “2222”’e kısa mesaj atabilirsiniz.

GS Destek Paketleri’nden hangisine geçerseniz geçin, hediye internetinizi almak için son olarak atmanız gereken kısa mesaj şudur:

 •  “SARI PAKET” yazıp “2222”’e gönderin.

GS Destek Paketleri aylık olarak tekrar eden tarife paketleridir. Paket aboneliğinizi sonlandırmadığınız sürece paketiniz kendiliğinden yenilenmeye devam eder. Paket iptali yapmak istediğinizde, “532” veya “0532 532 00 00” numaralı hat üzerinden Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

Kahraman Destek Kampanyası İle Hediye İnternet Kazanma

Kahraman Destek Kampanyası, Turkcell’in şehit aileleri ve gazilere düzenli olarak 10GB hediye internet verdiği bir kampanyadır. Turkcell Faturalı veya Faturasız ayırmaksızın tüm şehit aileleri ve gazilerin yararlanabileceği Kahraman Destek Kampanyası’na katılım için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Şu işlemi uygulayarak her ay hediye 10GB internetinizi alabilirsiniz:

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmından, “KAHRAMAN DESTEK” yazıp “2200”’a kısa mesaj gönderin. Gelen bilgilendirme mesajının ardından hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı durumlarda Turkcell, şehit ailesi ya da gazi olduğunuzu onaylayabilmek için belgelere ihtiyaç duyabilir. Bu gibi bir durumda Turkcell İletişim Merkezleri’ne istenilen belgeleri teslim etmeniz gerekir.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Hediye İnternet

Turkcell Goller Cepte Uygulaması, taraftarı olduğunuz takım gol attıkça hediye internet kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Takımınızın hafta sonu oynadığı maçta atacağı bir gole 100MB hediye internet kazandıran GollerCepte uygulamasından kazandığınız internetin kullanım süresi 24 saatle sınırlı olup, her yöne kullanımlarınız için geçerlidir. Ayrıca Turkcell GollerCepte uygulamasını ilk kez kullanan Turkcell’liler ekstra 500MB hediye internet kazanıyor. Turkcell GollerCepte uygulaması ile hediye internetinizi hattınıza otomatik olarak tanımlatmak için:

 • Cep telefonunuzdan “GOL” yazarak “2200”’a kısa mesaj gönderin.
 • Ardından gelen bilgilendirme mesajında bulunan linke tıklayarak aboneliğinizi başlatın.

Hediye internetleriniz maç bitiminden sonra hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Maçın yarıda kalması durumunda takımınızın attığı gollere karşılık hediye internet kazanamazsınız.

Turkcell Dergilik Kampanyasına Katıl Hediye İnternet Kazan

Turkcell Dergilik Uygulaması, dergi ve gazete okuma imkânı sunarken aynı zamanda hediye internet dağıtan bir uygulamadır. Turkcell Dergilik Uygulamasını ilk kez indiren Turkcell müşterileri, Turkcell tanımlı hatları ile giriş yapmaları durumunda 7 gün boyunca geçerli 1GB hediye internet kazanıyor. Dergilik uygulamasını kullanarak ücretsiz birçok dergi ve gazete imkânının yanı sıra hediye internet kazanmak için:

 • Google Play veya IOS App Store’a giriş yapın.
 • Arama çubuğuna “Turkcell Dergilik” yazarak aratın.
 • Karşınıza çıkan ilk uygulamaya tıklayarak, cep telefonunuza uygulamayı indirin.
 • Ardından uygulamaya giriş yaparak, gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayın.

 Turkcell Dergilik Uygulamasından yalnızca 1 kez yararlanabilirsiniz. Daha önce Turkcell hattınız ile Dergilik uygulamasına giriş yapmadıysanız, hemen indirerek 1GB hediye internetinizi alın.

Turkcell Platinum Doğum Günü Hediye İnternet

Turkcell Platinum müşterileri her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli hediye 1GB internet kazanıyor. Platinum’un ayrıcalıklı dünyasından istediği her an yararlanan Turkcell Platinum müşterileri, doğum günü hediye olarak verilen internetini her yöne kullanabiliyor. Eğer Turkcell Platinum müşterisi değilseniz ve Platinum’lu olmak istiyorsanız, Turkcell Platinum ayrıcalıklarını ve tarife paketlerini inceledikten sonra Turkcell Çağrı Merkezi’ni arayarak veya size en yakın Turkcell Mağazasını ziyaret ederek tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması, canlı yayın yapma özelliğine sahip ve 50 kişiye kadar toplantıya katılıma izin veren bir uygulamadır. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını kullanabilmeniz için, haftalık 5₺ ücret karşılığında Premium üyelik almalısınız. Premium üyeliği alan her Turkcell kullanıcısı 1 hafta boyunca geçerli hediye 1GB internetin de sahibi oluyor. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını cihazınıza indirmek ve hediye internet seçeneğinden yararlanmak için:

 • Cihazınıza uygun mağazadan “Turkcell Toplantıdayım” uygulamasını indirin.
 • Ardından uygulamaya giriş yaparak “Premium Üyelik” butonuna tıklayın.
 • Sizden istenilen bilgileri girerek Premium Üyeliğinizi başlatın.

Hediye 1GB internetiniz, Premium Üyeliğiniz başlar başlamaz hattınıza tanımlanacaktır. Turkcell Toplantıdayım uygulamasının Premium Üyeliğini iptal etmediğiniz sürece her hafta yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Tanışma Kampanyasına Katıl Hediye İnternet Kazan

Turkcell Tanışma Kampanyası, yeni Turkcell Faturasız hat alan veya numarasını Turkcell Faturasız’a taşıyan yeni Turkcell müşterileri için hazırlanmış bir kampanyadır. Yeni Turkcell Faturasız hat sahipleri, Turkcell’li olmalarının avantajını ilk andan itibaren hissediyor. Turkcell tarafından hoş geldin hediyesi olarak 90 gün boyunca geçerli ve her 30 günde 1 kez olmak şartıyla 20GB; toplamda ise 60GB hediye internet yeni Turkcell müşterilerinin hatlarına otomatik olarak tanımlanıyor. Hediye internet fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken:

 • Cihazınızın kısa mesajlar kısmına, “BOL GB TANISMA HEDIYE” yazarak “2200”’a göndermek.

Cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajının ardından hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ’lilere ÇATLAT Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Uygulaması, 25 yaşını doldurmamış Faturalı veya Faturasız Genç Turkcell müşterilerinin kullanabileceği ve hediye internetler kazanabileceği bir mobil uygulamadır. Siz de Turkcell GNÇ’nin avantajlarından yararlanıp, Turkcell GNÇ uygulamasında bulunan “ÇATLAT” kampanyasına haftada 2 kez katılarak hediye internetlerin sahibi olabilirsiniz. Çatlat kampanyasından yararlanmak ve hediye internetinizi almak için:

 • Cihazınıza uyumlu mobil mağazadan “Turkcell GNÇ” uygulamasını yükleyin.
 • Telefon numaranız ile Turkcell GNÇ uygulamasına giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan ekranda bulunan menü sekmesinden “ÇATLAT” kısmına gidin.
 • Sayfada gördüğünüz yumurtalardan beğendiğinizin üzerine tıklayarak, yumurtayı çatlatın.

Seçtiğiniz yumurtadan çıkan hediye internetiniz hattınıza anında tanımlanacaktır. Çatlat kampanyasından haftada 2 kez yararlanabileceğinizi ve ek bir ücret demeyeceğinizi unutmayın.

Turkcell UpCall Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell UpCall uygulaması, cep telefonunuz açıkken, kapalıyken veya meşgulken sizi kimin aradığını gösteren bir mobil uygulamadır. UpCall uygulaması ile sizi rahatsız eden numaraları engelleyebileceğiniz gibi sevdiklerinizin numarasını da “Favoriler” kısmına ekleyerek daha hızlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Turkcell UpCall uygulamasını indirerek Turkcell hattı ile giriş yapan kullanıcılar 1 defaya mahsus olmak üzere 1GB hediye internetin sahibi oluyor. Hem hediye internet imkânından hem de diğer avantajlarından yararlanmak için:

 • Cep telefonunuza uygun online mağazadan UpCall uygulamasını indirin.
 • Turkcell numaranız ile kayıt olun ve ardından giriş yapın.
 • Giriş işleminiz başarıyla gerçekleştikten sonra hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Biz Ekip Kur Hediye İnternet Kampanyası 

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra en az 2 en fazla 5 kişilik Biz Ekibi oluşturduğunuzda, Biz Ekibi üyeleri ile birlikte her yöne hediye 1GB internet ve ekip içi sınırsız konuşma kazanabilirsiniz. Turkcell Biz Ekibi kurarak iş arkadaşlarınızla iletişimin tadını doyasıya çıkarırken, hediye internet imkânlarından da yararlanmak için şu adımları takip etmeniz yeterlidir:

 • Cep telefonunuza “Turkcell Dijital Operatör” uygulamasını indirin.
 • Ardından Dijital Operatör uygulamasına girerek “Turkcell Biz” butonuna basın.
 • Karşınıza çıkan sayfada yer alan “Ekip Oluştur” linkine basın.
 • Sonrasında Turkcell Biz Ekibinize davet etmek istediğiniz sevdiklerinizi rehberinizden seçerek, “Davet Gönder” butonuna tıklayın.
 • Davet gönderdiğiniz sevdikleriniz davetinizi kabul ettiğinde, her ekip üyesinin hediye interneti hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Biz Ekip Kur Kampanyasından kazandığınız internetin kullanım süresi 1 haftadır.

Turkcell Paycell Kart ile Hediye 3GB İnternet Kampanyası

Turkcell Paycell Kart, Turkcell Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarının tıpkı banka kartları gibi ön ödemeli olarak kullanabilecekleri bir servis kartıdır. Online alışverişlerinizde, POS Cihazı ile yapılan alışverişlerde ve Steam Cüzdanınızda kullanabileceğiniz Turkcell Paycell Kartınızı size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’nden ücretsiz alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Paycell Kartınıza yapacağınız her 100₺ ve üzeri bakiye yüklemenize 1GB hediye internet Turkcell’den!

Turkcell Bastı Kaptı GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

Her hafta Pazartesi günü saat 16:00-17:00 saatleri aralığında aktif hale gelen Bastı Kaçtı butonu ile hediye internet kazanabilir, sosyal medya uygulamalarında rahat rahat kullanabilirsiniz. 25 yaş ve altındaki GNÇ müşterilerinin yararlanabileceği Bastı Kaptı Kampanyasından siz de yararlanmak isterseniz, öncelikle Turkcell GNÇ’li olmalısınız. Turkcell Bastı Kaptı GNÇ Uygulamasından hediye internet kazanmak için:

 • Turkcell GNÇ uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Turkcell hattınızla giriş yapın.
 • Her Pazartesi 16:00-17:00 saat aralığında karşınıza çıkan butona basın.
 • Ardından ekranınızda tercih yapmanız istendiğinde dilediğiniz hediye kutusunu seçerek hediyenizi alın.

Turkcell Bastı Kaptı butonu ile kazandığınız hediye internetinizin kullanım süresi 7 gündür. 7 günün sonunda hediye internet kotanız kalmışsa bile internet hakkınız silinecektir.

Turkcell Evde Fiber İnternet ile 24GB Hediye İnternet Kazan

Turkcell, Evde İnternet Kampanyası kapsamında evine fiber altyapılı Turkcell Ev İnterneti bağlatan müşterilerine, 1 Ay boyunca geçerli 24GB hediye internet veriyor. Turkcell Ev İnterneti için kullanacağınız tarife paketini fark etmeksizin hediye 24GB internetten yararlanmak için:

 • Size en yakın Turkcell Mağazası’nı T.C. Kimlik Kartınızla birlikte ziyaret ederek, Turkcell Fiber Altyapılı Ev İnterneti başvurusu yapmanız yeterlidir.

Eğer yakınlarınızda Turkcell İletişim Merkezi yoksa Turkcell Resmi Web Sitesi üzerinden Turkcell Ev İnterneti Online Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz.

Turkcell 2222 Servisi ile Hediye İnternet Kampanyası

Kısa mesaj servisi ile Turkcell Faturalı ve Faturasız müşterilerine hediye internet vermek isteyen Turkcell, yeni yılla birlikte 2222 Servisi’ni tekrar aktif hale getirdi. 2222 Kısa mesaj servisi ile kazanacağınız hediye internetinizi dilerseniz kendiniz harcayabilir dilerseniz de sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. 2222 Servisi ile hediye internetinizi almak için:

 • Sürpriz hediye internet fırsatından yararlanmak isterseniz, cep telefonunuzdan, “SURPRIZ” yazarak “2222”’ye,
 • Anında 1 GB hediye internet fırsatından yararlanmak isterseniz, cep telefonunuzdan, “INTERNETIM” yazarak “2222”’ye,
 • Bir diğer 1 GB hediye internet fırsatından yararlanmak için, cep telefonunuzdan, “GELMB” yazarak “2222”’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Eğer kazandığınız hediye internetleri Turkcell’li isterseniz sevdiklerinizle paylaşmak, şu işlemi uygulamanız yeterlidir:

 • Cihazınızın mesajlar kısmına, “HEDIYE HAFTALIK 1 GB 53X XXX XX XX” yazarak “2222”’ye kısa mesaj gönderin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu