Turkcell Faturalı 600 Dakika Plus Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in çok özel tarife içerikleriyle oluşturmuş olduğu faturalı 600 dakika plus paket ile birlikte bol bol konuşabileceğin içeriğe sahip bir faturalı paket içeriği ile sizleri güldürmeye devam ediyor. 

Turkcell’in sunmuş olduğu Turkcell Faturalı 600 Dakika Plus paket dahilinde aylık ve yıllık olarak faturalandırma avantajlarından 31 Aralık 2023 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Faturalı 600 Dakika Plus Paket İçeriği

 • Faturalı 600 dakika paketini satın alanlar her yöne konuşabilecek yeri 600 dakika konuşma hakkı, 600’e SMS ve 600 MB internet kazanabilmektelerdir.
 • Yıllık olarak abonelik ve aylık olarak abonelik gerçekleştirebilme fırsatı sunulmaktadır.
 • Yıllık olarak faturalandırılma yapıldığında aylık ödenmesi gereken ücret 201,84 TL olmaktadır.
 • Aylık faturalandırılmadan faydalanmak isteyenler 54,9 TL ödemelidir.

Faturalı 600 Dakika Plus Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in çeşitli kampanyalar ile avantajlarını sunmuş olduğu faturalı 600 dakika plus paketini telefonu tanımlayabilmek için hazır kart müşterisi olmalısın.

 • Hazır kart sahibi olan Turkcell kullanıcıları Turkcell bayilerinde gelerek pakette katılım sağlayabilirler.
 • Herhangi bir ücret ödemeden bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Turkcell’in sunmuş olduğu faturalı 600 dakika plus kampanyasından Turkcell faturasız hattı bulunup faturalı hatta geçen ve bunu 90 gün içinde yapan tüm Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
 • Faturasız hatta bulunurken yapmış olduğu son 6 aylık harcamanın ortalaması 8 TL olacak şekilde kullanımda bulunan ve son ay yaptığı harcama maksimum 21 TL olan müşteriler faydalanabilir.
 • Faturalı hatta ve 600 dakika plus paketini geçmeden önceki 6 ay boyunca akıllı telefon kullanmamış olan Turkcell aboneleri de faydalanabilirler.

Turkcell 600 Dk Plus Paket Faydaları

Turkcell’in sağlamış olduğu paket içerikleri içeriğinde bol internet dakika ve SMS imkanı sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz paket dahilinde 600 dakika her yöne konuşma hakkı, sms hakkı ve 600 MB internet hakkı bulunmaktadır.

Bunun dışında Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip isimli uygulamada kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet sizlere sunulur.

Turkcell’in kendi alt yapısı ile oluşturduğu dergilik uygulaması içerisinde kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet pakete dahil bir şekilde verilmektedir.

Faturalı Plus Paket 600 Dakika Paket Devir İşlemleri

Kullanmış olduğunuz faturalı plus paket 600 dakika kapsamındaki içeriklerinizi o içerisinde bitiremediğiniz de bir sonraki aya devretme durumu bulunmaz.

Ay içerisinde kullanmamış olduğunuz ve kalan internet dakika ya da sms’ler iptal olur. Sonraki ay yeniden yenilenmiş paket içeriği ile ilgili devam edersiniz.

Paket Kullanımlarıma Dair Bilgilendirme Alır mıyım?

 • Turkcell’in sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı özellik faturalı paket 600 dakika plus’ta da geçerli olmaktadır.
 • Eğer kart kullanımlarını %80 ve %100’e yakın bir konuma geldiğinde telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir.

Kalan Paket Kullanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell faturalı 600 dk plus paket içeriklerini öğrenmek isteyebilirsin. Bu sayede paket bitiminde yaşayabileceğin mağduriyetin önüne geçmiş olursun.

Turkcell faturalı 600 dakika plus paketi içerisinde bulunan paket içeriklerinin kalan miktarını öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazdıktan sonra 2222‘ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Yaklaşan fatura kesim tarihinize kadar olan kısımda kullanmış olduğunuz tüm sms, dakika ve internet haklarınızın içeriklerinin bilgilendirmesi mesaj olarak size gelecektir. Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasını kullanarak da kalan dakika, sms ve internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Faturalı 600 Dakika Plus Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal Faturalıya Yıllık yazdıktan sonra 2222‘ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Paket iptalinin ardından o ay içinde kullanmamış olduğunuz kısımlar ay sonunda fatura kesim tarihiniz geldiğinde kullanmadığınız kısımları ücretlendirmeden çıkarılarak önünüze bir fatura sunulmaktadır.

Paket Aşımı Yaşarsam Ne Yapmalıyım?

Turkcell faturalı 600 dakika paketiniz dakika haklarınız paket aşımından kaynaklı olarak paket aşımına uğrayabilir.

 • Fatura 600 dakika paketini kullanırken yaşanan paket aşımından kaynaklı olarak özel bir ücretlendirmeye tabi tutulursunuz.
 • Kullanmış olduğunuz paketin bitiminde konuşma için 250 dakika 24 TL üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet kullanımlarınız 1GB 24 TL üzerinden ücretlendirilir.
 • SMS kullanımlarınız 250 dakika 24 TL üzerinden ücretlendirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu