Trend

Turkcell Bedava İnternet (Kazan) Kampanyaları 2023

Turkcell kullanıcılarına her ay ve 2023 yılında bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Farklı kampanyalar ile kazanılan internet, dakika ve sms detayları ile özellikle genç kullanıcılar, sosyal medyayı fazla kullanan kişiler veya yoğun iş için telefon kullananlara ek internet paketleri veya hediye internet paketleri gerekebiliyor. Bu nedenle Turkcell, kullanıcıları için her zaman bedava internet kampanyası mevcuttur.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

26 yaş altı faturalı ya da hazır kartlı bireysel veya kurumsal Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Eğer sende 26 yaş altı isen Turkcell GNÇ uygulamasına pazartesi günleri girerek hediyeyi kapabilirsin. Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden giriş yaparak pazartesi günleri uygulamaya girip ‘Bastı Kaptı’ kısmından bas yaparak aşağıdaki hediyeleri kazanabilirsiniz;

 • Haftalık 2 GB bedava internet
 • Haftalık 1 GB bedava internet
 • Kitap sevenlere 25 TL D&R hediye
 • turkcell.com.tr ile 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim
 • Faturalı GNÇ abonelerine; 3 gün 3 GB internet 9 TL
 • Faturasız GNÇ abonelerine; 2 gün 1 GB internet 3 TL

Dijital Operatör Uygulaması ile İnternet Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden paket satın alma sayfalarına gelerek sınırlı sayıdaki kampanyalardan faydalanın. Örnek; Kaçmaz 50 Paketi 50 GB internet 50 TL 28 Gün geçerli bu internet paketini yapabilmek için dijital operatör uygulamasından paket satın alma bölümüne girmelisin. Ayrıca bu kampanya birden fazla hattı olanlar içinde geçerlidir.

Turkcell Rahat Paket ile Bedava İnternet

18.08.2023 tarihinden önce Rahat paket abonesi olanlar ek 1 GB bedava internet kazanıyor. Sizde Rahat paketini kullanıyorsanız 12 ay geçerli her ay ek Turkcell 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken hattınıza rahat paketi düzenli yenilemektir. Rahat paket yenilemesi sonrası ek 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

4.5G Süper Paket ile Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 4.5G’ye geçenlere özel olarak sunulan 4.5G Süper Paket hediye internet kampanyasıyla 2 haftalık süreyi kapsayan 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Telefon ayarlarından 4.5G’yi açtıktan sonra Dijital Operatör uygulamasına girerek hediye havuzu bölümünden kampanyaya katılabilirsiniz. İsterseniz kısa mesaj kutusuna 4.5G HEDIYE yazıp sonrasında 2200’a sms gönderme işlemi ile yapabilirsiniz.

Not; Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için son 3 aylık sürede 4.5G uyumlu Turkcell sim kartı olup 3G kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bu kural dışında kampanyaya katılım için 50.000 kişilik başvuru sıralamasında yer alarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell BTK Akademi İnternet Kampanyası

Bireysel ya da kurumsal ön ödemeli ya da faturalı Turkcell hat sahipleri için BİP uygulamasına girip keşfet bölümünden BTK Akademiyi takip ederek 6 GB internet bedava kazanın.

Kampanyaya son katılım tarihi 06.11.2023 olarak belirlenmiştir. Kampanya katılım sağlayan kullanıcılar için kampanya süresi boyunca paketiniz her ay otomatik yenilecektir. Turkcell BTK Akademi internet kampanyasından kazanılan 6 GB internet sadece btkakademi.gov.tr adresinde geçerli olmaktadır. 

BİP Mobil Ödeme ile İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell kullanıcıları internetten yaptıkları mobil ödeme alışverişleri faturasızlar için TL üzerinden, faturalılar için faturaya yansıtarak günlük 1 GB kazanır. Kampanyaya katılım için BiP uygulamasını indirdikten sonra #senyapdiye kanalına girip “İzninize Hediye GB” butonuna basıp aktif ettikten sonra faturasızlar için TL üzerinden ya da faturalılar için faturaya yansıyacak şekilde internetten alışveriş yaptıklarında bedava günlük 1 GB internet kazanacaklardır.

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra 1 GB internet kazandığınız bildiren SMS gelince interneti kullanabilirsiniz. Verilen günlük 1 GB internet sonraki güne devretmez. Kazanılan 1 GB internetin kalan bilgisi sorgulama için Kalan yazdıktan sonra 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Bizce Uygulaması İle Bedava İnternet

Bizce uygulamasını indirip kupon biriktiren Turkcelliler günlük ya da haftalık bedava internet kazanıyor. Yapmanız gereken yüklenen kuponları almak ve topladığınız kuponları sonrasında internet paketine dönüştürmektir. Faturalı ya da faturasız bireysel veya kurumsal ses hattı sahibi tüm Turkcelliler için kampanya geçerlidir. Bizce uygulaması üzerinden katılım sağladığınız kampanyadan kazandığınız internet sonraki aya devretmez.

15 KUPONGünlük 2 GB İnternet
30 KUPON3 Günlük 3 GB İnternet
45 KUPONGünlük 5 GB İnternet
60 KUPONHaftalık 2 GB İnternet

Kampanyaya katılım sağlayan kullanıcılar bilgilendirme mesajıyla kazandıkları ücretsiz interneti kullanabilir.

Turkcell Bireysel Faturalıya Geçene İnternet Kampanyası

Bireysel faturalıya geçip 12 ay kalma sözü veren Turkcell kullanıcılar için geçerli kampanya ile 1 ay kullanabilecekleri 10 GB, 20 GB, 30 GB bedava internet paketi kazanır.

 • İlk ay fayda adındaki bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için faturalı paketlerden birine geçip 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 
 • Kampanyaya katılım sağlamak için FIRSATGB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj gönderin.
 • Ayrıca Turkcell çağrı merkezi ve web sitesi üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Çatlat Kampanyası İle Bedava İnternet Kazan

Turkcell aboneleri için Çatlat kampanyasıyla bedava internet kazanmak için GNÇ uygulamasını telefonuna indirip kurmaları gerekmektedir. Sonrasında yapmaları gereken işlem GNÇ uygulaması içerisindeki Çatlat bölümüne girerek karşınıza çıkan 2 yumurtayı çatlatmalı ve çatlatma sonrasında ayrıca haftada hangi 2 gün yumurta çatlatıp bedava internet kazanabileceğini öğrenebilirsin. Size sunulan günlerde yumurta çatlatarak 8 GB’a varan bedava internet hakkı verilir.

Turkcell Galatasaray Destek Bedava İnternet Kampanyası

Galatasaray takımının her kazandığı maçta bedava 1 GB internet Kırmızı Paket, Sarı Paket ve Şampiyon paketlerine sahip abonelere hediye edilmektedir. Kampanyaya sarı kırmızı destek paketi tanımlı tüm Turkcell aboneleri için otomatik tanımlı olarak gelmektedir.

Turkcell Faturalı Abonelere 5 GB Bedava İnternet

Turkcell faturalı aboneleri için otomatik ödeme talimatı verilmesi sonrası Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye havuzu bölümünden 5 GB internet hediyesini aktif edebileceklerdir. Kazanılan interneti 1 ay içerisinde istediğiniz 1 günde aktif edebileceksiniz. Kampanyaya katılım için Bireysel faturalı abonesi olmanız gerekmektedir.

Turkcell Sim Kart Değişikliği 10 GB İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları için yeni alacağınız 4.5G uyumlu sim kartta yazan promosyon şifresini kayıt SMS’i göndererek 10 GB bedava internet kazanır. Kampanyaya katılım için ‘’ENHIZLI’’ yazdıktan sonra boşluk bırakıp promosyon kodunu yazıp 2222’ye gönderebilir.

 • Kazanılan 10 GB internet 6 ay geçerlidir.
 • Farklı promosyon koduyla tekrar katılabilirsiniz.
turkcell bedava internet 1gb paketleri

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet

Sürekli geçerli olan her gün 1 gb Turkcell bedava internet kampanyası hediye havuzu ile tarafınızdan kullanılabilecek veya sevdiklerinize hediye edilebilecek 1 GB internet kazanırsınız. Faturalı hatlarda ve hazır kart kullanımında yine cepten internet paketi ile 1 GB internet ücretsizdir.

 • 1 GB internet hediyesi bir gün geçerli olarak kullanılır. 
 • Hediye, diğer Turkcell müşterilerine hediye edilebilir. 
 • Hediye paket, kampanya aktif olduğu sürece istenilen zaman aktif edilerek kullanılabilir. 
 • Kullanılan dijital operatör uygulaması son sürümüne güncellenmiş olmalıdır. 
 • Paket tamamlandığında, ücretlendirme periyodu ön ödemeli müşterilerde 100 kb, faturalı müşterilerde 1 mb olarak belirlenmiştir. 
 • Paket sona erdiğinde, paket aşımı ile karşılaşılmaz, kendi tarifenizi kullanmaya devam edebilirsiniz. 
 • Her kullanıcı kampanyadan 1 defa faydalanabilir. 

Turkcell Kim 1GB İster Soru Cevap Bedava İnternet

Kim 1 GB ister kampanyası Turkcell faturalı hat ve hazır kart kullanıcıları için BiP uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde internet paketi ödüllü bilgi yarışması sayesinde sunulmaktadır. Her biri 3 sorudan oluşan 5 aşamada, toplam 15 soru cevapladıktan sonra dilediğiniz an ödülünüzü alarak yarışmadan çekilebilir veya 15 soruya doğru cevap verip 1 GB büyük ödül kazanabilirsiniz. 

Turkcell GNÇ Gece ile Bedava İnternet Saatleri

Turkcell 1 GB gece bedava internet kampanyası istendiği zaman iptal edilerek, tekrar talep edilebilir. GNC GECE 1GB yazılarak, 2200’e mesaj göndermek tekrar almak için yeterlidir.  

Turkcell faturalı hat ile birlikte genç tarifelerini kullanan aboneler için GNÇ EKO paketi ve GNÇ Eko yıllık abonelik kampanyasında bedava 1 GB internet kazanırsınız. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olmak üzere ücretsiz şekilde katılım sağlanan bu kampanyada; aboneler 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB kazanabilir. Kampanya detaylarında;

 • Gece internet kampanyasında sunulan paket ve kampanyalar iptal edilmediği sürece kullanılabilir. 
 • Hız kısıtlı internet paketleri ile birlikte bu paket kullanılamaz. 
 • Kampanya içeriği tamamlandığında, aboneler kendi paketleri üzerinden internet kullanımına devam eder. 
 • Paket kullanımları tamamlandığında, aşım ücreti konuşma açısından 250 dakika için 10 TL, 250 mesaj için 10 TL ve 1 GB internet için 10 TL şeklinde belirlenmiştir. 
 • 10 defa internet aşımı yapıldığında, hız sınırlaması ile 5 kbps internet hızına düşüş yaşanır. 

25 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu