Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi

Turkcell çeşitli avantajları ile 2023 yılında farklı paketler sunmaya devam ediyor. Turkcell’in platinum üyelerine sunmuş olduğu çok özel paketler içerisindeki bol internet içeriği ile sosyal medyada geçerli hediye paketleri ile oldukça avantajlı olmaktadır. Turkcell’e yeni geçen abonelere özel olarak Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi içeriği;

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi Fiyatı

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi dahilinde aylık ve yıllık olarak 2 farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır.

  1. Aylık ödemeyi tercih eden kişiler faturaları 129 TL yansımaktadır.
  2. Yıllık aboneliği tercih eden kişiler için ise 99 TL ayda ödemeleri yeterlidir.

31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya fiyatlarına bu sürece kadar telefona tanımlayan kişiler için kullanım hakları bulunmaktadır.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Paketi Nasıl Yapılır?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfleri PHosgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Yıllık Turkcell platinum hoşgeldin aboneliğiniz bu şekilde başlangıç yapmış olacaktır. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, paket hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi kapsamında yararlanmak isteyen kişilerin son 90 gün içerisinde numarasından faturasız hattan faturalı hatta geçiren Turkcell bireysel müşterisi olması gerekmektedir.

Platinum Hoşgeldin Paket ile Hediye İnternet

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içinde her yöne kullanılabilecek aylık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında geçerli olan 5 GB Turkcell hediye internet ve bunun dışında paket içeriğinde 20 GB internet sunulmaktadır.

Her yöne 2000 dakika konuşma hakkı ve Turkcell içi sınırsız konuşma hakkından Platinum paket 250 SMS ile WhatsApp bip gibi konuşma ve mesajlaşma uygulamalarında sınırsız kullanılabilecek internet hakkı sunmaktadır.

  • Fizy uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB doyasıya müzik dinleme paketi
  • Daha fazla alan açmanızı sağlayacak lifebox da geçerli 5 GB’lık depolama alanı
  • Turkcell’in dergilik uygulamasında geçerli dergi ve gazete okuyabileceğiniz 1 GB’lık paket
  • Tv artı uygulamasında geçerli kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içerisinde bulunan o ay içerisinde kullanamadığınız artan paket içeriklerini sonraki aya devredemezsiniz. O paket içeriğiyle aynı hatta sahip olan kişilerin kullanması gerekir.

Turkcell Platinum Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell Platinum paket içeriğinde kalan miktarı öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. Bunun dışında Turkcell dijital operatör uygulamasından bakabilecekleri paket içeriği fatura kesim tarihine kadar tüm kullanım haklarını da görebilirler.

Ayrıca: Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi sahibi olan kişiler için o ay içerisinde %80 ve %100’e yakın kullanım gerçekleştiğinde telefona mesaj yolu ile kullanım haklarınızın aşıma yakın olduğuna dair bilgilendirme mesajı gelir.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi İptal Etme

Turkcell Platinum paket iptali için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile IptalPHoşgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Herhangi bir müşteri hizmetlerini aramanıza gerek olmasa dahi daha detaylı bilgi alabilmek için Turkcell operatörleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell’in diğer paketlerinden farklı olarak Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini iptal etmeniz dahilinde iptal işleminiz ancak fatura kesim tarihinde gerçekleşir. O ay içerisindeki kullanım haklarını fatura kesim tarihine kadar geçerliliğini korur ve fatura kesim tarihinde tamamı ile iptal olur.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi dahilinde bulunan haklarınızı farklı birine devredemez, bulunan farklı bir hatta geçirme işlemini gerçekleşmez. Yalnızca hangi hatta tanımlanmışsa hat üzerinden kullanılabilir. Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini kullanılan ay içerisinde yalnızca bir kere satın alabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Yurtdışında Geçerli mi?

Yurtdışında bulunan herhangi bir yakınınızı aramak, mesajlaşmak ya da internet üzerinden konuşma seçeneklerine Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Günlük olarak ek bir ücret talep edilir.
  • Ek ücret karşılığında tüm internet, dakika ve sms kullanımlarınızı yurt dışında da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yurtdışında kullanmış olduğunuz ve bunun bildirimini müşteri hizmetlerini yapmış olduğunuz belirli ek bir ücret ödediğiniz bu tarifede yurtdışı ile kullanım bağlantısını kestiğiniz anda ek bir ücret faturanızda yansıtmaz.

Turkcell’in sunmuş olduğu platinum müşterilerine özel olarak faydalardan sizde yararlanabilmek için Turkcell’in iletişim merkezlerine gelebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mesaj kodları ile yönlendirme yaparak paket içeriğine sahip olabilirsiniz. Bunun için geçerli olan kuralları faydalanabileceğin doğrultuda bilgilendirmeyi yapmış bulunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu