Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası ve Görevleri 2023

En çok sevilen Turkcell bedava internet kampanyasından bir tanesi de #senyapdiye kampanyasıdır. Sen yap diye görevleri ve kampanya detayları hakkında tüm bilgiler bu konuda yer alıcaktır. Daha önce 2 kez yenilenen kampanya Turkcell kullanıcılarının isteği üzerine 3. kez yenilenmiştir.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için BİP uygulamasını indirmek ve sen yap diye kanalını takip etmek gerekir.
 • Kanalı takiple kullanıcıya verilen görevler tamamlandığında her abone hediye internet kazanma fırsatı elde edecektir.
 • Farklı kanallar üzerinden bedava internet kazandıran Turkcell özellikle sen yap diye kanalıyla öne çıkmaktadır.

Turkcell’le bağlan hayata sloganıyla tarz yaratan marka düzenlemiş olduğu birbirinden başarılı kampanyalarla da kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmaktadır. Son zamanlarda tablet, telefon ve bilgisayarlar için çıkarmış olduğu Bip uygulaması sayesinde #senyapdiye arkadaşını davet et 1 GB Bedava interneti çok kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Arkadaşlarını Davet Et #senyapdiye

Bip uygulamasına kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda profil adı altında bir sekme göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınız zaman size davet et şeklinde bir ikon gözükecektir. Bu ikon sayesinde #senyapdiye Turkcell arkadaşını davet et kampanyasından yararlanacaksınız.

 • Karşınıza 3 farklı davet etme şekli gelmektedir.
 • Siz istediğiniz davet etme şeklini seçebilirsiniz. Çünkü her 3 davet şeklide kampanya için geçerli olmaktadır.
 • Davet etme seçeneklerinden daha önce hiç Turkcell Bip uygulamasını indirmemiş olan 5 arkadaşınızı davet edeceksiniz.

Kanalı Takip Et Hediye İnternet Kazan Nedir?

Turkcell abonelerine özel olarak düzenlenen sen yap diye hediye internet kampanyası için kullanıcılar 1 GB bedava internet hakkı kazanabilecektir. Örneğin; 20 dakika konuşma yapan kullanıcılar bunun karşılığında 1 GB bedava internet alabilecektir.

Turkcell Sen Yap Diye Görevleri Nedir?

Sektörde 25 yılı geride bırakan Turkcell, sen yap diye uygulamalarının kullanarak 25 GB bedava internet kazanmak için yapılması gereken görevler;

 • 2 GB bedava internet için 22 Nisan ve 28 Nisan tarihleri arasında farklı iki günde UpCall kullanmanız yeterli olacaktır.
 • Bir diğer uygulama olan Dergilik’ten 29 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasından 5 adet farklı yayın indirin ve hediye 2 GB internet kazanın.
 • 6 Mayıs – 12 Mayıs tarihleri arasında 2 ayrı günde ayrı ayrı 10’ar adet şarkıyı Fizy ile dinleyin 2 GB internet kazanın.
 • 13 Mayıs ve 19 Mayıs tarihleri arasında farklı 2 gün de 10’ar dakika TV+’da TV izleyin 2 GB bedava internet kazanın.
 • 20 Mayıs 26 Mayıs arasında Bip uygulamasını arkadaşlarına tavsiye ederek 10 arkadaşına uygulamayı indirt ve 2 GB hediye kazan.
 • Paycell kart ile 27 mayıs 2 haziran arasında harcama yap ve Turkcell 15 GB internet kazan.

Paycell Sen Yap Diye Görevi

Paycell uygulamasını ilk kez yükleyerek oturum açmak gerekir. Verilen görev tamamlandığında anında internet hakkını kazanırsınız. Ayrıca paycell abonelerinin, bir günlük kullanım süresi dolduğunda 1 GB bedava internetten kalan tutar otomatik olarak iptal edilmektedir.

Bip Sen Yap Diye Görevi

Sen yap diye kanalını takip eden Turkcell aboneleri BİP uygulamasını indirip arama bölümüne sen yap diye yazarak yapabilirler. Kanala üyelik tamamlandıktan sonra diğer kullanıcılar ile konuşma yapılması gerekir. İlk 50.000 kişiye bir gün kullanabilecekleri 1 GB internet hediye olarak verilecektir. 50.000 kişi sınırlaması her gün yenilenmektedir.

Sen Yap Diye Kampanya Detayları Nedir?

Turkcell sen yap diye kanalını takip edip verilen görevleri tamamlayarak kazanılan hediye internet hakkı 3. kişilerle paylaşılamaz. Bütün Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanyadan kazanılan internet hakkının başlangıç ve bitiş süreleri ile ilgili kullanıcılar bilgilendirilir.

Kampanyadan kazanılmış olan 1 GB bedava internetin kullanım hakkı dolduğunda ve dolmasına yakın zamanda abonelere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Ayrıca Turkcell operatörü, Senyapdiye Sağlığımız için 1 GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, iptal etme ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Turkcell sen yap diye kampanyasından kazanılan bedava internet hakkı 24 saat süre ile kullanılabilir. Bu süre dolduktan sonra aboneler hatlarına tanımlı olan paket üzerinden kullanıma devam ederler.

Sen Yap Diye Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell sen yap diye kampanyası hediye internet iptali için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Verilen hediye internet kısa süreliğine geçerli olduğundan kendiliğinden otomatik olarak bitecek ve verilen görev yapılmadığı süre yenilenmez. Turkcell aboneleri her hafta sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabilecektir.  

Sen Yap Diye Kampanya Fiyatı Nedir?

Turkcell sen yap diye hediye internet kampanyasına katılım fiyatı yoktur. BİP uygulaması ücretsiz indirilebilir ve uygulamaya giriş işlemleri tamamlandıktan sonra kanalı takip etmek için de herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

Sen Yap Diye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanmış olan 14 kural videosunu izlemek için #senyapdiye kanalındaki videoyu izleyen her gün ilk 10 bin kullanıcıya da 1GB Turkcell bedava internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Her gün belirlenmiş olan görevleri yapan ilk 10 bin kişiye günlük 1 GB internet hediye edilmektedir.

 • Turkcell kullanıcıları senyapdiye kanalı üzerinden verilen görevi gerçekleştirdikten sonra kanalda yer alan “Haftanın hediyesini al” butonuna tıklayarak 1 GB interneti kazanacaktır.
 • Bir kullanıcı kampanya süresi boyunca sadece bir kez 1 GB kazanma şansına sahip olmaktadır.
 • 1 GB Bedava internet kampanyasından, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılmış olan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilir.

Sen Yap Diye 1 GB Bedava İnternetin Süresi Bitince Ne Olacak?

Hediye paketinin kullanım süresi dolan Turkcell abonelerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki süre zarfında paket aşımlarında abonelerin internet kullanımları, ek paketi olan kişiler için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar kişiler için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız için 1 GB bedava internet kampanyasından kalan interneti sorgulamak için Kalan yazıp 2200 numarasına ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilmektesiniz.

Senyapdiye Kampanyasına Davetler Görünür mü?

Turkcell operatörü abonesi olarak kampanya avantajlarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyadı, telefon numarası verileriniz Turkcell operatörü tarafından işlenebilecektir.

Kampanyaya kendi arkadaşınızın daveti ile katılabilmeniz durumunda, cep telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgilendirilmesi sizi davet eden arkadaşlarınız tarafından görüntülenebilecektir.

Turkcell operatörünün Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılmış olan 1 GB internet 3. kişilerle devredilememektedir.

4 Kişi Katıldı

 1. Bipten sen yap diye uygulamasını giriş yaptıktan sonra sen yap diye kanalını takip ediyorum mesaj atıyorum ama haftanın görevi diye hiç bir şey karşıma çıkmıyor. Neden??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu