Turkcell Hediye Joker Bedava İnternet Kampanyası 2023

30 GB’a kadar bedava internet kazanma fırsatı sunan Turkcell joker internet kampanyası bireysel faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Joker kampanyasında internet hakkı üst paket geçişlerinde kazanılmaktadır.

Faturalı hat aboneleri henüz taahhüt süresi dolmadan 12 aylık yeni bir taahhüt yaparsa bu durumda 30 GB’a kadar hediye internet hakkı elde edecektir. Turkcell özelliklere yeni aboneler ve hattını taşıyanlar için bu tarz kampanyaları sıklıkla yapmaktadır.

Turkcell Joker Hediye İnternet Nedir?

Turkcell joker hediye internet hakkı kazanabilmek için faturalı hat kullanırken bir üst pakete geçilmesi şartı vardır. Bu sayede aboneler 12 ay boyunca her ay bedava internet hakkı kazanacaktır. Abonenin ne kadar bedava internet alacağı kişiden kişiye farklılık gösterir.

Turkcell Joker Hediye İnternet İçeriği Nasıl Hesaplanır?

Turkcell joker hediye internet boyutu hesaplanırken eski paket ile yeni paket arasındaki fiyat farkı dikkate alınır. Örneğin; Abone minimum 10 yıldır Turkcell abonesiyse ve aradaki fiyat farkı 25 TL üzerindeyse 3 tane haftalık 2 GB paketi verilir. Fiyat farkı 25 TL olmasına karşın abonelik süresi 10 yıldan daha az ise bu durumda 3 adet haftalık 1 GB paketi alınacaktır.

Fiyat Farkına Göre Joker Hediye Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Turkcell joker hediye hesaplaması yapılırken fiyat farkı ve abonelik süresine öncelik verilir. 10 yıldan daha uzun süreli ve kesintisiz aboneliklerde fiyat farkı 10 ile 25 TL arasındaysa 2 adet haftalık 2 GB hediye internet verilir.

Eğer aynı fiyat farkı varsa ve abonelik süresi kesintisiz olmak kaydıyla 10 yıldan azsa bu durumda 2 adet haftalık 1 GB internet hakkı kazanılabilir.

Fiyat farkı 0 ile 10 TL arasında çıkıyorsa abonelik süresi 10 yıldan fazla olanlar bir adet haftalık 2 GB internet alırken; 10 yıldan daha az süredir kesintisiz abone olanlar ise bir adet haftalık 1 GB internet paketi alabilir.

Turkcell Joker Hediye İnternet Tablosu Nasıldır?

Turkcell joker hediye internet tablosu incelendiğinde fiyat farkı için 3 ayrı sınıflandırma yapılmıştır. Fiyat farkı arttıkça 19 yıldan az aboneliklerde verilen haftalık 1 GB internet hakkı sayısı da artmaktadır. 10 üzerindeki abonelik yaşı da benzer şekilde ilerlemekte olup tek fark haftalık 2 GB hediye internet verilmesidir.  

Bireysel Faturasız Hatlar Hediye Joker İnternet Kazanabilir Mi?

Bireysel faturasız hat kullanıcıları için hediye joker internet hakkı taahhütlü bir pakete geçilmesiyle mümkün hale gelir. Eğer bu paketin ücreti 79 TL’den fazla ise ve abonelik süresi 10 yıldan fazlaysa 12 ay içinde istenilen zamanda kullanılabilecek 3 adet haftalık 1 GB verilir. Abonelik 10 yıldan az ise bu durumda 3 adet haftalık 2 GB internet paketti kazanılır.  

Turkcell Joker Hediyeler Kampanyasına Katılım Nasıldır?

Turkcell joker hediyeler kampanyasına katılım için taahhütlü herhangi bir üst pakete geçiş yapmak yeterli olacaktır. Bu sayede bedava hediye haklar ilgili hatta otomatik olarak tanımlanır. Bu hakları kullanabilmek için ise JOKER yazılıp 2200’a kısa mesaj gönderilir.

Turkcell joker hediye kullanacak aboneler akıllı fatura kullanıcısıyken son ay içinde bunu iptal edenler ile paket bitimiyle 30 TL üzerinde kullanım yapmış fakat önceki üç ay içinde tarife bittikten sonra kullanım yapmamış olanlar olarak ifade edilir.

Turkcell tarafından sunulan joker hediye internet hakkı 12 ay boyunca istenilen zamanda alınabilir. Kampanyaya katılım talebi iletildikten sonra ilgili numaraya bilgilendirme mesajı gelir ve bundan sonra internet rahatça kullanılabilir.  

Turkcell Joker Hediyeler Kampanyası Paket Ücretleri

Joker hediye internet kampanyası için ücretler on yıllık kesintisiz abonelik süresine göre ayrılır. Bunun için sınır tutar 79 TL olarak belirlenmiştir. Bunun için abone taahhütlü hatlarından birini seçmek zorundadır.

Joker Hediye İnternet Kampanyası Diğer Detayları Nelerdir?

Turkcell joker hediyeler kampanyasına göre aboneler ilk 1 aylık süre içerisinde hediye kazanamayacaktır. Kazanılan bedava internet hakları bir sonraki aya devredilmeyecek, kalan hak ay sonunda silinecektir. Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihi ile ilgili bilgi aboneye kısa mesaj ile gönderilecektir. Aboneler bu kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.

Hadi Joker Turkcell Tv ile Ödül Kampanyası Nedir?

  • Hadi joker her gün olduğu gibi ödül dağıtmaya devam ediyor.
  • TV+ Film Gecesi ile birlikte 30 Bin TL ödül dağıtılmaktadır.
  • 60.000 JOKER KODU TV+ Instagram hesabında sizleri beklemektedir.
  • Sizler de bu hesaba giriş yapabilir sonrasında da kodunuzu burada hemen alabilirsiniz.

Turkcell kullanıcılarının severek kullanmış olduğu TV+ uygulaması ile birlikte binlerce kişi canlı olarak televizyon izleyebilir. Daha öncesinde BİP ve bunun gibi benzeri kanallar ile birlikte Joker kodu dağıtan Hadi bilgi yarışması bu sefer TV+ ile birlikte 60.000 Joker kodunu bütün herkese vermektedir.

Hadi Joker Kodu Nasıl Kazanılır?

Sizler de bu Joker koduna ulaşmak isterseniz o zaman yapmanız gereken oldukça basit. Sizler için Hadi joker kodu sunmakta olan TV+ hesabına giriş yapabilir ve buradan joker kodunu alabilirsiniz. Toplamda 60 bin adet olarak sınırlı olan bu koddan faydalanmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken hızlı olmaktır.

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu