Turkcell GNC Süper Fırsat Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell gençlere sağlamış olduğu paket avantajları ile gençlere mutlu etmeye devam ediyor. Paket içeriklerinin çok yönlü olmasına dikkat ederek hazırlanmış GNC Süper Fırsat paket içeriklerinden faydalanabilmek için Turkcell faturalı hatta sahip olmanız gerekmektedir.

GNC + Süper Fırsat Paketi Hediyeleri

Turkcell’in genç kullanıcılarına sunduğu gnc süper fırsat paketi kapsamında paket içeriğine dahil olarak pek çok hediye de sunulmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • GNC süper fırsat paketine sahip olan kişiler 10 GB internet sahibi olabilmektelerdir.
 • Turkcell’in oluşturmuş olduğu bip uygulaması üzerinden kullanılabilecek ek 5 GB internet sayesinde daha rahat ve daha hızlı görüntülü konuşma imkanı bulabilmektelerdir.
 • Turkcell’in oluşturdumuş olduğu müzik ve video izlenebilecek olan Fizy uygulaması üzerinden kullanılabilecek ek 5 GB internet
 • Bol bol depolama alanı sağlayan Turkcell lifebox özelliğine sahip olabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet
 • Turkcell’in dergilik uygulamasını içindeki sayısız dergi ve gazetelere sınırsız bir şekilde okuyabilme imkanı bulabilmektesiniz.
 • Kullanmış olduğunuz paket kapsamında yurt dışında geçerli internet içeriğiniz tv artı, bip, lifebox, dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz çeşitli internet hediyesi ile satın alabilirsiniz.

Turkcell GNC Süper Paketi İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell’in genç kullanıcılarına sağlamış olduğu GNC süper paketi dahilinde paket içerisinde 12 ay boyunca kullanabileceğiniz;

 • Her ay 10 GB internet
 • Her yöne konuşma hakkı
 • 1000 dakika ve Turkcelliler arasında sınırsız bir konuşma hakkı
 • Sosyal medya ağlarında kullanabileceğiniz 2 GB geçerli internet
 • Dergilik servisinde kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkı sunulmaktadır.

Sayılmış olan tüm bu faydaların her biri yurtiçi kullanım haklarını da geçerli kabul edilmektedir.

Turkcell GNC Süper Paketi Limit Bilgileri Nelerdir?

GNC süper paketi dahilinde satın almış olduğunuz paket içeriği 12 ay fatura dönemi boyunca geçerli olmaktadır. Bu süreçte 10 GB internetiniz ve her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır.

GNC Süper Paket Fiyatı Nedir?

Turkcell’in genç kullanıcılarına sunmuş olduğu süper fırsat paketini yıllık ve aylık olarak alabilmektesiniz. Aylık ve yıllık olarak alınan paketler dahilinde yıllık paketler katlama kampanyası çerçevesinde değerlendirilecek daha farklı bir içerik oluşturulmuştur.

Aylık olarak alınan GNC süper fırsat paketi ayda 69.90 tl ye denk gelirken, yıllık olarak kaplama kampanyasından faydalanan GNC süper fırsat paket kullanıcıları 59.90 TL ödeyerek aylık olarak bu pakete sahip olabilirler.

Bunun yanı sıra aylık paket kullanıcıları 5 GB internet kullanım fırsatı bulabilirlerken yıllık olarak taahhütte bulunan süper fırsat paket kullanıcıları 10 GB internetten faydalanabilirler.

Turkcell GNC Süper Paketi Her Ay Ne Zaman Yenilenir?

Turkcell GNC süper paketi her ay yenilenme özelliğine sahiptir. Yıllık olarak taahhüt yapıldığı için her ay size bildirim yapmadan kendi kendine paket yenilemesi gerçekleşir.

GNC süper paketi paketi ilk defa telefonunuza tanımladığınız andan itibaren gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNC süper paketine gelen kişilerin Turkcell kullanıcısı olması gerekmektedir. Yıllık ve aylık aboneler için ayrı kriterler belirlenmiştir.

Turkcell GNC Süper Paketini Nasıl Yapılır?

GNC Süper Paket tarifesinden faydalanabilmek için telefonu mesaj kısmına büyük harfleri GNCSUPERFIRSAT yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Tüm bu hizmet için Turkcell müşteri hizmetlerini 532’i arayabilir yada Turkcell’in bayilerine gelerek paket hakkında daha detaylı bilgilendirme sahibi olabilirsiniz.

Yıllık taahhüt gereğince aylık olarak telefonunuza tanımlanan GNC Süper Paket dahilindeki tüm haklar her ay kendi içerisinde değerlendirilir. Kullanmamış olduğunuz hak bir sonraki aya devretmez.

Kullanmış olduğunuz paket kullanımlarınıza dair bilgilendirme mesajı aylık olarak eğer kullanım yüzdesinin 80 oranın üzerinde bir miktara sahip olursa açmanız amacı ile ve bilgilendirme olmuş olması için SMS ile bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

Turkcell GNC Süper Paketi Kalan Miktar Sorgulama

Turkcell GNC süper paketi kapsamında sahip olduğunuz paket içeriklerini telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazdıktan sonra 2200’a mesaj göndererek bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Bunun dışında Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasına giriş yaparak burada paketinize de ayrı internet, dakika ve mesaj sorgulaması yapabilmektesiniz.

Turkcell GNC Süper Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Herhangi bir sebepten dolayı kullanıma GNC süper pakete ara vermek ya da kullanımı bırakmak istediğiniz paketinizin iptali için Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz anda paketinizi iptal edilir ve paketteki faydalardan yararlanmayı bırakmış olursunuz. Ayrıca GNC Süper Paket faturalı bir pakettir. Ayda yalnızca bir kere yapılabilmektedir.

GNC Süper Paketi Aylık Olarak Satın Alma Nedir?

GNC süper fırsat paketi dahilinde aylık ve yıllık 2 farklı kayıt olma aşaması bulunur.

 1. Aylık üzerinden 12 aylık taahhüt vermeden işlem yapmak isteyen kişiler her ay 5 GB internet sahibi olabilmektelerdir.
 2. Her yöne kullanılabilecek 1000 dakika konuşma hakkı, Turkcell içerisinde sınırsız konuşma hakkı bulunmakla beraber her yöne 250 SMS ve dergilik uygulamasında kullanılabilecek 1 GB hediye internet bulunmaktadır.

Genç süper fırsat aylık paketine kayıt olabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile GNC Süper Fırsat Aylık yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Bu paket kapsamında paketten vazgeçip değişiklik yapmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayarak paket değişikliği yapmak istediğinize dair bilgilendirme yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu