Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Kampanyası 2023

Turkcell GNC abonesi olan ve 26 yaşından küçük kullanıcıların katılabileceği Turkcell GNC çatlat bedava internet kampanyası Turkcell tarafından 2023 yılında düzenlenen hediye internet kampanyalarından bir tanesidir. Bu kampanya ile 8 GB’a kadar bedava internet kazanmak mümkündür. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle uygulamayı telefona indirmek gerekir. Gençler tarafından severek kullanılan bu kampanya ile bedava internet hakkından rahatça yararlanılabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Nedir?

Bol bedava internet ve sürpriz hediyeler veren Turkcell GNÇ çatlat kampanyası için uygulamadan yumurta çatlatmak gerekir.

 1. GNÇ uygulaması Turkcell internet sitesi üzerinden indirilebilir.
 2. Faturalı, bireysel ve hazır kart üyeleri bu kampanyalardan yararlanabilir.
 3. Tüm android ve iOS cihazlar uygulamayı indirerek kampanyaya dahil olabilir.

Turkcell GNC Çatlat Hediye İnternet

Turkcell GNC çatlat ile hediye internet kazanmak için ilk olarak cep telefonuna GNÇ uygulaması indirilir ve ardından uygulamaya giriş yapılıp ÇATLAT bölümü açılır. Yapılan ilk girişte kişinin karşısına 2 yumurta çıkar ve bunlardan biri çatlatılarak kampanyadan hangi gün yararlanılacağı belirlenir. Bu günlerde uygulamaya giriş yapılarak yumurta çatlatılır ve bedava internet kazanılır. 8 GB’a kadar internet kazandıran çatlat oyunu için telefondan uygulamaya konum izni vermeyi unutmayın.

Turkcell GNÇ Çatlat Katılım Ücretli Midir?

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasına katılım ya da diğer pek çok kampanyaya katılım için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Bunun için gerekli olan uygulama operatörün internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Oyunu Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ çatlat oyun kampanyasından haftanın 2 günü yararlanılabilir. Sürpriz fırsatlar ve hediyeler sunan bu kampanyadan faydalanabilmek için uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yapılır, daha sonra yumurtalar çatlatılarak kazanılan hediye internet öğrenilir.

 • Bu şekilde kazanılan hediyenin kullanımı ilgili numaraya gelen SMS ile başlar.
 • Mesaja verilen onayın ardından paket kullanımı aktif hale gelmektedir.

Çatlat kampanyası geçerlilik süresi kazanılan hediyeye göre farklılık gösterir. Bu süre içerisinde kazanılan hediyeler bir sonraki aya devretmeyecektir. Kampanya kapsamında olan hediyelerin %80lik kısmı kullanıldığında kullanıcıya kısa mesajla bilgilendirme yapılmakta ve tamamen bittiğinde de yine aynı şekilde mesaj gönderilmektedir.

Turkcell GNC Çatlat Hediye İnternet Sorgulama

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyası ile kazanılan hediye internet ve diğer kalan bakiye sorgulaması için “kalan” yazılıp 2200’a kısa mesaj gönderilir ve hediyeden ne kadar kaldığı öğrenilebilir.

 • Sorgulama için Turkcell Dijital operatörüm ve GNÇ uygulaması da kullanılabilir.
 • Uygulama giriş yapıldıktan sonra kazanılan hediyelere girildiğinde geçerlilik süresi ve kazanılan hediyeler hakkında bilgiye ulaşılabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell GNÇ çatlat kampanyası iptali kazanılan bedava internet içeriğine göre farklılık gösterir. Tekrarlanan aşağıdaki internet hediyeleri iptal etmek için 2200’a kısa mesaj gönderilir.

 • 3 saat internet iptali için IPTAL GNC3SAAT
 • 1 saat internet iptalinde IPTAL GNC1SAAT
 • Haftalık 1 GB internet iptalinde IPTAL GNCHFT1GB
 • Aylık 1 GB interneti iptal etmek için IPTAL GNCAY1GB
 • 1 liraya 1 GB interneti sonlandırmak için IPTAL GNC1TL
 • 2 TL’ye 2GB internet iptali için ise IPTAL GNC2TL

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası Hediye Bitiminde Ne Olur?

Çatlat kampanyasından kazanılan hediyeler bittiğinde, iptalde ya da kullanım süresi dolduğunda kullanıcı mevcut tarifesi üzerinden kullanım yapmaya devam eder.

Eğer mevcut internet paketi yoksa bu durumda mevcut kampanya geçerli olacaktır. Turkcell’de kullanılabilecek kampanya tarifelerle ilgili internet sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşılabilir. Tarife ve kampanya değişikliği de uygulama ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nedir?

Turkcell GNÇ Çatlat hilesi nedir sorusunun yanıtı çok sayıda kişi tarafından merak edilse de bu kampanyanın geçerli bir hilesinin olmadığı ifade edilir.

Bu uygulama yapay zeka ile çalışmakta olup hediyeler belirlenirken lokasyon, operatöre abone olunan yıl, abonelik tipi, ödeme tipi gibi özellikler dikkate alınır. Eğer ödenen faturalar düşükse ya da düzenli TL yükleme yapılmıyorsa bu durumda yüksek hediyeler kazanma olasılığı daha düşüktür.

Turkcell GNÇ Çatlat Mesaj Gelmiyor Sorunu Nedir?

Bazı kullanıcılar GNÇ çatlat mesaj gelmiyor ya da geç geliyor sorunu yaşadıklarını ifade etmektedir. Bu sorun genellikle lokasyonun ya da konumun açık olmaması, hattın sahibi olan kullanıcının 26 yaş sınırının üzerinde olması gibi durumlar nedeniyle ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına kampanya koşulları dikkatli okunmalıdır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu