Turkcell Genç Plus Mega Paketi Nedir?

Turkcell’in kaliteli altyapısı ile sunmuş olduğu çeşitli paket içerikleri kendini yenileyerek devam etmektedir. Turkcell’in gençler üzerinde yapmış olduğu paket içerikleri oldukça fazladır. Kamu kuruluşu çalışanları, taraftarlar ve gençlere yönelik olarak yapılmış paketler oldukça ilgi çekmektedir.

Turkcell GNC mega paketi içerisinde sahip olunan tüm kullanım haklarından faydalanabilmek için Turkcell’e geçmiş olmak ve Turkcell avantajlarından faydalanabilecek yaşa sahip olmak gerekir.

Zengin içerikli Genç Mega paketinden faydalanabilmek için aylık ve yıllık paketleri tercih edebilirsin. Yıllık paketler, Turkcell yıllık katlama kampanyası dahilinde bulunmaktadır.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Ücreti Nedir?

Turkcell Genç plus mega paketi dahilinde ücretlendirme aylık ve yıllık olarak iki farklı şekilde değerlendirilir. Aylık paketi satın aldığınızda taahhüt vermemiş olursunuz.

 1. Aylık olarak 12 GB internetten ve paket içeriklerinden 139.90 tl ye faydalanabilirsiniz.
 2. Yıllık katlama kampanyası dahilinde 12 aylık taahhüt sözü veren aboneler için 24 GB interneti aylık olarak 119.90 tl ye satın alabilirsiniz.

Turkcell Genç Plus Mega Paket Faydaları Nedir?

 • Genç plus mega paket dahilinde satın almış olduğunuz paket içeriğinde 10 GB internet kullanım hakkınız bulunmaktadır.
 • Bip isimli uygulamada geçerli kullanabileceğiniz ek 5 GB internet hakkınızda bulunur.
 • Turkcell’in müzik ve video dinleyip izleme imkanı sunduğu Fizy uygulaması içerisinde kullanabileceğiniz 5 GB artı internet fırsatı da sunulmaktadır.
 • Daha fazla depolama alanı sunan lifebox uygulamasında geçerli ek 5 GB internet ve Turkcell’in dergilik uygulamasından dergi ve gazete okuyabileceğiniz sınırsız kullanım hakkı sunar.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi İçeriği Nedir?

Turkcell Genç plus mega paket kapsamında 12 ay boyunca kullanabileceğiniz aylık 24 GB internet, her yöne 1000 dakika ve Turkcell’lilere arasında sınırsız konuşma paketi kazanırsınız.

 • Sosyal medya ağlarında da kullanabileceğiniz Instagram uygulamasında 2 GB internet bulunur.
 • Turkcell’in dergilik servisinde kullanılabilecek 1 GB internet içermektedir.
 • Genç plus mega paketi kapsamında sahip olmuş olduğunuz internetin 12 GB saat akşam 22.00 ile sabah 06:00 arasında geçerliliği bulunmaktadır.
 • Geri kalan kullanım hakları serbest bir şekilde kullanılabilmektedir.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Her Ay Yenilenir mi?

Genç plus meka paketi dahilinde 12 aylık fatura dönemi boyunca yapmış olduğunuz paket her ay fatura döneminizin ardından yenilenir.

Genç plus mega paket kapsamında yapmış olduğunuz paket içeriği kampanyayı sms bildirimi ile telefonunuza tanımladığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için paketin hattınıza tanımlandığında dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Kimler Faydalanabilir?

Genç plus mega paketinden faydalanmak isteyen kişilerin 25 yaş ve altında bulunması gerekir. Bunun dışında Turkcell ses hattı aboneleri ve bireysel abone olup faturalı abone hattına geçiş yapan hat sahibi kullanıcıları faydalanabilirler.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Nasıl Yapılır?

Genç plus mega paketini telefona tanımlayabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile GMEGA yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Genç plus mega paket kapsamında kullanmış olduğunuz tüm içerikler o ay içerisinde geçerlidir. O ay içerisinde kullandığınız paket içerikleri eğer artarsa sonraki aya devretme özelliği bulunmaz. Bir sonraki ay paket tekrar yenilenir.

Genç plus mega paket dahilinde yapmış olduğunuz kullanımlarınız ay içerisinde eğer yüzde seksen ve %100 barajını ulaşırsa telefonunuzda sms ile bilgilendirme mesajı gönderilir.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

 1. Genç plus mega paketi dahilinde kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasını kullanabilirsiniz.
 2. Telefonu mesaj kısmına büyük harfler ile kalan yazarak 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 3. İnternet, dakika ve SMS kullanım hakları fatura döneminizin sonuna kadar ayrıntılı bir şekilde mesaj yolu ile gönderilecektir.

Turkcell Genç Plus Mega Paketi Nasıl İptal Edilir?

 • Kampanya iptalini gerçekleştirmek için 532 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kısa sürede kampanya iptal işleminiz gerçekleşir ve tüm faydalarını hattınızdan silinir.
 • İptal talebini gerçekleştirdiğiniz anda tüm kullanım haklarınız iptal olur ve fatura kesim tarihine kadar kullanmadığınız dakika, internet ve SMS hakları faturanızdan silinmektedir.
 • Genç plus mega paket dahilinde kullanımlarınızı yalnızca paket sahibi olan siz kullanabilirsiniz.
 • Farklı bir hatta transfer etmeniz mümkün değildir.
 • Bu hat Turkcell içi kullanıma sahip olan bir hat dahi olsa yalnızca paketin tanımlandığı hat kullanabilir.

Genç plus mega paketini 1 ay içerisinde yalnızca bir kere kullanabilirsiniz. Genç plus mega paket kullanımı dahilindeki tüm içeriklerini kısa mesaj olarak size bilgilendirme mesajı ile gönderilir. Bu Turkcell’in sunmuş olduğu otomatik bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu