Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Turkcell çekim gücü ve yaptığı kampanyalar ile insanların dikkatini çekmeyi başaran, başarılı operatörlerdendir. Her gün farklı kampanyalar kapsamında; ücretsiz dakika, internet ve sms veren Turkcell son zamanlarda bedava dakika (konuşma) kampanyasını 2023 yılında yine kullanıcıları ile buluşturuyor. Turkcell’den kazanabileceğiniz bedava dakikalar ile konuşmalarınız yarım kesilmesin!

Turkcell Bedava Dakika 2023

Turkcell’den bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazıp 2222 numaraya kısa mesaj yazdığınızda hattınıza gelen sürpriz hediye ile dakikalarınız hemen telefonunuza yüklenir.

Bir başka bedava dakika kazanma şansı için FIRSAT yazıp 2222 kısa mesaj gönderen herkese Turkcell konuşma paketi hediye ediliyor. Kampanya şartları sizlere kısa mesaj ile bildirilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika yapmak için Turkcell hediye havuzu kapsamında kullanıcılarına bedava dakika tanımlıyor. Bunun için yapılması gerekenler kullanıcıların BİP uygulamasını indirmeleri ve hesaba giriş sağlayıp hediye havuzu bölümüne tıklamaları olacaktır. Hediye havuza bölümüne tıklama işlemi gerçekleştiğinde kısa zaman içerisinde sizlere bildirim mesajı gelecektir. Bildirim mesajı geldikten sonra dakikalar kullanılmaya başlanabilir. Turkcell’in faturalı ya da faturasız hatlara özel yayınladığı kampanyalara katılabilir, bedava dakikalarınıza kavuşabilirsiniz. Keyifle harcamanız dileğiyle.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023

Turkcell oyun kulüp servisi ile kullanıcılarına bedava dakika veriyor. Bunun için oyun kulüp servisinde bulunan oyunları başarılı bir şekilde bitirmek yeterli olmaktadır. Turkcell de kullanıcılarına özel kullanımı kolay bir uygulama tasarlamış ve hizmete sunmuştur. Bedava konuşma paketi isteyen müşterilerine özel diğer Turkcell bedava dakika veren uygulamar;

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Hediye Dakika

Turkcell Hesabım Uygulaması ile uygulama içerisinde bulunan Salla Kazan oyununu oynayarak haftanın belirli günleri pek çok bedava dakikaya ve hediyeye sahip olabilirsiniz. Turkcell de uzun zamandır var olan salla kazan kampanyası ile bedava dakika yapılması en çok kullanılan kampanyadır.

Salla kazan uygulaması her hafta kullanıcılarına çeşitli hediyeler veriyor. Bedava dakika yapmak için Turkcell kullanıcıları salla kazan uygulamasını telefonuna indirmelidir. Telefona salla kazan uygulaması indirildiğinde her hafta salla kazan butonuna tıklayıp uygun olan hediyeleri görebilirsiniz. Bu hediyelerin süresi bir haftadır. 1 hafta sonra kullanılmayan hediye dakikalar silinir. Bunun ardından tekrar salla kazan butonuna tıklayarak yeni hediye alabilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Uygulaması

Yaani Arama Motoru uygulamasını telefonuna indirmiş olan tüm Turkcell müşterilerine bedava internet ve dakika hediye etmektedir. Turkcell, ayrıca uygulamayı indirdikten sonra en az 10 gün kullanan, Yaani arama motoru uygulamasından yaklaşık 20 arama sorgusu gerçekleştiren kullanıcılara ise 1 GB hediye internet hediye ediyor.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Dakika Kampanyası

GNÇ uygulaması ile Turkcell’den hediye dakika kazanmak için yapmanız gereken, telefonunuza GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” kısmına giriş yapmak olacaktır. Böylece Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını haftada 2 kez deneyerek elde edebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm ile Bedava Dakika

Dijital Operatör Uygulamasını indirerek Turkcell’in bedava dakika kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanya dâhilindeki hediyeler ve şartlar size kısa mesaj ile bildirilecektir. Kampanya süresince haklarınızı keyifle kullanmanız dileğiyle.

BiP’ten Günlük Turkcell 100 Dakika Kampanyası 2023

BiP Uygulamasından 1 günlük 100 Dakika Kampanyası ile sadece 1 Türk Lirası ücret karşılığında BiP uygulaması üzerinden her yöne, tüm operatörler ile 24 saat boyunca konuşabilirsiniz. Hemen BiP 100 DK yazarak 2200 kodlu numaraya kısa mesaj yollayın. Kampanyaya katılma fiyatı 1 TL’dir.

Ayrıca Turkcell #sendeyap diye kampanyası ile kullanıcılarına bedava dakika kazandırmaya devam ediyor. Bunun için bip uygulaması indirilmeli ve orada bulunan senyapdiye butonuna tıklanmalıdır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak kısa zaman içerisinde hattınıza bedava dakika yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Hattınıza bedava dakikalar yüklendiğinde sizler mesaj yolu ile bilgilendirileceksiniz. Bilgilendirme işlemi gerçekleştiğinde bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Bedava dakikaların süresi 1 haftadır ve 1 hafta sonunda dakikalar hattan tekrar alınacaktır.

Hafta Sonu Turkcell ile Sınırsız Konuşma

Turkcellilere hafta sonu sınırsız konuşma ücretsiz. Turkcell bireysel Hazır Kart yani faturasız kullanıcıları 35 Türk Lirası ve üzeri paket yüklemeleri durumunda, 1 ay boyunca ek hiçbir ücret talep etmeksizin her Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonları Turkcell’ lilerle sınırsız konuşma hakkına sahip olurlar. Kampanya dâhilinde hattınıza tanınmış olan hediyeler sadece yurt içinde kullanıma geçerlidir.

turkcell bedava konuşma paketleri
550

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Bedava

Turkcell faturasız hat abonelerine yönelik sunduğu 2023 Turkcell bedava konuşma paketi fırsatlarından birisi olan her yöne 30 dakika hediye fırsatı, tüm aboneler tarafından kullanılıyor. Turkcell her yöne dakika hediyesi ile 7 gün sürecek 30 dakika ücretsiz konuşmak için ‘GEL DK’ yazıp 2222‘e sms göndermeleri yeterlidir.

Turkcell Gurbet Tarifesi: Bedava 1000 Dakika Kazanma

Turkcell gurbet tarifesi ile bedava 1000 dakika kazanmak için öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza Play Store ya da App Store’dan indirmeniz gerekir. Hattınıza 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda anında 1000 dakika konuşma hakkı kazanırsınız.

  • Ayrıca Bip uygulaması ile 1 GB internet hediye edilir.
  • 1000 dakika konuşma yurt içinde geçerlidir.
  • 1 GB bedava internetiniz yurt içi ve yurt dışı sesli ve görüntülü konuşma yapın.

Bol GB Tanışma ile Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell son zamanlarda yeni bir kampanya çıkardı. Bol GB tanışma seti kampanyası ile kullanıcılar bedava dakika yapabiliyor. Bunun için kişilerin yeni bir hat almaları gerekiyor ve hattın faturasız olması şartı bulunuyor. Turkcell yeni hat alan kişilere 60 GB internet ve aynı zamanda 750 dakika veriliyor. Bu hediyeler 3 ay süre içerisinde kullanılması gerekiyor.

Turkcell Hemen Yükle Bedava Dakika Kazan

Turkcell de TL (kontör) yükleme işlemi yaparak bedava dakika kazanmak mümkündür. Bunun için 100 TL ve üzeri kontör yüklemelisiniz. Kısa zaman içerisinde bedava dakika hattınıza tanımlanacak ve mesajın ardından sizde dakikaları kullanmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda Turkcell’de bip uygulamasını indirip orada bulunan kampanyaları takip ederek, bedava dakika kazanabilirsiniz. Bu dakikaların kullanım süresi 1 haftadır ve 1 hafta içerisine kullanılması gerekir. 

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi 2023

2020 yılında Turkcell bedava dakika hilesi olan; sarı kutunuzda biriken puanınızın 500 olması durumunda SK137 yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek bedava 500 dk kazanırdınız. Ancak 2023 yılı için hile artık geçerli olmadığından aktif değildir.

3 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu