Turkcell Bedava İnternet Faturalı, Faturasız Yapma 2023

Sabit olarak faturalı ve faturasız bedava internet yapma kampanyaları düzenlemeye Turkcell 2023 yılı için de devam ediyor. Esnaf ve ya İşte Destek Paketleri kampanyalarından herhangi birisine kaydı bulunan mobil aboneler için 12 ay boyunca 2 GB olmak kaydıyla toplamda 24 GB bedava internet kazanmaya hak kazanacaktır. Evde, iş yerinde olduğu gibi cep telefonları aracılığı ile de kullanabildiğimiz internet için GSM operatörleri çeşitli uygulamalar ile sizlere ücretsiz internet imkanı sağlıyor.

Söz konusu kampanya tamamen Turkcell sabit internet aboneleri için hazırlanmıştır. Belirlenen tarifelerden birisine geçiş yapan ve ya sabit internete yeni abone olanlar her ay 2 GB olmak kaydıyla toplamda 24 GB bedava internet hediyesi vermektedir. Kampanyaya dahil olmak için ise ESNAF 2GB veya ISTEDESTEK 2GB yazdıktan sonra mesajın 2200’a mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Turkcell kullanıcıları için ücretsiz internet kazanabilecekleri uygulamalar şunlardır;

Turkcell Paycell ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell, Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan ve bedava internet imkanı sağlayan bir uygulamadır. Turkcell’in Paycell aracılığı bedava internet vermek için düzenlemiş olduğu kampanyalar şu şekildedir.

Paycell kart kullanıcılarına sunulan bu uygulama ile paranızı paycell kartınıza yüklediğinizde haftalık 1 GB ücretsiz internet kazanıyorsunuz. Şart olarak paycell kartınızı 50 TL ve üzeri ilk 3 para yüklemenizde internet kazanıyorsunuz.

N11.com Paycell hediye internet; n11.com sitesinden Paycell kart aldığınızda 500 MB hediye internet kazanıyorsunuz. N11.com sitesine üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra paycell kart başvurunuzu n11 sitesi üzerinden yaptığınızda 500 MB hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.

Ayrıca farklı şekilde Paycell kartınızı kullanarak harcama yaptığınızda hediye internet kazanabiliyorsunuz. Faturalarınızı Turkcell mağazalarından veya Paycell uygulaması üzerinden ödediğiniz takdirde ilk ödemenizde 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz, 2. fatura ödemesinde ise 2 GB hediye internet kazanıyorsunuz.

Paycell uygulaması üzerinden faturanızı yatırmanız durumunda hangi tarife de olursanız olun bedava internet kazanabiliyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı ile hediye internet; Paycell uygulaması üzerinden faturalarınız ve ödemeleriniz üçün otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde hediye internet kazanabiliyorsunuz. Faturalarınız için paycell üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiğinizde 5 GB hediye internet anında hattınıza tanımlanıyor.

Paycell Kart Haftalık Hediye İnternet Kampanyaları

Paycell müşteri doğrulaması ile hediye internet; Paycel uygulamasını cep telefonunuza indirerek müşteri doğrulamanızı yaptığınızda hediye internet kazanabiliyorsunuz. Paycell uygulaması üzerinden yapacağınız müşteri doğrulaması ile tarifenize anında 1 GB hediye internet tanımlanıyor.

Paycell kankandan haftalık hediye internet; Paycell uygulaması kullanan arkadaşlar için düzenlenen kampanyalar kapsamında kankandan hediye internet kazanabiliyorsunuz. Paycell kartınız ile istediğiniz tutarda harcama yaptığınız takdirde arkadaşınıza 1 GB hediye internet kazandırabiliyorsunuz. Her hafta için bir kez arkadaşınıza hediye internet gönderebildiğiniz bu uygulama ile kankanıza internet hediye edebiliyorsunuz.

Turkcell Bip ile Bedava İnternet Yapma 2023

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan uygulamalardan biri olan Bip uygulaması, hediye internet kazanmanız için bir çok kampanyayı bünyesinde barındırıyor. Bip uygulaması ile hediye internet kazanabileceğiniz kampanyalar şunlardır.

Bip yıldızları hediye internet; İçinde bulunduğunuz ayın ilgili tarihlerinde Bip üzerinden Bip yıldızları kampanyasına katılarak Turkcell bedava internet kazanın. Bip yıldızları kampanyası kapsamında 500 MB, 1 GB, 2 GB hediye internet kazanma şansına sahipsiniz. Haftalık atacağınız mesaj sayısına göre hediye internet paketinizin kaç GB olacağına siz karar veriyorsunuz. Eğer hafta da 3000 mesaj yazmışsanız 2 GB hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Kim 1 GB İster Turkcell Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bip kullanıcıları için düzenlediği kampanyalar ile hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Bip uygulamasını cep telefonuna indiren kullanıcıların yararlanabileceği Kim 1 GB ister, kampanyası için BİP uygulamasını çalıştırarak keşfet sekmesinden Kim 1 GB ister kanalını takip etmeniz hediye internet kazanmanız için yeterli oluyor.

BİP 4.5G hediye internet; 2023 yıl sonuna kadar BİP ile internet paketinizi kullanmadan önce 1 GB BİP hediye internet kampanyasına katılabilir ve 1 Gb internet kazanabilirsiniz. BİP internet paketinizi kullanmadan önce Turkcell tarafından sizlere sunulmuş olan 1 GB sesli ve görüntülü konuşma imkanına sahip oluyorsunuz.

Turkcell Bip Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİP 3 GB hediye internet; Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan hediye internet kampanyalarından biri olan BİP 3 GB hediye internet kampanyasında BİP uygulamasını cep telefonuna indirerek internet paketi yüklediğinizde hediye olarak hattınıza 3 GB internet tanımlanıyor.

Bip uygulaması ile 3 GB hediye internet alabilmek için tarifenizdeki internet paketinizin güncellenmesi veya yeniden bir internet paketi tanımlamanız yeterli oluyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet 2023

Turkcell tarafından aboneleri için geliştirilen uygulamalardan biri olan sürpriz nokta uygulaması aynı zamanda bol bol hediye kazanmalarını sağlayan bir uygulamadır. Sürpriz nokta uygulaması üzerinden hediye internet kazanabileceğiniz kampanyalar şunlardır.

Sürpriz nokta haftalık 1 Gb hediye internet; BİP üzerinden işleyen bir uygulama olan sürpriz nokta uygulaması  için telefonunuza BİP uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Bip üzerinden sürpriz nokta uygulamasını takip ederek haftalık 1 Gb hediye internet kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Kanalı takip etmeniz hediye internet kazanmanız için yeterli oluyor.

Sürpriz Nokta Günlük 1 Gb Hediye İnternet

Sürpriz nokta uygulaması ile günlük olarak Turkcell hediye internet kazanmak istiyorsanız Bip uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra Sürpriz nokta kanalında yayınlanan hediye internet kodlarını takip etmeniz ve 2222 ye mesaj atmanız yeterli oluyor. Mesaj atmanızdan hemen sonra hattınızda gün içerisinde kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet tanımlanıyor.

Sürpriz Nokta haftalık 5 Gb hediye internet; Sürpriz nokta uygulaması ile haftalık 5 GB hediye internet kazanmak için sürpriz nokta kanalını takip etmeniz ve kanalda haftalık hediye internet için yapılan paylaşımları takip etmeniz yeterli oluyor. Haftalık 5 GB internet paylaşımlarında yer alan kodu 2222 ye mesaj attığınızda hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.

Turkcell hediye internet kazanmak için cep telefonunuza BİP uygulamasını indirmeniz zorunludur. Sürpriz nokta kanalı sadece Bip uygulaması üzerinde sizlere sunulduğu için hediye internet kampanyalarından haberdar olmak ve faydalanmak için BİP uygulamasına sahip olmanız gerekiyor.

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan Bip ve Sürpriz nokta uygulamaları hem keyifli vakit geçirmeniz hem de hediye kampanyalardan yararlanmanız için sizlere sunuluyor. Bu uygulamaları takip ederek hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10TL Kampanyası

Youtube kullanarak zaman geçirmekten keyif duyanlar için Turkcell çok ilgi çekici bir kampanya düzenledi. Youtube videolarının daha kolay bir şekilde izlenebilmesi açısından 5 GB internet paketi hediyeyi Turkcell abonelerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için YOUTUBE yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Fizy ile Bedava İnternet Yapma

Fizy kullanarak müzik dinleyen Turkcell abonesi olanlar bedava internet kazanmaktadır. Fizy üyelik sahibi olan Turkcell aboneleri için kampanaya dahil olabilme hakkı tanınıyor. Turkcell Fizy abonesi olan tüm kullanıcılar 250 MB, 500 MB ve 1 GB bedava internet paketlerinden herhangi birisine sahip olabilmektedir.

Milyonlarca şarkının bir arada bulunabileceği Turkcell Fizy Uygulaması, Google Play Store ya da APP Store kullanılarak cep telefonlarına indirilmektedir. Uygulama mağazasında aynı zamanda Turkcell Fizy Uygulaması yazılmasından sonra kayıt işlemi sağlanır.

Turkcell’den Her Gol 100 MB Bedava İnternet

Futbol tutkunu olan abonelerini yakından ilgilendirecek kampanyayı Turkcell tarafından hazırlandı. Faturalı hat ya da hazır kart kullanıcısı olan aboneler Gol Kampanyası ile birlikte 100 MB bedava internet sahibi oluyor.

Futbol karşılaşmalarını yakından takip eden Turkcell aboneleri artık keyifli dakikalarının yanında birde bedava internet sahibi olacak. Turkcell’den Her Gol 100 MB Bedava İnternet Kampanyasından fayda sağlamak isteyen aboneler GOL yazarak mesajını 9100’a gönderim sağlaması yeterlidir.

9 Kişi Katıldı

  1. Beş yıldır turkcell kullanıyorum, süper..iyiki varsın Turkcell. Her zamanda var olacaksın. Seviyorum seniii sevgili operatörüm:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu