Turkcell Fizy Premium Üyeliği ile Bedava İnternet 2023

10 yılı aşkın bir süredir hayatımızda olan Fizy’ nin, kuruluşu 2008 yılına dayansa da mazisinde bulunan kapatılma olayından sonra atılımını Turkcell’ in satın almasıyla birlikte 2016 yılından sonra yaptı. Geçmişlerin MP3 indirme modası yerine, insanları dijitalleşmeye yönelterek sektörde yeni bir çağ açtıran Fizy özelinde bilmeniz gereken, aklınıza takılan bütün konuları sizler için hazırladık. Her şeyden önce tam olarak Turkcell Fizy nedir, nasıl kullanabiliriz? Hakkında bilgilendirme yapalım ki, detaylarını da ilerleyen bölümde aktaracağız.

Turkcell Premium ile Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyası Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanan avantajlı kampanyalardan bir tanesidir. Kampanyadan bedava internet hakkı alabilmek için Fizy premium üyeliğinin bulunması gerekir.

Verilen hediye internetler kendi içerisinde 250 MB, 500 MB ve 1 GB gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu haktan yararlanabilmek için öncelikle Fizy uygulamasını indirmek ve üyelik oluşturmak şartı vardır.

Turkcell Fizy Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Fizy 30 milyonu aşkın şarkı ve milyonlarca video klip seçeneğiyle müzik tutkunuzu reklamsız, kesintisiz bir şekilde yaşamanıza olanak sağlayan dijital bir müzik platformudur. Üstelik bütün bu olanaklardan çevirim dışı da faydalanabiliyorsunuz. Spofiy ve Apple Music gibi dünya çapında rakipleri bulunsa da arkasındaki Turkcell gücünün de etkisiyle kendisini rakiplerinden biraz daha ön plana çıkartmayı başarıyor.

Adı her ne kadar Turkcell Fizy olsa da, kullanıcı kitlesi yalnız Turkcell müşteriyle sınırlı değil. Tüm GSM Operatörlerinin müşterileri Fizy’ yi kullanabiliyor. Tabi ki Turkcell mevcut müşterilerine cazip kampanyalar sunarak kullanılabilirlik algını biraz daha yükselmeyi hedefliyor.

Bu işlem kendi kullanıcılarına sunduğu jestler olarak algılansa da ana amaç diğer GSM operatörü kullanıcılarının bu kampanya koşullarını görmesi sonucunda Turkcell’ e geçiş isteğinin uyarılması. Kısa bir tanıtımdan sonra

Turkcell Fizy indirme adresleri

Turkcell Fizy indirme adreslerini aktararak bu eşsiz deneyimden faydalanabilmenize olanak sağlayalım. Bütün cihazlarla uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Fakat kişiselleştirmeleri kolaylaştırıp, kendinize has ayarlarla daha pratik bir şekilde kullanmak istiyorsanız uygulamanın mobil aplikasyonunu telefonunuza kurmanız gerekiyor.

Android kullanıcıları ve IOS yazılımına sahip Apple kullanıcıları da uygulamayı telefonuna indirip güvenli bir şekilde kullanabilirler. Turkcell Fizy kampanyası için üyelik işlemleri uygulamanın indirilmesiyle birlikte yapılabilir. Fizy uygulamayı indirmek için ise App store ya da play store mağazalarından ücretsiz aşağıdan indirip kullanılabilir.;

Android İndirİos İndir

Aplikasyonu indirip telefonunuza kurduktan sonra kayıt olup, sisteme giriş yapmanız gerekiyor. İndirme ve kayıt olma tamamen ücretsiz. Giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak sağlanan birçok özellik bulunduğu gibi, belirli bir ücret karşılığında edineceğiniz özellikler de bulunuyor.

Eğer sınırsız bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu aşamada karşımıza Turkcell Fizy Premium seçeneği devreye giriyor. Premium kullanıcılar belirli bir ücret karşılığında uygulama özelindeki bütün hizmetlerden sınırsız bir şekilde faydalanabilir.

Fizy Üyelik Ücretleri Nedir?

Turkcell kullanıcıları fizy uygulamasında 1 yıllık taahhüt verdikleri takdirde aylık sadece 3 TL’ye yararlanabilir. Google Store ya da Apple Store üzerinden üyelik alacak olanlar için fiyat farkı bulunmaktadır.

 • Android kullanıcıları; Müzik üyeliğini 6,99 video müzik üyeliğini ise 9,99 TL’den almaktadırlar.
 • IOS kullanıcıları; Müzik üyeliğini 7,99 TL’den alırken video müzik üyeliğini ise 12,99 TL’den alabilmektedirler.

Fizy uygulamasının bu üyelikler dışında başka paketleri de bulunmaktadır;

Örneğin; Aylık 25 şarkı indirme 4,99 TL olmaktadır. Haftalık 25 şarkı indirme ise 1,99 TL olmaktadır. Bu ayrıcalığa sahip kullanıcılar milyonlarca şarkıyı internet olmağı zamanlar ve reklamsız olarak rahatlıkla dinleyebilir.

Turkcell Fizy Premium Üyelik Ücretleri Nedir?

Turkcell Fizy Premium Üyeliği: Bu standart üyelik biçiminde tanışma maksatlı ilk 3 ay 0,99 TL ücret ödüyorsunuz. Hizmetten memnunun kalıp yenilemek istemeniz durumunda da her ay düzenli olarak 17.99 TL ücreti gözden çıkartmanız gerekiyor.

Turkcell Premium – Öğrenci: Öğrencilere yönelik biraz daha avantajlı bir kampanya. Tanışma amaçlı İlk 3 Ay yine 0.99 TL öderken, daha sonra ki süreçte her ay 8.99 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell Premium – Aile: Bireysel anlamda her biriniz tek tek üye olmaktansa, Turkcell Premium Aile’ yi tercih edip, Aile bireyleri arasında Premium ayrıcalıklarından sınırsız bir şekilde faydalanmanız mümkün. Ücret tarifesi İlk 3 Ay 0.99 TL iken sonraki her ay 26.99 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

Instagram 5GB + Fizy Premium Üyeliği: Hem Instagram da yoğun takılıyor, hem de fizy Premium özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre. 12 ay kalma sözünüze ayda 22.99 TL ödeyerek bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

Ayrıca ücret bazında yıllık taahhüt vermeniz durumunda rakam daha da aşağılara düşüyor. Tüm bu ayrıcalıkların dışında Turkcell ‘in Fizy özelinde bazı kampanyaları da bulunmaktadır. Bunlar arasında en bileneni de Turkcell bedava İnternet kampanyası.

Turkcell Fizy Premium ‘da şarkı dinlerken ya da uygulamanın her hangi bir bölümünde hiçbir zaman her hangi bir reklamla karşılaşmazsınız. Bu da sizlerin müzik keyfinin kesintisiz devam etmesine neden olacaktır.

Dinleyebileceğiniz şarkı sayısı da ciddi bir şekilde artıyor. Normal üyeler belirli şarkıları hatta bazen bu şarkıların belirli bir bölümünü dinleyebilirken Turkcell Fizy Premium kullanıcıları bütün şarkıları sonuna kadar dinleyebiliyorlar. Müzik dinleyebilmek dışında dilerseniz de şarkı sözlerini okuyup, görsel açıdan da takip edebilirsiniz.

Turkcell’in farklı aktivitelerinden ek bir ücret ödemeden faydalanmanız mümkün. Örneğin, online platform üzerinden ünlü sanatçıların canlı konserlerine katılabilir ve müzik keyfinizi en yüksek seviyede yaşayabilirsiniz. Kendinize özel şarkı listeleri oluşturup kendi DJ’ iniz olabilirisiniz.

Dinlemiş olduğunuz tüm şarkılarda ses kalitesi çok daha yüksek. Bu sizlere oldukça iyi bir müzik deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Bu ve buna benzer birçok ayrıcalık bulunuyor. Dinleyici kitlesi gün geçtikçe arttığından devamlı kendilerini yenileyip farklı kampanyalar çıkartabiliyorlar. Bu nedenle kampanyalardan yararlanabilmek için sıkı takipçisi olmaya özen gösterin.

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell bedava internet kampanyası tamamen Turkcell Müşterilerine yönelik bir avantaj. Sistem müzik dinledikçe internet paketleri kazanmanız üzerine tasarlanmış. Ne kadar fazla ve uzun süreyle müzik dinlerseniz paralelinde kazanacağınız internet oranı da o derece yükseliyor. Turkcell Fizy dinledikçe hediye internet kazan kampanyası; 

 • Fizy premium üyeliği
 • Fizy premium ek paketi
 • Yıllık fizy premium üyeliği

Bu üyeliklerden herhangi birine sahip olan Turkcell aboneleri Fizy uygulamasında müzik dinlerken hediye internet hakkı kazanacaktır. Bunun için bir takvim ayında dinlenen şarkı sayısı esas alınır. Bu sayı ne kadar fazla ise kazanılacak bedava internet buna bağlı olarak artacaktır.

Turkcell Fizy Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Hediye internetleri yalnızca Fizy üzerinden değil, bütün işlemlerde kullanabilmeniz de kampanyayı cazip kılan artı bir özellik. Kampanya şartları dönem dönem güncellense de günümüzdeki Turkcell Fizy hediye internet için tanımlanan oranlar şu şekildedir;

SüreŞarkı AdetiKazanılan İnternet
1 Ay içinde100 – 249 arasında250 MB
1 ay içinde250 – 499 arasında500 MB
1 ay içinde500 ve üzerinde1 GB

Fizy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle ilgili aboneliklerin yapılması gerekir. Premium üyelik alma işlemleri için 532 Turkcell müşteri hizmetleri aranabilir. Aboneliğin ardından kullanıcı hediye internet sınırında yer alan şarkı sayısına ulaşmalıdır.

Turkcell Fizy Kampanya Koşulları Nelerdir?

Turkcell Fizy aracılığıyla hediye internet kazanmak için öncelikle şarkı sayısına ulaşmak gerekir. Buna göre;

 • 250 MB hediye internet alabilmek için bir takvim ayı içerisinde 100 ile 249 arasında şarkı dinlenmelidir. Bu şekilde verilecek hediye internet paket aktivasyonu tarifinden itibaren 30 gün boyunca kullanılabilir.
 • 500 MB hediye internet için ise fizy üzerinden bir takvim ayı içerisinde 250 ile 499 arasında şarkı dinlenmelidir. Yine aynı şekilde Turkcell hediye internet paket aktivasyonu ile başlayıp 1 aylık süre ile kullanıma açık olacaktır.

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Fizy dinledikçe 1 GB hediye internet kazanmak için bir takvim ayı içerisinde dinlenen şarkı sayısının en az 500 olması gerekir. Bu sayıya ulaşan kullanıcılara hediye internetin aktivasyonu için mesaj gönderilir ve internet hakkı bu aktivasyondan itibaren 30 günlük süre ile kullanılabilir.

Turkcell Fizy Hediye İnternet Ne Kadar Geçerlidir?

Turkcell Fizy dinledikçe kazan kampanyası kapsamında verilen 250 MB, 500 MB ve 1 GB hediye internet hakları 30 gün süre ile kullanılabilir. Bu hakkın başlangıcı ve bitişi ile ilgili bilgilendirme kullanıcılara kısa mesaj ile gönderilmektedir. Hediye internetin kazanılması ise yeterli şarkı sayısına ulaşan aboneler için ay tamamlandıktan sonra bir hafta içerisinde olmaktadır.

Turkcell Fizy Kampanya Detayları Nedir?

 • Turkcell Fizy şarkı dinledikçe internet kazan kampanyasından yararlanmak için sadece belirlenmiş üyeliklere sahip olunmalıdır.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı üyeliğin dolmasından itibaren 1 ay sonra kısa mesaj bilgilendirmesi yapılarak ilgili hatta yüklenecektir.
 • Bu kampanya kapsamında hediye internet kazanabilmek için tek yapılması gereken bol bol şarkı dinlemektir.

Turkcell Fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası Yenilenir Mi?

Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyasına göre üyelikleri bulunan aboneler kampanyadan her ay 1 kere internet hakkı alabilirler.

 • Kazanılan bu internet hakkı bir sonraki aya devretmeyecek, sürenin dolmasıyla birlikte hediye internet hakkı otomatik olarak silinecektir.
 • Numara sahibine hediyenin bittiği ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
 • Bu süre içerisinde verilen internet hakkı yurt içinde olacak şekilde kullanılabilir.
 • Ayrıca internet hakkının dönem sonunda yenilenmesi de söz konusu değildir.

Turkcell Fizy Kampanyasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Turkcell Fizy şarkı dinledikçe internet kazan kampanyası bittiğinde aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Kazanılan bu internet hakkının üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir. Fizy uygulamasından dinlenen şarkı sayısı her zaman en üst sınırda olacak şekilde değerlendirilecek ve kazanılacak bedava internet paketi buna göre tanımlanacaktır.

Turkcell Fizy Uygulaması İnternet Kotasından Yer mi?

Turkcell, Fizy kullanıcılarına yönelik mevcut tariflerinin içinde ayrı bir alan tanımlıyor. Tarife kapsamında değişen oranlarla birlikte, örnek vermemiz gerekirse “Turkcell Fizy 5 GB” tanımlaması yapmaktadır. Bu kapsam da 5 GB boyutuna tekabül eden şarkıyı internet kotanızdan düşmeden dinleyebilirsiniz.

Paket aşımı durumunda internet kampanyanızdan yiyecektir. Eğer Turkcell Fizy Premium üyesi olursanız Çevirim dışı internet kotanızdan yemeden de müzik dinlemeniz mümkün.

Turkcell Fizy Nasıl İptal Edilir?

Eğer satın alımlarınızı uygulamalar üzerinden yapmışsanız Turkcell’in bu duruma her hangi bir müdahalesi olamıyor. İptallerinizi yine uygulama üzerinden yapmanız gerekli. Bu satın alımlar çoğunlukla Turkcell müşterisi olmayan kullanıcılar tarafınca yapılmaktadır. Bunun dışında fizynin web sitesine erişim sağlayarak Hesabım bölümüne giriş yapıp tüm üyeliklerinizi listeleyebilirsiniz. Alt sekmede açılacak “Üyeliğimi yönet” bölümüne tıkladığınızda da üyeliğinizi iptal etmeniz mümkün. 

Mobil satın alımlarda ise, IPTAL PAKETİSMİ yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterli. Sonuç alarak Turkcell Fizy gerek Turkcell kullanıcıları, gerekse de diğer operatörler tarafınca yaygın olarak kullanılan bir sistem. Durmadan kendini yeniliyor, farklılıklara imza arıyor. Zaten çağın gerçekleri de yeniliği zorunlu kılıyor.

Turkcell fizy premium üyeliğinizi iptal etmek için IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK yazarak, 2200 sms gönderebilirsiniz. Taahhüt ile satın aldıysanız cayma bedelini unutmayın.

Bir Kişi Katıldı

 1. Bir ay denemeden sonra üyelikten vazgecersem, ücret ödemek zorunda kalır mıyım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu