Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023

Turkcell mevcut aboneler için 2023 yılında bedava dakika veren uygulamalar ile hediye konuşma kampanyaları mevcut. Yeni gelicek olan Turkcell aboneler için ise; Bol GB tanışma seti ile yeni hat alan abonelere 30 gün geçerli her yöne 750 dakika, 25 GB internet ve 250 SMS hakkı verilir. Ayrıca 120 gün geçerli olmak üzere ayda 20 GB kazanma fırsatı da sunulur. İşte bol hediyeler mevcut olan Turkcell bedava dakika veren uygulamalar 2023 yılında şunlardır;

Turkcell Bip Uygulaması

Turkcell GSM şirketine ait olan BİP uygulaması, Turkcell abonelerine dakika ve hediye hakkı tanımlayan bir servistir. Mesajlaşma imkanı sağlayan bu uygulama pek çok yöntemle hediye dakika, hediye sms, hediye internet kazandırma imkanı sağlamaktadır. Turkcell BİP uygulaması mobil cihazlarda yer alan mağazalardan indirdikten sonra giriş sağlanarak sık sık kullanılması durumunda 1 GB internet başta olmak üzere birçok ücretsiz paketleri Turkcell tarafından abonelere hediye ederek hatlara tanımlamaktadır.

Turkcell Bedava 30 Dakika Servisi

Turkcell Bedava 30 dakika hakkını kazanmak için supriz paketleri kazan uygulama servisi gibi gerekli servise sms atılması yeterli olacaktır. Bu servisten yararlanılması için “EVET yaz 4323’e gönder” işleminin yapılması yeterli olacaktır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell GSM şirketine ait hattı kullanan çalışanlar ya da işverenler Turkcell Toplantıdayım Uygulaması servisinden bedava dakika almak için “TOPLANTI yaz 2200’e gönder” işlemi yapılarak servis aboneliği otomatikman başlatılacaktır. SMS yöntemiyle Turkcell Toplantıdayım Uygulamasına abone olunması durumunda 09:00-12:00 ile 13:00-18:00 saatleri arasında gelen aramalara ‘Ofisteyim’ ya da ‘ Ofis dışındayım’ gibi anonslar yapılmaya başlanacaktır.

Not: Toplantıdayım servisinden faydalanan Turkcell kullanıcıları tüm operatör vergileri dahil olmak üzere 7,90 TL olarak ücretlendirmeye tabii tutulmaktadır.

Turkcell GNÇ Uygulaması

Turkcell GNÇ uygulaması içerisinde bulunan Çatlat ekranı ile 26 yaş altı genç Turkcell abonelerine özel haftada 2 kez kez katılım sağlayabilecekleri bu sistemle yumurtalar çarlatılarak hediyeler kazanılmaktadır. 26 yaş GNÇ’li Turkcell abonelerinin özellikle takip ettiği bu uygulama ile sürpriz hediyeler ile bol internet kazanma imkanı yakalamaktadır.

GNÇ’li Turkcell aboneleri GNÇ Yumurta Çatlat kazan kampanyasıiçin GNÇ uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi ve giriş yapılması gerekmektedir.

Sürpriz Dakika, İnternet ve SMS

Turkcell GSM hattının geliştirdiği hediye sağlayıcı servislerden biri olan bu uygulamadan hediyelerin kazanılarak hatlara tanımlanması için “SURPRIZ yaz 2222’e gönder” işleminin yapılması yeterlidir. Bedava dakika, hediye sms, ücretsiz internet kazanılması ve hatlara tanımlanması için bu yolun uygulanaması durumunda tüm ayrıntılar sms olarak cep telefonlarına gelecektir.

Turkcell Paycell Uygulaması

Her geçen gün kendini geliştiren ve Turkcell abonelerinin önerilerini dikkate alarak uygulamalarını ileri taşımaya çalışan Turkcell, kendi şirketine ait Paycell Uygulaması ile pek çok ödeme işlemin online kanallarla gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ödeme yöntemi olarak kullandığınız Paycell’de bedava internet ve hediye dakika fırsatları yer almaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Mobil Uygulaması, faturasız ya da faturalı Turkcell GSM hatlarının Android veya İOS telefonlar üzerinden paket kontrollerinin sağlanmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Hesabım uygulaması ile fatura ödeme işlemleri, TL yükleme işlemleri, tarife değişiklikleri gibi pek çok işlem yapılabilmektedir. Salla kazan kampanyası ile Turkcell bedava dakika kazanırsınız.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika

Turkcell Hediye Havuzu tüm paketleri toplu olarak kazanma ihtimalini Turkcell abonelerine sunmaktadır. Turkcell Hediye Havuzu fırsatında çekilişleri ve de yarışmalar takip edilerek katılım sağlanması durumunda bedava dakika ve internet kazanırsınız.

Turkcell hediye havuzu 750 dakikaya kadar kazanma imkanı vermektedir. Turkcell Hesabım uygulamasının müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalar ve de ayrıcalıklar bu uygulama sayesinde anında bildirim sağlamaktadır.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi

Oyun Kulüp Servisi ile oyun oynarken Turkcell hediye dakikalar kazanın. Oyun Kulübü üzerinden oynadığınız oyunlarda biriken kuponları alarak günlük 4 saate kadar her yöne geçerli sınırsız konuşma hakkı elde edebilirsiniz. Herhangi bir abonelik zorunluluğu olmayan Oyun Kulüp Servisi’ne basit bir üyelik işlemi ile kayıt olmanız, hediyelerinizi alabilmeniz için ön şarttır.

Turkcell UpCall Uygulaması

Turkcell UpCall uygulaması dakika yerine internet isteyen faturalı veya faturasız Turkcell hat kullanıcıları bilinmeyen numaraları öğrenme hakkında tüm işlemlerini yapabilir. Sonrasında bedava 500 MB internet kazanırlar. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirip 1 defa kullanmaya başlamanız yeterlidir.

Turkcell Yaani Arama Uygulaması

Türkiye’de bulunan kullanıcıların verilerinin yurt içinde tutulmasına dikkat edilen Yaani Arama Motoru ayrıca digital reklam hizmetini de sunmaktadır. Ayrıca Turkcell hattınızda internet olmadığı halde yine yaani uygulamasını kullanabilirsiniz. Yaani uygulamasını indiren aboneler Turkcell bedava internet ve hediye dakika kazanırlar.

Turkcell Ödediğini Geri Veren Hatlar

Turkcell tarafından yeni ve eski abonelerini ilgilendiren oldukça özel kampanyalarını sürdürüyor. Yeni abonelere özel birçok kampanya içerisinde ödemiş olduğunu geri veren tanışma setleri de mevcut. 3 ay süresince TL yüklemesi yapanlara paketlerine ek olacak şekilde 15 GB hediye internet ve bedava 1000 dk’a kadar ücretsiz veriyor.

Tarifesi tanımlanan Turkcell aboneleri ek olarak 5GB bedava internet paketinin de sahibi oluyor. HAT HEDIYESI yazdıktan sonra 2200’a SMS göndermeleri karşılığında 5 GB internet ve sürpriz dakika hakkına sahip oluyor.

Google Play’de 10₺ Hediye!

Kampanyaya katılmak isteyen aboneler Google Play ödeme yöntemine giriş yaparak, ödeme yöntemi olarak Paycell veya Turkcell Mobil Ödeme seçmelidir. Sonra 10₺ otomatik bir şekilde yüklenecektir. Yükleme yapılacak hediye tutar ise Google Play Store’de 3 gün süre içerisinde kullanılması gerekir.

3 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu