Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketi

Turkcell birbirinden farklı avantajları ile taraflar abonelerine özel olarak farklı içerikler sunmaya devam ediyor. Turkcell’in sunmuş olduğu Yeşil Beyaz 16 GB Platinum avantaj paketi ile Bursa’da olan taraftarlar yeşil beyaz Bursaspor faturalı tarife paketler ile dolu dolu içeriklere sahip olabilmektedirler.

Turkcell Yeşil Beyaz 16 GB Paket Fiyatı

Turkcell Yeşil Beyaz 16 GB Platinum paketini aylık ve yıllık fatura seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aylık ve yıllık abonelik kapsamında 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olan paket fırsatlarından faydalanabilirsin.

  1. Aylık olarak satın almış olduğunuz Yeşil Beyaz 16 GB platinum paketi 127 TL ücretlendirme yapılmaktadır.
  2. Yıllık olarak satın aldığında aylık ödeyeceğin miktar 107 TL fiyatı olmaktadır. Paket kapsamında geçerli faydalar da bulunmaktadır.

Yeşil Beyaz 16GB paketinden faydalanabilmek için bireysel Turkcell faturalı abone olmak yeterlidir. Bunun dışında 0516 hat sahibi olmak gerekir.

Turkcell Yeşil Beyaz Platinum Paket Faydaları

Turkcell Yeşil Beyaz Platinum paket kapsamında sahip olmuş olduğu paket içerikleri oldukça fazladır.

Bursa taraftarlarına katkı sağlamış olmakla birlikte goller cepte uygulamasını telefona ücretsiz olarak alabilmektesin, çalarken dinlet fırsatlarından faydalanabileceği bu paket Turkcell’in sunmuş olduğu BİP, Fizy ve Turkcell TV artı uygulamalarında kullanabileceğin ücretsiz internet özellikleri sunmaktadır.

Ücretsiz olarak Bursa Mobile arama kampanyası kapsamında kullanabileceği mobil içi aramalar ve Lifebox ta kullanabileceğiniz 100 GB ücretsiz depolama alanında yeşil beyaz 16 GB Platinum paketine gelerek sahip olabilirsin.

BursaSpor Yeşil Beyaz 16GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell BursaSpor Yeşil Beyaz 16GB paketi telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Yesilbeyaz16GB yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz dahilinde yıllık aboneliğiniz başlatılmış olacaktır. Yeşil Beyaz 16 GB kampanyası dahilinde yapacak olduğunuz başvurular için göndermiş olduğunuz SMS ücretlendirmesi yapılmamaktadır. Ücretsiz sms yolu ile göndereceğiniz mesaj ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Yeşil Beyaz 16 GB Paket İçeriğinde Neler Vardır?

Yeşil Beyaz 16 GB paketi içeriğine baktığımızda paketi satın almakla beraber 16 GB internet her yöne konuşabileceğiniz 2000 dakika ve Turkcell her yöne 1000 SMS hakkı içermektedir.

Yeşil-Beyaz 16 GB paketini kullanmaya başladığınızda içerisinde bulunan herhangi bir hak ve fayda sonraki aya devretmez. Sonraki ay paket yenilenir ancak bir önceki aydan kullanmadığınız sms, internet ya da dakikalarınız da devir işlemi gerçekleşmez.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Kapsamında Paket Faydalarım Bittiğinde Bilgilendirme Mesajı Alır mıyım?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi kapsamında yapmış olduğunuz harcamalar dahilinde eğer ay içerisinde yüzde sekseni açtığınız kota durumu yaşanırsa sizlere Turkcell tarafından otomatik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi kapsamında kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için Turkcell’in dijital operatör uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bunun dışında telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderdiğinizde kalan dakika, sms, internet haklarınız ayrıntılı bir şekilde mesaj yolu ile size bildirilir.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Yurtdışında Geçerlimi?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi dahilinde kullanmış olduğunuz içerikler yurtdışı kullanımlarınız da her güne ek ücret dahilinde geçerli bulunabilmektedir. Eğer yurtdışına özel bir paketiniz bulunmuyorsa akıllı dünya tarifesi üzerinden ücretlendirmeye tabii tutulursunuz.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketini iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken şey çok kolay. Telefonun mesaj kısmına İptal Yeşil Beyaz yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bunun dışında tüm iptal işlemleriniz için Turkcell mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıllık olarak da Turkcell ile kullanmış olduğunuz Turkcell Yeşil-Beyaz 12 GB paketini sonlandırdığınızda herhangi bir şekilde iptalden kaynaklı olarak bir ücret alınmaz.

  • 12 aylık fatura dönemine cayma yaşandığı için cayma bedeli olarak ek bir ücret tahsil edilmektedir.
  • Kampanya dahilinde iptal etmiş olduğunuz içerikleriniz taahhüt bitimine kadar kullanılmaya devam edebilmektedir.
  • Fatura dönemi sonuna kadar kampanya içeriklerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hattımda Yaşanan Devir İşleminde Paketim İptal Olur mu?

Hattınızda yaşayacağınız kapanma durumları sebebiyle bu numara taşıma devir işlemleri sorun olabilmektedir. Paket içerisindeki faydalarından yararlanamazsınız. Sim kartı değişikliğinden dolayı veya fatura dönemi değişikliğinden dolayı yaşanan durumlardan sonra paket haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bursa mobil hatları üzerinden devir işlemi ya da yapmış olduğunu ödeme kaynağında değişim işlemi veya bu hatlar üzerinden numara değişikliği işlemi yapılamamaktadır.

Sen de taraftarlara özel olarak hazırlanmış olan bu paket içeriklerinden faydalanmak istiyorsan numaranı Turkcell’e taşıyabilir ya da hattına 12 aylık taahhüt karşılığında faturalı 12 GB Yeşil-Beyaz kampanyasına geçirebilirsin.

Taraftarlara özel olarak sunulan paket içerikleri hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu