Trend

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bedava internet kazanma 2023 kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak düzenlenir. Her dönem çeşitlilik gösteren Turkcell bedava internet kazanma kampanyalarında bol internet, konuşma ve SMS hakkı yer almaktadır. Hediyelerden yararlanabilmek için kısa mesaj, Turkcell müşteri hizmetleri ya da uygulama üzerinden katılım talebinde bulunmak gerekir.

Turkcell Paycell ile Bedava İnternet Kazanma 2023

Paycell, banka kartlarınızla aynı görevi yapan ve dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bir Turkcell kartıdır. Turkcell faturasız hat sahipleri, Paycell üzerinden yapacakları 50₺ ve üzeri paket yüklemelerinde 7 gün boyunca geçerli 1 GB hediye internetin sahibi oluyor. Kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Turkcell Mağazalarından Paycell kartınızı aldıktan sonra içerisine yükleme yapın.
 • Ardından Paycell mobil uygulamasını kullanarak hattınız için 50₺ ve üzeri paket alımı yapın.
 • Hediye internetiniz 24 saat içinde otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bil Kazan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bil Kazan BİP uygulamasından düzenlenen bilgi yarışmasında 2 aşamadan meydana gelir ve her aşama 5 sorudan oluşur.

 • Her sorunun 15 saniye içinde cevaplanması gerekir.
 • Yarışmaya katılım hakkı her pazartesi günü saat 09.00’da tanımlanır ve katılım ücretsizdir.

Mesajlaş Kazan Turkcell BIP Hediye Yarışı

Mesaj gönderdikçe hediye internet kazanma fırsatı sunan Turkcell BİP Mesajlaş Kazan kampanyası hem faturalı hem faturasız aboneler içindir. Bip uygulaması üzerinden gönderilen her mesaj için 1 puan kullanılmakta ve bu puanlar belli bir sınıra ulaştığında haftalık 5 GB’a kadar hediye internet verilmektedir.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell UpCall bedava 1 GB internet kazanma kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle UpCall uygulaması indirilmelidir. Uygulama indirildikten sonra hediye 1 GB internet hakkı ilgili numaraya otomatik olarak yüklenecektir. Yurtiçi kullanımlar için geçerli olan internet hakkı 3. kişilere devredilemez. Turkcell gerekli gördüğü hallerde kampanyada değişiklik yapabilir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri için faturalı hat kullanıcıları otomatik ödeme talimatı verdiklerinde 1 GB, 2GB, 5GB ve 10 GB kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıca müşterilerini okuma konusunda sürekli teşvik eden Turkcell, Lifecell kampanyası aracılığıyla Dergilik uygulaması üzerinden her ay 3 dergi indiren kullanıcılarına 30 gün boyunca geçerli her yöne 1 GB internet paketi veriyor.

Turkcell Lifecell İlk Hattım ile Hediye 1 GB internetin sahibi olmak için: Size en yakın Turkcell Mağazası’nı ziyaret ederek Lifecell’li olabilir, ardından Dergilik uygulaması üzerinden çocuk kategorisinde bulunan dergilerden 3 tanesini indirerek hediye 1 GB’ı alabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB İnternet Bedava

Turkcell Otomatik ödeme talimatı günlük 5 GB bedava internet kampanyası faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu hediyeden sadece bir kere yararlanılabilir ve kampanyaya katılım aylık 150.000 kişi ile sınırlıdır.

Geçmiş dönemlerde verilen otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamında değildir. Hediyeyi alabilmek için Dijital Operatör uygulamasını indirmek gerekir. Hediye havuzundan günlük 5 GB hediye internet alınabilir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Turkcell bedava internet hakkı kazandıran uygulamardır. Uygulamalardan kazanılan internetin boyutu uygulamadan uygulamaya farklılık gösterir. Turkcell bedava internet veren uygulamalar içerisinde özellikle aşağıdakiler yer alır;

 • BİP
 • Salla Kazan
 • Dijital Operatör
 • Dergilik
 • Hediye Yarışı
 • Hediye Havuzu
 • Yaani
 • Goller cepte
 • GNÇ

Turkcell Bedava İnternet Nasıl 2023 Yapılır?

Turkcell bedava internet hakkı yapabilmek için uygulamaları indirip kampanyalara katılmak gerekir. Örneğin dijital operatör uygulamasını indirerek Salla Kazan farkıyla hediye internet alınabilir. Uygulamayı indirmek için App Store ya da Play Store uygulaması kullanılır. Dijital Operatör uygulamasını indirmek için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

Turkcell rahat tarife abonelerine özel olarak verilen hediye 1 GB kampanyası kapsamında kullanıcılara tarifelerine ek internet verilir. Alınan internet hakkı yalnızca yurtiçi kullanımlar içindir. Kampanyanın faydası otomatik olarak tanımlanmakta olup bu haklar bir sonraki aya devretmez. Hediyeden yararlanmak isteyen kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

Fizy Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell bedava internet kampanyaları 2023 yılı içerisinde özellikle BİP ve Fizy uygulaması geniş yer tutar. BiP uygulamasında Sürpriz nokta kanalından belirli lokasyonlara gidilerek hediye internet kazanın.

Katılım aylık 10 kere ile sınırlıdır. Ayrıca aboneler çıkan hediyelerden yalnızca bir kere yararlanabilir. Fizy uygulamasında ise şarkı dinledikçe hediye internet kazanılır.

Turkcell BİP Bedava İnternet 2023

Turkcell BİP bedava internet kampanyası kullan kazan ya da BİP yıldızları olarak da bilinir. Aboneler uygulama tarafından kendilerine verilen mesaj gönderim sınırına ulaştıklarında günlük 1 GB hediye internet alacaktır. Her hafta başlayan bu uygulama Pazar günleri biter. 1 haftalık süre içerisinde aboneler hediyeden sadece 1 kere yararlanabilir.

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster?

Turkcell kim 1 GB ister BİP kullanıcılarına özel olup hediye internet veren bilgi yarışmasıdır. Bu yarışmada toplam 15 soru yer almaktadır ve yarışma 3’er soruluk 5 kısımdan meydana gelir.

 • Katılımcılar istedikleri aşamada ödüllerini alıp yarışmadan ayrılabilirler.
 • Büyük ödül 1 GB olup 15 soruya doğru yanıt veren katılımcılar 1 GB internet alacaktır.
 • Kazanılan ödül en geç 24 saat içerisinde hatta yüklenir.

Günün Yıldızı Aylık BİP Üzerinden Her Yöne Bedava 1000 Dakika

Turkcell abonelerine internet hakkının yanı sıra her yöne konuşma hakkı da vermektedir. BİP Uygulamasında geçerli olacak 1000 dakika hediyeyi kazanabilmek için Dijital Operatör uygulaması indirilip Salla Kazan açılır.

 • Telefon sallandıktan sonra binlerce kullanıcıya hediye konuşma hakkı verilecektir.
 • Kazanılan bu hediye için aktivasyon mesajı gönderilir ve dakika hakkı 30 gün boyunca kullanılabilir.

Turkcell BİP 30 DK Aramaya 1 GB Hediye

Turkcell BİP 30 dakika aramaya 1 GB hediye internet hakkı faturalı ve faturasız hat kullanıcıları içindir. Hediyeyi alabilmek için aramalar BİP uygulaması üzerinden yapılır ve 30 dakika boyunca sürer.

30 dk tamamlandıktan sonra 1 GB internet hakkı kazanılır ve bu hediye 24 saat boyunca kullanılabilir. Hediye bittikten sona aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.

Turkcell 4.5G ile 7 Günlük 4 GB Bedava İnternet

Turkcell 7 günlük 4 GB bedava internet hakkı 4.5G sim kart kullanan aboneler için geçerlidir. Bu hediye aynı zamanda Salla Kazan aracılığıyla da verilir. 7. günün sonunda hediye otomatik olarak silinecek ve kullanıcı mevcut paketine devam edecektir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Yeni Abone Kampanyası

Turkcell bol GB tanışma seti yeni ön ödemeli hat alan müşteriler için hazırlanmıştır. Bireysel müşterilere her yöne kullanılmak üzere 25 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika kullanım hakları verilir. Verilen hakların yanı sıra kullanıcılara 120 gün boyunca geçerli olmak üzere ayda 20 GB internet kazanma fırsatı da sunulur.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile kullanıcılara 1 GB bedava internet hakkı verilir. Play store ya da app store üzerinden indirilebilen bu uygulama için abonelik oluşturmak gerekir. Uygulama indirildikten sonra tanımlı numaraya 7 gün boyunca 1 GB hediye internet hakkı gönderilir.

Hediye hakkı iptal edilmek istenirse IPTAL TOPLANTI yazılıp 2222’ye kısa mesaj göndermek gerekir. Kampanyaya katılım ve iptal hallerinde kullanıcılara bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet 2023

Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet hakkı Çatlat Hediyeni Kap olarak da bilinir. 26 yaşın altında olan gençlerin yararlanabileceği bu kampanyadan 1 haftada 2 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için GNÇ uygulaması indirilip ÇATLAT bölümünde yer alan yumurtalar çatlatılır ve hediye kazanılacak günler belirlenir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması 2023

Turkcell goller cepte taraftar uygulamaları 4 büyük takımın taraftarlarına özel olarak hazırlanan bir uygulamadır. Uygulama hem android hem de iOS cihazlar tarafından kullanılabilir. Uygulamayı isteyen herkes indirebilir.

İndirme sonrasında verilen 500 MB internet hediyesi ise yalnızca hız kısıtı internet paketi bulunmayan operatör aboneleri tarafından kullanılabilir. Kazanılan hediye internet hakkı yurt içinde 24 saat geçerlidir.

Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube Hediye

Turkcell’in en sevilen uygulaması Salla Kazan haftalık 1 GB youtube hediye için ilk olarak uygulamaya giriş yapmak gerekir. Daha sonra telefon sallanır ve kazanılan hediye ekrana gelir. Kazanılan hediye 1 GB hakkı 7 gün boyunca geçerli olacaktır.

Turkcell 2023 Yaani Bedava İnternet

Yaani arama motoru Turkcell tarafında hayata geçirilen bir Türk arama motorudur. Yaani öncelikli olarak yerel içeriklere yer verir. Turkcell müşterileri, Yaani uygulamasını indirerek bedava internet kazanır.

Ayrıca: Yaani, her 100 aramada 1 fidan projesiyle Tarım ve Orman Bakanlığı’yla daha yeşil bir Türkiye için el ele verdi. Bu sayede 1 milyon fidan dikildi ve halen dikilmeye devam ediyor. 

Turkcell Yaani İndirme

Yaani uygulamasını App store ve Play Store üzerinden aşağıdan indirebilirsiniz.

İos İndirAndroid İndir

Yaani Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Yaani uygulamasının Turkcell abonelerine tanımlamış olduğu 1 GB internet hediyesi yalnızca Yaani uygulaması için geçerlidir. Yaani uygulamasını kullanmaya başladığınızda 1 GB hattınıza tanımlanır.

Yaani Bedava İnternetin Süresi Nedir?

1 GB hediye internetini kampanya süreci boyunca uygulamayı silmediğiniz ve paketi iptal etmediğiniz sürece hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

 • Kullanıcı paketini iptal ettikten sonra hediye internet kampanyasından tekrar yararlanamaz.
 • Turkcell abonesiyseniz ve başka bir operatöre geçerseniz Yaani uygulamanızı önceden yüklemiş olsanız bile hediye internetinizi kullanmaya devam edemezsiniz. 

Yaani Geçerlilik Kapsamları Nedir?

Turkcell aboneleri için kullanabilecekleri hediye 1 GB internet kampanyası iOS için uygulamanın 10 ve üzeri, Android için 5.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarını Gör

Turkcell data bağlantılarından (LTE-3G-Edge-GPRS) uygulamayı kullanmış olmaları gerekmektedir. Eğer internetiniz hattınıza tanımlanmadıysa uygulamanızın güncel olduğundan ve sürümünün yeterli olduğundan emin olunuz.

13 Kişi Katıldı

 1. Türkcell müdavimiyim devamlı müşterisiyim düzenli yüksek fatura ödüyorum ama pek bir internet hediye gelmiyor

  1. Turkcell bip Yılbaşı 2020 bedava internet bolumne girdim ama ordakileri yaptım ama internet gelmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu