Turkcell UpCall Statune Servisi: 500 MB Bedava İnternet 2023

Turkcell UpCall Statune servis ile günlük 500 MB bedava internet kampanyası 2023 yılında devam ediyor. Turkcell UpCall uygulaması; her arayan numarayı tek bir ekran üzerinden yönetmekte olup, her türlü arama kayıtları ile ilgili bilgileri kolayca görebilirsiniz.

Rehberinizde kayıtlı olan bilgilerin kimlere ait olduğunu UpCall ile bilinmeyen numaralar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Not: Sizi arayan kişilerin kimlik bilgilerinin paylaşıma açık olması gerekmektedir.

Turkcell UpCall Uygulamasında Neler Var?

Turkcell UpCall uygulamasıyla tanımadığınız numaralar sizin aradığında kimin aradığını görebilirsiniz. UpCall uygulamasıyla aramalarınıza konu ekleyerek aradığınız kişiye neden aradığınızı gösterebilirsiniz.

UpCall uygulamasıyla birlikte aramalarınıza istediğiniz resimleri ve Emocan çıkartmalarınızı ekleyerek telefon görüşmelerinizi eğlenceli hale getirebilir aynı zamanda çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Ayrıca Turkcell UpCall servisine 3₺ karşılığında katılıp günlük 500 MB Turkcell bedava internet kazanırsınız. Diğer UpCall avantajları şunlardır;

 • UpCall uygulamasıyla birlikte konferansa yeni bir boyut geldi.
 • Uygulamada kurduğunuz gruplarla tek tıkla dilediğiniz kişileri arayabilir ve sohbet edebilirsiniz.
 • UpCall uygulamasıyla birlikte tanımadığınız numaranın kime ait olduğunu sorgulayabilirsiniz.
 • İsim soy isim girerek ulaşmak istediğiniz kişinin numarasını bulabilirsiniz.
 • Ulaşmak istediğiniz mekanların isimlerini yazarak anında numaralarını bulup tek tıkla arayabilirsiniz.
 • UpCall uygulamasıyla arayanlara telefonu neden açmadığınızı iletebilirsiniz.

Turkcell UpCall İndirme

UpCall uygulaması indirip daha telefonunuz çalmadan sizi rahatsız edebilecek numaraları anlar ve arama esnasında sizi uyararak güvenli bir görüşme yapmanızı sağlar. Turkcell UpCall uygulamasını UPCALL yazıp 2200’a göndererek gelen linke tıklayıp indirebilirsiniz. Hayati önem taşıyan birçok acil numaraya (hastane, eczane, itfaiye, polis ve jandarma gibi) kolayca erişebilecek ve size en yakın olan yerleri anında bulabilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet Paketi

500 MB Turkcell bedava internet paketinizi almak için UpCall uygulamasını bir süre kullandıktan sonra hattınıza otomatik tanımlanır. Sms ile katılmak isteyenler; STATUP yazıp 2200’a gönderebilir. UpCall Statune abonelik avantajı olan 11 ton dinleme servisi ile sizi arayanlara telefonunuzu açmadığınız durumda seçtiğiniz tonları dinletebilirsiniz.

 • Turkcell’in UpCall uygulamasından kazanmış olduğunuz hediye internetinizi 1 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • 24 saatlik sürenin sonunda kullanımlarınız kendi kotanızdan düşmeye başlar. 
 • UpCall Statune servisi abonelik sonrasında günlük 500MB kazanırsınız.

UpCall Statune İnternet Nasıl İptal Edilir?

Turkcell’in UpCall Statune uygulamasının size tanımlamış olduğu hediye internetiniz limitinin ve süresinin dolmasının ardından otomatik olarak iptal edilecektir. Sms ile iptal etmek isteyenler IPTALSTATUP yazıp 2200’a  gönderebilir.

UpCall Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell UpCall benzeri uygulamalar ile rehberinizde kayıtlı olmayan arayanların isim ve soy isim gibi birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Bazı UpCall benzeri uygulamalar ücretli olmaktadır. UpCall benzeri uygulamalar arasında en çok tercih edilenler şunlardır;

 • GetContact
 • Kim Arıyor
 • CIA
 • Truecaller
 • CallApp

Turkcell Diğer Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell GSM operatörü UpCall gibi Platinum Black ile Her Ay 5 GB hediye internet veriyor. Platinum Black müşterisi olan her abone kampanyaya dahil olarak 30 GB’a kadar varan hediye internetin sahibi oluyor. Turkcell Platinum mobil uygulaması kullanılarak her 30 günde 1 defa olmak üzere 7 gün yurt içinde geçerli 5 GB internet hakkı elde ediyor.

Paycell ile Turkcell Bedava İnternet

Paycell üzerinden ödeme yapan Turkcell aboneleri bedava internet sahibi oluyor. Cep telefon faturasını Paycell kullanarak ödeme gerçekleştiren aboneler, yapılacak her fatura ödemesi karşılığında hediye kazanıyor. İlk fatura ödemesi için 1 GB, 2. fatura ödemesine 2 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell GB Hediye Kampanyası

Turkcell UpCall uygulamasına benzer GB hediye kampanyası için faturalı ve faturasız tüm hat aboneleri ilk olarak BİP uygulamasını indirip senyapdiye kanalını takip etmeniz gereklidir. Sonra hediye GB butonuna basmanız ve alışverişinizi hattınıza yansıtmanız yeterlidir. Kampanyadan 24 saat boyunca geçerli 1 GB hediye internet alabilirsiniz. Kullanımlar, yalnızca yurt içinde geçerli olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu