Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları 2023 yılı için en yeni olan evde Turkcell Sabit İnternet Alana 2 GB Mobil İnternet ücretsiz kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu kapsamda; 10 kişi ile paylaşılabilen sabit internet içeriğinin alınması halinde her ay toplamda 2 GB Turkcell ücretsiz internet kullanım hakkı müşterilere tanınmaktadır. 

Her nerede olursanız olun muhakkak internete ve akıllı bir cep telefonuna ihtiyacınız vardır. Çünkü gelişen teknoloji sayesinde hayatımızın her alanında cep telefonumuz sayesinde internet üzerinden işlemlerimizi kolaylıkla yapabiliyoruz.

Turkcell özellikle kendi çıkardığı uygulamalar tüm müşterilerinin kullanması için tasarlanmıştır. Ayrıca operatör bu uygulamaları sadece çıkarmakla yetinmiyor artı olarak onları kullananlara sürpriz Turkcell bedava internet şansı da sunmaktadır.

Turkcell TL Hediyeli Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell TL hediyeli tanışma seti kampanyası Turkcell’den yeni hat alarak hazır kartlı olan müşterilere özeldir. Yeni hat alan müşterilere ilk ay için 35 TL ve 6 GB ücretsiz internet hediye edilir. Tanışma seti içerisinde hediye edilen 35 TL konuşma, sms veya internet olarak kullanılabilir. İlk aya özel bu TL hediyesinin yanı sıra yeni hat alan müşteriler ilk 30 gün içerisinde HAT HEDIYESİ 5GB yazıp 2200’e kısa mesaj gönderdiklerinde ve bu gönderim sonrası 90 gün içerisinde 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 5 GB daha ücretsiz internet hediyesi kazanacaklardır.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25GB Ücretsiz İnternet

Turkcell Platinum 25 yıla özel 25 GB ücretsiz internet kampanyası ile Turkcell Platinum müşterilerine özel bir paket sunuyor. Uygun fiyata sunulan Platinum paket ile 25 GB internet kullanım hakkı veriliyor. 25 yıla özel 25 GB Platinum paket içeriğinde 2000 dakika her yöne konuşma, Turkcell aboneleri ile ücretsiz konuşma, her yöne 100 sms, Bip uygulamasına özel 5 GB internet, Fizy uygulamasında kullanılmak üzere 5 GB internet, Lifebox uygulamasına özel 5 GB internet ve 25 GB internet 125 TL’ye sunuluyor.

Tık Diye Turkcelli Olun 8GB Ücretsiz İnternet Kazanın

Tık diye Turkcelli olun 8 GB internet hediyesi sizin olsun kampanyası hattını Turkcell’e taşıyan ya da yeni hat alan müşteriler için geçerlidir. Kampanya ile yeni Turkcell müşterilerine 4 ay boyunca her ay 2 GB, toplamda 8 GB ücretsiz internet hediye edilir. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Turkcell’den yeni hat aldığınızda ya da hattınızı Turkcell’e taşıdığınızda 4 ay boyunca her ay 2 GB internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Yaani ile Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani kim gb ister oyunu 5 aşamadan meydana gelen bir yarışma kampanyasıdır. Bu aşamaların her birinin içerisinde 3’er soru bulunmaktadır. Her aşamanın sonunda puanlar ve internet ödülleri yer almaktadır. Toplamda bulunan 15 sorunun doğru cevaplanması halinde de günlük ücretsiz 1 GB Turkcell internet kazanılmaktadır.

Turkcell Bip Uygulaması ile Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell Bip uygulamasını kullanan kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Telefonunuza Bip uygulamasını indirerek uygulama üzerinden mesajlaşmanız halinde 1 GB Turkcell ücretsiz internet kazanmış oluyorsunuz. Bedava internet hakkını elde edebilmeniz için yapmanız gereken tek şey 5 gün ard arda Bip uygulaması üzerinden 10 adet mesaj göndermektir. Bu şartı yerine getirdiğiniz takdirde bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 gb internet hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Bu kampanyadan ayda 1 kere yararlanmanız mümkündür.

turkcell emocan internet paketleri

Turkcell Biz Ekip Kur Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell hesabım uygulamasında karşınıza gelen ekranda Ekip Kur seçeneğini seçtiğinizde istediğiniz numaraları ekibinize dahil edebilir ve yakınlarınızla birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turkcell Biz ekip kurmak için Turkcell yetkili mağazalarını ziyaret edebilir ya da www.turkcell.com.tr adresinden ekip kurarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Kampanyası

31 Aralık 2023 tarihinde son bulacak bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken Şansa Tıkla Kampanyası reklamlarına tıklamak ve Turkcell bilgileri ile giriş yapmak olacaktır. Şansa Tıkla Kampanyası reklamları, Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya ortamlarında ve Turkcell web sayfasında karşınıza çıkabilir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Ücretsiz İnternet Kampanyası ile bedava internet kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken, bu reklamlara tıklamak olacaktır. Turkcell Ücretsiz İnternet Hilesi olarak da adlandırılan bu yöntem ile çekilişe katılmak ücretsiz olup, her kullanıcı haftada yalnızca bir kez katılabilmektedir.

Turkcell Dergilik 1 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik 1 GB ücretsiz internet kampanyası ile GB kazanmak için her ay en az 1 tane dergi indirmeniz gerekmektedir. Dergi indirme işleminizin ardından 1 GB Dergilik uygulamasına özel internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell Bip uygulaması üzerinden Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma yolları sunan bu yarışmaya katılmak için bulunduğunuz konumdaki sürpriz çekilişlere katılmanız yeterli olacaktır. Uygulama içerisindeki Sürpriz Nokta bölümüne girerek, oturduğunuz bölgede ya da o anki konumunuzdaki bölgede hediye GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için öncelikle Turkcell Bip uygulamasını indirmeli, uygulamaya giriş yapmalı ve Keşfet bölümüne tıklamalısınız. Son adımda ise Sürpriz Nokta sekmesine tıklayarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ücretsiz İnternet 2023

Turkcell ile ücretsiz internet kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulama Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisindeki Salla Kazan menüsünü kullanmaktır. Bu kampanya 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz internet paketleri kazanma şansı sunar. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmek olacaktır.

Emocan Çocuk Turkcell 5GB Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Turkcell en son olarak kendini tercih eden ebevenylerin çocuklarını kitle edinen ‘’Emocan Çocuk’’ adlı bir uygulama çıkarmıştır. Bu uygulama sayesinde çocuklarınızı kontrol ederek onların izlediği çizgi filmler ile kaliteli zaman geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell faturalı abonesi iseniz ve uygulamanın ücretiniz faturanız ile yatırmanız doğrultusunda tam 1 ay boyunca kullanacağınız Turkcell 5 GB bedava internet hakkına sahip olacaksınız.

turkcell emocanlar isimler özellikleri

Emocan Çocuk uygulamasını cep telefonunuza indirin. İlk ay Turkcell 5 gb ücretsiz internet ardından da aylık 3,99 lira olarak paketiniz güncellenir.Verilen bedava internet uygulama içi kullanımlar için geçerlidir.

  • Bedava internetin %80’lik kısmı bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • 1 ocak kampanyanın son bulacağı tarih.
  • Aktif olarak her ay kullanırsanız Turkcell tarafından aylık olarak 5 GB hediye internet hakkınız hattınıza tanımlanır.
  • Emocan Çocuk uygulaması Türkiye Pedagoji Derneği tarafından gözlemlenerek hazırlanmıştır.
  • Uygulama kapsamında; Emocanlı videolar, şarkılar, oyunlar, çizgi filmler ve birçok çocuk platformu bulunmaktadır.

Kilit özelliği sayesinde çocuğunuzun izlemesini ya da oynamasını istemediğiniz oyun ya da çizgi filmlerini engelleyerek çocuğunuzu her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu