Turkcell Hediye SMS Kazanma 2023

Turkcell’in 2023 yılı için kendi müşterileri için farklı araçlar vasıtasıyla hediye SMS kazanma paketleri mevcut. Bu paketlerden faydalanmak çok kolay. SMS oranlarını arttırmak için kullanıcıların genellikle Turkcell paketler halinde satılan seçeneklerden faydalanması gerekiyor.

Bu paketlerde de satın alacak kişinin belki de hiç işine yaramayacak olan birçok özellikler mevcut. Turkcell Kullanıcıları SMS sayılarını arttırmak adına internet ve dakika gibi birçok hizmeti de ek olarak satın almak zorunda. Bu durum karşısında da paket sistemi ile satılan SMS artırımlarından birçok kullanıcı rahatsız oluyor.

Paket satın almak istemiyorsanız ücretsiz SMS kazanma avantajlarından faydalanabilirsiniz. Turkcell’in gerek kendi uygulamaları gerekse 3. parti uygulamalar vasıtasıyla sunduğu birçok hizmeti bulunmakta. Bu hizmetler aracılığıyla hediye SMS, dakika ya da internet kazanabiliyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde mesaj atma hakkınızı arttırmak istiyorsanız bu yöntemlere başvurabilirsiniz. Bu yöntemler aracılığı ile kolaylıkla hattınızın dakika, SMS ve internet gibi imkanlarını arttırmanız mümkün.

Turkcell Hediye SMS Kodları Nedir?

Turkcell hediye sms kodları sayesinde hesabınıza mesajlaşma hakkı yüklenebilmesi mümkün. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu kodların kullanımı da aynı şekilde ücretsizdir. Yani bir Turkcell bedava SMS kodu ya da hediye SMS kodu kullanıyorsanız operatörünüze ek olarak hiçbir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. İşte Turkcell hediye SMS kodları;

 • GELSMS yaz 2222’ye gönder.
 • GELSMS yaz 4323’e gönder.
 • BEDAVASMS yaz 2222’ye gönder.
 • BEDAVASMS yaz 4323’e gönder.
 • UCRETSIZSMS yaz 2222’ye gönder.
 • UCRETSIZSMS yaz 4323’e gönder.

Turkcell Hediye SMS Kazandıran Kampanyalar

Turkcell’in binlerce hediye SMS kazandırma kampanyası vardır. Bu kampanyalardan faydalanarak siz de SMS oranlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca çeşitli SMS hediyeleri sunan paket avantajlarına da göz atmayı unutmayın. 2023 yılı için güncel olarak Turkcell hediye sms kazandıran kampanlayalar şunlardır;

 • Turkcell BİP ile bedava SMS şansınızı değerlendirin.
 • Turkcell Dijtal Operatör uygulamasındaki görevleri yaparak hediye SMS kazanın.
 • Salla kazan etkinliğini gerçekleştirerek hediyeler kazanın.
 • GNC uygulaması aracılığıyla farklı hediyelere erişebilirsiniz.
 • SMS odaklı paketleri satın alarak daha fazla mesaj hakkı elde etmeniz mümkün.

Turkcell Hediye SMS Veren Uygulamalar

Turkcell hediye SMS kazandıran uygulamaları; Dijital Operatör aracılığı ile sunulan görevleri gerçekleştirerek, salla kazan etkinliğini yaparak ya da BİP uygulaması ile mesajlaşarak hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca internet ve dakika gibi hizmetleri de bedava olarak almak istiyorsanız bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bütün bu uygulamaların yanı sıra Turkcell GNC uygulamasını da mutlaka göz atın. GNC uygulaması sayesinde de bedava SMS kazanma, internet kazanma ya da dakika kazanma olasılığınız mevcut. Üstelik tıpkı BİP ve Dijital Operatör uygulamaları gibi, GNC uygulaması ile de bedava özelliklere erişmeniz son derece kolay. Bunun için Android ya da iOS platformlarından GNC uygulamasını indirmeli ve uygulama içi görevleri gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca GNC uygulaması aracılığıyla alacağınız paketlerde de hediye SMS, internet ya da dakika hizmetleri sunuluyor.

Turkcell Dijital Operatör Hediye SMS Kazanma

Turkcell’in hesap ayarlarınızı yönetmek adına oluşturduğu Dijital Operatör aracılığı ile hesabınızın bütün yönetimini gerçekleştirebilir ve İster dakika, ister SMS, isterseniz de internet yüklemelerinizi bu uygulama vasıtasıyla sağlayabilirsiniz. Ancak uygulamanın sunduğu sadece bunlarla sınırlı değil. Dijital Operatör’de sunulan hediye havuzu sayesinde de Turkcell ücretsiz SMS kazanma olasılığı yakalayabilirsiniz.

Kişiye özel hediye havuzu sayesinde internet, SMS ve dakika kazanmanız mümkün. Bu hediyeleri kazanmanız içinse yapmanız gerekenler oldukça basit. Uygulamanın tamamen sizlere özel olarak hazırladığı görevleri yaparak hediyelerinizi kazanabilirsiniz. Bunun için Dijital Operatör uygulamasını indirin ve hediye havuzu bölümünden kişiye özel olarak sunulan görevleri yapmaya başlayın.

Turkcell BİP’ten Hediye SMS Kazanma

Turkcell’in popüler mesajlaşma uygulaması BİP ile de çeşitli hediyeler kazanmanız mümkün. BİP aracılığı ile ister SMS, ister internet, isterseniz de dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP’in tamamen yerli ve milli bir uygulama olduğunu da belirtelim. WhatsApp, Instagram ve benzeri sosyal platformlara karşı yerli bir alternatif arıyorsanız BİP’e muhakkak göz atmalısınız.

BİP’ten SMS kazanmak için yapmanız gereken sadece BİP’i kullanmak olacak. BİP’i kullanım sürenize göre Turkcell yapay zekası tarafından sizlere internet, dakika ve SMS hediyeleri kazandırıyor. Yani Turkcell BİP uygulamasını kullandıkça daha fazla SMS kazanmış oluyorsunuz. Ek olarak arkadaşlarınızı BİP’e davet ederek daha fazla hediye kazanma şansınız olur.

Salla Kazan ile Turkcell Hediye SMS Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının bir diğer hediye sistemi de salla kazan. Salla kazan sayesinde dakika, SMS ya da internet hediyeleri kazanın Bunun için tek yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamasından salla kazan sekmesine girmek ve telefonunuzu sallamak olacak. Telefonunuzu salladığınız zaman algoritma tarafından tasarlanan bir zarı da atmış olacaksınız. Böylece internet, SMS ya da dakika hediyelerinden bir tanesini kazanabilirsiniz.

Salla kazan özelliğinin ayda sadece bir defa kullanılabildiğini hatırlatalım. Ayrıca bu özellik ile kazanacağınız işlevsellikler tamamen şansa göre gelmekteler. Yani 1 aylık Turkcell hediye SMS paketi kazanabileceğiniz gibi 12 saatliğine 1GB internet de kazanmanız mümkün.

Turkcell Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası

Turkcell’in yükle kazan adını verdiği avantajları sayesinde bedava SMS, internet ya da dakika elde etmeniz mümkün. Hattınıza herhangi bir yükleme gerçekleştirirken Turkcell bu yüklemelerin yanında sizlere belirli miktarda bedavaya sms hakkı veriyor. Yükle kazan sisteminin kademeli olarak çalıştığını belirtelim. Yani 20 ya da 30 TL yapacağınız yüklemelerde herhangi bir hediye kazanma imkanı olmayabilir.

Ancak tek seferde yapacağınız yüksek miktarlardaki yüklemelerde bu fırsatlardan yararlanmanız mümkün. Genellikle 50 TL ya da 100 TL ve katlarının bu hediyeleri sunduğunu görüyoruz. Yani bedava olarak SMS, internet ya da dakika istiyorsanız tek seferde yüksek oranlarda yükleme yapmaya çalışın. Bu konunun detaylarını operatör merkezlerine ya da yükleme yaptığınız mecranın sıkça sorulan sorular kısmına bakarak öğrenebilirsiniz.

BOL GB Tanışma Seti Kampanyası ile Turkcell Hediye SMS

Yoğunlukla internet kullanmayı seven Turkcell müşterileri genellikle BOL GB paketini tercih ediyorlar. BOL GB paketi sayesinde hem yüksek kotaya sahip bir internete erişebiliyor hem de bu kotayı arttırabilirsiniz. Üstelik BOL GB paketinin yanında sunduğu hediye SMS ve dakika mevcut. Eğer internette çok vakit geçiriyorsanız fakat aynı zamanda SMS ve dakika ihtiyacınız da varsa BOL GB Tanışma Seti Kampanyası’nı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell hediye 750 SMS hakkının da tarafınıza tanınacağını belirtelim. 750 SMS hakkı gerek kurumsal gerekse bireysel kullanımlar için son derece uygun bir rakam diyebiliriz. BOL GB tanışma seti kampanyasını Dijital Operatör uygulaması aracılığı ile ya da Turkcell web sitelerinden edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu