Turkcell Bedava SMS Paketi Yapma 2023

2023 yılında faturalı, faturasız Turkcell bedava sms paketi yapma ve ücretsiz olarak Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri hediye sms paketleri ile göz dolduruyor. Turkcell abonelerinin faydalanabilecekleri bu hediye paketleri içerisinde internet, dakika ve SMS bulundurmaktadır. 2023 yılı bedava sms paketlerine dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Paketleri 2023

Turkcell Bedava sms paketleri ile ilgili 2023 yılına ait kampanya ve içeriklerini sizler için bir araya getirdik! Faturalı ya da faturasız tüm hat kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyalar ile Turkcell bedava sms paketleri yapma yöntemleri;

 • Turkcell bedava olarak 100 SMS kazanabilmek için GEL SMS kampanyası bulunur.
 • Bu kampanya yapabilmek için telefonlarınıza SMS yazdıktan sonra 2222 kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell’in faturalı hatların faydalanabileceği bedava SMS paketlerinden biri de süper mesaj paketidir.

 • Telefonun mesaj kısmında Süper Mesaj yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli olmaktadır.
 • 19 TL karşılığında hattınıza smsleriniz hattınıza tanımlanır. Her yöne 10000 sms kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yöntemleri 2023

Turkcell bedava sms kazanmak için kendi bünyesinde kurulmuş olduğu haftalık olarak yapılan bazı yarışmalar bulunmaktadır. Uygulama üzerinden erişilebilecek ve bazı talimatları yerine getirildiğinde kazanılabilecek ayrıca bedava sms paketleri de bulunmaktadır.

 1. SMS aracılığı ile gönderilen mesajlar sonucunda alınabilecek olan bedava smsler,
 2. Turkcell’in kullanıcıları için tasarlamış olduğu uygulamalara giriş yaparak alabileceğimiz ve SMS paketleridir.
 • Turkcell sms’ler aracılığı ile dağıttığı 1000 SMS’e yakın bedava kampanyaları bulunmaktadır.
 • Bu kampanyalardan biri şans paketidir. Turkcell aboneleri telefonlarının mesaj kısımlarını büyük harfler ile SANS SMS yazıp 2222‘ye kısa mesaj olarak attıklarında hatlarına ücretsiz olarak bedava sms tanımlaması yapılacaktır.

Turkcell abonelerinin bedava sms olarak hizmet alabilecekleri bir başka yöntem ise mesaj at ona yazdıktan sonra 2222′ye göndermelidir. Aylık olarak kullanabilecekleri 50 adet SMS haklarını tanımlanacaktır her ay bu paketi tekrar yapılabilmektedir.

Turkcell abonelerinin Turkcell müşterisi iken bedava sms paketlerinden yararlanmaları mümkündür. Kazanılan bedava sms paketlerini kişi hangi telefona uyguluyorsa o telefonu kullanma şartı söz konusudur. Hediye SMS paketlerini başka bir faturalı hattan başka bir hatta göndermesi mümkün değildir.

Turkcell Bedava Sms Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell bedava sms veren uygulamlar için Turkcell’in kaliteli bir şekilde oluşturmuş olduğu altyapısı ile tasarladığı uygulamalar mobil cep telefonlarından Android’lerde kullanıcıları aracılığıyla telefonlara indirilebilir. Turkcell bedava sms veren uygulamalar şunlardır;

Sürpriz NoktaBIP
Salla KazanGNC Uygulaması

Turkcell Bedava Sms Faturasız

Turkcell faturasız hat sahibiyseniz o zaman sizi de çok ilgici çekici kampanya bekliyor. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyada faturasız hat abonelere özeldir. Turkcell bedava sms faturasız hatlar için yapılmış olan çeşitli bedava sms kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi de Bedava şans kampanyasıdır.

Turkcell Bedava Sms Faturalı

Faturalı hatta sahip olan Turkcell aboneleri paketlerindeki aylık SMS’lerini kullanır ve erken bitmesi dahilinde ekstra olarak aylık Turkcell’den alabilecekleri ve her yöne 1000 SMS olarak kullanabilecekleri bir yöntem bulunmaktadır.

 • Sadece aylık olarak ekstra 1 TL karşılığında Turkcell’liler hem Turkcell içinde hem Turkcell dışında sms’lerini kullanabilmektedirler.
 • Turkcell abonesiyseniz ve faturalı hatta sahipseniz bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Sms 2023 Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell’in kendi bünyesindeki müşterilerine bedava olarak kullanabilecekleri SMS paketi yapabilmek için öncelikle yapmış olduğu kampanyanın adına 1 GB bedava internet hediye olarak piyasaya sunmuştur.

Hediye internetin yanı sıra kişinin kullanabileceği 1000 adet hediye SMS de vermektedir. Turkcell’in bu hediye SMS kampanyasına katılabilmek için şunları yapmak gerekir:

 • 1 GB internet ve 1000 adet SMS paketine ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için öncelikle telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal İzin yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj yollamalısınız.
 • Cevap olarak gelecek mesaja devam şeklinde bastığınızda sonraki aşamada 2197 numarasına tekrar bir mesaj yollamanız gerekiyor.
 • İşlemler sonuçlandığında 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz Turkcell bedava sms paketini telefonunuza tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Hediye Sms Paketleri Nedir?

Turkcell operatör şirketi, hediye sms paketleri için kullanıcılarına yönelik oldukça avantajlı bir kampanya mevcut. Turkcell tüm kullanıcılarına 5000 sms kadar hediyeler dağıtıyor. Müşterilerine sunmuş olduğu Turkcell hediye SMS paketleri sırasıyla şu şekildedir:

 • Şans SMS paketi 
 • 5000 SMS paketi 
 • 50 bedava sms paketi 
 • 1000 adet SMS paketi 
 • 100 sms paketi 
 • Gel sms paketi

Turkcell Ücretsiz Sms Paketleri

Turkcell ücretsiz sms paketleri ve kampanyası için büyük harfler ile mesaj kısmına SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj yollamanız gerekiyor. Gönderilen kısa mesajlar sonucunda bedava olarak kullanabileceğiniz 100 SMS telefonunda tanımlanmış olacaktır.

Turkcell’in sms kampanyası gel sms ile sizde hattınıza ücretsiz olarak aylık kullanabileceğiz SMS hakkı tanımlayabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle GEL SMS yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekiyor. Size bedava 30 tane kullanabileceğiniz sms verilmektedir. Turkcell’in sağlamış olduğu bu sms paketlerini kullanarak aylık olarak telefonunuza hediye SMS yüklemesi yapabilmektesiniz.       

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu