Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası 5 GB Sosyal Medya Paketi

Turkcell 2023 yılında hediye paketlerini devam ediyor. İnternet, sms ve dakika kazanabilmenin en kolay yolunu Turkcell’e gelerek keşfedebilirsin. Turkcell hediye havuzu kampanyası ile başta haftalık bedava 5 GB sosyal medya paketi, günlük, haftalık ya da aylık hediye internet ve ücretsiz dakika fırsatlarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell’in hediye havuzu 30 günde bir kez sunmuş olduğu çeşitli hediyeler ve sana özel kampanyalı bedava internet, dakika paketlere sahip olmak için 2 farklı yöntem şunlardır;

  1. HAK KULLAN yazıp 2200’a gönderin.
  2. Turkcell dijital operatörüm uygulamasını indirin.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretli mi?

Turkcell’in sunmuş olduğu hediye havuzu içerisindeki fırsatlardan yararlanmak tamamen ücretsizdir. Turkcell dijital operatörüm uygulamasını Android telefona sahip olanlar Google play üzerinden İOS cihaza sahip olanlar AppStore üzerinden telefona indirebilirler.

Turkcell dijital operatörüm uygulamasına giriş yaptığınızda bedava 1 GB ya da sosyal medyada 5 GB internet hakkına sahip olabilmek için ücretsiz internet kampanyalarından ve Turkcell hediye internet için havuz yarışmaları ile elde edebilirsin.

Turkcell Hediye Havuzu Sosyal Medya Paketleri

Turkcell hediye havuzunda ücretsiz günlük, haftalık ve aylık paketler yanı sıra sosyal medya uygulamalarında geçerli bedava internet paketleri mevcuttur. 3 adet haftalık 2 GB ve 5 GB Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter sosyal medya uygulamalarında geçerli hediye internet verilir.

Turkcell Hediye Havuzu İnternet Kampanyası

Turkcell hediye havuzu uygulaması ile beraber günlük olarak 1 GB hediye internete sahip olabilirsin. Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması içerisinde hediye havuzunda bip sen yap diye kanalı üzerinden 25 tane şarkı dinlemen gerekiyor. Fizy alt yapısı ile oluşturulmuş bu kategori üzerinden 25 şarkı dinleyerek günlük bedava 1 GB internet hakkına sahip olabilirsin.

Ayrıca; Turkcell hediye havuzu haftalık 5 GB internet hakkı için Turkcell faturalı hatta sahip olup otomatik olarak ödeme talimatı vermen yeterli. Turkcell’in hediye havuzu uygulamasına giriş yaparak ücretsiz diğer 3 adet şeklinde olan bedava internet kampanyaları şunlardır;

  • Haftalık 2 GB İnternet
  • Haftalık 5 GB Sosyal Medya
  • Haftalık 1 GB İnternet Paketi
  • Haftalık 2 GB Sosyal Medya

Hediye Havuzu ile Dakika ve SMS Kampanyası

Turkcell hediye havuzu ile ücretsiz sürpriz noktaları ile çok sayıda dakika ve SMS kazanırsınız. Dijital Operatör uygulaması içerisinde olan hediye havuzunu aktif ettikten sonra ücretsiz kazanacağınız her biri 30 günlük, 3 adet olucak şekilde dakika ve sms miktarları şunlardır;

  • 500 dakika paketi
  • 1000 SMS paketi
  • 200 dakika paketi
  • 500 SMS paketi

Turkcell Hediye Havuzu Yarışmaları

Fizy: Turkcell hediye havuzu üzerinden aylık 1 GB internet hediyesi kazanabilmek için Fizy uygulaması üzerinden premium paket satın alman gerekir. Kayıt olduktan sonra aylık olarak 1 GB hediye internet telefonundan tanımlanacaktır.

Joker: Turkcell hediye havuzu joker hediye hakkı sayesinde joker hakkın bulunuyorsa eğer Haftalık olarak sana bedava internet tanımlaması yapılacaktır.

Salla Kazan: Turkcell salla kazan uygulaması ile haftalık olarak bedava internet, dakika ve sms dağıtmaktadır. Android ya da iOS cihazına Turkcell dijital operatörüm uygulamasını indirerek sana sunulmuş olan alana kendi telefon numaranı ve Turkcell tarafından alabileceğiniz şifreyi girerek kendi alanına giriş yapman yeterli.

Doğum Günü Hediyesi: Turkcell hediye havuzu ile doğum günü hediyesi kazanmak artık çok kolay. Doğum gününüze özel olarak Turkcell hediye internet hakları sunmaktadır. Bunun için Turkcell abonesi olmak yeterlidir.

Turkcell Diğer Hediye İnternet Kampanyaları

İlk Ay Fayda Kampanyası olarak da bilinen Turkcell 20 GB Hediye İnternet Kampanyası ile Turkcell abonelerine özel kullanmış olduğu tarifeye özel bedava internet paketi hediye edilmektedir. Turkcell abonesi olup da 20 GB bedava internet kazanmak için kullanılan tarifeye 12 ay süresince devam etme sözü vermesi gerekmektedir.

Kampanyada kalma sözü verilmesinden sonra SMS ile başvurusunu gerçekleştiren her abone 20 GB internet hediyesi almaya hak kazanır. Kampanyadan yararlanmak için FIRSATGB yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir.

Turkcell TL Yükle 1 GB Hediye İnternet

Banka kullanarak Turkcell TL yüklemesi gerçekleştiren bütün faturasız hat sahipleri 1 GB internet kazanıyor. Hediye internet alabilmek için yapılması gereken tek şey abonelerin çalıştığı bankayı kullanarak TL yüklemesi yapmasıdır. Geçerli yükleme sonrasında 1 ay süresince geçerli 1 GB internet kazanma hakkı elde edilir.

Turkcell TV 25 DK İzle 3 GB İnternet Kazan

Turkcell TV Uygulaması izlendikçe kazandırmaya devam ediyor. Uygulamanın kullanarak televizyon izlenme karşılığında her abone bedava internet kazanıyor. Turkcell TV uygulamasını kullanmaya devam eden mevcut aboneler ve yeni abone olanlar, uygulamayı kullanarak 25 dakika süresince izlenecek televizyon karşılığı olarak 3 GB bedava internet kazanma şansını elde ediyor.

Böylelikle her abone televizyon izlerken eğlenceli şekilde geçirdiği vaktin yanında birde bedava internet sahibi oluyor. Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB internet kazan kampanyası katılım sağlanabilmesi için öncelikle cihazınızda Turkcell TV uygulamasını yüklemelisiniz. Turkcell TV uygulaması ücretli olarak sunulmuş olsa da bazı tarifeler için ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu