Turkcell Canım Kendim Paketi Yapma

Turkcell Canım kendim paketleri ile bol bol hediye internet dağıtan Turkcell paket kapsamında abonelere internet hakkı, dakika ve kısa mesaj da verilir. Böylece alınan paket her yöne daha avantajlı olacaktır.

Turkcell Canım Kendim 25+25 Paketi

Turkcell canım kendim paketine sahip olan üyeler, 25 GB lık interneti 50 Lira karşılığında Fizy, BİP, Dergilik, TV+ ve Lifebox isimli uygulamalara özel 5’er GB’lık ek internet sahibi kazanır.

Turkcell Canım Kendim 10 GB Paketi

Turkcell canım kendim 10 GB paket tarifesi 32 Lira ile paket içerisinde yer alan yükleme sonrası hediyelerden de yararlanabilmek için hattınızı Turkcell operatör servislerine taşımanız veya yeni bir hat almanız, 10 GB paketine erişim sağlamanız için yeterli olacaktır.

Turkcell Canım Kendim 5 ve 12 Paketi

23 Lira fiyatı ile müşterilere sunulan canım kendim 5 gb paket, içerisinde hediye dakika, sms ve internet kazanırsınız. Canım Kendim 12 gb paketi, 35 Lira olarak satın alabilirsiniz.

Turkcell Canım Kendim 50 GB Paketi

65 Lira fiyatla satılmakta olan canım kendim 50 GB internet paketinde tarife, içerisine yer alan uygulamalar sayesinde Turkcell aplikasyonları da ücretsizdir.

Canım Kendim 15 GB Paketi Nedir?

Konuşma, internet ve SMS haklarından meydana gelen Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi ek avantajlara da sahiptir.

 • 30 gün boyunca geçerlidir ve 60 TL karşılığında yapılır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bireysel ön ödemeli müşteri olmak yeterlidir.
 • Aynı zamanda Dijital operatör uygulaması da indirilmelidir.
 • Paket kapsamında verilen konuşma ve SMS hakları her yöne olacak şekilde kullanılabilir.

Canım Kendim 15 GB Paketi İçeriği Nedir?

Aylık 60 TL’ye yapılabilen Turkcell Canım Kendim 15 GB paketi içerisinde internete ek olarak her yöne 1000 SMS ve her yöne 500 dakika konuşma hakkı vardır.

Ayrıca Dergilik uygulaması ve bu uygulamada geçerli 5 GB internet, BİP uygulamasında geçerli 5 GB ve Fizy uygulamasında kullanılabilecek 5 GB internet hakkı verilir. Alınan bu haklar yurt içindeki kullanımlar için geçerlidir.

Canım Kendim Paketini Kimler Alabilir?

Turkcell Canım kendim kampanyası faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Faturasız hat kullanıcıları paketi satın alarak anında kullanmaya başlayabilirler. Alınan haklar 30 gün boyunca kullanılabilecektir. Sürenin sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.

Turkcell Canım Kendim Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell canım kendim paketi iptali için kullandığınız paket miktarına göre aşağıdaki sms kodlarını 2200 göndererek iptal edebilirsiniz;

 • IPTAL CANIMKENDIM25GB
 • IPTAL CANIMKENDIM10GB
 • IPTAL CANIMKENDIM5GB
 • IPTAL CANIMKENDIM12GB
 • IPTAL CANIMKENDIM15GB
 • IPTAL CANIMKENDIM50GB

İptal için onay verildikten sonra geride kalmış olan haklar 30 günlük sürenin sonuna kadar kullanılmaya devam edecektir. İptal işleminde ilgili numaraya buna dair mesaj gönderilir. Her abone isterse kampanyadan tekrar yararlanabilme hakkına sahiptir.

Canım Kendim Detayları Nedir?

Turkcell tarafından hazırlanan canım kendim internet paketinden yararlanacak kişi sayısıyla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Hat başka bir numaraya yönlendirilirse kampanya faydaları kullanılamaz.

Paket kapsamında verilen konuşma, dakika ve internet hakları %80 ile %100 kullanım oranına ulaştığında kullanıcılara bilgi verilir. Kazanılan bu haklardan geriye kalan bakiye bir sonraki aya devretmeyecektir. Ayrıca canım kendim paketi her ay yenilenmemektedir.

Turkcell Canım Kendim Paket Sorgulama

Turkcell canım kendim paketi kalan kullanım sorgulamak için Turkcell Dijital operatör uygulaması kullanılır ya da KALAN yazılıp 2200’a kısa mesaj gönderilir.

Canım Kendim Paketi Taahhütlü Müdür?

 • Turkcell faturasız hatlara özel canım kendim paketi taahhütsüz bir pakettir. Birden fazla hat için kullanabilinir.
 • Yurt içindeki kullanımlarda geçerli olan paket hakları yurtdışında kullanılamaz.
 • Pakette yer alan haklar 4.5G şebeke hızına göre kullanılır. Burada data paketinin üst hız limiti 100 Mbps olarak belirlenmiştir.
 • Hatta TL olmasa bile pakette yer alan haklar 30 günlük süre boyunca kullanılmaya devam edecektir.
 • Eğer sim kart değişikliği ya da tarife değişikliği yapılırsa bu durumda kullanım hakları devam edecektir.
 • Numara değiştirme ya da taşıma, ödeme tipi değişikliği, devir gibi işlemler faydanın devam etmesine engeldir.  

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu