Hediye Dakika Veren Uygulamalar

Bütün operatörler yani Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri için konuşma paketi için birçok farklı hediye dakika kazanma kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle bedava dakika kampanyaları sürekli ücretsiz olarak verilir. Bu kampanyalar sayesinde kullanıcıları istedikleri kişilerle doyasıya konuşmaktadırlar.

Artık birçok operatör bu tür kampanyalar ile bırakın sadece kendi müşterisini bağlamayı, bazen başka operatör müşterisini bile çekebilmektedirler. Şimdi sizlere elimizden geldiğince operatörlerin hediye dakika kazanma yöntemleri ve kampanyalarını tanıtacağız.

Vodafone Hediye Dakika Veren Uygulamalar

Sizde birbirinden güzel Vodafone kampanyaları ile artık doyasıya konuşmanın tadını çıkarabileceksiniz. 2023 yılında çok daha ucuza ve çok daha fazla konuşarak sevdiklerinizle hasret giderebileceksiniz. Vodafone ile dakikam azaldı, dakikam bitti gibi durumlarla artık karşılaşmayacaksınız.

İlk olarak sizlere Vodafone’dan nasıl bedava 100 dakika kazanılır ondan bahsedeceğiz. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek “EVET” yazıp, 3785’e gönderdiğinizde cep telefonunuza bir onay mesajı gelmektedir. Bu onay mesajının gelmesi ile birlikte hattınıza Vodafone 100 dakika tanımlanacaktır. Ancak bu dakikaların sadece Vodafone içi geçerli olacağını bilmenizi isteriz. Bu yöntemi ara ara deneyin deriz.

Vodafone faturasız hat sahipleri yükleme yaptıklarında DAKIKA yazıp 4455’e kısa mesaj gönderdiklerinde hediye dakikalar hatlarına yüklenir. Hediye dakika miktarı müşterinin durumuna göre değişebilir.

Vodafone harca kazan kampanyası ile bedava dakika kazanmak için BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj göndermelisiniz. Örneğin 30 TL harcamaya 100 dakika bedava dakika verilir. Ayrıca Vodafone yanımda, FreeZone ve bana ne var uygulamalarını kullanan faturasız hat sahiplerine bedava dakikalar hediye edilir.

Vodafone Hediye Dakika Kazanma Hilesi

Faturalı ya da faturasız hiç fark etmez, bütün Vodafone kullanıcılarına zaman zaman bedava dakikalar tanımlanmaktadır. Birçok kişinin bu kampanyalardan haberi bile olmamaktadır. Bu yüzden sizlere nasıl Vodafone bedava dakika kazanma hilesi yapma yöntemler;

Vodafone 542 dakika fırsatı müşteri hizmetlerinin sunduğu bir hediyedir. 542 yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz halinde anında hattınıza 542 dakika hediye konuşma yüklenir.

Vodafone 1000 dakika kampanyası telefonunuzun mesaj bölümüne “EVET” yazın ve 4000’e kısa mesaj gönderin. Eğer kampanyadan yararlanma hakkınız bulunuyorsa bu size kısa mesajla bildirilecektir. Vodafone her yöne 1000 dakikanızın keyfini onay mesajı geldikten sonra çıkarabilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika Veren Uygulamalar

Diğer operatörler gibi Turkcell’de müşterilerine hediye dakika uygulamaları ve kampanyaları düzenlemektedir. Turkcell bedava dakika kampanyalarından bir tanesi, 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde salla kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile bedava dakikaların yanı sıra SMS ve internette kazanılır.

Her hafta yeni bir hak elde etmektesiniz. Ayrıca müşterilerine sürprizler yapmayı seven Turkcell’de hemen şimdi “SURPRIZ” yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Böylece bedava sürpriz dakikalar ya da bedava internet kazanma şansını yakalayın.

Turkcell abonesi olarak yüklediğin kadar dakika kazanmak isteyenler paycell kampanyası kapsamın da Turkcell kullanıcıları hediye dakikaya sahip olabiliyor. Bunun için Turkcell kullanıcıları; resmi web sitesine giriş yapmalı ve Paycell ile kredi kartıyla TL yükleme işlemi yapmalıdır. Ne kadar çok TL yüklerseniz o kadar fazla bedava dakika kazanırsınız.

Turkcell dijital operatör bölümüne girdiğiniz takdirde karşınıza bakiye yükle butonu çıktığında bu butona basmanız gerekmektedir. Bakiye yükleme işleminin ardından kısa zaman içerisinde 1 hafta geçerli olan dakikalarınız hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Hediye Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell kullanıcıları hediyeli oyun ile kısa zaman içerisinde hediye dakikaya sahip olabilirler. Turkcell hediye dakika hilesi olarak bilinen bu oyunu en üst seviyede oynayıp puan kazanmak önemlidir. Bunun için hediyeli oyun uygulaması Turkcell kullanıcıları apple store veya Google play üzerinden indirmelidir.

Daha sonra ise oyun oynayıp puan yeterli seviyeye ulaştığında Turkcell hediye dakikalar kullanıcının hattına tanımlanacaktır. Dakikalar hatta geldiği zaman bildirim ile haber verilmektedir

Türk Telekom Hediye Dakika Veren Uygulamalar

Eğer sizde Türk Telekom kullanıcısı iseniz, bir sürü hediye dakika için sürprizler sizi beklemektedir. 2023 yılına özel birçok sürpriz uygulamlar ve kampanyaları olan operatörde sizde doyasıya konuşacaksınız. Diğer operatörlere kıyasla belki biraz daha avantajlı bile olabilmektesiniz.

Turk Telekom hediye dakika adına ilk kampanyanız, bedava 50 ya da 100 dakika olmaktadır. “PAKET” yazıp 9090’a SMS atmanız yeterli olmaktadır. Saniyeler içerisinde operatörünüz size bilgilendirme mesajı atacaktır. Bir başka olarak Türk Telekom mobil uygulama SİL SÜPÜR kampanyasından da bir sürü bedava dakika ve internet kazanabilmektesiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma Hilesi

Yine Turk Telekom üzerinden bedava 500 dakika kazanabilmek için “DENEME” yazıp 5555’e ücretsiz gönderebilirsiniz. Bu paket sizin için 3 ay boyunca geçerli olmaktadır.

Bol İnternet ve Bol dakikası bulunan paketleri ile abonelerini cezp eden Türk Telekom kimsenin bilmediği hile gibi yeni bir kampanya düzenledi. Türk Telekom Dev Fırsat kampanyası ile abonelerin tamamına 4 GB bedava internet ve hediye dakika veriyor.

İnternet ve dakikaların ön planda yer aldığı kampanyalardan bir tanesi ise Türk Telekom Dev Fırsat 4GB İnternet Kampanyası olmayı başardı. Abonelerin kampanyadan fayda sağlaması için internet ya da ev telefonu aktif şekilde kullanması gerekmektedir. Kampanya katılımı yapan tüm aboneler 4 GB internet ve hediye 750 dakika ilk 3 ay içerisinde ücretsiz verilcektir.

4 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu