Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları ve Kodları 2023

Ücretsiz internet kazanma yolları olarak 2023 yılı için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi GSM operatörleri tarifeler dışında kullanıcıları için bedava internet kampanyaları düzenliyorlar. Kullanıcılarına hediye internet vermek için düzenledikleri kampanyalar kapsamında günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketlerini kullanıcılarına sunarken belirli kodları kullanıyorlar.

Bedava internet kodlarını gsm operatörlerinin belirlemiş olduğu numaralara mesaj atarak hediye kazanan kullanıcılar için operatörlerin belirlemiş oldukları kodlar şu şekildedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Sms Kodu Nedir?

Turkcell faturalı veya faturasız tarifelerden ücretsiz internet yolları ile kampanaya dahil olarak yararlanmak için INTERNETIM kodunu 2222’ye mesaj atmanız gerekiyor. Hediye 1 GB internet için INTERNETIM kodunu kullanmanız gerekiyor.

Turkcell’in sizlere sunduğu diğer hediye internet kampanyaları kapsamında GELMB kodunuz 2222’e mesaj attığınızda ücretsiz internet kampanyasına dahil olabiliyorsunuz. Haftalık 1 GB olarak verilen hediye internet için GELMB kodunu kullanmanız gerekiyor.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Kodu 2023

Turkcell faturasız hat kullanıcıları için hem aylık hem de haftalık ücretsiz internet kampanyasına katılarak 1 GB hediye internet kazanmak için HEDİYE AYLIK1GB kodunu yazarak 2222’e mesaj atmanız gerekiyor. kampanyayı iptal etmek isterseniz de kullanmanız gereken kod HEDİYE HAFTALIK1GB kodunu yazarak 2222’e mesaj atabiliyorsunuz.

Turkcell kullanıcılarına sunulan sürpriz hediye internet kampanyasına katılmak istiyorsanız yapmanız gereken SURPRİZ kodunu 2222 ye göndermek. Turkcell tarafından size verilecek olan haftalık 500 MB ile 2 GB ücretsiz internet için SURPRİZ kodunuz kullanmanız gerekiyor.

Bedava internet kampanyalarından birine katılarak günlük 500 MB hediye internet kazanmak istiyorsanız FIRSAT yazarak 2222 ye gönderebilirsiniz. FIRSAT kodunu kullandığınızda anlık olarak 500 MB hediye kazanıyorsunuz.

Turkcell ücretsiz internet kampanyalarına katılabilmek, günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketlerinden yararlanabilmek için kullanacağınız mesaj kodu GEL MB kodudur. 2222 ye GEL MB kodunu gönderdiğinizde fırsat olarak size sunulan 1 GB ile 5 GB aylık internet tarifelerinden birini hediye olarak alabiliyorsunuz.

Turkcell BİP üzerinden hediye internet kazanabilmek için KİM1GBISTER yazarak 2222 ye göndermeniz gerekiyor. Mesajınızın hemen ardından yarışmaya katılmak ve fırsatlardan yararlanabilmek için size mesaj geliyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma Sms Kodları 2023

Vodafone ücretsiz 8 GB hediye internet paketinden yararlanmak istediğinizde SUPER2GB kodunu yazarak 3636’ya mesaj atmanız gerekiyor. SUPER2GB kodunu mesaj attığınızda anlık olarak tarifenize 2 GB hediye internet paketi kazanabiliyorsunuz. Bu kampanya tüm tarifeler için geçerli değildir.

Diğer Vodafone bedava internet paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken Surpriz kodunu yazarak 6666’ya mesaj atmak. Surpriz kodunu mesaj attığınızda haftalık 500 MB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone bedava internet paketinden yararlanmak için NET 500MB kodunu da kullanabiliyorsunuz. NET 500MB kodunu mesaj attığınızda hesabınıza 500 MB hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone İnternet Kazanma Sms ile Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketlerinden biri olan katlanan internet paketinden yararlanmak için Kazan kodunu yazarak 4445’e mesaj atabiliyorsunuz. Mesaj attıktan sonra tarifenizdeki internet kadar hediye internet kazanabiliyorsunuz. Tarifenizdeki internet paketi kadar hediye internet kazanmak için kullanacağınız kod KAZAN kodudur.

Vodafone 4.5G abonesi olan tüm kullanıcılar için sunulan aylık 2 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken 4.5G kodunu yazarak 4545’e mesaj atmanız gerekiyor.

Vodafone Hediye Çarkı ile Ücretsiz İnternet Kazanma

Vodafone anlık 3 GB ücretsiz internet kullanabilmek için yapmanız gereken HEDIYE3GB kodunu yazarak 4545’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. HEDIYE3GB kodunu kullanarak aylık 3 GB hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra BANANEVAR kodunu 4455’e mesaj atmanız gerekiyor. BANANEVAR kodunu kullandığınızda Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan hediye çarkı ile internet paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone bedava 5 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken 4bucakg kodunu kullanarak 4545’e mesaj atmanız gerekiyor. 4bucakg kodunu mesaj attığınızda anlık olarak hattınıza 5 GB hediye internet tanımlanıyor.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yeni internet kampanyası olan Sıcak kampanyasından faydalanmak ve hediye internet kazanmak için yapmanız gereken 2GB1TL kodunu yazarak 7000’e mesaj atmanız gerekiyor. 2GB1TL kodunu kullanarak kampanyalardan yararlandığınızda hediye olarak 2 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone faturasız kullanıcıları içinde hediye internet kampanyaları düzenliyor. Faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen internet kampanyalarında 2 GB hediye internet kazanabilmek için FATURASIZ2GB kodunuz yazarak 4455’e mesaj atmanız gerekiyor. FATURASIZ2GB kodunu mesaj attığınızda anlık olarak hattınıza hediye internet tanımlanıyor.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kodları 2023

Türk Telekom abonelerinin gece kullanımları için bedava internet kazanabilmeleri için Selfy dünyasına katılmanız gerekiyor. Selfy gece hediye internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken GECENET kodunu 4545 e mesaj atmanız gerekiyor. GECENET kodunu kullandığınızda gece kullanabileceğiniz hediye 3 Gb internet hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom e-fatura kullananlara sunulan 1 Gb hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken 1GB kodunu 3008’e mesaj atmanız gerekir. 1 GB kodu ile hattınıza hediye 1 GB hediye internet paketi tanımlanır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kodu 2023 Nedir?

4.5G x 2 hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için 2KAT kodunu 5555’e mesaj atmanız gerekiyor. 2KAT kodunu kullandığınızda hattınıza 2 Gb hediye internet tanımlanıyor. Türk Telekom arayanıbil 1 GB hediye internet paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken PLUS kodunu yazarak 7065’e mesaj atmanız yeterli oluyor. PLUS kodunu kullandığınızda hattınıza otomatik olarak 1 GB hediye internet paketi tanımlanıyor.

Türk Telekom Prime cepte hediye internet paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken CEPTEYAZ kodunu yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazmaktır. CEPTEYAZ kodu ile hediye olarak 10 GB kadar internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom tarafından sadece faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da bedava internet kampanyası var. Sürekli olarak kullanıcılar internet paketleri ve dakikalar ile mutlu edilmektedir. Türk Telekom mobil uygulaması cep telefonuna yüklemesi gerçekleştirilmesinin ardından 1 GB internet kazanmak için, 1 GB KAZAN yazıp mesajınızı 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

7 Kişi Katıldı

  1. Arkadaşlar Vodefon Çok berbat Hediye internet veriyor Fakat 1 günlük ayda yılda bir veriyor onuda

  2. Herkese iyi günler, Bu Iowa Sağlık Hastanesi’nden bir yayındır, Böbrek bağışçıları aramak için bir kez daha çıktık, Böbreğinizi iyi bir kâr için satmakla ilgileniyorsanız, lütfen bize unitpointhealthiowa@gmail.com adresinden bir e-posta mesajı gönderin.
    Ayrıca +1 763 400 4824 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

    Saygılarımla,
    LUTHERAN HASTANESİ.

  3. vodofone 5 para etmez bir uygulama hediye sistemi berbat verdikleri kodlar da öyle verdikleri kodları yazınca vodofone yanımdaya gönderiyor program da rezalet günlük hediye veriyor rezalat ötesi Geçebiliyorsanız ücretsiz hattınızı Türk telekoma taşıyın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu