Vidyozone Servis Abonelik İptali ve Üyelik Para İadesi Alma 2023

Vidyozone servis abonelik iptal işlemleri, kesilen para iadesi, 1240 gibi gelen mesaj sorunu ve Vidyozone müşteri hizmetleri hakkında 2023 yılındaki tüm bilgiler. Vidyozone çıktığı ilk günden itibaren gündemdeki yerini koruyor. Bir girenin pişman olduğu, bir de girmeyenin pişman olduğu Vidyozone servisi başarabildiği “istemsiz üyeliklerle” her zaman kendinden söz ettiren bir uygulama. Hiç farkında olmadan girdiğiniz ücretli üyelik sonucunda gsm operatörünüz her ay düzenli para kesiyor. Peki, nasıl çıkabilirsiniz bundan? Girdiniz ama ne işe yarıyor? Önce tam olarak ne işe yaradığına bakalım;

Vidyozone Servis Nedir?

Vidyozone geliştiricileri, sunmuş oldukları hizmeti tam da şu şekilde tanımlıyorlar. ”Vidyozone, üyelerinin oyun oynayabileceği ve video izleyebileceği bir servistir.” vidyozone.mobi adresi firmanın resmi erişim ortamı. Bazı videolar yalnızca android cihazlar üzerinden izlenebilirken, bazınalarına tüm yazılımlar üzerinden erişebilmeniz mümkün.

HTML5 platformları üzerinden kullanıcılarına sağladığı bu servisi ücretsiz olarak sağlayan o kadar çok firma var ki, insanlar da ayda 70 TL’lere kadar uzanan ücreti ödemek istemiyorlar. Peki, bunlar Farkında olmadan nasıl üye yapmayı başarabiliyorlar?

Vidyozone.Mobi Ne Demek, Nasıl Üye Olunuyor?

Vidyozone.Mobi üzerinden erişebildiğiniz içerikler, firmanın gayri resmi yollardan sağladığı üyelikler sayesinde oluyor. Genelde ihtiyacınıza yönelik video, müzik gibi harici bir girişimde bulunduğunuzda; sanki indirme işleminin bir parçası gibi telefonunuza gönderilen bir mesaj ve sizin verdiğiniz onay doğrultusunda abonelik işleminiz başlatılmış oluyor. Anlayacağınız tek bir tıklamayla pişmanlığınız başlamış oluyor. 

Bilinçli ve istekli bir şekilde bu hizmetten yararlanan neredeyse hiç kimse yok. Herkes yanlışlıkla bir şekilde abone olmuş ve çıkmanın derdine düşmüş. Tabi, aynı zamanda da kaptırmış olduğu parayı tekrar kazanabilme derdinde. Bu mümkün müdür? Servisi nasıl iptal edebilirsiniz ve çektiği parayı tekrar geri alabilme şansınız var mı? Önce mağdur olup üyeliğiniz başladı mı onu inceleyelim.

Vidyozone Üyelik Abonelik Sorgulama

  • Vidyozone Üyelik Abonelik Sorgulamak için bağlı olduğunuz GSM operatörüyle görüşmeniz gerekiyor.
  • Gerek müşteri hizmetleri, gerekse de bayi ziyaretleriyle bu iletişimi kurabilirsiniz.
  • Sorgulamayı vidyozone tarafından yapmaya çabalamayın.
  • Hem sorgulama yapayım derken henüz üyeliğiniz başlamamışsa yanlışlıkla üye olmanız mümkün.
  • GSM firmaları sizin bütün aboneliklerinizi aktif bir şekilde görüntüleyebiliyorlar. Bu konuda size mutlaka yardımcı olacaktır.
  • Eğer illaki sorgulamayı onlar üzerinden yapacağım derseniz vidyozone müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. 

Vidyozone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vidyozone Müşteri Hizmetleri Numarası, 08503333663. Firma üzerindeki bütün görüşmelerinizi bu numara üzerinden yapıyorsanız. Sorgulama ya da iptal etme talebinizi ne derece dürüst bir şekilde yerine getirecekleri meçhul. İptal ettik deyip etmeme yüzdeleri o kadar yüksek ki…

Sonuçta sağladıkları üyelikleri bile gayri resmi yöntemlerle edinen bir firmadan bahsediyoruz değil mi? Bu nedenle kesin sonuç alabilmek için işlemi onlar üzerinden değil, GSM operatörleriniz üzerinden yapmaya özen gösterin.

Vidyozone Abonelik (Üyelik) Nasıl İptal Edilir?

Vidyozone Üyelik iptali müşteri hizmetleriyle iletişim yöntemi dışında, GSM operatörlerinin tüm aboneliklerde olduğu gibi Vidyozone aboneliğini de sorgulama ve sonlandırma şansları mevcut. Daha güvenilir bir yöntem olan GSM operatörleri üzerinden vidyozone üyeliğini sonlandırmanın yöntemleri;

OperatörMesaj KoduGönderilen Numara
Vodafoneiptal vidyozone1240
Turkcelliptal vidyozone1240
Türk Telekomiptal vidyozone3480

Vidyozone aboneliğiniz sonlandırarak tekrar para kaybetme riskinizi ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Abonelikleri sonlandırdığımıza göre tekrar paramızı kaybetme riskini ortadan kaldırmış oluyoruz. Peki ya giden para, geri almamız mümkün mü?

Vidyozone Para İadesi mümkün mü?

Vidyozone Para İadesi ne yazık ki mümkün değil. İstemeden de olsa başlatmış olduğunuz hizmetin karşılığı olarak günümüz şartlarında 64 TL’yi onlara taktim etmiş durumundasınız. Abonelik 1 ay süreyle geçerli, iptaliniz sonrasında parasını ödediğiniz 1 ayın karşılığı olan hizmeti almaya devam edebilirsiniz. Ancak yeni aya üye olmadığınız için ücretini ödemekten kendinizi kurtarmış oluyorsunuz.

Not: Vidyozone gibi servis aboneliklerinden haberiniz olmadan kesilen ücretleri engellemek için operatörleriniz mobil uygulamasından mobil ödeme ve servis abonelik bölümünden ayarlarınızı kapatabilirsiniz. Haberiniz olmadan kesilen ücretleri en başından engelleme yöntemi budur.

Bir Kişi Katıldı

  1. a 51 neden 3 ay ödeme var 12 ay ödeme yok.yıllardır türkcel abonesiyim bizim için bu güne kadar düzgün bir kampanya yapmadınız. ya tefeci gibi vade farkı koyuyorsunuz yada vade kısa yapıyorsunuz kim 1200 lira taksit ödeyebilir hiç düşünceniz yokmu,hiçmi müşterilerinizi düşünmezsiniz.nasıl bir kurum oldunuz anlaşılır değil bu yüzden her geçen gün müşteri kaybediyorsunuz a 31 daha düşük olduğu halde elinizde kaldığından vadesini uzun yapmışsınız insanlar yaptığınız bu oyunu bilmiyor sanmayın bu kampanyaları düzenleyen elemanlarınızı derhal kovun.yoksa bu ayak oyunlarıyla sahte kampanyalarla sadece müşteri kaybedersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu