Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023 (Tüm Operatörler)

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani tüm operatörler için bedava internet veren uygulamalar, ürünler ve kampanyalar hakkında 2023 yılı için güncel bilgiler. Her GSM operatörünün yeni yılla birlikte kullanıcılarına eşsiz fırsatları sunmaya devam ettiğine şahit olabilirsiniz. Bedava internet veren uygulamalar ile 2023 yılında da internetsiz kalmak istemiyorsanız, bu yazımız sayesinde faydalanabileceğiniz uygulamaları görebilirsiniz.

Sizler için özenle hazırladığımız bu yazımızda tüm operatörlerin bedava hediye internet veren uygulamalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunacağız. Sizlere tavsiye edeceğimiz adımları tamamlayarak en kısa sürede hatlarınıza tanımlanacak olan bedava internetinizi kopmadan ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet uygulamaları ile sizler de ayrıcalıklı adımları atabilirsiniz. Ücret ödemeden, yalnızca uygulama indirerek ve indireceğiniz uygulamalara giriş yaparak bedava internet hakkınızın tanımlanması için sizlere yardımcı oluyoruz.

Turkcell faturalı ve faturasız abonelerin tüm işlemlerini kolayca yapabilecekleri Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan sekmesi sayesinde her hafta bedava internet verdiğini bilmeyen yoktur. Diğer uygulamlar; yaani, gnç, goller cepte ve bip gibi uygulamarın bedava internet kampanyaları;

Yaani Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yaani uygulaması, internette aradığınız bilgileri bulmanıza yarayan bir mobil uygulamadır. Yaani uygulamasını telefonunuza indirmeniz durumunda 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Hem uygulamayı indirdikten sonra, hem de 10 günlük süreçte kullanıp en az 20 kez arama yapmanız halinde Yaani uygulaması ile Turkcell’li olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan bu uygulama ile arama motorlarında bulacağınız tüm içeriklere rastlayabilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraflarının uygulama marketlerinde bulacakları kendi takımlarına özel olan Goller Cepte uygulaması sayesinde Turkcell abonesi olarak bedava 500 MB kazanmaları mümkündür. Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirerek haftalık 100 MB ücretsiz internet hakkı yakalayabilirsiniz.

Seçeceğiniz bir maç için o maçta atılacak gol sayısı kadar 100 MB hediye internet elde edebilirsiniz. Ayrıca 3 TL ödeyerek ek hak satın alabilirsiniz. Son katılım 31 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.

GNÇ Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet

Turkcell müşterisi olarak bedava internet kazanmak istediğinizde Turkcell GNÇ uygulamasında yer alan ÇATLAT bölümünden haftada 2 kez internet kazanırsınız. 26 yaş ve altı genç abonelere özel olarak sunulan bu kampanya ile haftalık 2 GB Turkcell hediye internet şansını yakalayın.

  • Öncelikle GNÇ uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Daha sonra haftada 2 kere hediye yumurtanızı çatlatın ve hediye bolluğu avantajından siz de yararlanın!
  • Kampanya kapsam tarihi ise 31 Aralık 2023’dir.

Bip Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulamasına arkadaşınızı davet ederek, uygulamayı kullanarak ve indirdiğiniz andan itibaren kazanacağınız bol bedava internetlere kavuşmak için BİP uygulamasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca BİP uygulamasında mesajlaştıkça kazanabileceğiniz 1 GB ücretsiz internet kampanyasından oluşmaktadır. BİP’in belirlediği mesaj hedefine ulaştıktan sonra Haftanın Hediyesini Al butonuna tıklayıp kullanıma başlayabilirsiniz. 31 Aralık 2023 son kampanya katılım tarihidir.

UpCall Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet

Bedava internet kazandıran diğer bir Turkcell uygulaması ise UpCall olarak karşımıza çıkacaktır. İlk kullanımda 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca Turkcell abonelerine bedava internet kampanyası düzenlemesine devam ediyor. Turkcell UpCall servisiyle birlikte aboneler günlük internet kazanma şansına sahip oluyor. UpCall servisini kullanmanız halinde bu sefer günlük 500 MB internet sahibi olabilirsiniz.

UpCall aboneliği yenilenme sonrasında her zaman 500 MB hediye internet hatlara tanımlanmaktadır. Hattınızda yeterli bakiye olduğuna inanıyorsanız aboneliğinizi yenileyerek internetinizi alabilirsiniz. Günlük 500 MB Hediye Kampanyasını artık kullanmak istemeyen aboneler ise IPTALSTATUP yazarak 2200’a SMS gönderme sonrasında işlemini tamamlayabilir.

Turkcell (Anket) Soruları Bil 1 GB İnternet Kazan

Turkcell tarafından hazırlanan paketler kadar eğlenceli olan yönleri ile de abonelerine özel bedava internet kazandırmasını sürdürüyor. Turkcell GSM operatörüne özel servislerinden anket diyebileceğimiz bir tanesi Bil Kazan servisi ile sorulacak soruları doğru şekilde cevaplamış olan aboneler 1 GB internet hediye olarak kazanıyor.

Turkcell Bil Kazan servisi abonelerin eğlenmesinin yanında birde kazançlı çıkmasını sağlıyor. Serviste bulunan yarışma ile birlikte her aşamada 5’er soru bulunmaktadır. Toplamda yönetilmiş olan 10 soruya abonelerden doğru cevap vermesi istenmektedir. Bu işlemi 15 saniye süre içerisinde tamamlanması gerekir. Tüm sorulara doğru yanıt verilmesi durumunda 1 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone kullanıcısı olmanın avantajlı ve bol internetli dünyasıyla tanışmaya hazırsanız, sizlere bedava internet veren uygulamalarla ilgili bazı detayları aktarmak istiyoruz. Vodafone aboneleri hediye çarkı üzerinden hediye kazanmasını sürdürüyor.

Hediye çarkında bulunan hediyelerden bir tanesi ise 24 saat geçeli olmak kaydıyla 5 GB Vodafone bedava internet veriliyor. Kampanyadan faydalanmak için faturalı ya da faturasız olmanız fark etmeksizin internet alabiliyorsunuz. Bana ne var kısmına uygulamada geldikten sonra hediye çarkı çevirilerek 24 saat 5 GB internet paketi sahibi olunmaktadır. Diğer Vodafone bedava internet veren uygulamalar;

İnternet Avcıları Uygulaması ile Vodafone Bedava İnternet

Diğer bir Vodafone uygulaması ise İnternet Avcıları olarak iOs ve Android işletim sistemli akıllı mobil cihazların uygulama marketlerinde yer almaktadır. Oynayacağınız uygulama içi oyunlarda hem eğlenmenin, hem de bol bedava internete sahip olmanın keyfini yaşayabileceksiniz. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak internetlerinizin bedava şekilde hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone 50 TL Yükle 2GB Bedava İnterneti Kap!

Vodafone faturalı hat kullanıcılarının elde edeceği bedava internet kampanyalarının yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da es geçilmemektedir. Buna göre internet kazanmanızı destekleyecek olan fırsatları yakalamanız için Vodafone hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB kazanma hakkını elde etmenize olanak verilmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet sahibi olmak isteyen Vodafone kullanıcılarının ilk olarak “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Yeni müşterilerin veya hattını taşıyanların büyük avantajları bu sayede elde edebileceklerini belirtebiliriz. Ayrıca ilk kullanımınızın ardından her hafta ziyaret ederek çarkı çevirmeniz halinde çeşitli internet kotalarını ücretsiz olarak kullanma hakkını elde edebilirsiniz.

Daha fazla detayı elde etmek ve bedava internet sunan kampanyaları veya uygulamaları ile ilgili bilgileri almak için Vodafone bayiliklerini, müşteri hizmetlerini, online işlemlerle ilgili uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz de çok sayıda ve en yüksek kotalı hediyelere Vodafone bedava internet kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Hem faturalarınızı ödemek, hem de TL yüklemesi gibi işlemleri yapmak ve pek çok ayrıcalığı yakalamak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. İlk indirdiğinizde kullanmaya başlamanız halinde 1 GB bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir. Diğer Türk Telekom bedava internet veren uygulamlar;

Selfy Sil Süpür ile Türk Telekom İnternet Kazanma

Türk Telekom hattına sahip olarak bedava internet veren uygulamada yer alan Sil Süpür sekmesini kullanmanız halinde farklı sürelerde ve kotalarda internetlere bedava ulaşabilirsiniz. Selfy’li olmanız halinde katılabileceğiniz Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava internetlerinizi her hafta kazanma şansınızın yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Türk Telekom GSM şirketinin uygulamalarla sunduğu bedava internet haklarından yararlanmak için uygulama marketlerinde yer alan Tambu ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde telefonlarınıza indireceğiniz bu uygulama ile anında 1 GB Türk Telekom bedava interneti kazanmış olacaksınız. Akıllı klavye uygulaması olarak tarif edilen Tambu sayesinde Selfy dünyasının güzellikleri arasında yer alan bedava internetlerin hattınıza yüklenmesini sağlamanız mümkün olacaktır.

Arayanı Bil Plus ile Türk Telekom Bedava İnternet

Bazı zamanlarda telefonunuzun kapalı olması, kimin aradığını öğrenememeniz açısından aklınızda soru işaretlerine neden olabilir. Böyle bir durumda sizleri büyük endişelerden kurtaracak olan fırsatları yakalamak için Türk Telekom Arayanı Bil Plus servisini kullanmanız yeterli olacaktır. Uygulama ile üyeliğinizi başlatmanız halinde 1 GB bedava internetiniz anında hattınıza tanımlanacaktır.

  • Arayanı Bil Plus servisine aylık üyelik başlattığınızda 1 GB alabilmek için 7065’e plus yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.
  • 6 aylık süreyle aboneliğinizde ise 1 GB hediyenizi alabilmek için 7066’ya plus yazıp göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Ziraat Bank ile Bedava İnternet

Türk Telekom ve ziraat ile olan anlaşmada müşteriler bedava internet kazanıyor. Ziraat Bankası ile gerçekleşecek olan TL yükleme işleminiz karşılığında Türk Telekom 5 GB internet hediyesi alabilirsiniz. Türk Telekom ile Ziraat Bankası iş birliği içinde yapılan kampanya ile birlikte abonelerin yüzü güldürülmesi hedefleniyor. Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyasına dahil olmak için BANKA yazarak mesajınızı 5555’e göndermeniz yeterlidir.

2 Kişi Katıldı

  1. Bu kampanyanız çok iyi..Bende bir Türk Telekom müşterisi olarakkatılmak istiyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu