Hediye İnternet Veren Uygulamalar ve Kampanyalar 2023

Tüm operatörler için yani Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye internet veren uygulamalar, içecekler, yiyecekler yani tüm ürünler ve kampanyalar hakkında tüm detaylar. Hiç olmadık yerde internet paketiniz bitebilir veya bu ay tarifenizdeki interneti erken bitirmiş olabilirsiniz.

Bedava internet kazandıran uygulamalar hakkında her zaman gerekli olcak bu bilgileri unutmayın. Fakat kullanıcıların bu uygulamalardan istifade edebilmeleri için belli şartları taşımaları gerekmektedir. Bu şartlardan ilki ise, elbette ki hattın aktif olarak kullanılması olmaktadır.

Her operatörün kendine özgü uygulamaları kullanarak bedava internet kazanılabilmektedir. Yani Türk Telekom abonesi Turkcell uygulaması üzerinden bedava internet kazanamaz. Yine farklı operatörlerin kampanyalarından yararlanılamaz. Hediye internet veren uygulamalar tüm iletişim şirketlerine göre bilgileri takip edin. Bu yazımızda elimizden geldiğince operatörlerin bedava internet kazandıran uygulamalarından bahsedeceğiz.

Hediye İnternet Veren İçecekler, Yiyecekler ve Tüm Ürünler

2023 yılı için hediye internet veren içecekler, yiyecekler yan, tüm ürünler ile bedava internet kazanın; başlıca kazandırio ve şanslı çark uygulalamarın anlaşmalı ürünleri ile yani cips, dondurma ve cola vb. gibi ürünlerinde hediye internet şifre kodları yer almaktadır. Çok fazla bilinmeyen kampanya ise şudur;

Nescafe classic her pakette 1 GB hediye internet kampanyasıdır. Rekabetçi bir piyasa içerisinde bulunan GSM operatörleri sürekli olarak abone kazanmak adına çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar dahilinde bedava internet paketleri sunulmaktadır. Son dönemde operatörlere kampanya düzenleyen Nescafe oldu. Böylelikle hem Nescafe Classic içmenin tadına doyarken internet kazanma keyfine varacaksınız.

100 gramlık Nescafe Classic paketleri içerisinde yer alan kodun Çek Kazan uygulaması üzerine girilmesinden sonra kampanya kapmasına dahil edilmektedir. Bu gönderilecek olan kodların ise 24 saat içerisinde bir kontrol süresi vardır. Daha sonrasında 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Hediye İnternet Kazandıran, Veren Uygulamalar

Hazırlamış olduğu kampanyalar sebebiyle kullanıcılarına belki de en fazla internet dağıtan operatör Turkcell’dir. Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz; Turkcell hediye internet kazandıran, veren uygulamalar indirerek ek GB’lar kazanabilirsiniz.

Turkcell’in salla kazan uygulaması ile çok sayıda hediye internet kazanabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirin ve her hafta telefonunuzu bir kez sallayın. Sonrasında bir sürü bedava hediyeler kazanacaksınız.

Bir diğer uygulaması ise Turkcell Yaani arama motoru olmaktadır. Bu uygulamadan istifade etmek içinse 10 gün içinde en az arama motorunda 20 arama yapmanız şartı bulunmaktadır. Ondan sonra sizde bu uygulama sayesinde 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Kampanyalarına hız kesmeyen Turkcell, 26 yaş altı gençler içinde çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. GNÇ uygulamasını telefonuna indiren gençler ÇATLAT bölümüne girerek haftada 2 gün bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Yine Turkcell’in sizin için hazırlamış olduğu “Toplantıdayım” uygulaması sayesinde haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Üst Tarifeye Geç Joker Hediyeler Kazan

Turkcell abonelerine her geçen hafta yeni bir hediye ile buluşturmasını sürdürüyor. Turkcell abonelerinin kullandığı tarifesinin bir üstüne geçmesi sözü karşılığında özel bir hediye kampanyası sunuyor. Faturalı hat sahipleri için oldukça dikkat çekici bir konumdaki kampanya ile kazanma şansı ayaklara kadar geliyor.

Turkcell üst tarifeye geç joker hediyeler kazan kampanyası kapsamında değerlendirilmek açısından faturalı hat sahibi olan kullanıcılar üst pakete geçilmeden JOKER yazarak 2200’a bir SMS göndermesi gerekmektedir.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile 500 MB Hediye İnternet

Futbol tutkusunu derinden yaşayan abonelerini düşünen Turkcell, oldukça eğlenceli ve bir o kadarda dikkat çekici uygulamanın hazırlığını gerçekleştirdi. Turkcell abonesi olanlar Goller Cepte Uygulaması ile birlikte canlı skor takibi yakından yapılırken, sosyalleşebilir, aynı zamanda uygulama içi hediye internet kazanma şansı elde edilebilmektedir.

Uygulamayı cep telefonuna indiren aboneler takımlarına ait o haftada oynanacak karşılaşmalarda birisini seçerek 100 MB bedava internet kazanabilir. Takımın oynayacağı karşılaşmalarda her attığı gol karşısında 100 MB internet kazanma hakkı elde eder.

Türk Telekom Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom hediye internet kazandıran, veren uygulamalar selfy ve sil süpür başta olmak üzere şunlardır; Türk Telekom abonesi ve sosyal medyada vakit geçirmeyi seviyorsanız, Selfy uygulaması tam size göre olmaktadır. Bedava internet veren bu uygulama ile akşam 09:00 ile sabah 09:00 arasında bedava internete girebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “GECE” yazıp 4545’e mesaj atmak olmaktadır.

  • Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanarak TL yüklediğinizde de bedava internet kazanabilmektesiniz.
  • Yine 4.5G uyumlu hattınızdan HEDIYE 10 GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz. Böylece hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet

Selfy paketlerine sahip olanlar Türk Telekom tarafından BEDAVA 1 GB hediyesi ile ödüllendiriliyor. Selfy’nin Mor Paketlerine sahip faturasız hat kullanıcılarının tamamı bu bedava internet kampanyasına katılabilmektedir.

Kampanyadan fayda sağlamak isteyen abonelerin yapması gereken ise her ay hattına bir sefer olmak üzere 30 TL ve üzerinde yükleme yapmasıdır. Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası için cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek 1GB MOR HEDİYE yazarak 4545‘e bu mesajı göndermelisiniz. Daha sonrasında kampanya katılım ile ilgili bildirim mesajı alacaksınız.

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması ile Hediye İnternet

Abonelerinin güvenli bir şekilde video, müzik ve fotoğraflarını saklamaları adına Türk Telekom tarafından bir depo uygulaması düzenlendi. Dijital Depo Uygulaması ile birlikte birçok Türk Telekom abonesi, bütün kendisine ait önemli dosyalarını güvenle saklama imkanına sahip olabilecek. Aynı zamanda uygulamayı kullanan aboneler 2 GB hediye internet kazanma şansını elde edecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Google Play Store veya Apple Store’den Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması indirmesi gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlanması sonrasında 2 GB bedava internet yüklemesi anında bir şekilde hatta yapılmaktadır.

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Diğer operatörler gibi Vodafone hediye internet veren ve kazandıran uygulamalar kampanyasında oldukça bonkör davranmaktadır. Sizde Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir ve haftanın ilk günü uygulamanızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece her ziyaretinizde 250 MB internet kazanacaksınız.

Yine bir başka uygulaması olan İnternet Avcıları uygulaması ile eğlendiğiniz yerden bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun içerisindeki bitleri öldürerek hediye internet kazanın. Faturasız hat aboneleride unutmayan Vodafone, TL yükledikleri takdirde bedava internet kazandırmaktadır. 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde anında 2GB hediye kazanmaktasınız.

Vodafone Tarifeni Değiştir 10 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone tarafından hazırlanan kampanyalarında Türkiye’de ilk kez özel bir hamle yaptı. Vodafone Tarifeni İhtiyacına Göre Ayalar kampanyasıyla birlikte Vodafone aboneleri, tarifelerinde bulunan haklarını istediği şekilde değiştirme hakkına sahip olacak. Aynı zamanda 10 GB internet edilecektir.

Kampanyadan fayda sağlayabilmek için aboneler mevcut kullandığı tarifesinde değişikliğe giderek Süper Uyumlu Tarife’sine geçiş yapması gerekmektedir. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden de tarife geçişi yapılarak hemen 10 GB hediye internet kazanmak mümkündür.

8 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu