Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2023

Tüm operatörlerin yani Turkcell, Vodafone, Bimcell ve Türk Telekom GB dolu bedava internet sms kodları ve kampanyaları 2023 yılında güncel bilgileri! Bedava internet için yapılan kampanyalarda en uygun olanı seçmeli ve kampanyadan faydalanma şartlarını da öğrenip katılım sağlayabilirsiniz. Şartlara uygun bedava kullanımlarında faturalı ve faturasız hat abonelerine en kısa sürede ücretsiz internet hakkı tanımlanır.

App Gallery ile İnternet Kampanyası Herkese Bedava GB

App Gallery Huawei ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile ortaklaşa olarak abonelere verilen bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ise App Gallery kullanan bütün abonelerine birçok alanda farklı çeşitlerde hediye internetlerden verilmektedir. Kampanyaya katılmak için ise App Gallery uygulaması indirilerek App Gallery ile hep kazan bölümünden çark çevirilerek bedava internet alınmaktadır.

BTK Akademi ile 6 GB Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinin tamamı BTK Akademi 6 GB bedava internet sahibi oluyor. BTK Akademi 6 GB bedava internet paketi BTK’ya ait eğitim sitesinde kullanılabilmektedir. Tüm operatörlerde geçerli kampanya dahilinde 6 GB bedava internet hediyesi alınmaktadır.

Türk Telekom hat sahibi olanlar BTK Akademi sms kodunu yazarak 5555’e mesaj göndererek, Turkcell hat aboneleri BİP’te bulunan keşfet bölümündeki BTK Akademi kanalı üzerinden başvuru yaparak, Vodafone hattı sahiplerine ise otomatik bir şekilde sahip olabilmektedir.

Türk Telekom Faturasız 10 GB Bedava İnternet Kodu

Türk Telekom numarasını kendi bünyesine taşıyacak olan abonelerine 10 GB bedava internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için ise Online işlemler uygulaması üzerinden veya numara taşıma işlemi oluşturulduktan 30 gün içerisinde GEL DENE sms kodunu kısa mesaj ile 5555 numarasına gönderilmesi gerekmektedir. 

Ayrıca kullandığınız Türk Telekom tarife paketinden, Türk Telekom Selfy Mor pakete geçerseniz kazanacağınız 1 GB bedava internet için; Telefonunuzun mesajlar kısmından “MOR HEDIYE” yazarak “4545”’e sms göndermek yeterlidir.

Türk Telekom GB Gönder Bedava İnternet kazan

Türk Telekom abonelerine oldukça güzel bir haber vererek, sevdikleri ile birlikte hediye kazanmasına imkan sağlıyor. Kampanya kapsamında 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderimini gerçekleştiren kullanıcılar hemen 1 GB cepten Türk Telekom bedava internet paketi hattına tanımlanmış oluyor. Hediye göndermek için HEDIYE göndereceğiniz kişinin telefon numarası ve gönderilecek internet miktarı yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bedava İnternet SMS Kodu 2023

Vodafone hazırlamış olduğu bu özel kampanya Vodafone hattı bulunan her Beşiktaş taraftarına tanımlanır. Bu kampanya Beşiktaşlı olan kişilerin numarasını Vodafone’a taşıyarak veya yeni hat ile abone olması durumunda 3 GB Vodafone interneti hediye olarak vermektedir. Kampanyaya katılmak için ise cep telefonlarının mesaj bölümlerine BJK1, BJK3 ya da BJK5 yazarak 1903’e kısa mesaj göndererek 3 ay geçerli olan 3 GB hediye internet sahip olunmaktadır.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’nun bünyesinde bulundurduğu bütün abonelerine sunmuş olduğu Topla gel 5 GB bedava internet kampanyası grup olarak Vodafone gelen aboneleri için hazırlanmıştır. Bu kampana dahilinde kişilerin oluşturmuş oldukları grup veya hat ile her ay sınırsız bir şekilde kullanacakları WhatsApp, Spotify ve buna ek olacak 5 GB internet hediye edilmektedir. 

Toplan gel kampanyasına katılmak için ise öncelik olarak faturalı hat başvurusu yapılması gerekmektedir. Daha sonrasında grubu kuran kişi diğer grup üyelerini Vodafone üyesi olması için davette bulunması gerekmektedir. Davet edilen kişilerin hat taşıması veya yeni hat açması durumunda ise kişiye sınırsız kullanım ve 5 GB internet hediye olarak verilmektedir. 

Turkcell Bedava Sürpriz İnternet Kodu 2023

Turkcell bedava internet kazanmak sms ile SURPRIZ Yazarak 2222 ye mesaj gönderme işlemini gerçekleştirirler ise kısa zaman içerisinde kullanıcıların hatlarına bedava internet yüklenecektir. Bedava internet hakkı hatta tanımlandığında, sizlere mesaj yolu ile bilgilendirme yapacaklardır. Bunun sonucunda bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanya Genç Turkcell aboneleri için oluşturulmuştur. Kampanyanın amacı ise Challenge TV GNÇ uygulamasını kullanan abonelerin hafta aralıklarında belirlenen challengelar için videolar çekerek uygulamaya yükleme ile Turkcell bedava internet kazanmaktadır. Bu internetler ise çeşitli GB miktarlarda olmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet Sms Kodu 2023

Bimcell operatörü internet kalitesini test edebilmek için kullanıcılarına test yapılma kapsamında 500 MB Bimcell bedava internet hediye etmektedir. Deneme kampanyası tek seferlik bir kampanya olup yalnızca 30 gün kullanım süresi vardır. Bu servise dahil olarak kullanım hakkı kazanmak için “DENEME yaz 5555’e gönder” işleminin yapılması yeterli olacaktır. 

TURKSAT ile Sağlık Çalışanlarına Bedava İnternet

TURKSAT, Ev İnterneti kullanan sağlık çalışanlarına 100 GB hediye internet veriyor. Eğer evinizde TURKSAT internet paketlerinden birini kullanıyorsanız, internet hızınızda herhangi bir yavaşlama olmadan alabileceğiniz hediye 100 GB bedava internetten yararlanmak için:

  • Çalıştığınız kurum tarafından verilen kimlik fotoğrafınızı, TC Kimlik numarası görünecek şekilde TURKSAT’a mail atmalısınız.
  • Mailiniz incelendikten sonra hediye 100 GB internet kotası otomatik olarak tanımlanacaktır.

SMS ile Gelen İnternet Kazandınız Dolandırıcılığına Dikkat Edin!

Cep telefonunuza “Ücretsiz 10 GB Hediye İnternet Kazandınız” gibi hangi numaradan veya kurumdan geldiği belli olmayan bir mesaj gelebilir. Hediye internet vaadiyle ödeme bilgilerinize ulaşmaya çalışan bu kişilerin tuzağına düşmemek için, kullandığınız operatör dışında atılan bu tip mesajlara itibar etmemelisiniz. Hediye internet kazanmak istiyorsanız, operatörlerinizin dönem dönem oluşturdukları kampanyaları buradan takip etmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu