Trend

Hediye İnternet Kazanma Yolları 2023 (Tüm Operatörler)

Hediye internet kazanma yolları ve kampanyalar Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom GSM operatörlerinin faturalı yada faturasız tüm aboneler yararlanabilir. Müşteriler için sunulan çeşitli avantajları içeren fırsatlar mevcuttur. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom GSM operatörleri faturalı ve faturasız hat sahipleri için birçok avantajı içeren kampanyalar düzenlerler.

Müşteriler bu kampanyaları takip ederek uygun fiyatlar ile hizmet alabilecekleri gibi ücretsiz dakika, internet, sms gibi hediyeler de kazanabilirler. Hangi GSM hattını kullanıyorsanız o operatörün kampanyalarını sms ile ya da uygulamalar üzerinden hediye internet yapma yöntemleri;

Coca Cola ile 1 GB Hediye İnternet Kazanma 2023

Coca cola boş yok ile dahadaha.com hediye internet kampanyası kapsamında içeçeklerden çıkan kodlar ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye internet kazanmanız mümkün. Daha Daha bedava internet kampanyası hakkında detaylar ise şu şekilde; 

Coca cola orjinal tat 330 mllik kutusu, Coco cola Şekersiz tat 330 mllik kutu, Fanta Portakal 330 mllik kutu son olarakta Sprite 330 mllik kutu ürünlerinin açma halkalarında yer alan 8 haneli daha daha kodlarının www.dahadaha.com web sitesi adresine girilerek günlük 1 GB internet hediye hakkı kazanarak Coco Cola daha daha internet ile 1 GB internet boş yok kampanyasından yararlanmaktadır.  

Turkcell Bizce Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell Bizce ile kupon biriktirerek hediye internet kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2023’ye kadar geçerli olacak bu kampanyaya Bizce uygulamasını indirerek kupon biriktirip katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyadan faturalı ve faturasız tüm müşteriler faydalanabilmektedir. Detaylar ise şu maddelerden oluşmaktadır:

  • Günlük yalnızca 1 adet kupon alma hakkı vardır.
  • 15 kupon ile günlük 2 GB internet
  • 30 kupon ile 3 günlük 3 GB internet
  • 45 kupun ile günlük 5 GB internet
  • 60 kupon ile haftalık 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BIP Kim 1 GB Hediye İnternet İster?

Bu kampanya, Turkcell’in BİP uygulamasında düzenlediği bir bilgi oyunundan oluşmaktadır. BİP’e giriş yaparak toplamda 15 soruya doğru yanıt verdiğiniz takdirde hediye 1 GB internetinizi kazanabilirsiniz. Üstelik bu oyun ile 2023 yılında en çok puanı toplayan ilk 20 kişiden biri olursanız 20 GB, ilk 100 kişi içinde olursanız da 10 GB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla ile Hediye 2 GB İnternet

Faturalı veya faturasız tüm Turkcell abonelerinin yarar sağlayabileceği Şansa Tıkla kampanyası ile 1 ve 2 GB hediye internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Şansa Tıkla reklamlarını izleyerek her hafta 1 kere katılım yapabileceğiniz günlük ve haftalık GB’lar kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan 31 Aralık 2020 tarihine kadar yararlanabileceksiniz.

Turkcell’den 10GB’a Kadar Hediye İnternet Kazan

Turkcell 4.5G geçiş kampanyası olarak bilinen bu kampanya ile 10 GB’a kadar hediye internet kullanabilirsiniz. 4.5G hizmetini hala kullanmayan aboneler bu özelliklere sahip bir cihaza sahipse ve bu hizmetten daha önce yararlanamadılarsa, SIM kartlarını Turkcell Cep Merkezi’nden değiştirerek bu kampanyadan ücretsiz yararlanabilirler. Hediye İnternetten yararlanmak için 4.5G uyumlu bir SIM kart ve bir hatta sahip olmanız gerekir. Gerekli tüm şartlara sahipseniz 10 GB ücretsiz internetten yararlanabilirsiniz. Hediye, kampanya tarihinden itibaren geçerli olan ve 10 GB internet içerir.

Katılım için SMS gönderilmelidir. Hediye kullanımınız için geçerlidir ve 6 ay içerisinde hazır olacaktır. Hediye GB bittiğinde, paket otomatik olarak iptal edilir. Turkcell SIM kartınızı değiştirdiğinizde, ENHIZLI yazarak 2222’ye SMS göndererek hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanyaya 31 Aralık 2023 tarihine kadar katılmanız gerektiğini unutmayın.

Vodafone 8 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone kullanıcılarına her hafta onlarca hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Tek seferde verilen bu 8GB interneti kazanmak için 3636’ya SUPER2GB yazıp göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Bedava internetinizin 2. ay ücretli olduğunu unutmayın.

Hattınızdan herhangi bir ücret kesilmemesi için aktif üyeliğinizi en geç 30 gün içinde iptal etmelisiniz. Paket iptali için size gelen bildirim mesajına IPTAL yazarak cevap vermeniz yeterli. İptal edilmeyen paketlerde 2. ay hattınızdan ücret kesintisi yapılmaktadır. 

Ayrıca ön ödemeli ve faturalı aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinde ve uygulamaya giriş yaptıklarında 1 GB hediye kazanabilirler. 1GB hediye interneti sadece bir kez alınabilir ve 1 hafta geçerlidir.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması kullanan Vodafone faturasız hat sahipleri, 30₺ ve üzeri bakiye yüklemelerinde haftalık 3 GB hediye internet kazanıyor. Hediye 3 GB İnternetin yanı sıra hattınıza yüklediğiniz 30₺ bakiye ile “1000 Dakika + 7 GB İnternet” satın alabileceğiniz paket seçeneği ise size özel olarak otomatik açılıyor.

Haftalık hediye internetinizi almak ve size özel tarife seçeneğinden yararlanmak için: Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak, Bana Ne Var sayfasındaki ilgili kampanyaya gitmeniz yeterlidir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile, arkadaşını davet ederek hediye internet kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılıp hediye internetinizi almak için şu basit adımları takip edebilirsiniz:

  • Vodafone Yanımda uygulamasına kullandığınız cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yapın. 
  • Karşınıza çıkan ekranın en altında bulunan “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayın.
  • İstediğiniz kişilere davet gönderdikten sonra uygulamadan çıkabilirsiniz.

Davet gönderdiğiniz kişilerden en az 3 kişi, gönderdiğiniz davet linkinden Yanımda uygulamasını indirdiğinde hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone 29 Mayıs ile 31 Ağustos tarihleri arasında bulunan herhangi bir günde kişilerin Mobil ödeme yöntemini aktif etmesi durumunda kişilere Vodafone hediyeler vermektedir. Verilen bu hediyeler ise faturalı ve faturasız abonelerin kullanabilmesi için 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet olmaktadır. Mobil ödemeyi aktifleştirecek olan tüm abonelerine otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kazan

Türk Telekom’dan internet kazanmak için HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. 50 TL ve üzeri yükleme yapan tüm Türk Telekom aboneleri 1GB internet hediyesi kazanarak 1 ay boyunca kazandıkları interneti kullanabilirler.

Türk Telekom Sosyal Medya için Hediye İnternet

Türk Telekom sosyal medya kullanan müşterilerinide de düşünerek güzel bir kampanya hazırladı. Her gün zamanının büyük bir kısmını sosyal medyada geçiren aboneler her TL yükleme durumunda Türk Telekom hediye internet kazanma şansını elde edecek. 30 TL ve üzerinde yükleme gerçekleştirecek olan her Türk Telekom abonesi 1 GB WhatsApp, 1 GB Facebook ve Twitter’da kullanılacak şekilde toplamda 2 GB bedava internet hediyesi kazanacaktır.

Türk Telekom’dan Ev Telefonu Alana Hediye İnternet

Türk Telekom cep telefonu kullanan aboneleri kadar sabit hat kullananları da unutmayarak yeni bir kampanya düzenledi. 24 ay boyunca tarifesinde kalma sözü veren tüm TT Mobil’de 24 ay süresince geçerli olacak 4 GB cepten internet kazandırmaktadır.

Bireysel faturalı hat kullanıcıları, yeni hat alan ya da numara taşıma suretiyle gelen abonelerin hatlarında geçerli olacak bir kampanyadır. 4GBTTMOBIL ŞİFRE yazıldıktan sonra mesajın 5555’e gönderilmesi kampanyaya katılmak için yeterlidir.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu