Vodafone Bedava İnternet SMS Kodları Nisan 2023

Vodafone bedava internet kazanmak isteyenler sms ile yapılan kodlar hakkında 2023 yılında geçerli olan kampanyalar ile tüm hediye internet detayları yazımızda yer alıcaktır. İster bireysel isterse de kurumsal kullanıcıları olsun çok geniş bir kitleye kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmet ağı oluşturmayı hedeflemekte ve kullanıcıların talep ettiği paket seçeneklerini maksimum hız düzeyinde kullanıcılarına sunmaktadır. Vodafone aynı zamanda çağın gereklilikleri olarak tabir edilebilecek bir şekilde hizmet oluşturmaktadır. Birbirinden farklı paket seçenekleriyle kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Vodafone Özellikle de kullanıcıların zaman zaman ekstra olarak ihtiyaç duymaları halinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak çalışmalar yürütmekte paket, ek paket ve bedava internet gibi çeşitli kampanyaları kullanıcılarına sunmaktadır. Vodafone günümüzde kullanılan GSM operatörleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. 

Vodafone kullanıcılarının Self Servis kampanyası dahilinde bedava internet kazanmaları çok kolay olmaktadır. Kullanıcılar yalnızca uygulamayı indirip giriş yaparak Vodafone bedava internet kazanabilmektedir. 

Vodafone Yasal e-Fatura Bedava İnternet Kodu 2023

Vodafone teknolojik gelişmelerin yanı sıra kağıt israfının da önüne geçilmek amacıyla kullanıcılarını SMS ya da e-faturaya teşvik etmektedir. Bu nedenle de fatura değişikliği gerçekleştiren kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır.

Telefonların mesaj bölümüne yazılacak olan EFATURA sms kodunu 7000’a gönderilmesiyle e-faturaya geçiş sağlanabilmektedir. Yine SMS faturaya geçiş yapabilmek içinse mesaj bölümüne yazılacak olan SMSFATURA mesajı 7000’a gönderilmesiyle SMS faturaya geçilebilmektedir. SMS ya da e-faturaya geçiş sağlayan kullanıcıların bu şekilde faturaları kesilmesinin hemen ardından 15 gün geçerli olacak 1 GB internet kazanmaktadır. 

Vodafone Yanımda Uygulamasını ile Bedava 2 GB İnternet

Vodafone’nin en çok bedava internet dağıtmış olduğu uygulamaların başında Vodafone Yanımda uygulaması yer almaktadır. Bu uygulamayla bedava internet kazanmak çok kolay olmaktadır. Vodafone abonelerinin bedava internet kazanabilmek için öncelikli olarak uygulamayı indirerek giriş yapmaları gerekmektedir.

Giriş yapılmasının ardından kullanıcılar giriş yaptıkları uygulama içerisinden internet paketleri seçeneğinden hediye haftalık internet paketini al butonuna basarak 2 GB Vodafone bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcılar buradan haftalık olarak bedava internete kazanabilmektedir. 

Vodafone Bedava 2 GB İnternet Paketi Kodu 2023

Vodafone abonelerinin SMS aracılığıyla çok kolay bir şekilde kazanabilecekleri bedava interneti ifade etmektedir. Kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne yazacakları SUPER2GB yazarak 3636’ya gönderecekleri kısa mesaj ile 2GB’lık Vodafone bedava internet kazanır.

Bu kampanyadan yararlanacak olan kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta kampanyadan yalnızca ilk ay ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Kullanmış oldukları paketleri paketin bitimine bir gün kala iptal edilmemesi halinde paket kendisini ücretli bir şekilde güncelleyerek devam etmektedir. 

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Paketi Kodu

Vodafone kullanıcılarının bedava internet kazanabilecekleri yöntemlerin arasına 3636’ya gönderecekleri NET 500MB kısa mesajı sms aracılığıyla 500 MB interneti kazanabilmektedir. 

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Kodu

Vodafone operatöründen SMS yoluyla internet kazanabilmelerinin en kolay yollarından birisini oluşturmaktadır bedava internet paketi. Telefonların kısa mesaj bölümüne yazılacak olan SURPRİZ kısa mesajının 6666’ya gönderilmesiyle kazanılabilmektedir. Ayrıca Vodafone Kullanıcıların Kazan yazarak 4445’e gönderecekleri sms kodu ile farklı bedava internet paketi kazanır.

Vodafone 4.5G Abonesi Ol 1 Ay Geçerli 2GB İnternet Kazan

İnternet ve erişim hızının geliştirmesine yönelik olarak geliştirilen 4.5G düzeyine sahip Vodafone Sim kartı kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle Sim kartlarını 4.5G düzeyine sahip Sim kartıyla değiştiren kullanıcılarına bir ay geçerli olacak 2GB bedava internet vermektedir.

Kullanıcıların yapması gereken 4.5G özelliğindeki SİM kartlarının açılmasından sonra 4545’e gönderecekleri 4.5G yazılı sms kodu ile bedava internet kazanmaktadır. Vodafone değişim gerçekleştiren kullanıcıları ve yeni kullanıcıları kadar mevcut kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır. Kullanıcılar 3 ay süreli olarak kullanabilecekleri bedava internet kazanmaktadır.

vodafone hediye bedava internet

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone kullanıcılarına yükleme gerçekleştirdikçe bedava hediye kazanma imkanı tanımaktadır. Kullanıcılar yükleme gerçekleştirdikçe 500 dakika konuşma süresi ya da 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Vodafone kullanıcıları aynı zamanda gece boyu kullanabilecekleri bedava internet kazanmaktadırlar. Vodafone aboneleri akşam 6’dan sabah 6’ya dek kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar kısa mesaj olarak 4455’e gönderecekleri INTERNET sms kodu mesajıyla Vodafone bedava internet kazanır. 

Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

Çok geniş bir kullanıcı ağına sahip olan Vodafone faturasız hat kullanıcılara yönelik olan bir kampanyayı oluşturmaktadır. Faturasız hat kullanıcılarının tek sefer içerisinde gerçekleştirecekleri yüklemelerde, gerçekleştirilen yükleme tutarının 100 katı kadar bedava internet verilmektedir.

Kazanılan kampanya 24 saat süreli olarak geçerli olmaktadır. Diğer bir deyişle bir kullanıcının 10 TL tutarında gerçekleştireceği ödeme tutarının ardından kullanıcı 1 gün süreli olarak kullanabileceği Vodafone 1000 MB bedava internet kazanmaktadır. 

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Hediye İnternet

GSM operatörü olarak operatörün kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava internet uygulamalarının en yaygın olanı olmaktadır Vodafone Yanımda uygulaması. Uygulamanın kullanıcılarına sağladığı avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcıların öncelikli olarak uygulamayı indirerek giriş yapması gerekmektedir. 

Vodafone yanımda uygulamasından bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların kazanabilecekleri ilk yol GSM operatörünü kullanan kullanıcı Vodafone Yanımda uygulamasını ilk kez kullanan kullanıcılar tarafından yararlanılabilmektedir. Uygulamaya ilk kez kayıt gerçekleştirecek olan kayıtlarını gerçekleştirdikten sonra bir ay süreli olarak kullanabilecekleri 3 GB bedava internet kullanıcıların hattına tanımlanmaktadır. 

Vodafone Arkadaşını Davet Et 8 GB Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması aracılığıyla kullanıcıların kazanabileceği bir bedava interneti ifade etmektedir. Kullanıcıların çevresinde bulunan kişileri uygulamaya davet etmesi sonrası 8 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcının bu kampanyadan yararlanabilmesi için gerekli olan kriter ise kullanıcıların davet ettiği kişinin son 6 ay içerisinde Vodafone yanımda uygulamasını kullanmamış olması gerekmektedir. Detaylar için tıkla

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını indirerek giriş yapması aracılığıyla kazanılabilecek olan bir diğer bedava internet seçeneğini oluşturmaktadır. Kullanıcının Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak uygulama içerisindeki bana ne var bölümüne giriş yaparak da bedava internet olmak üzere SMS ya da dakika olmak üzere çeşitli hediyeler kazanabilmektedir. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone kullanıcılarının bedava internet kazanabilecekleri yollardan birisi de Vodafone operatörü tarafından hazırlanmış olan seviyorum interneti sayfasında yer alan 6 sorudan oluşan testi cevaplamalarından sonra kullanıcılar 24 saat geçerli olan 3 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Vodafone Bedava 500 MB İnternet (Tanışma Paketi)

Vodafone operatör olarak müşterileriyle tanışma paketi şeklinde gerçekleştirmiş olduğu kampanya dahilinde kullanıcılarına bir ay süreli olarak kullanabilecekleri 500 MB bedava internet vermektedir. Operatör olarak firma olarak kullanıcılarının internetle tanışmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirmiş oldukları bir kampanyayı ifade etmektedir.

Vodafone aboneleri kampanyadan çok kolay bir şekilde SMS göndererek yararlanabilmektedir. Kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümünden gönderecekleri NET 500MB şeklindeki mesajın 3636’ya göndermesiyle kampanyadan yararlanılabilmektedir. Kampanya tam anlamıyla ücretsiz bir kampanya özelliği taşımakta ve ilerleyen aylarda da hiçbir ekstra kesinti oluşturmamaktadır. 

Vodafone Yedek ile Ücretsiz 500 MB İnternet

Vodafone Akıl Küpü kampanyasıyla Vodafone kullanıcılar bir yıl içerisinde bu kampanyada üç farklı zamanda yararlanabilmekte ve her seferinde 500 MB bedava internet kazanabilmektedir. Vodafone aboneleri bu kampanyadan bedava olarak yararlanabilmek için telefonlarının mesaj bölümüne yazacakları 500 YEDEK MB mesajını 3636’ya göndermeleriyle yararlanabilir.

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone uygulamaları arasında yer alan FreeZone Saçma Güzel de bedava internet noktasında faturalı kullanıcılara yönelik kampanyalar oluşturmaktadır. Vodafone aboneleri kampanyada yararlanmak için FreeZone Saçma Güzel kampanyaları içerisinden dilediği bir kampanyaya katılarak bedava internet kazanabilmekte böylelikle 1 yıl içerisinde her ay 2 GB olacak şekilde toplam 24 GB Vodafone bedava internet kazanmaktadır. 

6 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu