Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketleri

Vodafone FreeZone saçma güzel avantajlı paketleri ile birlikte ek palet yapmanıza gerek kalmadan internet, dakika ve SMS paketi yapabilirsiniz. Vodafone Saçma Güzel tarifesinden yararlanmak için 26 yaş altı olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda GSM numarasını Vodafone taşıyan ya da yeni numara alarak Vodafone’lu aboneler faydalanabilir.

Vodafone FreeZone Tarifeler Nedir?

Vodafone FreeZone kullanıcıları artık tarifelerle birlikte, Sosyal medya için ekstra bir internet kullanmaz. Youtube, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları için internet paketleri içinde yer alan ekstra kullanım hakları bulunmaktadır.

Vodafone FreeZone paketleri faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için farklılık gösterir. Faturalı paketler içerisinde redli genç oyun ve uyumlu genç paketleri öne çıkmaktadır. Bu paketler fiyatlarına ve internet büyüklüklerine göre kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Üstelik faturalı paketler internet sitesine özel olarak indirimli fiyatlardan satışa sunulur.

Faturasız Vodafone FreeZone paketleri ise genç kolay ve genç süper kolay çatısı altında düzenlenmiştir. Uygulamalarda geçerli bedava internet, faturasız hat alana ilk ay ücretsiz gibi fırsatlara sahip olan bu faturasız paketlere internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Faturasız Vodafone FreeZone Paketleri

Faturasız hatlara özel Vodafone freeZone paket fiyatları indirimli olacak şekilde belirlenir. Bu paketler içerisinde Genç Kolay paketleri aylık 27 TL’den başlayan fiyatlarla sunulur. Genç kolay 4 paketi aylık 27 TL olup içerisinde 750 dk, 250 SMS ve 2 GB+ 2 GB internet hakkı vardır.

Ekstra 2 GB internet Youtube, Instagram, Facebook, Spotify ve Twitter gibi uygulamalar da kullanılmak üzere verilir. Ayrıca pakette sınırsız WhatsApp hakkı da vardır. Buna alternatif olarak kullanıcılara 30 TL’ye genç kolay paket 6, 35 TL’ye genç kolay paket 10, 44 TL’ye genç kolay paket oyun 14 ve 35 TL’ye genç süper kolay paket 30 fırsatları da verilir.

Vodafone FreeZone Avantajları 2023

Vodafone FreeZone avantajları indirimli tarife ve paketler sunan bu kampanyada aynı zamanda yeme içme, alışveriş, eğlence, sinema ve daha pek çok alanda kampanyalar düzenlenir. Mevcut kampanyaları öğrenebilmek için Yanımda uygulaması üzerinden fırsatlar sorgulaması yapılabilir.

FreeZone marka fırsatları içerisinde online alışveriş ve yemek siparişi indirimleri kullanıcılar tarafından yoğun talep görmektedir. Ayrıca evde internet ve kulüp avantajlarından da yararlanılabilir. Özellikle evde internet kampanyası kapsamında abonelere ayda 4 kez 4 GB internet verilir.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

 • 8GB internet 
 • 750 Dakika Konuşma
 • Her yöne 250 SMS
 • WhatsApp sınırsız kullanımı (Görüntülü Arama veya Aramalar ücretlendirilir)
 • Ücretsiz Facebook Messenger (Görüntülü Arama veya Aramalar ücretlendirilir)
 • Ücretsiz Vodafone Message Plus
 • Ücretsiz Vodafone Call Plus
 • Paket bedeli ise 35 TL’dir. 
 • Instagram Paketi (Instagram)
 • Müzik Paketi (Spotify, Power App, Karanaval, Fenomen)
 • Gamer Video Paketi (İzlesene, Youtube, Playz)

Ayrıca seçilen bu paketler için de gerekli olan internet kullanımı Vodafone tarifenizde tanımlı olan internet kotasından kesilmez.

Vodafone Saçma Güzel 8 Instagram Nasıl Seçilir?

Vodafone Saçma Güzel 8 seçenekli paketi olan; 4 GB Sosyal Paketiyle Facebook, Twitter, ya da Instagram kullanımı ücretlendirilmez. Ancak dikkat edilmesi gereken şey ise, bu üçlüden sadece birini seçebilirsiniz. Bunun sınırı ise 4 GB’lık sosyal medya kullanımıdır.

vodafone saçma güzel paketler

Vodafone Freezone Saçma Güzel 4 Tarifesi

Saçma güzel 4 Paketi 4 GB internet kullanımı sunmaktadır. Mevcut internetinizin 2 GB Youtube, Instagram ya da Spotify gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Vodafone bu tarifede kullanabileceğiniz başka güzel bir özellik ise WhatsApp ücretsiz kullanımının olmasıdır. Ayrıca ek olarak 750 dk konuşma paketin ve 250 SMS fırsatları da hattınıza yüklenmektedir.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Vodafone’nun avantajlar dünyasındaki bir başka tarifesi Saçma Güzel 14 tarifesidir. Bu tarife içerisinde toplamda 14 GB internet alırsınız. Bu paketin sunduğu avantajları maddelendirecek olursak;

 • 14 GB internet kullanım hakkı
 • Sınırsız WhatsApp mesajlaşma hakkı
 • Sosyal Medya paketinde 7 GB kullanım hakkı

Vodafone Saçma Güzel Online S

Vodafone saçma güzel online s tarifesin de tam bir denge söz konusudur. Öyle ki 750 dakika konuşma paketine ek olarak 10 GB internet kullanımı ve 12 ay boyunca aylık 2 GB internet kullanımı hediye vermektedir. Ayrıca tarife ile birlikte isterseniz Instagram isterseniz Youtube istersenizde Müzik paketi seçebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel Online M

İnternet kullanımı çok olan kişilerin tercihi olan Vodafone Saçma Güzel Online M tarifesi ile güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlar ise şöyledir;

 • 14 GB İnternet kullanımı
 • 1000 DK Konuşma süresi
 • Ayrıca aylık 2 GB İnternet

Vodafone Saçma Güzel Online L

Vodafone Saçma Güzel Online L paketinin vermiş olduğu avantajlar çeşitlidir. Bu paket ile kazanılan avantajlar şunlardır; 

 • 1000 DK Konuşma süresi
 • Aylık 20 GB İnternet Kullanım hakkı
 • Yıllık ayda bir 2 GB Ekstra ücretsiz internet fırsatı.
vodafone saçma güzel tarifeler paketler

Vodafone Saçma Güzel 6

Vodafone saçma güzel 6 içerisinde 6 GB ile birlikte 2 GB internet fırsatı sunulmaktadır. Saçma Güzel 6 paket avantajı kullanarak 500 dakika konuşma fırsatı da kazanabilirsiniz. Ayrıca 1 yıllık Vodafone taahhüt ile karşılık bu paketi alırsanız. Paket içerisinde ücretsiz WhatsApp kullanımı yapabileceğiniz gibi Instagram veya müzik paketlerinden herhangi birini seçerek bedava kullanabilirsiniz. Ek olarak 100 SMS ile 12 ay boyunca da her ay 2 GB internet paketi hediye edilmektedir.

Vodafone Saçma Güzel 10

Vodafone Saçma Güzel 10 kampanyası gençlere 10 GB internet hizmeti sunar. Üstelik 5 GB internet fırsatını seçtiğinizde dahi uygulama paketlerini kullanabilirsiniz. Bu kampanya gençlere şu hizmetleri sunmaktadır; 

 • 10 GB internet içinde 5GB Özgür kullanım
 • 8 GB İnternet kullanımı hizmeti 
 • Her ay tekrarlanan 2 GB İnternet
 • 750 DK konuşma süresi
 • Ücretsiz 250 SMS
 • 1 yıllık taahhütte paket ücretini yarı yarıya ödeme 
 • Sınırsız WhatsApp SMS kullanımı, 
 • Seçenekli Sosyal Paket; Instagram, Youtube veya müzik paketlerini ücretsiz kullanımı,

Vodafone Saçma Güzel 16

Vodafone Saçma Güzel 16 paket avantajında hem konuşma hemde internet kullanımı bulunmaktadır;

 • 1000 dk konuşma
 • 16 GB internet
 • Her ay 2 GB ek internet

Eğer 1 yıl taahhüt verirseniz paket fiyatında indirim alırsınız. Ek olarak ise sınırsız WhatsApp kullanımı haricinde Youtube ve Instagram fırsatlarından birini seçerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Saçma Güzel Sosyal Paketi Nasıl Yapılır?

Kampanyanın mevcut Sosyal paket ile seçtiğiniz sosyal medyada geçerli olmak üzere ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz. Tarifeye geçiş yaptıktan hemen sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapın. Buradan da isteğe bağlı olarak ister Gamer Video ister Instagram istersenizde Müzik fırsatlarından birini seçin.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone FreeZone bedava internet kazanma fırsatları dönemler itibariyle farklılık gösterir. 2 GB hediye internet kazanmak isteyen aboneler 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapabilir veya 29 TL ve üzerinde olan bir paket satın alabilir. Bu şekilde kazanılan 2 GB hediye internet 2 gün boyunca geçerli olacaktır.

FreeZone kullanıcıları Vodafone Red kapsamında yer aldıklarında yıl boyunca bazı aylarda 4 GB hediye internet kazanıyor. Ayrıca abonelere Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de her hafta başta Vodafone bedava internet olmak üzere çeşitli hediyeler verilmektedir.

Vodafone Saçma Güzel Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Saçma Güzel abonelik iptali için şu yolları kullanabilirsiniz; 

 • Vodafone Yanımda uygulaması ile iptal işlemini yapabilirsiniz. 
 • Vodafone web sitesi üzerinden Online Self Servis
 • 7000 numaralı Sesli Yanıt Servisi’ni arayarak

Vodafone Saçma Güzel Cayma Bedeli Nedir?

Vodafone Saçma Güzel fırsat tarifesine kayıtlı olan tüm aboneler bu kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt vererek ekstra fırsatlar kazanmaktadır. Taahhüt ile bu kampanyaya dahil olan aboneler, aylık belirlenen ücretleri üzerinden 10 TL ek indirim almaktadır.

Taahhüt verdiğiniz halde iptal ettirmek istiyorsanız ilk fatura kesim tarihlerinin ilk gününe kadar olan zaman diliminde Vodafone Saçma Güzel cayma bedeli ödemezsiniz. Ancak kampanyadan kaynaklanan ilk faturanız kesildikten sonra tarifeyi değiştiremez iptal ettiremezsiniz. İptal ettirmek isterseniz de cayma bedeli ödersiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu