Vodafone KaraKartal Hareketi ile Bedava İnternet Paketi

Beşiktaş taraflarını mutlu eden Kara Kartallar hediye interneti ile 3 GB kadar internet kazanabilmeniz mümkündür. Bütün Vodafone abonelerin katılması mümkündür. 3 GB bedava internet kampanyasına katılmak isteyen abonelerin, başvurularını SMS yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Bu başvurudan sonra Kara Kartalların hattına tam 3 ay boyunca 3GB bedava internet tanımlanır.

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternetinden yararlanabilmeniz için telefonunuzun mesaj bölümünden BJK1, BJK3 veya BJK5 yazarak 1903 numarasına SMS göndermeniz gerekir. SMS ile başvuru yaptıktan sonra hattınıza 3 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Vodafone Nasıl Geçiş Yapabilirim?

Yaşadığınız konumda size en yakın olan Vodafone cep merkezine giderek hattınızı Vodafone geçirmek istediğinizi belirtiyorsunuz. İşleminiz en hızlı ve basit şekilde gerçekleşiyor ve Vodafone’lu oluyorsunuz.

Kara Kartallara Özel 3 GB Bedava İnternet Detayları

Vodafone Kara Kartallara özel 3 GB bedava internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Kara Kartallara özel Vodafone 3 GB bedava internet kampanyasından sadece yeni Vodafone aboneleri ve hattını Vodafone taşımış olan kişiler yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılmış olan abonelerin, Kara Kartal üyeliğini gerçekleştirmesi gerekmektedir.
  • Kara Kartal başvuru için gönderilecek SMS ücretsiz olmaktadır.
  • Bahsi geçilen internet kampanyasının kullanım hakkı, aboneye gönderilecek olan bilgilendirme mesajı daha sonrasında kullanılabilir.
  • Bağış için gönderilecek SMS ücretsiz olmaktadır.

KaraKartal Vodafone 3 GB Bedava İnternet Şartları

Kara Kartallara özel Vodafone 3 GB bedava interneti için katılım şartları başında kampanyaya yeni katılacak olan kişilerin mernis doğrulaması yapması gerekmektedir.

  • Mernis doğrulaması yapmayan kişilerin bedava internet kampanyasından yararlanamaz. 
  • Bağış için gönderdiğiniz her bir SMS ücretsiz olmakta yalnızca bağış yaptığınız kadar tutar hattınızdan temin edilmektedir.
  • Ne kadar bağış yapmak istiyorsanız ona göre kampanyaya katılım mesajı atabilirsiniz.

Örnek olarak; 2 TL bağış yapmak isterseniz kampanyaya katılım mesajında BJK yazdıktan sonra hemen yanına 2 ekleyip SMS’i 1903 numarasına gönderiniz. Ne kadar bağış yapmak isterseniz tutarı o kadar arttırabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet için Bağış Yapmak Zorunlumu?

Kara Kartallara özel Vodafone 3 GB bedava internetini kullanabilmeniz için bağış yapmanıza gerek yoktur. Dilerseniz sadece BJK yazıp 1903 numarasına SMS göndererek de kampanyaya katılmış olursunuz.

Not: Kara Kartallara özel Vodafone 3 GB bedava internetini kazanma şansınız bağış yapsanız da yapmasanız da aynı olmaktadır.

Kara Kartallara Özel Bedava İnternet Nasıl İptal Edilir?

Vodafone aboneleri, BJK aboneliklerini ve paket iptal etmediği sürece her ay yenilenmektedir. Yani her ay sizden TL olarak kesinti yapmakta ve internet paketini otomatik olarak yenilemektedir.

3 GB bedava internet paketinden faydalanmak istemiyorsanız mutlaka paketi iptal edebilmek için IPTAL BJK yazıp 1903’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu yöntemle paketinizi direkt olarak iptal etmeniz mümkündür.

Vodafone Kara Kartal için Arkadaşını Davet Et Kazan

Kara kartallar için oluşturulmuş 3 GB bedava internet paketini, Vodafone aboneleri davet eden ve davete katılan kişi de 3 GB internet kazanmaktadır. En güzel yanı da 4 kişi davet eten abone, toplamda 12 GB internet kazanabilmektedir. Yeni üyelik açıp 4 kişi davet ederseniz 15 GB kazanabilirsiniz.

  • Davet için: Transfer Boşluk arkadaşınızın cep telefon numarasını yazıp 1903 numarasına SMS yollayabilirsiniz.
  • Davet ettiğiniz arkadaşınızın kendisine gelen 1903 numaralı SMS servisinden gelen onay SMS’ine ‘’Kabul’’ mesajı atıp yine 1903 numarasına onay vermesi gerekmektedir. 

3 GB Bedava İnternet Paketinde En Büyük Avantaj Nedir?

Vodafone, sağlamış olduğu bu paket ile hem kendi abonelerinin hem de resmi sponsoru olduğu Beşiktaş’ın taraflarının internetsiz kalmamaları için hizmet vermektedir.

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnterneti bu taraftarlar için özel hazırlanmıştır. Kara Kartal Topluluğuna üye olmayan kişiler bu kampanyadan maalesef yararlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu